Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Anka [*] napisał:
wiesz kujoni juz tak maja. Najpierw łatwy łatwy a pozniej d*** i dobre gimnazjum macie tylo w marzeniach. a na takich testach najlepiej wychodzą osoby ze srednia nizsza niz 5.0 .
JAAA... KUJONEM NIE JESTEM ... A MAM ŚREDNIA 5.3 na półrocze ... i co ?!?!?! Też uważam ze test był MASAKRYCZNY >!< KONIEC . KROPKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem matematyki i dla sprwadzenia rozwiązałam sobie ten tes (bez pisania wypracowania). Czytając wszystko bardzo dokładnie i zapisując obliczenia tak jak powinni to robić uczniowie. Zajęło mi to 25 minut. Z tego co wiem układając sprawdzin powinno się uczniowi dać przynajmniej dwa razy więcej czasu na rozwiązanie niż potrzebowałby nauczyciel. Daje to 50min. Dodając 5min na naniesienie odpowiedzi na kartę odpowiedzi na wypracowanie zostaje 5min. Moim zdaniem ktoś tam na górze nie ma pojęcia jak pracuje szóstoklasista. Oczywiście są wybitnie zdolni, ale przecież test ma badać podstawowe umiejętności. Moim zdaniem MASAKRA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleś11 napisał:
Czyli na 5 odpowiedź jaka jest poprawna? a.1975 b.175 c.23 d.8
to jest to z rozpiętością? jak tak to 175.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 22 jaki wam pensjonat wyszdł???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja będę miała ok. 34-35 to dobrze ?? Sama nie wiem, a jak chce dostac sie na Twarda to to chyga nie wystarczy... Co powiecie na to?? Odpiszcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wera1996-96 napisał:
W 22 jaki wam pensjonat wyszdł???
http://serwisy.gazeta.pl/edukacja/1,51805,...odpowiedzi.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 22 jaki wam pensjonat wyszdł??? jak dobrze mysle to temn Amelia... i to drugie to nie daleko wody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słodkaa24 napisał:
Yyy... Ja mam średnią 4.5, ale test wydawał mi się bardzo łątwy, zadania z matematyki sprawdzałam, wszystkie mam dobrze. Z przyrody prawie wszystkie. Wypracowanie zajęło mi całą stronę, a cały test około 30min. Nie chcę się chwalić, poprostu nie lubięludzi, którzy się tak nad sobą użalają. Test wcale nie był trudny, wystarczyło się nauczyć.
Nikt tu się nie użala nad sobą tylko mówi jak mu poszło ;/ z resztą po to są takie fora coś czuje że i ja bd mieć ze 20 pkt =.='' żałosny buył ten tes w ogóle kto normalny mógł cos takiego wy,yślić ? chyba tylko jakiś porąbany matematyk xdd pozdroo ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??m napisał:
Ja będę miała ok. 34-35 to dobrze ?? Sama nie wiem, a jak chce dostac sie na Twarda to to chyga nie wystarczy... Co powiecie na to?? Odpiszcie!!![/quote] [quote name='Marsowa' post='112575' date='2.04.2009, 16:17:42']Nikt tu się nie użala nad sobą tylko mówi jak mu poszło ;/ z resztą po to są takie fora coś czuje że i ja bd mieć ze 20 pkt =.='' żałosny buył ten tes w ogóle kto normalny mógł cos takiego wy,yślić ? chyba tylko jakiś porąbany matematyk xdd pozdroo ^^
no chyba nie matematyk, tylko jakiś polonista, co nie chciał dać polaka. xD Okropność ogólnie ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Licealistka napisał:
1C 2D 3B 4C 5D 6C 7A 8A 9B 10A 11C 12B 13B 14C 15C 16D 17D 18D 19C 20A 21 zakładam że pszenica -> mysz -> lis -> orzeł [mogę się mylić] 22 - Amelia; Wszystkie Pensjonaty są niedaleko przystani dla żaglówek [?] 23. P - Pole działki w kształcie równoległoboku P = a * h P = 120 * 75 = 9000 m2 9000:2500=3,6 Nie można kupić niecałej paczki, dlatego Należy kupić co najmniej 4 paczki. 24. 40 * 2 = 80 km 80 : 100 = 0.8 0.8 * 6.5 = 5.2 5.2*4.8 = 24.96 Będzie kosztowało 24,96 zł Oczywiście, mogę się mylić. Pozdrawiam, Licealistka.
