Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
''święto'' ... wspaniała zabawa, żarcia zamordowanych zwierząt które ''żyły''  maltretowane od urodzenia, tuczone chemią aby szybo urosły i szybko -można-było- je zabić i podać na stoły!!. --zdrówka!!!
0
Mieso to morderstwo
0
Wasza lodówka jest kostnicą dla zamordowanych zwierząt!
0
to możecie wpier.... szczaw podobno zdrowy jest
0
''święto'' ... wspaniała zabawa, żarcia zamordowanych zwierząt które ''żyły''  maltretowane od urodzenia, tuczone chemią aby szybo urosły i szybko -można-było- je zabić i podać na stoły!!. --zdrówka!!!
To ty jesteś tuczony od urodzenia chemią, abyś płacił podatki i umarł bez wypłaty emerytury...  
0
ogólnie coś cieniutko wypadło -tłumów nie było
0
DO JASNEJ CHO...LERY!!! ZNOWY WIEMY O CZYMŚ CO JUŻ BYŁO. DLACZEGO, POWTARZAM DLACZEGO NIE MA INFORMACJI O TYM CO BĘDZIE???? DLACZEGO TEN PISOWSKI DZIENNIK NIE PODAJE TERMINARZA IMPREZ NA LUBELSZCZYŹNIE?? PO JAKI WUJEK PISOWCY CHWALĄ SIĘ WSZĘDZIE O TYM JAKIE TO MAMY REGIONALNE CUDA?? TYLKO KIEDY I GDZIE TO DOWIEMY SIĘ JAK SIĘ SAMI OBEŻRĄ!! ROZŻARZONY IM DRUCIK W D.... (ŻEBY NIE MOGLI SOBIE WYCIĄGNĄĆ.
0
Ja to pierdziu, wczoraj wkleiłem parę kontrowersyjnych postów. Cenzura działa skutecznie od upadku komunizmu. Były one na forum, ale przez noc je gdzie w.........liło. Między innymi był poniższy wierszyk.
0
   A to dobre, mordują zwierzęta, jakby to były rzeczy,  niemyślące istoty, i nazywają to Festiwalem. W tym festiwalu mordowania biorą osoby, które nie myślą, bo gdyby myśleli, myśleliby o tym, że ich pokarmem jest przelana krew cierpiących istot.
Ostatnio edytowany 17 czerwca 2014 o 18:24
0
Ja to pierdziu, wczoraj wkleiłem parę kontrowersyjnych postów. Cenzura działa skutecznie od upadku komunizmu. Były one na forum, ale przez noc je gdzie w.........liło. Między innymi był poniższy wierszyk.
   Jacku, to po prostu był normalny trolling, który w dodatku spotkał się z negatywną reakcją.    To, co wkleiłeś, nie miało nic wspólnego z tematem.      Muszę dbać tu o porzadek. 
0
Zwracam się z prośbą do administratora o niewywalanie poniższego tekstu, on i tak już od przeszło pół roku figuruje na forum. Zatem oszczędźcie go, bo i tak nikt na niego nie zwraca uwagi, ważniejszy jest nienasycony brzuch, niż światły umysł wyzbyty kubków smakowych. Z politowaniem dla niemyślących.   W Końskowoli powstaje obóz zagłady!!!!        Gdyby takowy miał powstać, podniósłby się larum w gminie, ale większość by to przemilczała, gdyby budowano go nie w Końskowoli, lecz na terenie Kurowa. Tak kształtuje się krótkowzroczność w braku Bożego miłosierdzia dla bliźnich.      Wielki bum, wiadomość głoszona przez głodnych redaktorów radia Lublin, bo zostanie utworzonych trzysta miejsc pracy. Wsiowi wreszcie będą mogli odbierać należne im srebrniki za zdradę, tylko nikt im nie wpoił w świadomość sensu zdrady. Gdyby tubylcy z Końskowoli mieli możliwość wyrażenia swego niezadowolenia na otwarcie obozu zagłady, w swych protestach wysuwaliby niechęć z powodu dochodzących krzyków strachu prowadzonych na śmierć, niezadowolenia z woni unoszącej się przy utylizacji ciał i mało kto chciałby w tym miejscu grozy i cierpienia zatrudnienie znaleźć.      Ale rzeźnia, to co innego, wszystko co się zamorduje, to i się zje, najwyżej mogą zaprotestować, gdy będą mieli do czynienia z koszernym mordowaniem dla nielubianego Żyda, zbuntują się pewnie w sprawie uboju rytualnego, dla niezrozumiałego muzułmanina, a tak trzeba będzie rżnąć, patroszyć i liczyć srebrniki.      