Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

15 czerwca 2014 r.
15:19
Edytuj ten wpis

Festiwal Wieprzowiny w Radawcu. "Mięso wcale nie tuczy" (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (pab)
33 24 A A

Jeszcze do wieczora na lotnisku w Radawcu trwa Festiwal Wieprzowiny. Można spróbować wyśmienitych mięs, a także posłuchać koncertów, w tym Ani Wyszkoni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Imprezę organizujemy, aby promować naszą polską wieprzowinę, która jest jedną z lepszych w świecie - wyjaśnia Janusz Sieńko, prezes Spółdzielczej Grupy Producenckiej Atut w Babinie, która współorganizuje imprezę. - Dzień wcześniej mieliśmy wykłady na Uniwersytecie Przyrodniczym. Pan prof. Zbigniew Dolatowski tłumaczył, że wbrew opinii mięso wcale nie tuczy, a pomaga w różnych dietach.

Wykłady na temat hodowli świń i produkcji mięsa wieprzowego były elementem pierwszego dnia imprezy podczas konferencji naukowej. W niedzielę było więcej dla ciała - zabawa przeniosła się na lotnisko w Radawcu. W ramach Festiwalu Wieprzowiny odbył się m.in. konkurs kulinarny, w którym koła gospodyń wiejskich rywalizowały w przygotowywaniu najlepszych potraw ze schabu i smalcu.

W programie dziś są jeszcze: o godz. 16 występ kabaretu "Chyba”, o 17.30 występ artystyczny Andrzeja Grabowskiego, o 18.30 pokazy kulinarne, o 19 koncert zespołu Czarny Ziutek z Killerami. O 21 wystąpi gwiazda wieczoru - Ania Wyszkoni.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jacek dyć / 19 czerwca 2014 o 17:13
0

Nie wywalilam już ani razu. Tobie chyba sie wydaje, ze wstawiłeś go więcej razy niż to miało miejsce faktycznie.

Ok! Nie ma sprawy, już po głupim święcie, a ludzie i tak są w letargu mięsnej diety.

Avatar
jacek dyć / 19 czerwca 2014 o 17:08
0

Witam cię cieplutko M53 na tym forum. Tutaj brak dyskusji, sam prowadzę monolog, toteż otworzyłem nowy wątek, Po festiwalu wieprzowina prawdę ci powie, na którym będę publikował w kontynuacji wierszyki, prawie jak bajeczki, ale i tam czytać czytają, ale nikt nie śmie się wychylić, zatem nic nie wklejam, bo było by to  jak chęć zabłyśnięcia, a ja chcę wciągać ludzi w panel dyskusyjny. Możesz odwiedzić moje wpisy na poezji org, poezji polskiej, a także na opowiadaniach pl. Jeszcze na kilku też portalach, pod różnymi nickami, ale gdy zaczynają być martwe, przestaję kontynułować wpisy. Gdy będziesz zainteresowana powiem ci jak i gdzie mnie odnaleźć.

Pozdro

No cóz wegetarianką nie jestem, ale sam pomysł swięta wieprzowiny wstrzasnął mną do głebi:(

Witam cię cieplutko M53 na tym forum. Tutaj brak dyskusji, sam prowadzę monolog, toteż otworzyłem nowy wątek, Po festiwalu wieprzowina prawdę ci powie, na którym będę publikował w kontynuacji wierszyki, prawie jak bajeczki, ale i tam czytać czytają, ale nikt nie śmie się wychylić, zatem nic nie wklejam, bo było by to  jak chęć zabłyśnięcia, a ja chcę wciągać ludzi w panel dyskusyjny. Możesz odwiedzić moje wpisy na poezji org, poezji polskiej, a także na opowiadaniach pl. Jeszcze na kilku też portalach, pod różnymi ni... rozwiń

Avatar
folkatka / 17 czerwca 2014 o 21:23
0

Swojaczku, proszę cię, bądź miłosierny dla bliźnich i nie wywalaj już wiecej tego wierszyczka, może dzięki niemu wielu powróci do zdrowia przez rozum. Czy znowu po paru chwilach będę musiał być rozczarowany krótkowzrocznością?



Nie wywalilam już ani razu. Tobie chyba sie wydaje, ze wstawiłeś go więcej razy niż to miało miejsce faktycznie.
Avatar
M53 / 17 czerwca 2014 o 19:24
0

No cóz wegetarianką nie jestem, ale sam pomysł swięta wieprzowiny wstrzasnął mną do głebi:(

Avatar
jacek dyć / 17 czerwca 2014 o 18:21
0

Swojaczku, proszę cię, bądź miłosierny dla bliźnich i nie wywalaj już wiecej tego wierszyczka, może dzięki niemu wielu powróci do zdrowia przez rozum. Czy znowu po paru chwilach będę musiał być rozczarowany krótkowzrocznością?

