Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No, w koncu. Moze sie piracenie skonczy, jak beda widziec 3 tysieczne mandaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście zapoluje w celach prewencyjnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma takiej instytucji jak inspekcja ruchu drogowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pawle, WITD Lublin posiada 3 citroeny C4 z wideorejestratorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tylko kominiarz i masarz pozostal bez prawa do kontroli pojazdow.Byc moze ze za tych rzadow jeszcze tego doczekamy.ha ha ha ha ha .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolko-donald napisał:
Jeszcze tylko kominiarz i masarz pozostal bez prawa do kontroli pojazdow.Byc moze ze za tych rzadow jeszcze tego doczekamy.ha ha ha ha ha .
należy dodatkowo powołać MSR (Młodzieżową Służbę Ruchu) kiedyś coś takiego było tacy harcerze w białych pasach i szelkach i może czas powrócić do ORMO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 lat służyłem temu krajowi w różnych formacjach mundurowych ale takiego burdelu jak jest teraz to jeszcze nie wiedziałem nigdzie. Po upadku komuny Policja jako jedyny właściwie organ był powołany do kontroli ruchu drogowego, ponieważ nastały nowe czasy a i samochodów przybywało w tempie jakiego polska nigdy wcześniej nie widziała powołano Straż Miejską ,która miała kontrolować jedynie parkowanie pojazdów i wspomagać Policje ( dzielnicowych) przy karaniu drobnych sprawców wykroczeń. Po pewnym czasie okazało się ,ze Policja nie bardzo daje sobie rade z tzw. transportem drogowym i firmami zajmującymi się tą częścią branży motoryzacyjnej więc powołano do życia Inspekcje Transportu Drogowego (ITD) i wszystko zaczęło w miare normalnie funkcjonować. Nikt nikomu nie wchodził w drogę , każda ze służb wiedziała jaki kawałek ogólnie pojętego ruchu drogowego miała kontrolować. Teraz jakiś za przeproszeniem pacan wymyślił ,żeby wszyscy na raz robili to co robiła Policja do 1991r czyli kontrolować wszystko i wszystkich. Pytam się wiec po co zostały powołane takim razie SM i ITD ??!!!!! . Odpowiedź jest chyba krótka --->> dla kasy i jeszcze raz dla kasy i zapchania stołków swoimi kolesiami z komendanckich i sejmowych etatów.Dla mnie teraz tak jak i dla wielu innych powinno powołać się od nowa ORMO ,Harcerską Służbę Ruchu Drogowego oraz wręczyc lizaki i bloczki mandatowe Służbie Ochrony Kolei i kazać im kontrolować ruch drogowy. Ten kraj jest gorszy niż jakiekolwiek państwo Policyjne a Białoruś i ich Łukaszenka wydaje się być rajem. Jeszcze trochę a będziemy meldować się na komisariacie jak ktoś zamierzy wsiąść do samochodu żeby pojechać po zakupy do marketu lub na pogrzeb do znajomych.Zapytam się jeszcze 1 raz , po ch*** ja wydałem ponad 10000zł na to zeby mieć wszystkie kategorie prawa jazdy i uprawnienia do prowadzenia i obsługi maszyn budowlanych jak za chwile do mojej szoferki lub kabiny zapuka "babcia moherowa" i każe mi okazać się uprawnieniami czy ja mogę czasem jechać tym pojazdem a wnuczek będzie stał za rogiem z fotoradarem i łapał wszystkich co jadą niezależnie od prędkości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz tylko patrzeć jak takie uprawnienia dostaną listonosze ! Juz nieźle kogoś jebie w tym Katolandzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIENIĄDZE ZA MANDATY POWINNY BYĆ PRZEZNACZANE TYLKO I WYŁĄCZNIE NA BUDOWĘ I REMONT DRÓG!!!! A TYMCZASEM IDĄ NA PREMIE I PODWYŻKI PENSJI ZŁODZIEJOM Z ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ!!! WON ZŁODZIEJE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
To juz tylko patrzeć jak takie uprawnienia dostaną listonosze ! Juz nieźle kogoś jebie w tym Katolandzie.
Jestes JASIU opozniony,to nie KATOLAND a juz TUSKO-LAND,SPISZ JAK NIEDZWIEDZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję aby każdy mógł nagrywać wykrocznia drogowe i dostawać od tego "odsyp".Szybko zniknie dziura budżetowa i wzrosną dochody ludności.........Tylko czy tędy droga do poprawy jakości życia..............Pomysły postsolidaruchów jak widać przekroczyły granice absurdu,bo to taka jakość ludzi.............!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Proponuję aby każdy mógł nagrywać wykrocznia drogowe i dostawać od tego "odsyp".Szybko zniknie dziura budżetowa i wzrosną dochody ludności.........Tylko czy tędy droga do poprawy jakości życia..............Pomysły postsolidaruchów jak widać przekroczyły granice absurdu,bo to taka jakość ludzi.............!!!
PO-stkomuchow,przeciez to CZERWONA MAFIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I macie czeresniaki swoją Platformę Obywatelską i tego cudaka Tuska dalej nan nich głosujcie a obudzicie sie z mokra reką w nocniku ............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PO-stkomuchow,przeciez to CZERWONA MAFIA.
nie czerwona tylko CZARNA MAFIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni zlikwidować SM bo to tylko banda nierobów która tylko wnika za co by mandat wystawić... Ogólnie jestem za tym aby tylko ITD kontrolowało samochody i zajmowało się ruchem tak jak żandarmi we francji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolko-donald napisał:
Jeszcze tylko kominiarz i masarz pozostal bez prawa do kontroli pojazdow.Byc moze ze za tych rzadow jeszcze tego doczekamy.ha ha ha ha ha .
Nie pamiętasz kto zrobił państwo policyjne z Polski ,barani łbie PiSowski!!!twoim zdaniem to najlepiej żeby Księża wyszli na ulice z suszarkami to było by dobrze!!!Prawda pojebie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieliście pojeby PiSowskie kto wprowadził straż wiejską i inne służby do zbierania haraczy od obywateli!!co szczekacie na Tuska,to wasz Jarcio i Ziobro zrobili z tego kraju państwo Policyjne.Jak ktoś już napisał na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
Nie pamiętasz kto zrobił państwo policyjne z Polski ,barani łbie PiSowski!!!twoim zdaniem to najlepiej żeby Księża wyszli na ulice z suszarkami to było by dobrze!!!Prawda pojebie!!!
Sluchaj CZERWONY KACAPIE,ZA PISU ITD gowno miala do sam. osobowych,dopiero twoi czerwoni bracia jak nastali to zaczeli eksperymentowac z ITD I Z KOLEJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolko-donald napisał:
Sluchaj CZERWONY KACAPIE,ZA PISU ITD gowno miala do sam. osobowych,dopiero twoi czerwoni bracia jak nastali to zaczeli eksperymentowac z ITD I Z KOLEJA.
Ty naprawdę jesteś poje***y Moher.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
Nie pamiętasz kto zrobił państwo policyjne z Polski ,barani łbie PiSowski!!!twoim zdaniem to najlepiej żeby Księża wyszli na ulice z suszarkami to było by dobrze!!!Prawda pojebie!!!
TAK CZEREONY KOMUCHU,PODATEK VAT TEZ PEWNIE PIS ZALATWIL CWOKU JEDEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...