Za dwa lata ma zostać otwarty zakład śmierci, pewnie przetną z hukiem wstęgę i biskupi wykadzą i skropią miejsce zagłady dla mniejszych braci św. Franciszka. W stadium początkowym mają mordować tam trzysta istot na dobę, później przestawią się i będą mordować więcej i więcej, a także i matkę – krowę. Przykazanie Dekalogu mówi nie zabijaj, nie precyzując kogo można, a kogo nie powinno się zabijać, wobec tego nie szafuję słowem „nie zabijaj”, ale by sacrum profanum nie czynić, używam słowa mordować. Tak drogi konsumencie, nikt z tubylców nie sprzeciwi się powstaniu miejsca kaźni w ich siole i nie uzasadni, że będzie dobiegał go lament zwierząt, czujących swój bliski koniec egzystencji i nie pojmie, iż to nic innego jak krzyk strachu ich bliźnich, tak samo czujących lęk i zadowolenie, rodzących dzieci, jedzących i wydalających kał. Nie tylko Końskowolanie, ale większość mięsożernych nie zastanawia się nad tym, że w tych ciałach, które oni zajadają, serce tak samo jak im odmierza rytm życia i śmierci. 20 listopada 2013
0
 Jacku, to po prostu był normalny trolling, który w dodatku spotkał się z negatywną reakcją.    To, co wkleiłeś, nie miało nic wspólnego z tematem.      Muszę dbać tu o porzadek. Szanowni moderatorzy, człowiek to taka bestia, która myśli by się najeść smacznie i nie myśleć. Tych, którzy kierują sie miłosierdziem dla wszystkich rozumnych istot jest znikoma ilość, więc reakcje negatywne są normalnością u tych, których poniekąd zmusza się do myślenia kontrowersyjnymi tekstami. A powinno być błogo, jeść bez zakłóceń, i myślenia iż duszyczka jakiegoś zarżniętego zwierzaka może unosić się nad konsumującymi jego zwłoki. Wy także powinniście pomyśleć, czy aby post Festiwalu rzeźnickiego nie jest kontrowersyjny dla wegetarian. Nie możecie być układni wobec morderców zwierząt i nietolerancyjni wobec wegetarian. Ja nie urodziłem się wegetarianinem i nie zostałem nim dla mody, lecz zrozumiałem to, iż to takie same istoty rozumne, cierpiące, cieszące sie, wychowujące z dbałością pełną miłości swe potomstwo, jak zwierze ludzkie. Jak moi drodzy nie ma to nic wspólnego z tematem, nie można obchodzić tematu mordowania zwierząt w miękkich pantoflach i rękawiczkach białych na krwawych rękach
0
Wy także powinniście pomyśleć, czy aby post Festiwalu rzeźnickiego nie jest kontrowersyjny dla wegetarian. Nie możecie być układni wobec morderców zwierząt i nietolerancyjni wobec wegetarian   Wydaje mi sie, ze wegetarianie nie będą zagladać do tego wą5tku, tak samo jak ludzie zreszeni w AA bedą omijać szerokim łukiem watki dotyczace imprez typu Chmielaki czy Festiwal Nalewek.
0
Pewnie zaglądnę na forum za parę godzin i zapachu po moich postach nie pozostanie.
0
Pewnie zaglądnę na forum za parę godzin i zapachu po moich postach nie pozostanie.
  Byłbys wtedy najszczęsliwszy.   Nie, nie dam Ci powodu.
0
Kiedyś unikano mówienia komuś prawdy w oczy. Dlaczego mam kręcić kota ogonem i nie powiedzieć, iż ktoś jest głupi, bo czy mądrym może być ten, który nie zastanawia się nad kategorią swego pokarmu? Jeżeli jesteś chrześcijaninem, racz przeczytać List św. Pawła do Rzymian.  Wiele innych wersetów można znaleźć w Biblii na temat pokarmów z zabitych zwierząt i więc o tym również, że to Pismo było nie jeden raz ocenzurowywane dla wygody, tych, którzy chcieli żyć wygodnie bez zbędnych stresów dyktowanych kanonami, zatem te kanony usuwano, albo przekręcano. Jeżeli historia nowożytna została przekłamana i ciężko ją sobie uzmysłowić niektórym, to pomyśl ile razy i przez ilu Biblia była przepisywana. Gdybyś chciał, to możesz tego wszystkiego się dowiedzieć wertując kroniki Chrześcijanizmu.      
