Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

2 stycznia 2011 r.
19:12
Edytuj ten wpis

ITD zapoluje na samochody osobowe. Mandat nie tylko od policjanta

Autor: Zdjęcie autora (pp)
0 40 A A
"Krokodyl” też wlepi ci mandat (Jacek Świerczyński)
\"Krokodyl” też wlepi ci mandat (Jacek Świerczyński)

Od 1 stycznia Inspekcja Ruchu Drogowego może kontrolować kierowców samochodów osobowych. Jest to kolejna służba – poza policją i strażą miejską – która może się posłużyć bloczkiem mandatowym i punktami karnymi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Od 1 lipca 2011 popularne "krokodylki” – jak kierowcy nazywają funkcjonariuszy ITD – będą także nadzorować pracę fotoradarów.

– Inspektorzy Transportu Drogowego mogą już kontrolować kierowców pojazdów osobowych – mówi Mariusz Szabała, naczelnik Wydziału Inspekcji w lubelskim ITD. – Użyją lizaka tylko w sytuacjach, kiedy kierowca auta osobowego rażąco przekroczy dozwoloną prędkość, spowoduje zagrożenie na drodze lub będzie uzasadnione podejrzenie, że jest po użyciu alkoholu lub narkotyków – dodaje Szabała.

Inspektorzy będą reagować także na poważne wykroczenia, np. gdy przejedziemy skrzyżowanie na czerwonym świetle lub ominiemy pojazd przepuszczający pieszych na przejściu.

Warto dodać, że lubelska ITD dysponuje dwoma widerejstratorami w citroenach C4, laserowymi miernikami prędkości oraz nowoczesnymi motocyklami.

To jednak nie koniec zmian. Od 1 lipca Główny Inspektor Transportu Drogowego przejmie od policji sieć fotoradarów w ramach Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym. – W tej chwili trwa audyt efektywności działania 1400 masztów w całym kraju. Mają zostać tylko te, które faktycznie spełniają funkcję prewencyjną, a nie są jedynie atrapami. Z naszych wyliczeń wynika, że polska sieć masztów fotoradarowych zostanie zredukowana do 900 sztuk – usłyszeliśmy w Biurze Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji w Warszawie.

– W woj. lubelskim są 72 maszty – informuje mł. asp. Andrzej Fijołek z Zespołu Komunikacji Społecznej KWP w Lublinie. Za dwa, trzy miesiące będzie wiadomo, które maszty na Lubelszczyźnie zostaną zlikwidowane.

To nie jedyne nowinki w Inspekcji. Od 1 lipca 2011 roku funkcjonariusze ITD będą też mogli używać nowych stacjonarnych urządzeń do pomiary średniej prędkości auta na danym odcinku. Kierowcy będą dostawać mandat na podstawie czasu przejazdu zmierzonego na konkretnej, nawet kilkunastokilometrowej trasie – np. na określonym odcinku drogi obowiązuje ograniczenie do 70 km/h, a system zmierzy i wykryje, że samochód przebył ten odcinek ze średnią prędkości 90 km/h.



Najszybsze ogłoszenia motoryzacyjne z Twojego regionu, za które nie dostaniesz mandatu. Kliknij - tutaj możesz tylko zarobić.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 40

