Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

14 grudnia 2008 r.
12:04
Edytuj ten wpis

Dwie osoby zginęły w wypadkach

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 53 A A

Pod Kraśnikiem zginął kierowca BMW, w Łęcznej pasażer forda. W obu przypadkach kierowcy stracili panowanie nad samochodami, które wypadły z jezdni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Około 2 w nocy, w miejscowości Spławy II, w powiecie kraśnickim, do rowu wpadło auto kierowane przez Bartosza Ż. Młody mężczyzna zginął na miejscu. Do szpitala trafiła dwójka pasażerów Janusz P. i Paweł G.

W Łęcznej 19-letni Piotr T. wypadł na łuku fordem z jezdni. Zginął pasażer 47-letni Tomasz K., mieszkaniec gminy Cyców.

Komentarze 53

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~ona~ / 19 grudnia 2008 o 19:01
0
gacekel ma absolutną racje!! Wielkie współczucia dla Ciebie...
Avatar
gacekel / 18 grudnia 2008 o 20:40
0
Dzisiaj pochowaliśmy naszego kolegę Tomka który zginął w niedziele w wypadku i myślę że prawo jazdy powinni dawać kierowcom po ukończeniu 21lat,bo coraz więcej jest wypadków z udziałem małolatów,aż trudno uwierzyć że przez takiego gnojka Tomek ośierocił dwóch synów.
To był naprawdę wspaniały kolega!!!!!
Avatar
jaONA / 18 grudnia 2008 o 19:54
0
Chciałam powiedzieć ,że bardzo współczuje jego przyjacielom:( Doskonale wiem co czujecie... od śmierci mojego przyjaciela zaraz minie rok. I powiem wam jeszcze ,żebyscie byli trochę bardziej spkojni bo jeżeli naprawde dla was Bartek był kimś bliskim to teraz niemielibyscie siły aby tak tu dyskutować. Mimo wszystko 3 majcie sie i naprawde trzymam kciuki za was i za rodzine Bartka.
Avatar
k / 18 grudnia 2008 o 18:25
0
Gość napisał:
Wystarczy poratrzec na tych wiesniakow co woza sie bmkami po rynku w Urzedowie to sie watroba przewraca!


wiesniaków?hehe ciekawe..
Avatar
Gość / 18 grudnia 2008 o 16:42
0
Wystarczy poratrzec na tych wiesniakow co woza sie bmkami po rynku w Urzedowie to sie watroba przewraca!
Avatar
kami1988 / 18 grudnia 2008 o 12:56
0
~gość~ napisał:
Niech więcej gra w nfs-a myśli że przejechał:Need for Speed II; Need for Speed III: Hot Pursuit ;Need for Speed: Road Challenge;Need for Speed: Porsche 2000;Need for Speed: Hot Pursuit;Need for Speed: Underground;Need for Speed: Underground 2;Need for Speed: Most Wante; Need for Speed:Carbon;Need for Speed: ProStreet,i wsiąda za fajere i jeździ tak na polskich drogach myślał że wpisze kod i pojedzie dalej,a tu psikus przyszła pora Need for Speed: Undercover i tu nie było łatwo myślał że wszystko będzie łatwiej i pojedzie bez kodów i prościej.Okazuje sie tu niespodzianka nauczyli go na kursie jeździć żeby zdał prawko,a potem chciał pojeździć tka jak wcześniej opisałem w grze.Zabiłaś sie trudno,ale nie zabił kogoś innego.



baranie nie wiesz co mówisz, myslisz że życie to gra?widac, ze nie masz nic wiecej do roboty niz wysiadywac przed monitorem i móżdżek sie lasuje..pomysl jesli potrafisz zanim sie wypowiesz na forum