Ostatnio edytowany 17 czerwca 2014 o 15:19
0
A szkoda. sam muszę sobie udostępnić szczęście.   Wegetarianizm to wyższy stopień wzniosłej inteligencji duchowej. Daleki jestem od zaprzeczenia, że będąc wegetarianinem nie będzie mi smakował pokarm z ciał zwierząt. Owszem by z pewnością mi smakował, jednak kierując się inteligencją o miłosierdzie dla mniejszych braci, tych rzekomych frykasów nie posuwam. W takim bądź razie powiedz mi myślący, czym kieruje się mięsożerna ludzka bestia? Widzisz myślący, odpowiedź dla jeszcze prowokowanego myślącego nasuwa się sama i staje się oczywista. A więc niemyślący, twoja inteligencja zamyka się w kubkach smakowych języka, a nie w pokładach umysłu i to jest twoja tak zwana profesura podniebienia. Akurat dzisiejszego rana miałem sposobność rozmawiania z człowiekiem na elektrycznym wózku inwalidzkim z częściowym paraliżem. Tłumaczyłem jeszcze nie tak staremu gościowi, jak należy przez dietę mieć dbałość o zdrowie ciała, by nie być niedołężnym u schyłku swoich lat. Rozwijając temat nie omieszkałem wyjaśnić, co powoduje choroby zniedołężnienie. Zaleciłem jemu zdrowy program żywieniowy, po którym ciało powróci do zdrowia. Dałem przykład jego wehikułu, który nie pojedzie na benzynę, czy wodę i z pewnością się zepsuje, tak samo ciało źle odżywiane przez lata kumuluje toksyny, by wreszcie odpowiedzieć chorobami, z Rakowskim na czele. Gościu kiwał głową, patrzył jak na durnia, który mu karze porzucać jedyny wyuczony sposób żywienia. Odjechał i widać po nim było, iż tak jak głupcy mówią, że starych drzew się nie przesadza i zemrą w tej religii, w której wzrośli, tak i on ze swej głupoty i lenistwa zemrze, jako kaleka. Z pewnością miałeś okazję myślący czuć niewyobrażalny smród z oddechu bardzo młodej i pięknej osoby. Otóż w naszym żołądku nie posiadamy odpowiednich enzymów do rozkładania tkanek cielesnych, zatem one w ciele gniją, a jak gniją to wiadomo tworzą się grzyby i inne niestworzone historie i chociaż zęby wyszorujesz proszkiem do garów, aż usuniesz tryby do ostatniego, a z czeluści piekielnej jamy brzucha i tak będzie fetorzyć.  Mamy za długie kichy i nie zdążą ciężkostrawne rozkładające się tkanki posuwanych ciał przez nie przelecieć i wylecieć końcówką bramy gnojnej miasta ciała. Zrób eksperyment, zetrzyj swoje pięciorki i pozostaw na parę godzin w tej wodzie, taki sam proces zachodzi w twych trzewiach. Dla naszych kich najlepszy jest pokarm taki, jakim żywią się robiące placki na łące i pełno ich, jednak nie śmierdzą. Krowa chodzi, żre i sra, bo jest to pokarm łatwo strawny dla tych, którzy maja długaśny przewód pokarmowy, no i Żebyś nie przesadzał z tą trawą myślący, bo się usrasz po pachy. Zacznij niemyślacy być myślącym i zauważ różnicę krwawego jadłospisu agresywnych i diety łagodnego wegetarianizmu. Jeżeli nie postrzegasz różnicy, to lepiej nie wdawaj się w dyskusję, w której nie masz racji i pojęcia. Tu cię wyprzedzę niemyślący, bo pewnie byś zarzucił mi brak tolerancji, ja jestem tolerancyjny, gdy ktoś głupi, bo idiota, ale nie mam zamiaru być pobłażliwym w przypadku głupoty, kiedy podrzyna się gardła i debilnie twierdzi, że Bóg stworzył zwierzęta dla pokarmu durnych ludzi. Mienicie się być chrześcijanami łatwowiernymi, to poznajcie dobrze wody, po których mówicie, że pływacie. Tyle byłoby słów myślącego mądrali na dzień dzisiejszy. Aaaaaaaaaaameeeeeeen.    