Avatar
jacek dyć / 17 czerwca 2014 o 18:15
0

Ceną smakowania, życie.

 

Niczym w sarkofagach, makabryczne zwłoki leżą w prosektoriach jatek,

a na hakach zawisły upiornych girland wędliny, zmumifikowanych ciał,

Boże ich drogi, zabroń praktyk kulinarnych w mordowaniu twych dziatek,

by każdy zęby wścibiał w wegetariański pokarm i na baczności się miał,

marne szczątki ciał poukładali w kunsztowne szklane trumny,

nikt łzy nie uroni, też kwiatów nie położy i nie zapali świeczki,

ty im cmentarz z swego ciała robisz narodzie - grabarzu dumny,

a to jak twoje są ciała - zwierzęta to Boga, a nie diabła owieczki,

ty je przed ostatnią ich drogą namaszczasz przyprawami,

tak zabalsamowane do grobowca jamy ustnej wpieprzasz,

fetoru jad rozkładających się w was zwłok, krąży z wami,

i żeby nieludzko nie capieć, ciągle ciała higienę ulepszasz.

Głupcze religijny, czy nie postrzegasz, że zwierze jak ty żyje,

czy wszystko w paszczę bramy towarowej wepchać musisz,

w miastach ciała w jego murach, gnojnymi bramami są styje,

ty smakujesz krótko, wydalasz i swego losu niefart kusisz,

do piekła drogę masz wybrukowaną uczynkami swymi,

z pewnością po śmierci nie usłyszysz anielskiej muzyki,

bo twe ciało strawią, by wydalić je bramami gnojnymi,

zostań łagodnym roślinożercą, zarzuć demoniczne nawyki,

bo z ciała ludzkiego odejdziesz i otrzymasz ciało zwierza tucznego,

wtedy inny dureń na koszerną święconkę z twego ciała się pokusi,

bo takie przeznaczenie jest, gdy nie rozumiesz przykazania piątego

tak prawo natury w drodze akcji, do odebrania reakcji ciebie zmusi,

pomimo egzystencji, jesteście duchowo żywe trupy,

nie rozumiejąc, iż dla smaku popełniacie zbrodnie,

za nie i was upasą, by zrobić szynkę z waszej d....y,

a szynki też macie, chociaż w łóżku sypiacie wygodnie,

lecz nie jeden powie; nikt mięsnego żarcia nie zdoła mi obrzydzić,

a dotknięty do żywego, za miłosierdzie poety okrutnie się obrazi,

nie widząc nic złego w jedzeniu trupa, nawet nie będzie się wstydzić,

i konsekwencji za pragnienia i smaki języka swego się nie przerazi,

hodując, kupując, gotując, czy jedząc, współwinni jesteście zbrodni,

obrażanie twe serdecznie mam w d....e, gdy nie masz litości odruchów,

gdyście religijni, jak krowa żryjcie zieleninę, a nie będziecie głodni,

ona nie będzie kisnąć i śmierdzieć w gnilnej retorcie waszych brzuchów,

głupcy są dalecy od zmian, gdy w zachłanności są głusi,

i każdy dobrych duchowych przesłań wskazówki wyszydzi,

taki ignorant z pewnością na jadło i z mego ciała się pokusi,

jemu każdy pokarm jest odpowiednim, gdy uboju nie widzi,

więc nie dziw się, iż partner bez wstępnych pieszczot zabiera się do d....y,

bo gdy zwieracze dobrze trzymają ona przyjemniej pachnie niż z twych ust,

by nikt nie odczuwał odoru, nie w żołądku, lecz w ziemi zagrzebujcie trupy,

do przerobu na jadło twe ciało dobre jest, a na serdelki twój wydatny biust.

Ceną smakowania, życie.

 

Niczym w sarkofagach, makabryczne zwłoki leżą w prosektoriach jatek,

a na hakach zawisły upiornych girland wędliny, zmumifikowanych ciał,

Boże ich drogi, zabroń praktyk kulinarnych w mordowaniu twych dziatek,

by każdy zęby wścibi... rozwiń

Avatar
jacek dyć / 17 czerwca 2014 o 18:09
0

Ja to pierdziu, wczoraj wkleiłem parę kontrowersyjnych postów. Cenzura działa skutecznie od upadku komunizmu. Były one na forum, ale przez noc je gdzie w.........liło. Między innymi był poniższy wierszyk.

Wierszyk wkleiłem ponownie, pobył z godzinkę.

Pewnie zaglądnę na forum za parę godzin i zapachu po moich postach nie pozostanie.

Byłbys wtedy najszczęsliwszy.

  Nie, nie dam Ci powodu.

