Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

22 grudnia 2011 r.
9:29
Edytuj ten wpis

Chodel: W kominiarce wbiegł do sklepu

Autor: Zdjęcie autora łm
0 7 A A

Zamaskowany mężczyzna wbiegł do sklepu spożywczego w Chodlu i rozbił na podłodze kasę fiskalną. Niczego nie ukradł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w środę około godz. 17:30. W sklepie były trzy pracownice.

- Mężczyzna w kominiarce wtargnął do sklepu i zepchnął kasę fiskalną. Maszyna rozbiła się na podłodze. Po chwili napastnik uciekł. Trudno tu mówić o napadzie, bo niczego nie zabrał - wyjaśnia asp. Edyta Żur z policji w Opolu Lubelskim.

Policja ustala kim był mężczyzna. Żadna z pracownic sklepu go nie rozpoznała.

Informację dostaliśmy od naszej Internautki esss.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
cała prawda o chodlu / 5 sierpnia 2012 r. o 02:21
Ten chodel to widać zadupie jakich mało tutaj mieszkają sami bajdziorze pijacy analfabeci co czytać nawet nie umią i pakerzy co niby przeciw frajerstwu są a jeden na drugiego się sprzedawają wiem co mówie sam tu mieszkam i mam dość tej dziury zabitej dechami czyli chodla całego co tu rządzi sama patologia to jest dziura którzy ludzie sie mają za nie wiadomo kogo a są po prostu marginesem społecznym
Avatar
Karolina / 15 stycznia 2012 r. o 15:33
[quote name='kasiek' timestamp='1326632581' post='583845']
Sama pochodzę z tasm tond,ale jestem szczęśliwa że się wyrwałam.Jest to wieś ludzi zawistnych,gangsterów i pijaków.Umieją tylko zazdrościć i straszyć swoimi gorylami.
[/quote]

Ja się cieszę, że tutaj jestem! "Wieś ludzi zawistnych ..." - a Ty jaka jesteś? pisząc tak miłe słowa m.in. o swoich byłych sąsiadach, znajomych, krewnych????
Avatar
kasiek / 15 stycznia 2012 r. o 14:03
[quote name='cyberpunkers' timestamp='1324555154' post='574048']
hahaha sam paziu jesteś wieśniak ;D jak jakieś "ale" masz to wbijaj do Nas i raz dwa to załatwimy
[/quote]
Sama pochodzę z tasm tond,ale jestem szczęśliwa że się wyrwałam.Jest to wieś ludzi zawistnych,gangsterów i pijaków.Umieją tylko zazdrościć i straszyć swoimi gorylami.
Avatar
zz / 22 grudnia 2011 r. o 18:14
takie rzeczy to tylko w chodlu są możliwe
Avatar
cyberpunkers / 22 grudnia 2011 r. o 12:59
hahaha sam paziu jesteś wieśniak ;D jak jakieś "ale" masz to wbijaj do Nas i raz dwa to załatwimy
Avatar
qwerty / 22 grudnia 2011 r. o 12:25
Spójrz na siebie, a nie będziesz wyzywał od wieśniaków bucu z miasta.
Avatar
kl / 22 grudnia 2011 r. o 12:13
Ta wiocha Chodel jest niezwykle ciekawa, bardzo ciekawi ludzie tam mieszkają, tacy specyficzni.Oj wieśniaki, wieśniaki.
Avatar
cała prawda o chodlu / 5 sierpnia 2012 r. o 02:21
Ten chodel to widać zadupie jakich mało tutaj mieszkają sami bajdziorze pijacy analfabeci co czytać nawet nie umią i pakerzy co niby przeciw frajerstwu są a jeden na drugiego się sprzedawają wiem co mówie sam tu mieszkam i mam dość tej dziury zabitej dechami czyli chodla całego co tu rządzi sama patologia to jest dziura którzy ludzie sie mają za nie wiadomo kogo a są po prostu marginesem społecznym
Avatar
Karolina / 15 stycznia 2012 r. o 15:33
[quote name='kasiek' timestamp='1326632581' post='583845']
Sama pochodzę z tasm tond,ale jestem szczęśliwa że się wyrwałam.Jest to wieś ludzi zawistnych,gangsterów i pijaków.Umieją tylko zazdrościć i straszyć swoimi gorylami.
[/quote]

