Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwie godziny w \"sreberku\" (wideo)

Utworzony przez faf, 23 stycznia 2009 r. o 21:03 Powrót do artykułu
a ja na to place podatki a co z pieszymi włażącymi prosto pod kola im sie mandaty ukróciło polskie prawo powinno isc do piachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 stycznia. "Poprawna polszczyzna sukcesem w życiu prywatnym i zawodowym."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennikarze na akcje na pewno się nie spieszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy mnie nie złapali - i nie złapią- trzeba mieć sposób - prosty jak drut!!!!! Pozdrawiam Misiów!!! - ile razy jechaliście za mną kilka kilometrów.. )))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potencjometr napisał:
Nigdy mnie nie złapali - i nie złapią- trzeba mieć sposób - prosty jak drut!!!!! Pozdrawiam Misiów!!! - ile razy jechaliście za mną kilka kilometrów.. )))
Żebyś się nie zdziwił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie byli rodzice ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możecie mi naskoczyć. codziennie jeżdże, mijam te srebrne vectry. nie raz jechali za mną i zadziałali prewencyjnie:) jedyny +. Są bardzo łatwo rozpoznawalne jak ktoś uważa na drodze. Mało takich cywilnych vectr z ciemnymi szybami:> tak apropo to nie rozumiem z czego głupi się cieszą smerfusie... to może niech nakupią z 1000 takich vectr jak się zwracają w miesiąc i będa zarabiać. bo przecież o to chodzi a nie o poprawe bezpieczeństwa. drogi by zrobili to by jeździło sie zgodnie z przepisami a nie pędziło między miastami po trasach 50km/h czy to ma być szybkie przemieszczanie się? 50km/h?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, taka ich praca... Z lubelską Vectrą nigdy bliżej się nie zetknąłem, za to garwolińskie ciemne kombi miałem "przyjemnośc" holowac za sobą już kilka razy... Zestaw President i trochę rozwagi nie pozwoliły szanownym Panom na podniesienie statystyk... Metoda działania jednak co namniej dyskusyjna... Przykład z początku roku: około 80-go kilometra, przemieszczam się w sobotni wieczór pustą trasą od Garwolina w stronę Ryk. Z parkingu przy barze wyjeżdża Vectra, prewencyjnie hamuję, za jednym ze wzniesień Panowie mnie doganiają. Czujne oko i moja prędkośc przepisowe 90 km/h. Zaczyna się zabawa. Vectra jedzie mniej niż 10 m za mną, czyli zachowując niezbyt bezpieczną odległośc, w lusterkach oślepiają mnie ich światła. Moje wrażenie: Panowie wręcz prowokują bym przyspieszył zdenerwowany siedzącym na tylnym zderzaku ich samochodem. Nie daję się sprowokowac i jadę z przepisową prędkością. Dojeżdżamy do szkoły, fotoradaru, obszar zabudowany, mam niecałe 50 km/h. Vectra nadal na moim tylnym zderzaku. Wyjeżdżamy z obszaru zabudowanego, przyspieszam do ok. 80 km/h, Vectra wyprzedza mnie i... zwalnia do ok 50-60 km/h poza obszarem zabudowanym. Panowie jadą przy osi jezdni, wolną jazdą prowokują bym ich wyprzedził zupełnie przypadkowo w miejscu, gdzie jest podwójna linia ciągła... Nie wyprzedzam, robię to dopiero gdy linia jest przerywana. Panowie jadą za mną jeszcze kawałek i odpuszczają. Zawracają i zaczynają polowac w drugą stronę. Coż, Panowie policjanci. Kierowcom szarżującym i zachowującym się niebezpiecznie na drodze poskromienie emocji się należy, ale trudno oprzec się wrażeniu że Wasz styl jazdy podczas służby z wideorejestratorem ewidentnie ma na celu sprowokowanie wykroczen... Pozdrawiam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem ze połowa z nich co jeżdżą tymi nieoznakowanymi radiowozami zwanymi potocznie sreberkami, sami nie znają prawa. Probowali mnei zatrzymać w nocy poza terenem zabudowanym. Niestety ja się nei zatrzymalem i pojechałem na najbliższy posterunek gdzie podjechali za mna panowie i jakie było ich zaskoczenie że odmówiłem przyjecia mandatu. Troche ich zakoczyło to, wręcz mi grozili. Niestety sprawa czeka w kolejce do sądu. I zobaczymy co z tego będzie. Inna sprawa jest to że sami prowokuja, aż wręcz stwarzaja zagrożenie na drodze... pozdrawiam dwa pustaki z cegiełki z kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
COŚ MŁODY TEN ASPIRANT JAK ZA MIESIĄC IDZIE NA EMERYTURE!!! NAPRAWDĘ CIĘŻKA PRACA WOŻENIE D...PY SAMOCHODEM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janusz napisał:
A ja powiem ze połowa z nich co jeżdżą tymi nieoznakowanymi radiowozami zwanymi potocznie sreberkami, sami nie znają prawa. Probowali mnei zatrzymać w nocy poza terenem zabudowanym. Niestety ja się nei zatrzymalem i pojechałem na najbliższy posterunek gdzie podjechali za mna panowie i jakie było ich zaskoczenie że odmówiłem przyjecia mandatu. Troche ich zakoczyło to, wręcz mi grozili. Niestety sprawa czeka w kolejce do sądu. I zobaczymy co z tego będzie. Inna sprawa jest to że sami prowokuja, aż wręcz stwarzaja zagrożenie na drodze... pozdrawiam dwa pustaki z cegiełki z kraśnika.
