Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a ja chciałem kupić o plantatora kilkanaście kilo porzeczek na wino i usłyszałem cenę 3,50zł za kilogram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitolenie. Na Ukrainie obecnie cena czarnej porzeczki po przeliczeniu na złotówki wynosi ok 3 zł za kg. Wiem to nie tylko z serwisów sadowniczych, ale również od Ukrainek, które u mojego sąsiada zrywają maliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glosujcie na partię frajerów to za rok będziecie mieli poprzeczkę po 10 groszy. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze; powinny byc po 15 gr; do kosciola i mpdlic sie o powodzenie pisu i rydzyka i odrazu skoczy cena hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze; powinny byc po 15 gr; do kosciola i mpdlic sie o powodzenie pisu i rydzyka i odrazu skoczy cena hahahaha
Jude ?? może chcesz to cie zatrudnianie za 15gr/h będziesz zrywał porzeczkę jak robot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Ukrainie cena 15-20 UAH kg czyli ok 3zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie 2 lata temu rządziło PO i do tej pory więc racja z tą partią  i dalej głosujcie na nich na jesieni, to będzie po 3gr 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hamie jak byte nie buraki to ys zdech zosia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy lekko czający temat wie że co kilka lat przychodzi koniunktura która zwróci nakłady za poprzednie lata i jeszcze da sporo zarobić na kolejne lata. Przestańmy się ściemniać!!! W jednym roku idzie porzeczka, w drugim truskawka, w trzecim wiśnia itp itd. Myślicie że "ciemnota" w mieście o tym nie wie?? Panowie rolnicy w wypasionych traktorach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze; powinny byc po 15 gr; do kosciola i mpdlic sie o powodzenie pisu i rydzyka i odrazu skoczy cena hahahaha
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sawicki na pewno pomorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glosujcie na partię frajerów to za rok będziecie mieli poprzeczkę po 10 groszy. :)
Uwaga : Szydło skupuje porzeczkę po 250 PLN. Szybko jeszcze pól szydłobusa wezmie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chamstwo kwitnie na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech konopie sadzą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie 2 lata temu rządziło PO i do tej pory więc racja z tą partią  i dalej głosujcie na nich na jesieni, to będzie po 3gr 
w 2011r też rządziło PO i cena porzeczki była 4.5zł a myślisz, że jak pis dojdzie do władzy to szydło będzie po 5zł skupować porzeczkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie 2 lata temu rządziło PO i do tej pory więc racja z tą partią  i dalej głosujcie na nich na jesieni, to będzie po 3gr 
A co tu ma partia czy rząd do tego?. Koniunktura, konkurencja, zapotrzebowanie-poprostu -e k o n o m i a. Protest, jaki protest, kto kogo zmuszał do sadzenia czarnej porzeczki to był wybór każdego z farmerów. A moze by tak przerzucić się, np.na mirabelki(tak tylko proponuję)albo na gruszki(?).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arimr zamiast rozdawać glupio pieniadze powinen zaplacic rekompensaty chłopom a potem przetworzyc na sok i rozdać ludziom w automatach zamiasi wody gazowanej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech konopie sadzą :)
Najlepiej Indyjskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej sok rozdać dzieciom w szkole zamiast coca coli i chipsów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska jest największym producentem, a soku z czarnej porzeczki kupić nie można  !!! są nektary, napoje, syropy i jeszcze nie wiadomo co a , naturalnego , czystego soku nie ma. półki w sklepach zawalone sokamiz mango, greipfruta, kiwi, ananasó, nie mówiąc już o pomarańczowych. pisałem kiedyś do Hortexów i Tarczynów , owszem dostałe odpowiedzi , ale takie lanie wody , czyli szeroka gama produktów, zaspokaja wymagania wszystkich klientów itd. itd. czemu się nie produkuje czystego soku - zero wyjasnień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...