Ja się cieszę, że tutaj jestem! "Wieś ludzi zawistnych ..." - a Ty jaka jesteś? pisząc tak miłe słowa m.in. o swoich byłych sąsiadach, znajomych, krewnych????
Avatar
kasiek / 15 stycznia 2012 r. o 14:03
[quote name='cyberpunkers' timestamp='1324555154' post='574048']
hahaha sam paziu jesteś wieśniak ;D jak jakieś "ale" masz to wbijaj do Nas i raz dwa to załatwimy
[/quote]
Sama pochodzę z tasm tond,ale jestem szczęśliwa że się wyrwałam.Jest to wieś ludzi zawistnych,gangsterów i pijaków.Umieją tylko zazdrościć i straszyć swoimi gorylami.
Avatar
zz / 22 grudnia 2011 r. o 18:14
takie rzeczy to tylko w chodlu są możliwe
Avatar
cyberpunkers / 22 grudnia 2011 r. o 12:59
hahaha sam paziu jesteś wieśniak ;D jak jakieś "ale" masz to wbijaj do Nas i raz dwa to załatwimy
Avatar
qwerty / 22 grudnia 2011 r. o 12:25
Spójrz na siebie, a nie będziesz wyzywał od wieśniaków bucu z miasta.
Avatar
kl / 22 grudnia 2011 r. o 12:13
Ta wiocha Chodel jest niezwykle ciekawa, bardzo ciekawi ludzie tam mieszkają, tacy specyficzni.Oj wieśniaki, wieśniaki.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Startuje nowy klub w Lublinie. Na początek Peja, a potem Illusion i Abelard Giza

Startuje nowy klub w Lublinie. Na początek Peja, a potem Illusion i Abelard Giza

Już w najbliższy piątek Rychu Peja zainauguruje działalność Fabryka Kultury Zgrzyt. Nowy na mapie Lublina klub muzyczny zajął miejsce dawnego Graffiti.

Na półmetku rundy trzy zespoły nadają ton rywalizacji chełmskiej klasy okręgowej

Na półmetku rundy trzy zespoły nadają ton rywalizacji chełmskiej klasy okręgowej

Z 18 punktami prowadzi Ruch Izbica. Drużyna grającego trenera Romana Blonki z siedmiu spotkań wygrała sześć. Jedynej porażki doznała na wyjeździe z Victorią Żmudź (1:4). Po siedmiu kolejkach Ruch ma punkt przewagi na drugim Kłosem Gmina Chełm i dwa nad Ogniwem Wierzbica

Świdnik. Jednak potrzeba więcej pieniędzy na targ

Świdnik. Jednak potrzeba więcej pieniędzy na targ

Co najmniej 4 miliony złotych będzie musiał dołożyć świdnicki Urząd Miasta, by podpisać umowę z wykonawcą, dotyczącą przebudowy miejskiego targowiska. Do ostatniego przetargu wpłynęły trzy oferty, wszystkie dużo powyżej kwoty zakładanej na sfinansowanie tej inwestycji.

Marie zaśpiewa w Sercu. Sławę zdobyła na YouTube
7 października 2022, 18:00

Marie zaśpiewa w Sercu. Sławę zdobyła na YouTube

W piątek, 7 października o godz. 18 w klubie Serce (ul. Kapucyńska 1-3) wystąpi popularna Marie. Artystka będzie promować swój pierwszy album "Babyhands".

Jaka przyszłość czeka OZE? Wiatraki dostaną zielone światło? Ekspert z UMCS mówi jasno

Jaka przyszłość czeka OZE? Wiatraki dostaną zielone światło? Ekspert z UMCS mówi jasno

Znajdujemy się w przełomowym momencie. Jeszcze nigdy, tak mocno jak dziś, rzeczywistość nie pokazała, jak bardzo potrzebujemy odnawialnych źródeł energii.

