Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gowno mnie to obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gowno to ciebie zrobilo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wal sie s z m a t o , gowno to twoja matka co najwyzej.. bezczelna d z i w k o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wal sie s z m a t o , gowno to twoja matka co najwyzej.. bezczelna d z i w k o.
Piękny reprezentujecie poziom obydwoje. Jeśli Cię nie obchodzi to po co wchodzisz na ten artykuł i komentujesz?? a przy okazji ludzi wyzywasz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie oglądałam występ Magdy, jak dla mnie bardzo ładnie zaśpiewała "Kocham Cię nad życie", jak na tak młodą osobę jej śpiew jest na bardzo wysokim poziomie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAGDA WYGRAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje wygranej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wescie taka welc poje***a dziewczyna bo ona przeciez biedna jest i ludzie sie na to nabierją ze pna biedas kiedy ja zobacze to niew weim przeciez ona powiedizała ze ona jest biedna i ludzie sie skruszyli bo jej trzeba na nowy domu zal mi takiej dziewczynki bo ja bienda jesy przeciez zal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja piedolę !! co za oburzenie ! to wszystko zostało sfingowane ! to kamil powinien wygrac to on jest zajebisty i wgl naj naj naj ! kocham wszystkich i dobranoc xD a kamil i tak jest zajebisty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULUJE WYGRANEJ MAGDA!! POWODZENIA!! SUPER!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK wreszcie ktoś porządny oddałam na nią 7 głosów ona ma niesamowity głos śpiewa leciutko nie musi sie wysilac jest poprostu wspaniałam :***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonim napisał:
wescie taka welc poje***a dziewczyna bo ona przeciez biedna jest i ludzie sie na to nabierją ze pna biedas kiedy ja zobacze to niew weim przeciez ona powiedizała ze ona jest biedna i ludzie sie skruszyli bo jej trzeba na nowy domu zal mi takiej dziewczynki bo ja bienda jesy przeciez zal
Weś sie opanuj to ona jest naj naj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to mialo byc? porazka to wcale nie bylo ładne, ludzoe jka to mozliwe ze w tak krotkim czasie wygrala? to jest smieszne i niewiarygodne, oszustwo. Kamil jestes wielki i to Ty powinienes byc zwyciezca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie porażka - dzieci nie powinny brać udział w takich programach bo progesteron zaćmiewa myślenie - jak dla mnie 1 miejsce Me, myself and I i druga nagroda dla Kamila - jest zajebisty !!!! - No cóż - program schodzi na psy a szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karo napisał:
TAK wreszcie ktoś porządny oddałam na nią 7 głosów ona ma niesamowity głos śpiewa leciutko nie musi sie wysilac jest poprostu wspaniałam :***
Magdziu, bardzo pięknie śpiewałaś, zagłosowałam na Ciebie ,wiedziałam od początku , że wygrasz.jesteś wielka , kup te skrzypce , wybuduj dom mamie i tacie , bądź szczęśliwym dzieckiem. Rozwijaj swój talent .Pozdrwiam i trzymam za Ciebie kciuki, nie zmarnuj swojego talentu. Twoja fanka z Poniatowej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem bardzo dobrze, że wygrała ta dziewczynka! bo pięknie to zaśpiewała i jest cudowna! wybuduj dom rodzicom:) wiem jakie to są duże koszta.... a za taką sumę pieniędzy można spełnić marzenia! Gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...