No popatrzcie niemyślący, jaka fałszywa, wzięła i wywaliła. Wkleję jeszcze raz, może sobie odpuści.

Ja to pierdziu, wczoraj wkleiłem parę kontrowersyjnych postów. Cenzura działa skutecznie od upadku komunizmu. Były one na forum, ale przez noc je gdzie w.........liło. Między innymi był poniższy wierszyk.

Wierszyk wkleiłem ponownie, pobył z godzinkę.

Pewnie zaglądnę na forum za parę godzin i zapachu po moich postach nie pozostanie.

Byłbys wtedy najszczęsliwszy.

  Nie, nie dam Ci powodu.

No popatrzcie niemyślący, jaka fałszywa, wzięła i wywaliła. Wkleję jeszcze raz, może... rozwiń

Avatar
jacek dyć / 17 czerwca 2014 o 17:59
0

A szkoda. sam muszę sobie udostępnić szczęście.

Wegetarianizm to wyższy stopień wzniosłej inteligencji duchowej. Daleki jestem od zaprzeczenia, że będąc wegetarianinem nie będzie mi smakował pokarm z ciał zwierząt. Owszem by z pewnością mi smakował, jednak kierując się inteligencją o miłosierdzie dla mniejszych braci, tych rzekomych frykasów nie posuwam. W takim bądź razie powiedz mi myślący, czym kieruje się mięsożerna ludzka bestia? Widzisz myślący, odpowiedź dla jeszcze prowokowanego myślącego nasuwa się sama i staje się oczywista. A więc niemyślący, twoja inteligencja zamyka się w kubkach smakowych języka, a nie w pokładach umysłu i to jest twoja tak zwana profesura podniebienia.

Akurat dzisiejszego rana miałem sposobność rozmawiania z człowiekiem na elektrycznym wózku inwalidzkim z częściowym paraliżem. Tłumaczyłem jeszcze nie tak staremu gościowi, jak należy przez dietę mieć dbałość o zdrowie ciała, by nie być niedołężnym u schyłku swoich lat. Rozwijając temat nie omieszkałem wyjaśnić, co powoduje choroby zniedołężnienie. Zaleciłem jemu zdrowy program żywieniowy, po którym ciało powróci do zdrowia. Dałem przykład jego wehikułu, który nie pojedzie na benzynę, czy wodę i z pewnością się zepsuje, tak samo ciało źle odżywiane przez lata kumuluje toksyny, by wreszcie odpowiedzieć chorobami, z Rakowskim na czele. Gościu kiwał głową, patrzył jak na durnia, który mu karze porzucać jedyny wyuczony sposób żywienia. Odjechał i widać po nim było, iż tak jak głupcy mówią, że starych drzew się nie przesadza i zemrą w tej religii, w której wzrośli, tak i on ze swej głupoty i lenistwa zemrze, jako kaleka.

Z pewnością miałeś okazję myślący czuć niewyobrażalny smród z oddechu bardzo młodej i pięknej osoby. Otóż w naszym żołądku nie posiadamy odpowiednich enzymów do rozkładania tkanek cielesnych, zatem one w ciele gniją, a jak gniją to wiadomo tworzą się grzyby i inne niestworzone historie i chociaż zęby wyszorujesz proszkiem do garów, aż usuniesz tryby do ostatniego, a z czeluści piekielnej jamy brzucha i tak będzie fetorzyć.  Mamy za długie kichy i nie zdążą ciężkostrawne rozkładające się tkanki posuwanych ciał przez nie przelecieć i wylecieć końcówką bramy gnojnej miasta ciała. Zrób eksperyment, zetrzyj swoje pięciorki i pozostaw na parę godzin w tej wodzie, taki sam proces zachodzi w twych trzewiach. Dla naszych kich najlepszy jest pokarm taki, jakim żywią się robiące placki na łące i pełno ich, jednak nie śmierdzą. Krowa chodzi, żre i sra, bo jest to pokarm łatwo strawny dla tych, którzy maja długaśny przewód pokarmowy, no i Żebyś nie przesadzał z tą trawą myślący, bo się usrasz po pachy.

Zacznij niemyślacy być myślącym i zauważ różnicę krwawego jadłospisu agresywnych i diety łagodnego wegetarianizmu. Jeżeli nie postrzegasz różnicy, to lepiej nie wdawaj się w dyskusję, w której nie masz racji i pojęcia. Tu cię wyprzedzę niemyślący, bo pewnie byś zarzucił mi brak tolerancji, ja jestem tolerancyjny, gdy ktoś głupi, bo idiota, ale nie mam zamiaru być pobłażliwym w przypadku głupoty, kiedy podrzyna się gardła i debilnie twierdzi, że Bóg stworzył zwierzęta dla pokarmu durnych ludzi. Mienicie się być chrześcijanami łatwowiernymi, to poznajcie dobrze wody, po których mówicie, że pływacie.

