Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Darek stracił rodziców. Czytelnicy i internauci mu pomogą

Utworzony przez hobo dyler, 10 kwietnia 2011 r. o 06:18 Powrót do artykułu
hlopie zyj na luzie wal w kanal zycie je krutkie co ukradniesz to twoje, kazdy obiecuje, no konkretna kasa na renke nie kapie, wienc zacznij zyc nim rak ozyje na nowo w tobie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanowny hobo deb***u, zanim cos napiszesz to pomyśl, albo zachowaj swoje cenne przemyślenia dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hobo ty bezmózgi i nie czuły ch...!, zastanów się trochę! jak można być tak obojętnym na taką ludzką tragedię ?? Po twojej wypowiedzi widać, że do inteligentnych ludzi nie należysz. Mimo wszystko mi się w głowie nie mieści, że są tak beznadziejni ludzie jak ty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko jest prawidłowe, ale... nagła śmierć z powodu choroby zazwyczaj burzy wszystkie nasze plany - http://######/site/457news - dowiedziałem się, że jestem chory. Dzięki Bogu nie za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...