Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwie osoby zginęły w wypadkach

Utworzony przez kolega, 14 grudnia 2008 r. o 13:46 Powrót do artykułu
STYX napisał:
Szczeniak i BMW to gorsze nic dżuma i ospa razem wzięte !!!
BMW , BMW, BMW..to mogło zdarzyć się w każdym innym samochodzie, rozumiesz? obyś nigdy nie czuł tego, co czują ich bliscy.. a co do kierowcy..to byli przyjaciele, dlatego teraz to , kto prowadził naprawdę zostanie tajemnicą.. nie ma co rozgrzebywać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nikt nie zgaduje kto prowadził, bo napewno nikt w środku nocy tam nie był i nie widział.. wszystko w swoim czasie sie okaze. Ale bardzo prawdopodobne jest to ze Bartek siedział na miejscu pasazera, bo podczas wypadków to miejsce jest najgorosze bo kierowca w ostaniej chiwli zeby sie uratowac obija w druga strone (czyli od pasazera) mówie to z wlasnego doswiadczenia;( Dla jasnosci nie oceniam kto prowadzil, bo to akurat teraz jest to malo wazne.. najgorsze jest to ze zginał tam mlody czlowiek, przed ktorym bylo cale zycie. Módlmy sie za Janka, bo słyszałam że jest w krytycznym stanie. Wezmy to sobie do serca, poniewaz ostatnio czesto mozna zobaczyc szalejacych dla popisu ludzi po krasnickich ulicach. To co sie dzieje jest straszne.;/ Nie zazdorszcze jego najblizszym spedzania zblizajacych sie swiat bez syna, brata.. Życia nikt mu nie przywroci.. a modlitwa bedzie teraz najlepsza rzecza jaka mozemy dla niego zrobic. Napewno bardzo tego potrzebuje. Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie, a światłosc wiekuista niechaj mu świeci, na wieki wieków.. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kurczę, ja wiem, ja nie zgaduję. I nie mówie tego po to żeby wskazać winnego..bo tu nie ma winnego. Bartek był jedynakiem... co do Janka, stan jest stabilny, choć krytyczny. Jest przytomny, majaczy.. proszę Matko Boska o wstawiennictwo za Jankiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...jak was czytam barany to szczena opada, latwo mowic o kims kogo sie nawet nie znalo....nie zycze nikomu tego co teraz wszyscy czujemy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludziom, którzy nie mają pojęcia jaki był Bartek jest naprawdę łatwo.. ;( aż serce ściska, jak czytam wypowiedzi niektórych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartus do zobaczenia;(* a Ci ktorzy go nie znali niech beda cicho bo latwo oceniac trudniej spojrzec na swoje czyny!!!!!!!ja mialam wypadek rok temu z tym,ze bez ofiar smiertelnych,to jest tragedia dla Bartka rodziny i dla jego przyjaciol!!!!!!;( mam nadzieje,ze Janek wyjdzie z tego i da sobie rade po smierci przyjaciela;((( ja nadal nie moge uwierzyc w to co sie stalo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek - głupota - jak można jechac 200 km/h - dobrze ze w nikogo nie wjechał z naprzeciwka - BEBIL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech więcej gra w nfs-a myśli że przejechał:Need for Speed II; Need for Speed III: Hot Pursuit ;Need for Speed: Road Challenge;Need for Speed: Porsche 2000;Need for Speed: Hot Pursuit;Need for Speed: Underground;Need for Speed: Underground 2;Need for Speed: Most Wante; Need for Speed:Carbon;Need for Speed: ProStreet,i wsiąda za fajere i jeździ tak na polskich drogach myślał że wpisze kod i pojedzie dalej,a tu psikus przyszła pora Need for Speed: Undercover i tu nie było łatwo myślał że wszystko będzie łatwiej i pojedzie bez kodów i prościej.Okazuje sie tu niespodzianka nauczyli go na kursie jeździć żeby zdał prawko,a potem chciał pojeździć tka jak wcześniej opisałem w grze.Zabiłaś sie trudno,ale nie zabił kogoś innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Niech więcej gra w nfs-a myśli że przejechał:Need for Speed II; Need for Speed III: Hot Pursuit ;Need for Speed: Road Challenge;Need for Speed: Porsche 2000;Need for Speed: Hot Pursuit;Need for Speed: Underground;Need for Speed: Underground 2;Need for Speed: Most Wante; Need for Speed:Carbon;Need for Speed: ProStreet,i wsiąda za fajere i jeździ tak na polskich drogach myślał że wpisze kod i pojedzie dalej,a tu psikus przyszła pora Need for Speed: Undercover i tu nie było łatwo myślał że wszystko będzie łatwiej i pojedzie bez kodów i prościej.Okazuje sie tu niespodzianka nauczyli go na kursie jeździć żeby zdał prawko,a potem chciał pojeździć tka jak wcześniej opisałem w grze.Zabiłaś sie trudno,ale nie zabił kogoś innego.
