Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czas na polowanie

Utworzony przez Gość-, 6 września 2009 r. o 21:08 Powrót do artykułu
Dzisiaj Jest tak jak kiedyś . Próbowałem wejść do koła Bory Janowskie Wtedy łowczy powiedział mi że to Hobby jest tylko dla ELIT ,a ja niejestem Doktorem Prawnikiem itd.i nestety nie udało się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprubój w Borach Janowskich to ci odpowiedzą ? Chyba że jesteś tym łowczym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyczymy wszystkim mysliwem liczynych, wzajemnych postrzelen i zastrzelen podczas polowan. darz bor, kanalie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCIAŁBYM ABY WSZYSTKICH DZIKICH MYŚLIWYCH UPOLOWANYCH PO PIJAKU,ZAMIAST ŁBA ZWIERZĘCEGO,ZAWISŁY NA ŚCIANACH ICH WŁASNE OSKALPOWANE GŁOWY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość- napisał:
Dzisiaj Jest tak jak kiedyś . Próbowałem wejść do koła Bory Janowskie Wtedy łowczy powiedział mi że to Hobby jest tylko dla ELIT ,a ja niejestem Doktorem Prawnikiem itd.i nestety nie udało się.
dlaczego odmówiii ci stażu jeśli o to chodzi nie mieli takiego prawa gdzie jest PZŁ wkącu można to zbadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...