0
Ja to pierdziu, wczoraj wkleiłem parę kontrowersyjnych postów. Cenzura działa skutecznie od upadku komunizmu. Były one na forum, ale przez noc je gdzie w.........liło. Między innymi był poniższy wierszyk.   Wierszyk wkleiłem ponownie, pobył z godzinkę.   Pewnie zaglądnę na forum za parę godzin i zapachu po moich postach nie pozostanie.     Byłbys wtedy najszczęsliwszy.   Nie, nie dam Ci powodu.   No popatrzcie niemyślący, jaka fałszywa, wzięła i wywaliła. Wkleję jeszcze raz, może sobie odpuści.
Ostatnio edytowany 17 czerwca 2014 o 18:10
0
Ceną smakowania, życie.   Niczym w sarkofagach, makabryczne zwłoki leżą w prosektoriach jatek, a na hakach zawisły upiornych girland wędliny, zmumifikowanych ciał, Boże ich drogi, zabroń praktyk kulinarnych w mordowaniu twych dziatek, by każdy zęby wścibiał w wegetariański pokarm i na baczności się miał, marne szczątki ciał poukładali w kunsztowne szklane trumny, nikt łzy nie uroni, też kwiatów nie położy i nie zapali świeczki, ty im cmentarz z swego ciała robisz narodzie - grabarzu dumny, a to jak twoje są ciała - zwierzęta to Boga, a nie diabła owieczki, ty je przed ostatnią ich drogą namaszczasz przyprawami, tak zabalsamowane do grobowca jamy ustnej wpieprzasz, fetoru jad rozkładających się w was zwłok, krąży z wami, i żeby nieludzko nie capieć, ciągle ciała higienę ulepszasz. Głupcze religijny, czy nie postrzegasz, że zwierze jak ty żyje, czy wszystko w paszczę bramy towarowej wepchać musisz, w miastach ciała w jego murach, gnojnymi bramami są styje, ty smakujesz krótko, wydalasz i swego losu niefart kusisz, do piekła drogę masz wybrukowaną uczynkami swymi, z pewnością po śmierci nie usłyszysz anielskiej muzyki, bo twe ciało strawią, by wydalić je bramami gnojnymi, zostań łagodnym roślinożercą, zarzuć demoniczne nawyki, bo z ciała ludzkiego odejdziesz i otrzymasz ciało zwierza tucznego, wtedy inny dureń na koszerną święconkę z twego ciała się pokusi, bo takie przeznaczenie jest, gdy nie rozumiesz przykazania piątego tak prawo natury w drodze akcji, do odebrania reakcji ciebie zmusi, pomimo egzystencji, jesteście duchowo żywe trupy, nie rozumiejąc, iż dla smaku popełniacie zbrodnie, za nie i was upasą, by zrobić szynkę z waszej d....y, a szynki też macie, chociaż w łóżku sypiacie wygodnie, lecz nie jeden powie; nikt mięsnego żarcia nie zdoła mi obrzydzić, a dotknięty do żywego, za miłosierdzie poety okrutnie się obrazi, nie widząc nic złego w jedzeniu trupa, nawet nie będzie się wstydzić, i konsekwencji za pragnienia i smaki języka swego się nie przerazi, hodując, kupując, gotując, czy jedząc, współwinni jesteście zbrodni, obrażanie twe serdecznie mam w d....e, gdy nie masz litości odruchów, gdyście religijni, jak krowa żryjcie zieleninę, a nie będziecie głodni, ona nie będzie kisnąć i śmierdzieć w gnilnej retorcie waszych brzuchów, głupcy są dalecy od zmian, gdy w zachłanności są głusi, i każdy dobrych duchowych przesłań wskazówki wyszydzi, taki ignorant z pewnością na jadło i z mego ciała się pokusi, jemu każdy pokarm jest odpowiednim, gdy uboju nie widzi, więc nie dziw się, iż partner bez wstępnych pieszczot zabiera się do d....y, bo gdy zwieracze dobrze trzymają ona przyjemniej pachnie niż z twych ust, by nikt nie odczuwał odoru, nie w żołądku, lecz w ziemi zagrzebujcie trupy, do przerobu na jadło twe ciało dobre jest, a na serdelki twój wydatny biust.
Ostatnio edytowany 17 czerwca 2014 o 18:19
0
Swojaczku, proszę cię, bądź miłosierny dla bliźnich i nie wywalaj już wiecej tego wierszyczka, może dzięki niemu wielu powróci do zdrowia przez rozum. Czy znowu po paru chwilach będę musiał być rozczarowany krótkowzrocznością?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.