Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
''święto'' ... wspaniała zabawa, żarcia zamordowanych zwierząt które ''żyły''  maltretowane od urodzenia, tuczone chemią aby szybo urosły i szybko -można-było- je zabić i podać na stoły!!. --zdrówka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieso to morderstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasza lodówka jest kostnicą dla zamordowanych zwierząt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to możecie wpier.... szczaw podobno zdrowy jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''święto'' ... wspaniała zabawa, żarcia zamordowanych zwierząt które ''żyły''  maltretowane od urodzenia, tuczone chemią aby szybo urosły i szybko -można-było- je zabić i podać na stoły!!. --zdrówka!!!
To ty jesteś tuczony od urodzenia chemią, abyś płacił podatki i umarł bez wypłaty emerytury...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogólnie coś cieniutko wypadło -tłumów nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO JASNEJ CHO...LERY!!! ZNOWY WIEMY O CZYMŚ CO JUŻ BYŁO. DLACZEGO, POWTARZAM DLACZEGO NIE MA INFORMACJI O TYM CO BĘDZIE???? DLACZEGO TEN PISOWSKI DZIENNIK NIE PODAJE TERMINARZA IMPREZ NA LUBELSZCZYŹNIE?? PO JAKI WUJEK PISOWCY CHWALĄ SIĘ WSZĘDZIE O TYM JAKIE TO MAMY REGIONALNE CUDA?? TYLKO KIEDY I GDZIE TO DOWIEMY SIĘ JAK SIĘ SAMI OBEŻRĄ!! ROZŻARZONY IM DRUCIK W D.... (ŻEBY NIE MOGLI SOBIE WYCIĄGNĄĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to pierdziu, wczoraj wkleiłem parę kontrowersyjnych postów. Cenzura działa skutecznie od upadku komunizmu. Były one na forum, ale przez noc je gdzie w.........liło. Między innymi był poniższy wierszyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   A to dobre, mordują zwierzęta, jakby to były rzeczy,  niemyślące istoty, i nazywają to Festiwalem. W tym festiwalu mordowania biorą osoby, które nie myślą, bo gdyby myśleli, myśleliby o tym, że ich pokarmem jest przelana krew cierpiących istot.
Ostatnio edytowany 17 czerwca 2014 r. o 18:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to pierdziu, wczoraj wkleiłem parę kontrowersyjnych postów. Cenzura działa skutecznie od upadku komunizmu. Były one na forum, ale przez noc je gdzie w.........liło. Między innymi był poniższy wierszyk.
   Jacku, to po prostu był normalny trolling, który w dodatku spotkał się z negatywną reakcją.    To, co wkleiłeś, nie miało nic wspólnego z tematem.      Muszę dbać tu o porzadek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam się z prośbą do administratora o niewywalanie poniższego tekstu, on i tak już od przeszło pół roku figuruje na forum. Zatem oszczędźcie go, bo i tak nikt na niego nie zwraca uwagi, ważniejszy jest nienasycony brzuch, niż światły umysł wyzbyty kubków smakowych. Z politowaniem dla niemyślących.   W Końskowoli powstaje obóz zagłady!!!!        Gdyby takowy miał powstać, podniósłby się larum w gminie, ale większość by to przemilczała, gdyby budowano go nie w Końskowoli, lecz na terenie Kurowa. Tak kształtuje się krótkowzroczność w braku Bożego miłosierdzia dla bliźnich.      Wielki bum, wiadomość głoszona przez głodnych redaktorów radia Lublin, bo zostanie utworzonych trzysta miejsc pracy. Wsiowi wreszcie będą mogli odbierać należne im srebrniki za zdradę, tylko nikt im nie wpoił w świadomość sensu zdrady. Gdyby tubylcy z Końskowoli mieli możliwość wyrażenia swego niezadowolenia na otwarcie obozu zagłady, w swych protestach wysuwaliby niechęć z powodu dochodzących krzyków strachu prowadzonych na śmierć, niezadowolenia z woni unoszącej się przy utylizacji ciał i mało kto chciałby w tym miejscu grozy i cierpienia zatrudnienie znaleźć.      Ale rzeźnia, to co innego, wszystko co się zamorduje, to i się zje, najwyżej mogą zaprotestować, gdy będą mieli do czynienia z koszernym mordowaniem dla nielubianego Żyda, zbuntują się pewnie w sprawie uboju rytualnego, dla niezrozumiałego muzułmanina, a tak trzeba będzie rżnąć, patroszyć i liczyć srebrniki.      