Odpowiedzi z zadań zamkniętych są nieprawidłowe, ponieważ są trzy rodzaje arkuszy U kogoś może być odpowiedź A, a u kolegi B Te odpowiedzi z zadań zamkniętych są tylko do jedego rodzaju arkuszy, ale zadania otwarte są dobrze wykonane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JejuuU;/ Jaki cholernie głupi test:( Mi poszło źle;( Z zamkniętych zadań(jak sprawdzałam) mam 16 pkt!;(( Na próbnym miałam 36pkt z całegoO;] Większość zadań była z matematyki,a żadnego zadania z histy nie bylo;/ Powinno byc coś np.o wiekach^^ A z polskiego też było mało zadań..Powinno być coś np.o środkach stylistycznych:P Ten test był OkRoPnyyy;(( Kto uważa tak,jak ja?;**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrozpaczona napisał:
Uważam że ten test był masakryczny jak można dać coś takiego przecież tam była sama matematyka? To było chore i nie da się mieć z tego dobrej puktacji bo przyroda też była straszna. Wypracowanie nie było trudne ale reszta jedna wielka katastrofa![/quote] [quote name='Anka' post='112442' date='2.04.2009, 13:12:26']Zgadzam sie ze wsztystkimi. Test nie ma porównania z poprzednimi latami. Mogę śmiało powiedzieć, że ten test był najtrudniejszym jaki kiedykolwiek rozwiazywałam ;\. A tak na marginesie: Jakiego normalnego nastolatka interesuje którędy bociek lata sobie do "ciepłych krajów" i ile bedzie kosztowała benzyna jakiegoś Kowalskiego ;/ Jedyne, co nam teraz pozostało to modlić się, żeby w rejonówkach nas przyjęli xD
żal mi was. Ten test nie wpływa na to czy was przyjmą czy nie. To nie test gimnazjalny, a do rejonówki was przyjmą tak czy siak. Co za dzieci, nie wiem, roczniki coraz młodsze są coraz głupsze (nawet mój, ha, mój to kompletna katastrofa) Teraz się żalcie, tak, tak. Nie uczcie się, nie rozwiązujcie zadań na procenty, a potem będziecie płakać. Ta Anka, którą zacytowałam, pewnie będzie się wstydzić, że na zakupach nie umie obliczyć o ile tańsza po obniżce 20% jest jej wymarzona bluzka. oboziu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stresuję się bo ten test nie zaliczyłam do udanych :[ ale i tak wynik nie liczy się bo idę do swojej rejonówki więc po co pytam się po co oni nas tyrają tak tymi testami !? zdążymy się napisać w gimnazjum liceum itd. ale po co nam to teraz?? tylko się męczymy i stresujemy :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'94N napisał:
żal mi was. Ten test nie wpływa na to czy was przyjmą czy nie. To nie test gimnazjalny, a do rejonówki was przyjmą tak czy siak. Co za dzieci, nie wiem, roczniki coraz młodsze są coraz głupsze (nawet mój, ha, mój to kompletna katastrofa) Teraz się żalcie, tak, tak. Nie uczcie się, nie rozwiązujcie zadań na procenty, a potem będziecie płakać. Ta Anka, którą zacytowałam, pewnie będzie się wstydzić, że na zakupach nie umie obliczyć o ile tańsza po obniżce 20% jest jej wymarzona bluzka. oboziu.
nie będzie musiała tego liczyć tylko zaptya się sprzedawczyni ile kosztuje mwahahahaha XDDDDD moim zdaniem ten test był żalowy o__O najgorszy jaki robiłam na próbnym miała 36 pkt a z tego pewnie ze 20 ;// żal mi tych co go robili niech się postawią na naszym miejscu i rozwiążą taki test pewnie by go nie zdali xDD nie każdy uczeń jest jakimś geniuszem matematycznym o__O i nie każdy będzie umiał to wszystko rozwiązać o__O jednym słowem : M A S A K R A ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o żall!! trudny był ten test! ja sie zacięłam juz na pierwszym pytaniuu...! aa reszta to masakra1 no kto to widzial aby tyle matmy dać??!!!! to jets jakasss...... totalna masakraa!!!;///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam stronkę http://www.mmszczecin.pl/24209/2009/4/2/sp...ictChanged=true Tam są arkusze z rozwiązaniem testu szóstoklasisty 2009
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
omkli ludzie ;// test był banalny ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie nawet spoko tylko mam źle to zadanie z tym łańcuchem pokarmowym ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test niby nie był taki trudny, ale pożarła mnie trema popełniłam błędy w prostych pytaniach ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...