baranie nie wiesz co mówisz, myslisz że życie to gra?widac, ze nie masz nic wiecej do roboty niz wysiadywac przed monitorem i móżdżek sie lasuje..pomysl jesli potrafisz zanim sie wypowiesz na forum rozwiń
Avatar
kami1988 / 18 grudnia 2008 o 12:41
0
z jankiem juz duzo lepiej, z tego co wiem, wiec mam nadzieje, ze bedzie wszystko w porządku, jak tak czytam te wypowiedzi niektórch na tym forum to aż żal ściska, jesteście głupi i bezadziejni, ciekawe co by ktos z Was powiedzial, gdyby bartosz byl waszym synem lub bratem..pewnie biadolenie i pytanie dlaczego on, my- jego znajomi czujemy to samo, zal, pustke i poczucie niesprawiedliwosci, ze takich ludzi jak on spotyka cos tak okropnego, Ci ktorzy uwazaja, ze byli glupi, albo ten kto im pozwolil jechac, nie ma pojecia co mowi, nie zna sytuacji ja dobrrze znam przebieg wydarzen sprzed tej tragedii.. uwazam, ze bartek nie byl kierowca, tylko niewinna ofiara, osoba ktora powinna zyc bo takich ludzi jak on brakuje na swiecie w przeciwienstwie do takich baranow jak nietorzy, ktorzy potrafia walic nazwami gier, albo chapac, ze dobrze sie stalo..dzisiaj pozegnalismy bartosza, spoczywaj w pokoju, a ci ktorzy go nie znali niech zaluja, bo drugiej takiej osoby, napweno nie beda mieli okazji spotac a to wielka strata...ja wciaz nie moge sie z tym pogodzic i tule wszystkich oplakujacych batrka tak jak ja a taim przyglupom to mam chec nakopac d..
z jankiem juz duzo lepiej, z tego co wiem, wiec mam nadzieje, ze bedzie wszystko w porządku, jak tak czytam te wypowiedzi niektórch na tym forum to aż żal ściska, jesteście głupi i bezadziejni, ciekawe co by ktos z Was powiedzial, gdyby bartosz byl waszym synem lub bratem..pewnie biadolenie i pytanie dlaczego on, my- jego znajomi czujemy to samo, zal, pustke i poczucie niesprawiedliwosci, ze takich ludzi jak on spotyka cos tak okropnego, Ci ktorzy uwazaja, ze byli glupi, albo ten kto im pozwolil jechac, nie ma pojecia co mowi, nie zna sytuac... rozwiń
Avatar
koleżanka / 18 grudnia 2008 o 12:30
0
~gosc~ napisał:
wiadomo moze co z jankiem?? wie ktos jak jego stan??
Avatar
~gosc~ / 16 grudnia 2008 o 22:17
0
wiadomo moze co z jankiem?? wie ktos jak jego stan??
Avatar
kolega / 16 grudnia 2008 o 20:05
0
~~~D~~ napisał:
Szkoda chłopaka naprawde nie wypowiadajcie sie ci co go nie znali!!....

Ten ~~~D~~ MA RACJĘ niech nie wypowiadają się ci co go nie znali!!!!!!!!!!
Avatar
~ona~ / 19 grudnia 2008 o 19:01
0
gacekel ma absolutną racje!! Wielkie współczucia dla Ciebie...
Avatar
gacekel / 18 grudnia 2008 o 20:40
0
Dzisiaj pochowaliśmy naszego kolegę Tomka który zginął w niedziele w wypadku i myślę że prawo jazdy powinni dawać kierowcom po ukończeniu 21lat,bo coraz więcej jest wypadków z udziałem małolatów,aż trudno uwierzyć że przez takiego gnojka Tomek ośierocił dwóch synów.
To był naprawdę wspaniały kolega!!!!!
Avatar
jaONA / 18 grudnia 2008 o 19:54
0
Chciałam powiedzieć ,że bardzo współczuje jego przyjacielom:( Doskonale wiem co czujecie... od śmierci mojego przyjaciela zaraz minie rok. I powiem wam jeszcze ,żebyscie byli trochę bardziej spkojni bo jeżeli naprawde dla was Bartek był kimś bliskim to teraz niemielibyscie siły aby tak tu dyskutować. Mimo wszystko 3 majcie sie i naprawde trzymam kciuki za was i za rodzine Bartka.
Avatar
k / 18 grudnia 2008 o 18:25
0
Gość napisał:
Wystarczy poratrzec na tych wiesniakow co woza sie bmkami po rynku w Urzedowie to sie watroba przewraca!


wiesniaków?hehe ciekawe..