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Magda / 4 stycznia 2011 r. o 13:05
Trzeba skonczyc z chamstwem.
Avatar
Jacek / 4 stycznia 2011 r. o 13:03
[quote name='bolek' timestamp='1294135474' post='416421']
Co tak bluzgasz na tym forum BILGORAJSKI CWOKU.
[/quote]
Daj mi bolek godzine,a podam ci na tacy jego IP.
Avatar
bolek / 4 stycznia 2011 r. o 11:04
[quote name='@@@@@' timestamp='1294099406' post='416257']
Napewno cwelu bardaszany!!! ty koński zwisie w miniaturze ,nie na garnuszku pośredniaka jak ty w mordę jepany czerwony pomiocie zabunkrowany,co wypisujesz bzdury na forum.Jak by twoja matka wiedziała że z ciebie wyrośnie taki pojeb to by cię wysrała do kibla i by cię nie było na tym pięknym świecie.!!!Ciesz się że żyjesz sku***elu bo akuszerka miała dobry dzień w komunistycznym twoim kraju.Pomódl się o rozum do Boga nie do Jarka Kaczyńladena.To może doznasz olśnienia i rzucisz się na główkę z mostu Czerniejówki.Pojebie,zpedalony jak twój guru Jarosław.
[/quote]
Co tak bluzgasz na tym forum BILGORAJSKI CWOKU.
[quote name='@@@@@' timestamp='1294099406' post='416257']
Napewno cwelu bardaszany!!! ty koński zwisie w miniaturze ,nie na garnuszku pośredniaka jak ty w mordę jepany czerwony pomiocie zabunkrowany,co wypisujesz bzdury na forum.Jak by twoja matka wiedziała że z ciebie wyrośnie taki pojeb to by cię wysrała do kibla i by cię nie było na tym pięknym świecie.!!!Ciesz się że żyjesz sku***elu bo akuszerka miała dobry dzień w komunistycznym twoim kraju.Pomódl się o rozum do Boga nie do Jarka Ka... rozwiń
Avatar
Jola / 4 stycznia 2011 r. o 10:39
[quote name='@@@@@' timestamp='1294099406' post='416257']
Napewno cwelu bardaszany!!! ty koński zwisie w miniaturze ,nie na garnuszku pośredniaka jak ty w mordę jepany czerwony pomiocie zabunkrowany,co wypisujesz bzdury na forum.Jak by twoja matka wiedziała że z ciebie wyrośnie taki pojeb to by cię wysrała do kibla i by cię nie było na tym pięknym świecie.!!!Ciesz się że żyjesz sku***elu bo akuszerka miała dobry dzień w komunistycznym twoim kraju.Pomódl się o rozum do Boga nie do Jarka Kaczyńladena.To może doznasz olśnienia i rzucisz się na główkę z mostu Czerniejówki.Pojebie,zpedalony jak twój guru Jarosław.
[/quote]
Masz klopoty z pisaniem,pewnie bylo do szkoly pod gorke ?.W twoim przypadku osle lepiej jakby sie twoj czerwony stary w lesie sposcil,przynajmniej jakis krzak by urosl,a moze i nie ?
[quote name='@@@@@' timestamp='1294099406' post='416257']
Napewno cwelu bardaszany!!! ty koński zwisie w miniaturze ,nie na garnuszku pośredniaka jak ty w mordę jepany czerwony pomiocie zabunkrowany,co wypisujesz bzdury na forum.Jak by twoja matka wiedziała że z ciebie wyrośnie taki pojeb to by cię wysrała do kibla i by cię nie było na tym pięknym świecie.!!!Ciesz się że żyjesz sku***elu bo akuszerka miała dobry dzień w komunistycznym twoim kraju.Pomódl się o rozum do Boga nie do Jarka Ka... rozwiń
Avatar
Gość / 4 stycznia 2011 r. o 10:32
[quote name='@@@@' timestamp='1294099691' post='416259']
Ale ci Jola w majtki pojechała cioto !!!nawet odpowiedzieć nie możesz bo masz jaja jak szczur wykastrowany.!!!ha ha ha!!!Brawo Jola Ty też się poznałaś na pojebie.!!!
[/quote]
Jola pojebie i ty to ta sama osoba,w co ty grasz CZERWONY B.U.C.U.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2011 r. o 10:29
[quote name='@@@@@' timestamp='1294099406' post='416257']
Napewno cwelu bardaszany!!! ty koński zwisie w miniaturze ,nie na garnuszku pośredniaka jak ty w mordę jepany czerwony pomiocie zabunkrowany,co wypisujesz bzdury na forum.Jak by twoja matka wiedziała że z ciebie wyrośnie taki pojeb to by cię wysrała do kibla i by cię nie było na tym pięknym świecie.!!!Ciesz się że żyjesz sku***elu bo akuszerka miała dobry dzień w komunistycznym twoim kraju.Pomódl się o rozum do Boga nie do Jarka Kaczyńladena.To może doznasz olśnienia i rzucisz się na główkę z mostu Czerniejówki.Pojebie,zpedalony jak twój guru Jarosław.
[/quote]
WYZARLES ZYDZIE WSZYSTKIE DOPALACZE W BILGORAJU?????????
[quote name='@@@@@' timestamp='1294099406' post='416257']
