Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwie osoby zginęły w wypadkach

Utworzony przez kolega, 14 grudnia 2008 r. o 13:46 Powrót do artykułu
...PROSILBYM ZEBY WSZYSTKIE KUR WY ZAMKNELY MORDY JESLI NIE CHCA NIC SENSOWNEGO NAPISAC, BO NIEKTORE WASZE SLOWA BOLA WY PIERD OLONE BARANY....GOWNO WAS TO OBCHODZI BO GO NIE ZNALIZCIE, ALE TO NIE ZNACZY ZE MOZECIE TAK JECHAC OD RAZU....JEB NIJCIE SIE W LEB KRETYNI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suchy spl napisał:
...PROSILBYM ZEBY WSZYSTKIE KUR WY ZAMKNELY MORDY JESLI NIE CHCA NIC SENSOWNEGO NAPISAC, BO NIEKTORE WASZE SLOWA BOLA WY PIERD OLONE BARANY....GOWNO WAS TO OBCHODZI BO GO NIE ZNALIZCIE, ALE TO NIE ZNACZY ZE MOZECIE TAK JECHAC OD RAZU....JEB NIJCIE SIE W LEB KRETYNI
Zastanów się w ogóle, co napisałeś. Jeżeli uważasz, że zdziałasz coś przekleństwami, to się grubo mylisz. Nikt nie zjechał żadnego z chłopaków, więc nie rozumiem po co te pretensje. Mnie osobiście boli twoja głupota i brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. P.S. Nie karmić trolla! Pozdrawiam Anonymous
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka naprawde nie wypowiadajcie sie ci co go nie znali!!....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~~~D~~ napisał:
Szkoda chłopaka naprawde nie wypowiadajcie sie ci co go nie znali!!....
Ten ~~~D~~ MA RACJĘ niech nie wypowiadają się ci co go nie znali!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo moze co z jankiem?? wie ktos jak jego stan??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
wiadomo moze co z jankiem?? wie ktos jak jego stan??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z jankiem juz duzo lepiej, z tego co wiem, wiec mam nadzieje, ze bedzie wszystko w porządku, jak tak czytam te wypowiedzi niektórch na tym forum to aż żal ściska, jesteście głupi i bezadziejni, ciekawe co by ktos z Was powiedzial, gdyby bartosz byl waszym synem lub bratem..pewnie biadolenie i pytanie dlaczego on, my- jego znajomi czujemy to samo, zal, pustke i poczucie niesprawiedliwosci, ze takich ludzi jak on spotyka cos tak okropnego, Ci ktorzy uwazaja, ze byli glupi, albo ten kto im pozwolil jechac, nie ma pojecia co mowi, nie zna sytuacji ja dobrrze znam przebieg wydarzen sprzed tej tragedii.. uwazam, ze bartek nie byl kierowca, tylko niewinna ofiara, osoba ktora powinna zyc bo takich ludzi jak on brakuje na swiecie w przeciwienstwie do takich baranow jak nietorzy, ktorzy potrafia walic nazwami gier, albo chapac, ze dobrze sie stalo..dzisiaj pozegnalismy bartosza, spoczywaj w pokoju, a ci ktorzy go nie znali niech zaluja, bo drugiej takiej osoby, napweno nie beda mieli okazji spotac a to wielka strata...ja wciaz nie moge sie z tym pogodzic i tule wszystkich oplakujacych batrka tak jak ja a taim przyglupom to mam chec nakopac d..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Niech więcej gra w nfs-a myśli że przejechał:Need for Speed II; Need for Speed III: Hot Pursuit ;Need for Speed: Road Challenge;Need for Speed: Porsche 2000;Need for Speed: Hot Pursuit;Need for Speed: Underground;Need for Speed: Underground 2;Need for Speed: Most Wante; Need for Speed:Carbon;Need for Speed: ProStreet,i wsiąda za fajere i jeździ tak na polskich drogach myślał że wpisze kod i pojedzie dalej,a tu psikus przyszła pora Need for Speed: Undercover i tu nie było łatwo myślał że wszystko będzie łatwiej i pojedzie bez kodów i prościej.Okazuje sie tu niespodzianka nauczyli go na kursie jeździć żeby zdał prawko,a potem chciał pojeździć tka jak wcześniej opisałem w grze.Zabiłaś sie trudno,ale nie zabił kogoś innego.
baranie nie wiesz co mówisz, myslisz że życie to gra?widac, ze nie masz nic wiecej do roboty niz wysiadywac przed monitorem i móżdżek sie lasuje..pomysl jesli potrafisz zanim sie wypowiesz na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy poratrzec na tych wiesniakow co woza sie bmkami po rynku w Urzedowie to sie watroba przewraca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wystarczy poratrzec na tych wiesniakow co woza sie bmkami po rynku w Urzedowie to sie watroba przewraca!
wiesniaków?hehe ciekawe..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam powiedzieć ,że bardzo współczuje jego przyjacielom:( Doskonale wiem co czujecie... od śmierci mojego przyjaciela zaraz minie rok. I powiem wam jeszcze ,żebyscie byli trochę bardziej spkojni bo jeżeli naprawde dla was Bartek był kimś bliskim to teraz niemielibyscie siły aby tak tu dyskutować. Mimo wszystko 3 majcie sie i naprawde trzymam kciuki za was i za rodzine Bartka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj pochowaliśmy naszego kolegę Tomka który zginął w niedziele w wypadku i myślę że prawo jazdy powinni dawać kierowcom po ukończeniu 21lat,bo coraz więcej jest wypadków z udziałem małolatów,aż trudno uwierzyć że przez takiego gnojka Tomek ośierocił dwóch synów. To był naprawdę wspaniały kolega!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gacekel ma absolutną racje!! Wielkie współczucia dla Ciebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...