Avatar
Gość / 18 grudnia 2008 o 16:42
0
Wystarczy poratrzec na tych wiesniakow co woza sie bmkami po rynku w Urzedowie to sie watroba przewraca!
Avatar
kami1988 / 18 grudnia 2008 o 12:56
0
~gość~ napisał:
Niech więcej gra w nfs-a myśli że przejechał:Need for Speed II; Need for Speed III: Hot Pursuit ;Need for Speed: Road Challenge;Need for Speed: Porsche 2000;Need for Speed: Hot Pursuit;Need for Speed: Underground;Need for Speed: Underground 2;Need for Speed: Most Wante; Need for Speed:Carbon;Need for Speed: ProStreet,i wsiąda za fajere i jeździ tak na polskich drogach myślał że wpisze kod i pojedzie dalej,a tu psikus przyszła pora Need for Speed: Undercover i tu nie było łatwo myślał że wszystko będzie łatwiej i pojedzie bez kodów i prościej.Okazuje sie tu niespodzianka nauczyli go na kursie jeździć żeby zdał prawko,a potem chciał pojeździć tka jak wcześniej opisałem w grze.Zabiłaś sie trudno,ale nie zabił kogoś innego.



baranie nie wiesz co mówisz, myslisz że życie to gra?widac, ze nie masz nic wiecej do roboty niz wysiadywac przed monitorem i móżdżek sie lasuje..pomysl jesli potrafisz zanim sie wypowiesz na forum



baranie nie wiesz co mówisz, myslisz że życie to gra?widac, ze nie masz nic wiecej do roboty niz wysiadywac przed monitorem i móżdżek sie lasuje..pomysl jesli potrafisz zanim sie wypowiesz na forum rozwiń
Avatar
kami1988 / 18 grudnia 2008 o 12:41
0
z jankiem juz duzo lepiej, z tego co wiem, wiec mam nadzieje, ze bedzie wszystko w porządku, jak tak czytam te wypowiedzi niektórch na tym forum to aż żal ściska, jesteście głupi i bezadziejni, ciekawe co by ktos z Was powiedzial, gdyby bartosz byl waszym synem lub bratem..pewnie biadolenie i pytanie dlaczego on, my- jego znajomi czujemy to samo, zal, pustke i poczucie niesprawiedliwosci, ze takich ludzi jak on spotyka cos tak okropnego, Ci ktorzy uwazaja, ze byli glupi, albo ten kto im pozwolil jechac, nie ma pojecia co mowi, nie zna sytuacji ja dobrrze znam przebieg wydarzen sprzed tej tragedii.. uwazam, ze bartek nie byl kierowca, tylko niewinna ofiara, osoba ktora powinna zyc bo takich ludzi jak on brakuje na swiecie w przeciwienstwie do takich baranow jak nietorzy, ktorzy potrafia walic nazwami gier, albo chapac, ze dobrze sie stalo..dzisiaj pozegnalismy bartosza, spoczywaj w pokoju, a ci ktorzy go nie znali niech zaluja, bo drugiej takiej osoby, napweno nie beda mieli okazji spotac a to wielka strata...ja wciaz nie moge sie z tym pogodzic i tule wszystkich oplakujacych batrka tak jak ja a taim przyglupom to mam chec nakopac d..
z jankiem juz duzo lepiej, z tego co wiem, wiec mam nadzieje, ze bedzie wszystko w porządku, jak tak czytam te wypowiedzi niektórch na tym forum to aż żal ściska, jesteście głupi i bezadziejni, ciekawe co by ktos z Was powiedzial, gdyby bartosz byl waszym synem lub bratem..pewnie biadolenie i pytanie dlaczego on, my- jego znajomi czujemy to samo, zal, pustke i poczucie niesprawiedliwosci, ze takich ludzi jak on spotyka cos tak okropnego, Ci ktorzy uwazaja, ze byli glupi, albo ten kto im pozwolil jechac, nie ma pojecia co mowi, nie zna sytuac... rozwiń
Avatar
koleżanka / 18 grudnia 2008 o 12:30
0
~gosc~ napisał:
wiadomo moze co z jankiem?? wie ktos jak jego stan??
Avatar
~gosc~ / 16 grudnia 2008 o 22:17
0
wiadomo moze co z jankiem?? wie ktos jak jego stan??
Avatar
kolega / 16 grudnia 2008 o 20:05
0
~~~D~~ napisał:
Szkoda chłopaka naprawde nie wypowiadajcie sie ci co go nie znali!!....