Za dwa lata ma zostać otwarty zakład śmierci, pewnie przetną z hukiem wstęgę i biskupi wykadzą i skropią miejsce zagłady dla mniejszych braci św. Franciszka. W stadium początkowym mają mordować tam trzysta istot na dobę, później przestawią się i będą mordować więcej i więcej, a także i matkę – krowę. Przykazanie Dekalogu mówi nie zabijaj, nie precyzując kogo można, a kogo nie powinno się zabijać, wobec tego nie szafuję słowem „nie zabijaj”, ale by sacrum profanum nie czynić, używam słowa mordować. Tak drogi konsumencie, nikt z tubylców nie sprzeciwi się powstaniu miejsca kaźni w ich siole i nie uzasadni, że będzie dobiegał go lament zwierząt, czujących swój bliski koniec egzystencji i nie pojmie, iż to nic innego jak krzyk strachu ich bliźnich, tak samo czujących lęk i zadowolenie, rodzących dzieci, jedzących i wydalających kał. Nie tylko Końskowolanie, ale większość mięsożernych nie zastanawia się nad tym, że w tych ciałach, które oni zajadają, serce tak samo jak im odmierza rytm życia i śmierci. 20 listopada 2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Jacku, to po prostu był normalny trolling, który w dodatku spotkał się z negatywną reakcją.    To, co wkleiłeś, nie miało nic wspólnego z tematem.      Muszę dbać tu o porzadek. Szanowni moderatorzy, człowiek to taka bestia, która myśli by się najeść smacznie i nie myśleć. Tych, którzy kierują sie miłosierdziem dla wszystkich rozumnych istot jest znikoma ilość, więc reakcje negatywne są normalnością u tych, których poniekąd zmusza się do myślenia kontrowersyjnymi tekstami. A powinno być błogo, jeść bez zakłóceń, i myślenia iż duszyczka jakiegoś zarżniętego zwierzaka może unosić się nad konsumującymi jego zwłoki. Wy także powinniście pomyśleć, czy aby post Festiwalu rzeźnickiego nie jest kontrowersyjny dla wegetarian. Nie możecie być układni wobec morderców zwierząt i nietolerancyjni wobec wegetarian. Ja nie urodziłem się wegetarianinem i nie zostałem nim dla mody, lecz zrozumiałem to, iż to takie same istoty rozumne, cierpiące, cieszące sie, wychowujące z dbałością pełną miłości swe potomstwo, jak zwierze ludzkie. Jak moi drodzy nie ma to nic wspólnego z tematem, nie można obchodzić tematu mordowania zwierząt w miękkich pantoflach i rękawiczkach białych na krwawych rękach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy także powinniście pomyśleć, czy aby post Festiwalu rzeźnickiego nie jest kontrowersyjny dla wegetarian. Nie możecie być układni wobec morderców zwierząt i nietolerancyjni wobec wegetarian   Wydaje mi sie, ze wegetarianie nie będą zagladać do tego wą5tku, tak samo jak ludzie zreszeni w AA bedą omijać szerokim łukiem watki dotyczace imprez typu Chmielaki czy Festiwal Nalewek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie zaglądnę na forum za parę godzin i zapachu po moich postach nie pozostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie zaglądnę na forum za parę godzin i zapachu po moich postach nie pozostanie.
  Byłbys wtedy najszczęsliwszy.   Nie, nie dam Ci powodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś unikano mówienia komuś prawdy w oczy. Dlaczego mam kręcić kota ogonem i nie powiedzieć, iż ktoś jest głupi, bo czy mądrym może być ten, który nie zastanawia się nad kategorią swego pokarmu? Jeżeli jesteś chrześcijaninem, racz przeczytać List św. Pawła do Rzymian.  Wiele innych wersetów można znaleźć w Biblii na temat pokarmów z zabitych zwierząt i więc o tym również, że to Pismo było nie jeden raz ocenzurowywane dla wygody, tych, którzy chcieli żyć wygodnie bez zbędnych stresów dyktowanych kanonami, zatem te kanony usuwano, albo przekręcano. Jeżeli historia nowożytna została przekłamana i ciężko ją sobie uzmysłowić niektórym, to pomyśl ile razy i przez ilu Biblia była przepisywana. Gdybyś chciał, to możesz tego wszystkiego się dowiedzieć wertując kroniki Chrześcijanizmu.      