Tyle byłoby słów myślącego mądrali na dzień dzisiejszy. Aaaaaaaaaaameeeeeeen.    

A szkoda. sam muszę sobie udostępnić szczęście.

Wegetarianizm to wyższy stopień wzniosłej inteligencji duchowej. Daleki jestem od zaprzeczenia, że będąc wegetarianinem nie będzie mi smakował pokarm z ciał zwierząt. Owszem by z pewnością mi smakował, jednak kierując się inteligencją o miłosierdzie dla mniejszych braci, tych rzekomych frykasów nie posuwam. W takim bądź razie powiedz mi myślący, czym kieruje się mięsożerna ludzka bestia? Widzisz myślący, odpowiedź dla jeszcze prowokowanego myślącego nasuwa się sama i staje się oczywi... rozwiń

Avatar
jacek dyć / 17 czerwca 2014 o 15:15
0

Kiedyś unikano mówienia komuś prawdy w oczy. Dlaczego mam kręcić kota ogonem i nie powiedzieć, iż ktoś jest głupi, bo czy mądrym może być ten, który nie zastanawia się nad kategorią swego pokarmu? Jeżeli jesteś chrześcijaninem, racz przeczytać List św. Pawła do Rzymian.  Wiele innych wersetów można znaleźć w Biblii na temat pokarmów z zabitych zwierząt i więc o tym również, że to Pismo było nie jeden raz ocenzurowywane dla wygody, tych, którzy chcieli żyć wygodnie bez zbędnych stresów dyktowanych kanonami, zatem te kanony usuwano, albo przekręcano. Jeżeli historia nowożytna została przekłamana i ciężko ją sobie uzmysłowić niektórym, to pomyśl ile razy i przez ilu Biblia była przepisywana. Gdybyś chciał, to możesz tego wszystkiego się dowiedzieć wertując kroniki Chrześcijanizmu.

Kiedyś unikano mówienia komuś prawdy w oczy. Dlaczego mam kręcić kota ogonem i nie powiedzieć, iż ktoś jest głupi, bo czy mądrym może być ten, który nie zastanawia się nad kategorią swego pokarmu? Jeżeli jesteś chrześcijaninem, racz przeczytać List św. Pawła do Rzymian.  Wiele innych wersetów można znaleźć w Biblii na temat pokarmów z zabitych zwierząt i więc o tym również, że to Pismo było nie jeden raz ocenzurowywane dla wygody, tych, którzy chcieli żyć wygodnie bez zbędnych s... rozwiń

Avatar
folkatka / 17 czerwca 2014 o 15:14
0

Pewnie zaglądnę na forum za parę godzin i zapachu po moich postach nie pozostanie.

Byłbys wtedy najszczęsliwszy.

  Nie, nie dam Ci powodu.

Avatar
jacek dyć / 19 czerwca 2014 o 17:13
0

Nie wywalilam już ani razu. Tobie chyba sie wydaje, ze wstawiłeś go więcej razy niż to miało miejsce faktycznie.

Ok! Nie ma sprawy, już po głupim święcie, a ludzie i tak są w letargu mięsnej diety.

Avatar
jacek dyć / 19 czerwca 2014 o 17:08
0

Witam cię cieplutko M53 na tym forum. Tutaj brak dyskusji, sam prowadzę monolog, toteż otworzyłem nowy wątek, Po festiwalu wieprzowina prawdę ci powie, na którym będę publikował w kontynuacji wierszyki, prawie jak bajeczki, ale i tam czytać czytają, ale nikt nie śmie się wychylić, zatem nic nie wklejam, bo było by to  jak chęć zabłyśnięcia, a ja chcę wciągać ludzi w panel dyskusyjny. Możesz odwiedzić moje wpisy na poezji org, poezji polskiej, a także na opowiadaniach pl. Jeszcze na kilku też portalach, pod różnymi nickami, ale gdy zaczynają być martwe, przestaję kontynułować wpisy. Gdy będziesz zainteresowana powiem ci jak i gdzie mnie odnaleźć.

Pozdro

No cóz wegetarianką nie jestem, ale sam pomysł swięta wieprzowiny wstrzasnął mną do głebi:(

Witam cię cieplutko M53 na tym forum. Tutaj brak dyskusji, sam prowadzę monolog, toteż otworzyłem nowy wątek, Po festiwalu wieprzowina prawdę ci powie, na którym będę publikował w kontynuacji wierszyki, prawie jak bajeczki, ale i tam czytać czytają, ale nikt nie śmie się wychylić, zatem nic nie wklejam, bo było by to  jak chęć zabłyśnięcia, a ja chcę wciągać ludzi w panel dyskusyjny. Możesz odwiedzić moje wpisy na poezji org, poezji polskiej, a także na opowiadaniach pl. Jeszcze na kilku też portalach, pod różnymi ni... rozwiń

Avatar
folkatka / 17 czerwca 2014 o 21:23
0

Swojaczku, proszę cię, bądź miłosierny dla bliźnich i nie wywalaj już wiecej tego wierszyczka, może dzięki niemu wielu powróci do zdrowia przez rozum. Czy znowu po paru chwilach będę musiał być rozczarowany krótkowzrocznością?