Weź się deb***u nie wypowiadaj na temat umiejętności kierowcy bo widze że sam tylko byś pograł w nfs bo nieźle obeznany jesteś w tych dennych gierkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POZA TYM UWAŻAM ŻE TEN WYPADEK TO NIE JEST SPRAWA DO POGAWEDEK NA FORUM. LUDZIE BĄDŹCIE TROCHE POWAŻNIEJSI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani, piszę w imieniu wszystkich rodziców. Pamiętajcie o nas kiedy przyciskacie pedał gazu, kiedy robicie rzeczy, których nie powinniście i kiedy rozsadza was fantazja. Pomyślcie, co możemy czuć, kiedy was nie ma. Znam Rodziców Bartka, znałam i jego, i podobnie jak wy nie mogę uwierzyć w to, co się stało. Nie mogę uwierzyć, że nie ma już tego roześmianego, miłego chłopaka, czarującego łobuziaka. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie bólu matki i ojca Bartka, który był dla nich całym światem, życiem, miłością. Nie tylko dla Bartka skończyło się życie - skonczyło się również dla jego bliskich, a oni niczym sobie na to nie zasłużyli, żeby tak potwornie cierpieć. PAMIĘTAJCIE O TYM !!! PAMIĘTAJCIE O NIEPOTRZEBNEJ ŚMIERCI BARTKA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚC2 napisał:
POZA TYM UWAŻAM ŻE TEN WYPADEK TO NIE JEST SPRAWA DO POGAWEDEK NA FORUM. LUDZIE BĄDŹCIE TROCHE POWAŻNIEJSI.
racja nie czas na pogawędki, jedynie na refleksję i modlitwę za Bartka nic mu życia nie przywróci więc przynajmniej nie zakłócajmy jego spokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech nikt się nie wypowiada o umiejętnościach młodego człowieka który ma prawko od 3 miesięcy zginął muj kolega który chciał wrócić do żony i dzieci .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Niech więcej gra w nfs-a myśli że przejechał:Need for Speed II; Need for Speed III: Hot Pursuit ;Need for Speed: Road Challenge;Need for Speed: Porsche 2000;Need for Speed: Hot Pursuit;Need for Speed: Underground;Need for Speed: Underground 2;Need for Speed: Most Wante; Need for Speed:Carbon;Need for Speed: ProStreet,i wsiąda za fajere i jeździ tak na polskich drogach myślał że wpisze kod i pojedzie dalej,a tu psikus przyszła pora Need for Speed: Undercover i tu nie było łatwo myślał że wszystko będzie łatwiej i pojedzie bez kodów i prościej.Okazuje sie tu niespodzianka nauczyli go na kursie jeździć żeby zdał prawko,a potem chciał pojeździć tka jak wcześniej opisałem w grze.Zabiłaś sie trudno,ale nie zabił kogoś innego.
Jak chcesz sie pochwalic ile znasz gier to zle trafiles!!!!!!! Wspolczuje rodzinie Bartka, to byl naprawde fajny chlopak, Nawet nie wiesz co moga czuc rodzice jedynaka w takiej sytuaccji, wiec nie wyskakuj CWANIAKU z takimi komentarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie po pierwsze jak by jechal powoli to by mugł się porozbjac a nie zabić napewno nie jechal powoli bo widądz po zdjecia z wypadku na www.policja.krasnik.pl/news.php?readmore=135 to nie sądze żeby jechal 80 i dachował przez 150m,a po drugie mądere pasazerowie jak mu pozwoliły tak zapie***lać same wsiadły on ich nie ciągnoł mają nauczke!!! BRAWURA!!!!.i nie brącie tak tego bartka bo jak by miał troche rozumu w glowie to by nie jechal tak szybko o godzinie 02:00 rano tym bardziej ze był mruz -3. i jeszcze jedno tam jest ograniczenie do 60!!! przed zakrętem.szkoda chlopaka ale nie myslał co robi sobie i innym!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Szczeniak i BMW to gorsze nic dżuma i ospa razem wzięte !!!
Sam jestes szczeniak!! Zarobił to miał!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] szkoda chłopaka... ale mówcie co chcecie... można powiedzieć, ze na własne życzenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ironio losu! Most Wanted - nieee! Chcieli zająć dzielnice, tak jak w Carbonie, ale zapomnieli sejwa zrobić i wypadli z kanionu. A więc jaki z tego morał? Kupujcie swoim dzieciom, wnukom, braciom, siostrom, krewnym RTS'y albo RPG'i :> Wiem, że zaraz posypią sie niemiłe komentarze co do mojej wypowiedzi, ale cóż można teraz poradzić. Mają to na własne życzenie... Teraz to sobie możecie gdybać i żalić ile wlezie... a później sytuacja się powtarza i dalej jest to samo. Ludzie! Zamiast stawiać jakieś niedorozwinięte świeczki " [*] " zacznijcie wreszcie myśleć i starać się, aby takie sytuacje się nie powtarzały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że bardzo cierpicie z powodu śmierci Bartka i boicie się o Janka, ale może zamiast licytować się i wznosić modły na forum, spróbujecie zrobić coś realnego. Oddacie krew, która przecież potrzebna była do ratowania chłopaków, dołączycie się do akcji propagujących bezpieczną jazdę, bo są organizacje, które się tym zajmują, można pomóc, zorganizować coś. A może jeszcze zrobicie coś innego, co uchroni innych, przemówi im do rozsądku. Chyba warto, by nie przeżywać tego znowu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie zostanie tajemnica policja sie juz wszystkim zajela..odciski butow i w ogole ,wszyscy sie dowiedza kto to prowadzil. Na stronach policji kraśnik pisze sie juz ze to jednak Bartek prowadzil, ale co to teraz da? komu? moze niektorzy sie naucza, ze nie powinno zostawiac sie kolegow pijanych w samochodzie i siadac pijanym za kierwonice i nie pozwolic na to by ktoś wsiadał pod wpływem alkoholu... Ja nadal w to nie moge uwierzyc ale jednak stalo się nikt czasu nie cofnie trzeba Bartka godnie pożegnać jak na jego osobe przystalo. Nieofcjalnie wiem ze pogrzeb bedzie w czwartek o godz 11. i modlmy sie za Janka chociaż jest z nim już dużo lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...