Lublin. Część trolejbusów zostaje w zajezdni. Nie stać nas na ich jazdę

Lublin. Część trolejbusów zostaje w zajezdni. Nie stać nas na ich jazdę

Władze Lublina poleciły zastąpić autobusami część trolejbusów, żeby zmniejszyć koszty kursowania komunikacji miejskiej. Tłumaczą tę decyzję drastycznym wzrostem cen energii elektrycznej. Jazda na dieslu okazuje się zdecydowanie tańsza

Wypadek szkolnej wycieczki z Chełma. Kierowca autokaru w stanie ciężkim. Część uczniów w szpitalu
zdjęcia
galeria

Wypadek szkolnej wycieczki z Chełma. Kierowca autokaru w stanie ciężkim. Część uczniów w szpitalu

Na pokazy chemiczne do Lublina jechali uczniowie klas pierwszych i drugich szkoły ponadpodstawowej w Chełmie. – Najważniejsze, że dzieci żyją – mówi dyrektor placówki. Kierowca autokaru jest w stanie ciężkim.

Łada 1945 Biłgoraj wygrywa mecz za meczem w zamojskiej klasie okręgowej

Łada 1945 Biłgoraj wygrywa mecz za meczem w zamojskiej klasie okręgowej

Łada 1945 Biłgoraj po ośmiu kolejkach ma na koncie 24 punkty, a więc maksymalną pulę jaka była do zdobycia. Zespół Jarosława Czarnieckiego pewnie przewodzi w tabeli i dąży do awansu, ale zdaje sobie sprawę, że do końcowego rozstrzygnięcia jest jeszcze daleko

Lublin. Pożar w sali sądowej. Ewakuowano 40 osób
galeria

Lublin. Pożar w sali sądowej. Ewakuowano 40 osób

Pożar w jednej z sal sądowych Sądu Okręgowego przy Krakowskim Przedmieściu 47 w Lublinie.

Lublin. Jest plan na wymianę mostów w ciągu al. Unii Lubelskiej. Co z pieniędzmi?

Lublin. Jest plan na wymianę mostów w ciągu al. Unii Lubelskiej. Co z pieniędzmi?

Zatwierdzony został projekt przebudowy al. Unii Lubelskiej z wymianą zdegradowanych mostów. Wojewoda wydał zezwolenie na realizację robót drogowych, teraz władzom miasta pozostaje „tylko” zdobyć pieniądze na przebudowę.

Trzy oblicza współczesnej literatury. W Lublinie powstała Scena Poetycka
30 września 2022, 18:00
galeria

Trzy oblicza współczesnej literatury. W Lublinie powstała Scena Poetycka

- Potrzebujemy dobrze dobranych słów, żeby móc opowiedzieć o sobie i poradzić sobie ze światem, w którym tak wiele się dzieje - mówią pomysłodawcy Sceny Poetyckiej, inicjatywy która stanowi odpowiedź na to zapotrzebowanie. Tej jesieni projekt Fundacji Heuresis objawi się w formie trzech wydarzeń literackich. Pierwsze już 30 września.

W czwartek pogrzeb Edmunda Dąbrowskiego. Był przewodniczącym Rady Miasta Lublin

W czwartek pogrzeb Edmunda Dąbrowskiego. Był przewodniczącym Rady Miasta Lublin

Na czwartek zaplanowano uroczystości pogrzebowe Edmunda Dąbrowskiego, byłego przewodniczącego Rady Miejskiej w Lublinie

Sygnał Lublin mocnym kandydatem do awansu do Hummel IV Ligi

Sygnał Lublin mocnym kandydatem do awansu do Hummel IV Ligi

Czwarta liga przy ul. Zemborzyckiej jest jak najbardziej realna.

Imperium pomidorowo-pieczarkowe z niedużej gminy w Lubelskiem
Złota Setka 2021

Imperium pomidorowo-pieczarkowe z niedużej gminy w Lubelskiem

Tylko w zeszłym roku przetworzyli 3 tysiące ton pomidorów. Sprzedali 283 tony ketchupów, ponad 1,7 tys. ton sosów oraz blisko 3,5 tys. ton farszy. Reypol to dzisiaj największa firma zarejestrowana w gminie Janowiec i jeden z wiodących producentów przetworów w Polsce.

Przemysław Czarnek przeprasza za słowa o LGBT

Przemysław Czarnek przeprasza za słowa o LGBT

Chodzi o wypowiedzi na antenie TVP Info i Radia Maryja. W środę rano minister edukacji i nauki opublikował przeprosiny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!