A gdy w nocy nie zatrzymałem się poza terenem zabudowanym a dojechałem już do miejscowości, której nie znam i nie wiem, gdzie na jakiej ulicy jest komisariat to jakie mam szanse?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Na początku grudnia miałem podobny przypadek. Srebrna vectra Lry siadła mi na zderzaku i jechała za mną kilka ładnych kilometrów. Później mnie wyprzedzili i na początku przyspieszyli myśląc,że pognam za nimi. Panowie odpuścili sobie dopiero w Kurowie. Zawrócili i zaczęli szukać jelenia jadącego w stronę wawy. pozdrawiam panów "prowokatorków" z vectry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy dobrze wiemy , że ci "mili" panowie podpuszczają . Specjalnie jadą na zderzaku . Niestety nie myślą ,że stwarzają zagrożenie na drodze . Proponuję zająć się prawdziwymi piratami na Lubelskich drogach a nie podpuszczać . Czy żeby komuś wlepić mandat trzeba się o to PROSIĆ . HMMMMMM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze wylapuja jezdzacych lewym pasem bo na wschodzie to plaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jazda zgodniez przepisami to taki wielki bol w du*** byl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla "podpuszzonych" pamiętajcie, że muszą za wami jechać z jednakową odległością min. 100 m jeżeli ta odległość w czasie pomiaru nie jest jednakowa to mogą sobie nagranie w obuwie wsadzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki to była dla niego pan kolega? wkurza mnie jak policjanci takie teksty sypia, albio do narzeczonej pan się spieszy? a może on już żonaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kozłowski zostałes psem?to waruj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koledzy jest na na nich sposób: jak wam siedzą na zderzaku to poczekajcie aż gdzieś psa na poboczu zobaczycie albo pieszego przy przejściu... posadzić ich na zderzak, zarzucić niezachowanie bezpiecznej odległościi i się chłopcy (i dziewczęta) oduczą. p.s. kobitce wożącej się lubelskim sreberkiem przydaloby się trochę kultury i minimalnej życzliwości. jest gorsza niż reszta ekipy razem wzięta. proponuję w domu zostawiać osobiste frustracje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tralalala napisał:
możecie mi naskoczyć. codziennie jeżdże, mijam te srebrne vectry. nie raz jechali za mną i zadziałali prewencyjnie:) jedyny +. Są bardzo łatwo rozpoznawalne jak ktoś uważa na drodze. Mało takich cywilnych vectr z ciemnymi szybami:> tak apropo to nie rozumiem z czego głupi się cieszą smerfusie... to może niech nakupią z 1000 takich vectr jak się zwracają w miesiąc i będa zarabiać. bo przecież o to chodzi a nie o poprawe bezpieczeństwa. drogi by zrobili to by jeździło sie zgodnie z przepisami a nie pędziło między miastami po trasach 50km/h czy to ma być szybkie przemieszczanie się? 50km/h?
[topic="0"]Misiaki nie sa od budowania dróg mistrzu!!!a od wyłapywania kretynów z cb radiem który jak usłyszy że ma czysto jedzie jak dureń i zabija nasze dzieci!!drogi mamy jakie mamy nie pasuja ci wyprowadz sie tam gzdie sa lepsze...cenie i szanuje Panów policjantów..mi uratowali życie..[/topic][acronym="Misiaki nie sa od budowania dróg mistrzu!!!a od wyłapywania kretynów z cb radiem który jak usłyszy że ma czysto jedzie jak dureń i zabija nasze dzieci!!drogi mamy jakie mamy nie pasuja ci wyprowadz sie tam gzdie sa lepsze...cenie i szanuje Panów policjantów..mi uratowali życie.."] [/acronym]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...