Ostatnio edytowany 17 czerwca 2014 r. o 15:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szkoda. sam muszę sobie udostępnić szczęście.   Wegetarianizm to wyższy stopień wzniosłej inteligencji duchowej. Daleki jestem od zaprzeczenia, że będąc wegetarianinem nie będzie mi smakował pokarm z ciał zwierząt. Owszem by z pewnością mi smakował, jednak kierując się inteligencją o miłosierdzie dla mniejszych braci, tych rzekomych frykasów nie posuwam. W takim bądź razie powiedz mi myślący, czym kieruje się mięsożerna ludzka bestia? Widzisz myślący, odpowiedź dla jeszcze prowokowanego myślącego nasuwa się sama i staje się oczywista. A więc niemyślący, twoja inteligencja zamyka się w kubkach smakowych języka, a nie w pokładach umysłu i to jest twoja tak zwana profesura podniebienia. Akurat dzisiejszego rana miałem sposobność rozmawiania z człowiekiem na elektrycznym wózku inwalidzkim z częściowym paraliżem. Tłumaczyłem jeszcze nie tak staremu gościowi, jak należy przez dietę mieć dbałość o zdrowie ciała, by nie być niedołężnym u schyłku swoich lat. Rozwijając temat nie omieszkałem wyjaśnić, co powoduje choroby zniedołężnienie. Zaleciłem jemu zdrowy program żywieniowy, po którym ciało powróci do zdrowia. Dałem przykład jego wehikułu, który nie pojedzie na benzynę, czy wodę i z pewnością się zepsuje, tak samo ciało źle odżywiane przez lata kumuluje toksyny, by wreszcie odpowiedzieć chorobami, z Rakowskim na czele. Gościu kiwał głową, patrzył jak na durnia, który mu karze porzucać jedyny wyuczony sposób żywienia. Odjechał i widać po nim było, iż tak jak głupcy mówią, że starych drzew się nie przesadza i zemrą w tej religii, w której wzrośli, tak i on ze swej głupoty i lenistwa zemrze, jako kaleka. Z pewnością miałeś okazję myślący czuć niewyobrażalny smród z oddechu bardzo młodej i pięknej osoby. Otóż w naszym żołądku nie posiadamy odpowiednich enzymów do rozkładania tkanek cielesnych, zatem one w ciele gniją, a jak gniją to wiadomo tworzą się grzyby i inne niestworzone historie i chociaż zęby wyszorujesz proszkiem do garów, aż usuniesz tryby do ostatniego, a z czeluści piekielnej jamy brzucha i tak będzie fetorzyć.  Mamy za długie kichy i nie zdążą ciężkostrawne rozkładające się tkanki posuwanych ciał przez nie przelecieć i wylecieć końcówką bramy gnojnej miasta ciała. Zrób eksperyment, zetrzyj swoje pięciorki i pozostaw na parę godzin w tej wodzie, taki sam proces zachodzi w twych trzewiach. Dla naszych kich najlepszy jest pokarm taki, jakim żywią się robiące placki na łące i pełno ich, jednak nie śmierdzą. Krowa chodzi, żre i sra, bo jest to pokarm łatwo strawny dla tych, którzy maja długaśny przewód pokarmowy, no i Żebyś nie przesadzał z tą trawą myślący, bo się usrasz po pachy. Zacznij niemyślacy być myślącym i zauważ różnicę krwawego jadłospisu agresywnych i diety łagodnego wegetarianizmu. Jeżeli nie postrzegasz różnicy, to lepiej nie wdawaj się w dyskusję, w której nie masz racji i pojęcia. Tu cię wyprzedzę niemyślący, bo pewnie byś zarzucił mi brak tolerancji, ja jestem tolerancyjny, gdy ktoś głupi, bo idiota, ale nie mam zamiaru być pobłażliwym w przypadku głupoty, kiedy podrzyna się gardła i debilnie twierdzi, że Bóg stworzył zwierzęta dla pokarmu durnych ludzi. Mienicie się być chrześcijanami łatwowiernymi, to poznajcie dobrze wody, po których mówicie, że pływacie. Tyle byłoby słów myślącego mądrali na dzień dzisiejszy. Aaaaaaaaaaameeeeeeen.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to pierdziu, wczoraj wkleiłem parę kontrowersyjnych postów. Cenzura działa skutecznie od upadku komunizmu. Były one na forum, ale przez noc je gdzie w.........liło. Między innymi był poniższy wierszyk.   Wierszyk wkleiłem ponownie, pobył z godzinkę.   Pewnie zaglądnę na forum za parę godzin i zapachu po moich postach nie pozostanie.     Byłbys wtedy najszczęsliwszy.   Nie, nie dam Ci powodu.   No popatrzcie niemyślący, jaka fałszywa, wzięła i wywaliła. Wkleję jeszcze raz, może sobie odpuści.