Napewno cwelu bardaszany!!! ty koński zwisie w miniaturze ,nie na garnuszku pośredniaka jak ty w mordę jepany czerwony pomiocie zabunkrowany,co wypisujesz bzdury na forum.Jak by twoja matka wiedziała że z ciebie wyrośnie taki pojeb to by cię wysrała do kibla i by cię nie było na tym pięknym świecie.!!!Ciesz się że żyjesz sku***elu bo akuszerka miała dobry dzień w komunistycznym twoim kraju.Pomódl się o rozum do Boga nie do Jarka Ka... rozwiń
Avatar
szeryf / 4 stycznia 2011 r. o 07:29
http://www.kurierlubelski.pl/region/219572,z-pistoletem-na-kontrole-tirow,id,t.html
Avatar
@@@@ / 4 stycznia 2011 r. o 01:08
[quote name='Gość' timestamp='1294079723' post='416024']
O widze ze jakis mlody KOMUCH sie odezwal,na czyim garnuszku jestes CIOTO.????
[/quote]
Ale ci Jola w majtki pojechała cioto !!!nawet odpowiedzieć nie możesz bo masz jaja jak szczur wykastrowany.!!!ha ha ha!!!Brawo Jola Ty też się poznałaś na pojebie.!!!
Avatar
@@@@@ / 4 stycznia 2011 r. o 01:03
[quote name='Gość' timestamp='1294079723' post='416024']
O widze ze jakis mlody KOMUCH sie odezwal,na czyim garnuszku jestes CIOTO.????
[/quote]
Napewno cwelu bardaszany!!! ty koński zwisie w miniaturze ,nie na garnuszku pośredniaka jak ty w mordę jepany czerwony pomiocie zabunkrowany,co wypisujesz bzdury na forum.Jak by twoja matka wiedziała że z ciebie wyrośnie taki pojeb to by cię wysrała do kibla i by cię nie było na tym pięknym świecie.!!!Ciesz się że żyjesz sku***elu bo akuszerka miała dobry dzień w komunistycznym twoim kraju.Pomódl się o rozum do Boga nie do Jarka Kaczyńladena.To może doznasz olśnienia i rzucisz się na główkę z mostu Czerniejówki.Pojebie,zpedalony jak twój guru Jarosław.
[quote name='Gość' timestamp='1294079723' post='416024']
O widze ze jakis mlody KOMUCH sie odezwal,na czyim garnuszku jestes CIOTO.????
[/quote]
Napewno cwelu bardaszany!!! ty koński zwisie w miniaturze ,nie na garnuszku pośredniaka jak ty w mordę jepany czerwony pomiocie zabunkrowany,co wypisujesz bzdury na forum.Jak by twoja matka wiedziała że z ciebie wyrośnie taki pojeb to by cię wysrała do kibla i by cię nie było na tym pięknym świecie.!!!Ciesz się że żyjesz sku***elu bo ... rozwiń
Avatar
Gość / 3 stycznia 2011 r. o 19:35
[quote name='@@@@@' timestamp='1294077438' post='415993']
A ty co nazista!!!z pochodniami jak partia PiS.
[/quote]
O widze ze jakis mlody KOMUCH sie odezwal,na czyim garnuszku jestes CIOTO.????
Avatar
Magda / 4 stycznia 2011 r. o 13:05
Trzeba skonczyc z chamstwem.
Avatar
Jacek / 4 stycznia 2011 r. o 13:03
[quote name='bolek' timestamp='1294135474' post='416421']
Co tak bluzgasz na tym forum BILGORAJSKI CWOKU.
[/quote]
Daj mi bolek godzine,a podam ci na tacy jego IP.
Avatar
bolek / 4 stycznia 2011 r. o 11:04
[quote name='@@@@@' timestamp='1294099406' post='416257']
Napewno cwelu bardaszany!!! ty koński zwisie w miniaturze ,nie na garnuszku pośredniaka jak ty w mordę jepany czerwony pomiocie zabunkrowany,co wypisujesz bzdury na forum.Jak by twoja matka wiedziała że z ciebie wyrośnie taki pojeb to by cię wysrała do kibla i by cię nie było na tym pięknym świecie.!!!Ciesz się że żyjesz sku***elu bo akuszerka miała dobry dzień w komunistycznym twoim kraju.Pomódl się o rozum do Boga nie do Jarka Kaczyńladena.To może doznasz olśnienia i rzucisz się na główkę z mostu Czerniejówki.Pojebie,zpedalony jak twój guru Jarosław.
[/quote]
Co tak bluzgasz na tym forum BILGORAJSKI CWOKU.
[quote name='@@@@@' timestamp='1294099406' post='416257']
Napewno cwelu bardaszany!!! ty koński zwisie w miniaturze ,nie na garnuszku pośredniaka jak ty w mordę jepany czerwony pomiocie zabunkrowany,co wypisujesz bzdury na forum.Jak by twoja matka wiedziała że z ciebie wyrośnie taki pojeb to by cię wysrała do kibla i by cię nie było na tym pięknym świecie.!!!Ciesz się że żyjesz sku***elu bo akuszerka miała dobry dzień w komunistycznym twoim kraju.Pomódl się o rozum do Boga nie do Jarka Ka... rozwiń
Avatar
Jola / 4 stycznia 2011 r. o 10:39
[quote name='@@@@@' timestamp='1294099406' post='416257']