Nie wywalilam już ani razu. Tobie chyba sie wydaje, ze wstawiłeś go więcej razy niż to miało miejsce faktycznie.
Avatar
M53 / 17 czerwca 2014 o 19:24
0

No cóz wegetarianką nie jestem, ale sam pomysł swięta wieprzowiny wstrzasnął mną do głebi:(

Avatar
jacek dyć / 17 czerwca 2014 o 18:21
0

Swojaczku, proszę cię, bądź miłosierny dla bliźnich i nie wywalaj już wiecej tego wierszyczka, może dzięki niemu wielu powróci do zdrowia przez rozum. Czy znowu po paru chwilach będę musiał być rozczarowany krótkowzrocznością?

Avatar
jacek dyć / 17 czerwca 2014 o 18:15
0

Ceną smakowania, życie.

 

Niczym w sarkofagach, makabryczne zwłoki leżą w prosektoriach jatek,

a na hakach zawisły upiornych girland wędliny, zmumifikowanych ciał,

Boże ich drogi, zabroń praktyk kulinarnych w mordowaniu twych dziatek,

by każdy zęby wścibiał w wegetariański pokarm i na baczności się miał,

marne szczątki ciał poukładali w kunsztowne szklane trumny,

nikt łzy nie uroni, też kwiatów nie położy i nie zapali świeczki,

ty im cmentarz z swego ciała robisz narodzie - grabarzu dumny,

a to jak twoje są ciała - zwierzęta to Boga, a nie diabła owieczki,

ty je przed ostatnią ich drogą namaszczasz przyprawami,

tak zabalsamowane do grobowca jamy ustnej wpieprzasz,

fetoru jad rozkładających się w was zwłok, krąży z wami,

i żeby nieludzko nie capieć, ciągle ciała higienę ulepszasz.

Głupcze religijny, czy nie postrzegasz, że zwierze jak ty żyje,

czy wszystko w paszczę bramy towarowej wepchać musisz,

w miastach ciała w jego murach, gnojnymi bramami są styje,

ty smakujesz krótko, wydalasz i swego losu niefart kusisz,

do piekła drogę masz wybrukowaną uczynkami swymi,

z pewnością po śmierci nie usłyszysz anielskiej muzyki,

bo twe ciało strawią, by wydalić je bramami gnojnymi,

zostań łagodnym roślinożercą, zarzuć demoniczne nawyki,

bo z ciała ludzkiego odejdziesz i otrzymasz ciało zwierza tucznego,

wtedy inny dureń na koszerną święconkę z twego ciała się pokusi,

bo takie przeznaczenie jest, gdy nie rozumiesz przykazania piątego

tak prawo natury w drodze akcji, do odebrania reakcji ciebie zmusi,

pomimo egzystencji, jesteście duchowo żywe trupy,

nie rozumiejąc, iż dla smaku popełniacie zbrodnie,

za nie i was upasą, by zrobić szynkę z waszej d....y,

a szynki też macie, chociaż w łóżku sypiacie wygodnie,

lecz nie jeden powie; nikt mięsnego żarcia nie zdoła mi obrzydzić,

a dotknięty do żywego, za miłosierdzie poety okrutnie się obrazi,

nie widząc nic złego w jedzeniu trupa, nawet nie będzie się wstydzić,

i konsekwencji za pragnienia i smaki języka swego się nie przerazi,

hodując, kupując, gotując, czy jedząc, współwinni jesteście zbrodni,

obrażanie twe serdecznie mam w d....e, gdy nie masz litości odruchów,

gdyście religijni, jak krowa żryjcie zieleninę, a nie będziecie głodni,

ona nie będzie kisnąć i śmierdzieć w gnilnej retorcie waszych brzuchów,

głupcy są dalecy od zmian, gdy w zachłanności są głusi,

i każdy dobrych duchowych przesłań wskazówki wyszydzi,

taki ignorant z pewnością na jadło i z mego ciała się pokusi,

jemu każdy pokarm jest odpowiednim, gdy uboju nie widzi,

więc nie dziw się, iż partner bez wstępnych pieszczot zabiera się do d....y,

bo gdy zwieracze dobrze trzymają ona przyjemniej pachnie niż z twych ust,

by nikt nie odczuwał odoru, nie w żołądku, lecz w ziemi zagrzebujcie trupy,

do przerobu na jadło twe ciało dobre jest, a na serdelki twój wydatny biust.

