Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
SŁYSZAŁEM , ŻE Z UWAGI NA FAKT, ŻE IZBY LEKARSKIE NIE REPREZENTUJĄ INTERESÓW LEKARZY - DOGADAŁY SIĘ Z MINISTERSTWEM ZDROWIA I LEKARZE DALEJ BĘDĄ ZOBOWIĄZANI DO SPRAWDZANIA DOWODÓW UBEZPIECZENIA PACJENTÓW, WYSOKOŚCI REFUNDACJI I BĘDĄ FINANSOWO KARANI ZA BŁĘDNE WYPISANIE RECEPTY - WSZYSCY LEKARZE MAJĄ NIE PŁACIĆ SKŁADKI NA IZBY LEKARSKIE. STYCZEŃ 2012 ROKU MA BYĆ PODOBNO MIESIĄCEM W KTÓRYM DO BUDŻETU IZBY LEKARSKIEJ Z UWAGI NA BRAK DZIAŁAŃ W INTERESIE LEKARZY NIE WPŁYNIE ANI ZŁOTÓWKA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam pytanie gdzie ta obwodnica ma ekrany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='DĄBROWICA' timestamp='1324079507' post='571565'] a ja mam pytanie gdzie ta obwodnica ma ekrany ? [/quote Obwodnica ma zaplanowane ekrany akustyczne, ale jeszcze ich nie robią, bo jest za wcześnie. Musi się zrobić koniec przyszłego roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...