Ostatnio edytowany 17 czerwca 2014 r. o 18:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceną smakowania, życie.   Niczym w sarkofagach, makabryczne zwłoki leżą w prosektoriach jatek, a na hakach zawisły upiornych girland wędliny, zmumifikowanych ciał, Boże ich drogi, zabroń praktyk kulinarnych w mordowaniu twych dziatek, by każdy zęby wścibiał w wegetariański pokarm i na baczności się miał, marne szczątki ciał poukładali w kunsztowne szklane trumny, nikt łzy nie uroni, też kwiatów nie położy i nie zapali świeczki, ty im cmentarz z swego ciała robisz narodzie - grabarzu dumny, a to jak twoje są ciała - zwierzęta to Boga, a nie diabła owieczki, ty je przed ostatnią ich drogą namaszczasz przyprawami, tak zabalsamowane do grobowca jamy ustnej wpieprzasz, fetoru jad rozkładających się w was zwłok, krąży z wami, i żeby nieludzko nie capieć, ciągle ciała higienę ulepszasz. Głupcze religijny, czy nie postrzegasz, że zwierze jak ty żyje, czy wszystko w paszczę bramy towarowej wepchać musisz, w miastach ciała w jego murach, gnojnymi bramami są styje, ty smakujesz krótko, wydalasz i swego losu niefart kusisz, do piekła drogę masz wybrukowaną uczynkami swymi, z pewnością po śmierci nie usłyszysz anielskiej muzyki, bo twe ciało strawią, by wydalić je bramami gnojnymi, zostań łagodnym roślinożercą, zarzuć demoniczne nawyki, bo z ciała ludzkiego odejdziesz i otrzymasz ciało zwierza tucznego, wtedy inny dureń na koszerną święconkę z twego ciała się pokusi, bo takie przeznaczenie jest, gdy nie rozumiesz przykazania piątego tak prawo natury w drodze akcji, do odebrania reakcji ciebie zmusi, pomimo egzystencji, jesteście duchowo żywe trupy, nie rozumiejąc, iż dla smaku popełniacie zbrodnie, za nie i was upasą, by zrobić szynkę z waszej d....y, a szynki też macie, chociaż w łóżku sypiacie wygodnie, lecz nie jeden powie; nikt mięsnego żarcia nie zdoła mi obrzydzić, a dotknięty do żywego, za miłosierdzie poety okrutnie się obrazi, nie widząc nic złego w jedzeniu trupa, nawet nie będzie się wstydzić, i konsekwencji za pragnienia i smaki języka swego się nie przerazi, hodując, kupując, gotując, czy jedząc, współwinni jesteście zbrodni, obrażanie twe serdecznie mam w d....e, gdy nie masz litości odruchów, gdyście religijni, jak krowa żryjcie zieleninę, a nie będziecie głodni, ona nie będzie kisnąć i śmierdzieć w gnilnej retorcie waszych brzuchów, głupcy są dalecy od zmian, gdy w zachłanności są głusi, i każdy dobrych duchowych przesłań wskazówki wyszydzi, taki ignorant z pewnością na jadło i z mego ciała się pokusi, jemu każdy pokarm jest odpowiednim, gdy uboju nie widzi, więc nie dziw się, iż partner bez wstępnych pieszczot zabiera się do d....y, bo gdy zwieracze dobrze trzymają ona przyjemniej pachnie niż z twych ust, by nikt nie odczuwał odoru, nie w żołądku, lecz w ziemi zagrzebujcie trupy, do przerobu na jadło twe ciało dobre jest, a na serdelki twój wydatny biust.
Ostatnio edytowany 17 czerwca 2014 r. o 18:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swojaczku, proszę cię, bądź miłosierny dla bliźnich i nie wywalaj już wiecej tego wierszyczka, może dzięki niemu wielu powróci do zdrowia przez rozum. Czy znowu po paru chwilach będę musiał być rozczarowany krótkowzrocznością?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...