Ceną smakowania, życie.

 

Niczym w sarkofagach, makabryczne zwłoki leżą w prosektoriach jatek,

a na hakach zawisły upiornych girland wędliny, zmumifikowanych ciał,

Boże ich drogi, zabroń praktyk kulinarnych w mordowaniu twych dziatek,

by każdy zęby wścibi... rozwiń

Avatar
jacek dyć / 17 czerwca 2014 o 18:09
0

Ja to pierdziu, wczoraj wkleiłem parę kontrowersyjnych postów. Cenzura działa skutecznie od upadku komunizmu. Były one na forum, ale przez noc je gdzie w.........liło. Między innymi był poniższy wierszyk.

Wierszyk wkleiłem ponownie, pobył z godzinkę.

Pewnie zaglądnę na forum za parę godzin i zapachu po moich postach nie pozostanie.

Byłbys wtedy najszczęsliwszy.

  Nie, nie dam Ci powodu.

No popatrzcie niemyślący, jaka fałszywa, wzięła i wywaliła. Wkleję jeszcze raz, może sobie odpuści.

Ja to pierdziu, wczoraj wkleiłem parę kontrowersyjnych postów. Cenzura działa skutecznie od upadku komunizmu. Były one na forum, ale przez noc je gdzie w.........liło. Między innymi był poniższy wierszyk.

Wierszyk wkleiłem ponownie, pobył z godzinkę.

Pewnie zaglądnę na forum za parę godzin i zapachu po moich postach nie pozostanie.

Byłbys wtedy najszczęsliwszy.

  Nie, nie dam Ci powodu.

No popatrzcie niemyślący, jaka fałszywa, wzięła i wywaliła. Wkleję jeszcze raz, może... rozwiń

Avatar
jacek dyć / 17 czerwca 2014 o 17:59
0

A szkoda. sam muszę sobie udostępnić szczęście.

Wegetarianizm to wyższy stopień wzniosłej inteligencji duchowej. Daleki jestem od zaprzeczenia, że będąc wegetarianinem nie będzie mi smakował pokarm z ciał zwierząt. Owszem by z pewnością mi smakował, jednak kierując się inteligencją o miłosierdzie dla mniejszych braci, tych rzekomych frykasów nie posuwam. W takim bądź razie powiedz mi myślący, czym kieruje się mięsożerna ludzka bestia? Widzisz myślący, odpowiedź dla jeszcze prowokowanego myślącego nasuwa się sama i staje się oczywista. A więc niemyślący, twoja inteligencja zamyka się w kubkach smakowych języka, a nie w pokładach umysłu i to jest twoja tak zwana profesura podniebienia.

Akurat dzisiejszego rana miałem sposobność rozmawiania z człowiekiem na elektrycznym wózku inwalidzkim z częściowym paraliżem. Tłumaczyłem jeszcze nie tak staremu gościowi, jak należy przez dietę mieć dbałość o zdrowie ciała, by nie być niedołężnym u schyłku swoich lat. Rozwijając temat nie omieszkałem wyjaśnić, co powoduje choroby zniedołężnienie. Zaleciłem jemu zdrowy program żywieniowy, po którym ciało powróci do zdrowia. Dałem przykład jego wehikułu, który nie pojedzie na benzynę, czy wodę i z pewnością się zepsuje, tak samo ciało źle odżywiane przez lata kumuluje toksyny, by wreszcie odpowiedzieć chorobami, z Rakowskim na czele. Gościu kiwał głową, patrzył jak na durnia, który mu karze porzucać jedyny wyuczony sposób żywienia. Odjechał i widać po nim było, iż tak jak głupcy mówią, że starych drzew się nie przesadza i zemrą w tej religii, w której wzrośli, tak i on ze swej głupoty i lenistwa zemrze, jako kaleka.

Z pewnością miałeś okazję myślący czuć niewyobrażalny smród z oddechu bardzo młodej i pięknej osoby. Otóż w naszym żołądku nie posiadamy odpowiednich enzymów do rozkładania tkanek cielesnych, zatem one w ciele gniją, a jak gniją to wiadomo tworzą się grzyby i inne niestworzone historie i chociaż zęby wyszorujesz proszkiem do garów, aż usuniesz tryby do ostatniego, a z czeluści piekielnej jamy brzucha i tak będzie fetorzyć.  Mamy za długie kichy i nie zdążą ciężkostrawne rozkładające się tkanki posuwanych ciał przez nie przelecieć i wylecieć końcówką bramy gnojnej miasta ciała. Zrób eksperyment, zetrzyj swoje pięciorki i pozostaw na parę godzin w tej wodzie, taki sam proces zachodzi w twych trzewiach. Dla naszych kich najlepszy jest pokarm taki, jakim żywią się robiące placki na łące i pełno ich, jednak nie śmierdzą. Krowa chodzi, żre i sra, bo jest to pokarm łatwo strawny dla tych, którzy maja długaśny przewód pokarmowy, no i Żebyś nie przesadzał z tą trawą myślący, bo się usrasz po pachy.