Ten ~~~D~~ MA RACJĘ niech nie wypowiadają się ci co go nie znali!!!!!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 53

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Mieszkańcy zablokują drogę w godzinach szczytu? Nie chcą objazdów przez ich ulice

Lublin: Mieszkańcy zablokują drogę w godzinach szczytu? Nie chcą objazdów przez ich ulice 0 2

Blokadą dróg grożą mieszkańcy ulic, przez które wyznaczono objazdy dla kierowców omijających przebudowywane skrzyżowanie ul. Diamentowej z Krochmalną. – Nikt nie nadzoruje tego objazdu – skarży się przewodnicząca rady dzielnicy. Demonstracje mają się odbywać na jezdni przez kilka dni w godzinach szczytu

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latka

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latka 24 0

Mężczyzna, który przebywał na leczeniu w szpitalu przy al. Kraśnickiej w Lublinie w niedzielę opuścił oddział. Udało się go znaleźć w poniedziałek.

Codziennie do Wisły trafiają ścieki. Nowa oczyszczalnia miała już ruszać, ale są opóźnienia

Codziennie do Wisły trafiają ścieki. Nowa oczyszczalnia miała już ruszać, ale są opóźnienia 7 1

Do Wisły codziennie płynie od 100 do 150 metrów sześciennych ścieków. Linia oczyszczania powinna ruszyć w listopadzie ale budowa ma blisko dwa miesiące opóźnienia – alarmuje przedsiębiorca. Będą kontrole

Stal Poniatowa – LKS Stróża 1:1. Pozostałe mecze lubelskiej klasy okręgowej

Stal Poniatowa – LKS Stróża 1:1. Pozostałe mecze lubelskiej klasy okręgowej 0 0

Mecz obserwowało ponad 400 kibiców. Tak duża frekwencja była spowodowana akcją charytatywną. Piłkarze zagrali dla chorej dziewczynki

Orion Niedrzwica – Granit Bychawa 2:0. Mają mistrza jesieni

Orion Niedrzwica – Granit Bychawa 2:0. Mają mistrza jesieni 0 1

Orion Niedrzwica wygrał najważniejsze spotkanie rundy jesiennej i zakończył tę część sezonu na pierwszym miejscu

"Nie zmieniajmy się!". Nagrody Ambasador Wschodu 2018 przyznane

"Nie zmieniajmy się!". Nagrody Ambasador Wschodu 2018 przyznane 1 0

Na gali wręczenia statuetek Ambasadorów Wschodu – dorocznych nagród przyznawanych przez magazyn „Kraina Bugu”, słowa „wschód” i „wschodni”, odmieniane przez wszystkie przypadki, padały wielokrotnie i tylko w najlepszym kontekście.

Sparta Rejowiec Fabryczny najlepsza na półmetku rozgrywek

Sparta Rejowiec Fabryczny najlepsza na półmetku rozgrywek 0 1

Na półmetku rywalizacji drużyna z Rejowca Fabrycznego przewodzi stawce ekip z trzema punktami przewagi nad drugim Bratem Siennica Nadolna

Lubelskie: Nowa galeria handlowa czeka na otwarcie

Lubelskie: Nowa galeria handlowa czeka na otwarcie 8 6

W środę w Biłgoraju otwarty zostanie jeden z największych kompleksów handlowych w mieście – Metro Park Biłgoraj.

NiXes - koncert w Radiu Lublin
23 listopada 2018, 19:00

NiXes - koncert w Radiu Lublin 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 23 listopada o godz. 19 na scenie Radia Lublin wystąpi grupa NiXes z Anią Rusowicz.

Puławy: Trwa festiwal Wszystkie Strony Świata [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Puławy: Trwa festiwal Wszystkie Strony Świata [zdjęcia, wideo] 1 4

Występ Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Kaliskiej pod batutą Adama Klocka otworzył tegoroczny, dziewiąty już Puławski Festiwal Muzyczny "Wszystkie Strony Świata". Koncerty odbywają się w Sali Kongresowej Pałacu Czartoryskich oraz Restauracji Sybilla.

Potrącenie pieszego w Spławach. Mężczyzna był pijany

Potrącenie pieszego w Spławach. Mężczyzna był pijany 1 3

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 65-latka. Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Spławy (powiat opolski). Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna szedł nieprawidłową stroną drogi. Nie miał też żadnych elementów odblaskowych. Poza tym był pijany.

Wysokie wygrane w zaległych meczach bialskiej klasy okręgowej

Wysokie wygrane w zaległych meczach bialskiej klasy okręgowej 6 0

Zespoły rozegrały mecze zaległe z pierwszej kolejki

Ból zęba nocą? W Puławach nie pomogą

Ból zęba nocą? W Puławach nie pomogą 23 11

Służba zdrowia Pacjenci z powiatu puławskiego, którzy przez kilka miesięcy w nagłych przypadkach musieli jeździć do dentysty do innych powiatów, mogą już korzystać z doraźnej pomocy stomatologicznej na miejscu. Udziela jej jednak tylko jedna przychodnia - w Kazimierzu Dolnym.

Tatran nad przepaścią. Czeka ich ciężka wiosna

Tatran nad przepaścią. Czeka ich ciężka wiosna 8 2

Na koncie Tatrana Kraśniczyn zaledwie pięć punktów i ostatnia lokata po rundzie jesiennej

Bez prawa jazdy i pod wpływem alkoholu. 25-latek sprawcą kolizji

Bez prawa jazdy i pod wpływem alkoholu. 25-latek sprawcą kolizji 2 0

25-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego będzie odpowiadać przed sądem za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości i bez wymaganych uprawnień. Wczoraj rano mężczyzna spowodował kolizję drogową w miejscowości Rudzienko (powiat lubartowski).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!