Zacznij niemyślacy być myślącym i zauważ różnicę krwawego jadłospisu agresywnych i diety łagodnego wegetarianizmu. Jeżeli nie postrzegasz różnicy, to lepiej nie wdawaj się w dyskusję, w której nie masz racji i pojęcia. Tu cię wyprzedzę niemyślący, bo pewnie byś zarzucił mi brak tolerancji, ja jestem tolerancyjny, gdy ktoś głupi, bo idiota, ale nie mam zamiaru być pobłażliwym w przypadku głupoty, kiedy podrzyna się gardła i debilnie twierdzi, że Bóg stworzył zwierzęta dla pokarmu durnych ludzi. Mienicie się być chrześcijanami łatwowiernymi, to poznajcie dobrze wody, po których mówicie, że pływacie.

Tyle byłoby słów myślącego mądrali na dzień dzisiejszy. Aaaaaaaaaaameeeeeeen.    

A szkoda. sam muszę sobie udostępnić szczęście.

Wegetarianizm to wyższy stopień wzniosłej inteligencji duchowej. Daleki jestem od zaprzeczenia, że będąc wegetarianinem nie będzie mi smakował pokarm z ciał zwierząt. Owszem by z pewnością mi smakował, jednak kierując się inteligencją o miłosierdzie dla mniejszych braci, tych rzekomych frykasów nie posuwam. W takim bądź razie powiedz mi myślący, czym kieruje się mięsożerna ludzka bestia? Widzisz myślący, odpowiedź dla jeszcze prowokowanego myślącego nasuwa się sama i staje się oczywi... rozwiń

Avatar
jacek dyć / 17 czerwca 2014 o 15:15
0

Kiedyś unikano mówienia komuś prawdy w oczy. Dlaczego mam kręcić kota ogonem i nie powiedzieć, iż ktoś jest głupi, bo czy mądrym może być ten, który nie zastanawia się nad kategorią swego pokarmu? Jeżeli jesteś chrześcijaninem, racz przeczytać List św. Pawła do Rzymian.  Wiele innych wersetów można znaleźć w Biblii na temat pokarmów z zabitych zwierząt i więc o tym również, że to Pismo było nie jeden raz ocenzurowywane dla wygody, tych, którzy chcieli żyć wygodnie bez zbędnych stresów dyktowanych kanonami, zatem te kanony usuwano, albo przekręcano. Jeżeli historia nowożytna została przekłamana i ciężko ją sobie uzmysłowić niektórym, to pomyśl ile razy i przez ilu Biblia była przepisywana. Gdybyś chciał, to możesz tego wszystkiego się dowiedzieć wertując kroniki Chrześcijanizmu.

Kiedyś unikano mówienia komuś prawdy w oczy. Dlaczego mam kręcić kota ogonem i nie powiedzieć, iż ktoś jest głupi, bo czy mądrym może być ten, który nie zastanawia się nad kategorią swego pokarmu? Jeżeli jesteś chrześcijaninem, racz przeczytać List św. Pawła do Rzymian.  Wiele innych wersetów można znaleźć w Biblii na temat pokarmów z zabitych zwierząt i więc o tym również, że to Pismo było nie jeden raz ocenzurowywane dla wygody, tych, którzy chcieli żyć wygodnie bez zbędnych s... rozwiń

Avatar
folkatka / 17 czerwca 2014 o 15:14
0

Pewnie zaglądnę na forum za parę godzin i zapachu po moich postach nie pozostanie.

Byłbys wtedy najszczęsliwszy.

  Nie, nie dam Ci powodu.

Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było 0 0

Daje możliwość całkowitej izolacji chorego od otoczenia. Ma też własne zasilanie, dzięki czemu transport pacjenta zakażonego np. wirusem Ebola do specjalistycznego szpitala będzie łatwiejszy. Od czwartek Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe na nowy sprzęt. To kapsuła życia.

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski 1 0

Od piątku w naszym mieście kibice będą mieli okazję obserwować zmagania najlepszych lekkoatletów w kraju. Na stadionie przy al. Piłsudskiego do rywalizacji przystąpi ponad 400 zawodników

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt
21 lipca 2018, 17:00

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 17 w Galerii Labirynt (ul. Popiełuszki 5) odbędzie się wernisaż wystawy Tam gdzie teraz 2018.

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina
galeria

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina 7 1

Bez opóźnień powinna się zakończyć przebudowa linii kolejowej między Lublinem a Kraśnikiem. Na szlaku budowane są nowe perony: wygodniejsze dla pasażerów i dostępne dla osób niepełnosprawnych. Po wakacjach robotnicy przeniosą się na odcinek między Kraśnikiem a Zaklikowem.

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej 1 1

Trener Lublinianki Dariusz Bodak buduje w lecie nowy zespół. Cieszy się jednak, że w klubie zostało kilku zawodników ze „starej” gwardii

Zwolnili pracownika, a teraz brakuje im ludzi. Zaskakujące słowa kierownika

Zwolnili pracownika, a teraz brakuje im ludzi. Zaskakujące słowa kierownika 0 1

Miało być ogłoszenie wyroku w głośnej sprawie Grzegorza Cybulskiego, ale sąd niespodziewanie wezwał ponownie na świadka Franciszka Afaltowskiego, kierownika działu eksploatacji w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Białej Podlaskiej. Zwolniony pracownik walczy o przywrócenie do pracy w miejskiej spółce.

Uwaga na ogromne korki w okolicach zamkniętego placu Zamkowego w Lublinie
Alarm 24
galeria

Uwaga na ogromne korki w okolicach zamkniętego placu Zamkowego w Lublinie 0 7

Na placu Zamkowym w Lublinie trwają przygotowania do sobotniego koncertu "Siła kobiet". Już jednak dzisiaj przejazd przez plac jest niemożliwy.

Lublin: Urządzą skwer na osiedlu Świt

Lublin: Urządzą skwer na osiedlu Świt 0 0

Nie dłużej niż do końca listopada ma potrwać urządzanie skweru między ul. Szczecińską i Warmińską (os. Świt).

Koncert Fonie Lublina w Trybunale Koronnym
21 lipca 2018, 18:00

Koncert Fonie Lublina w Trybunale Koronnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 18 w Trybunale Koronnym w Lublinie odbędzie się koncert z cyklu Fonie Lublina pt. Kamienica Rynek 17 - Bracia Wieniawscy.

Pieszym na miasteczku akademickim w Lublinie będzie wygodniej. Plany remontowe UMCS

Pieszym na miasteczku akademickim w Lublinie będzie wygodniej. Plany remontowe UMCS 0 0

Wakacyjne remonty planuje UMCS na terenie miasteczka akademickiego. Uczelnia szuka wykonawcy, który wyremontuje zniszczone chodniki i schody w okolicach akademików.

Podlasie straciło dwóch ważnych piłkarzy, decyzje w Chełmiance w sobotę

Podlasie straciło dwóch ważnych piłkarzy, decyzje w Chełmiance w sobotę 2 0

Dwa mocne ciosy spadły w ostatnich dniach na trenerów i kibiców Podlasia. Kamil Kocoł zdecydował się na transfer do Chełmianki, a Przemysław Grajek postanowił zawiesić buty na kołku

Alarm 24: Co to za samolot lata nad Lublinem? Czytelnik przysyła zdjęcia
galeria

Alarm 24: Co to za samolot lata nad Lublinem? Czytelnik przysyła zdjęcia 48 19

Zdjęcia samolotu przysłał do nas Czytelnik.

"Głusza" i "Zaklęte rewiry" w Kinie Perła. Repertuar na weekend
20 lipca 2018, 21:00

"Głusza" i "Zaklęte rewiry" w Kinie Perła. Repertuar na weekend 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kanadyjski thriller Głusza, kultowe Zaklęte rewiry Majewskiego i komedia Za jakie grzechy, dobry Boże? to propozycje Kina Perła na najbliższy weekend. Projekcje o godz. 21 przy ul. Bernardyńskiej 15.

Grozili śmiercią i zgwałceniem matki? Ruszył proces Cyganów, którzy mieli pobić kucharzy
galeria

Grozili śmiercią i zgwałceniem matki? Ruszył proces Cyganów, którzy mieli pobić kucharzy 15 11

Rozpoczął się proces pięciu Romów, oskarżonych o pobicie kucharzy z puławskiej pizzerii „Desperado”. Wszyscy odpowiadają za napaść z powodu przynależności narodowej. Mieli również grozić swoim ofiarom i ich rodzinom.

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy. Minister rezygnuje z pomysłu poprzednika

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy. Minister rezygnuje z pomysłu poprzednika 2 15

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy, który miał być zaporą przed dzikami roznoszącymi ASF. Z pomysłu swojego poprzednika ostatecznie zrezygnował czwartek obecny minister rolnictwa Krzysztof Ardanowski.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!