Napewno cwelu bardaszany!!! ty koński zwisie w miniaturze ,nie na garnuszku pośredniaka jak ty w mordę jepany czerwony pomiocie zabunkrowany,co wypisujesz bzdury na forum.Jak by twoja matka wiedziała że z ciebie wyrośnie taki pojeb to by cię wysrała do kibla i by cię nie było na tym pięknym świecie.!!!Ciesz się że żyjesz sku***elu bo akuszerka miała dobry dzień w komunistycznym twoim kraju.Pomódl się o rozum do Boga nie do Jarka Kaczyńladena.To może doznasz olśnienia i rzucisz się na główkę z mostu Czerniejówki.Pojebie,zpedalony jak twój guru Jarosław.
[/quote]
Masz klopoty z pisaniem,pewnie bylo do szkoly pod gorke ?.W twoim przypadku osle lepiej jakby sie twoj czerwony stary w lesie sposcil,przynajmniej jakis krzak by urosl,a moze i nie ?
[quote name='@@@@@' timestamp='1294099406' post='416257']
Napewno cwelu bardaszany!!! ty koński zwisie w miniaturze ,nie na garnuszku pośredniaka jak ty w mordę jepany czerwony pomiocie zabunkrowany,co wypisujesz bzdury na forum.Jak by twoja matka wiedziała że z ciebie wyrośnie taki pojeb to by cię wysrała do kibla i by cię nie było na tym pięknym świecie.!!!Ciesz się że żyjesz sku***elu bo akuszerka miała dobry dzień w komunistycznym twoim kraju.Pomódl się o rozum do Boga nie do Jarka Ka... rozwiń
Avatar
Gość / 4 stycznia 2011 r. o 10:32
[quote name='@@@@' timestamp='1294099691' post='416259']
Ale ci Jola w majtki pojechała cioto !!!nawet odpowiedzieć nie możesz bo masz jaja jak szczur wykastrowany.!!!ha ha ha!!!Brawo Jola Ty też się poznałaś na pojebie.!!!
[/quote]
Jola pojebie i ty to ta sama osoba,w co ty grasz CZERWONY B.U.C.U.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2011 r. o 10:29
[quote name='@@@@@' timestamp='1294099406' post='416257']
Napewno cwelu bardaszany!!! ty koński zwisie w miniaturze ,nie na garnuszku pośredniaka jak ty w mordę jepany czerwony pomiocie zabunkrowany,co wypisujesz bzdury na forum.Jak by twoja matka wiedziała że z ciebie wyrośnie taki pojeb to by cię wysrała do kibla i by cię nie było na tym pięknym świecie.!!!Ciesz się że żyjesz sku***elu bo akuszerka miała dobry dzień w komunistycznym twoim kraju.Pomódl się o rozum do Boga nie do Jarka Kaczyńladena.To może doznasz olśnienia i rzucisz się na główkę z mostu Czerniejówki.Pojebie,zpedalony jak twój guru Jarosław.
[/quote]
WYZARLES ZYDZIE WSZYSTKIE DOPALACZE W BILGORAJU?????????
[quote name='@@@@@' timestamp='1294099406' post='416257']
Napewno cwelu bardaszany!!! ty koński zwisie w miniaturze ,nie na garnuszku pośredniaka jak ty w mordę jepany czerwony pomiocie zabunkrowany,co wypisujesz bzdury na forum.Jak by twoja matka wiedziała że z ciebie wyrośnie taki pojeb to by cię wysrała do kibla i by cię nie było na tym pięknym świecie.!!!Ciesz się że żyjesz sku***elu bo akuszerka miała dobry dzień w komunistycznym twoim kraju.Pomódl się o rozum do Boga nie do Jarka Ka... rozwiń
Avatar
szeryf / 4 stycznia 2011 r. o 07:29
http://www.kurierlubelski.pl/region/219572,z-pistoletem-na-kontrole-tirow,id,t.html
Avatar
@@@@ / 4 stycznia 2011 r. o 01:08
[quote name='Gość' timestamp='1294079723' post='416024']
O widze ze jakis mlody KOMUCH sie odezwal,na czyim garnuszku jestes CIOTO.????
[/quote]
Ale ci Jola w majtki pojechała cioto !!!nawet odpowiedzieć nie możesz bo masz jaja jak szczur wykastrowany.!!!ha ha ha!!!Brawo Jola Ty też się poznałaś na pojebie.!!!
Avatar
@@@@@ / 4 stycznia 2011 r. o 01:03
[quote name='Gość' timestamp='1294079723' post='416024']
O widze ze jakis mlody KOMUCH sie odezwal,na czyim garnuszku jestes CIOTO.????
[/quote]
Napewno cwelu bardaszany!!! ty koński zwisie w miniaturze ,nie na garnuszku pośredniaka jak ty w mordę jepany czerwony pomiocie zabunkrowany,co wypisujesz bzdury na forum.Jak by twoja matka wiedziała że z ciebie wyrośnie taki pojeb to by cię wysrała do kibla i by cię nie było na tym pięknym świecie.!!!Ciesz się że żyjesz sku***elu bo akuszerka miała dobry dzień w komunistycznym twoim kraju.Pomódl się o rozum do Boga nie do Jarka Kaczyńladena.To może doznasz olśnienia i rzucisz się na główkę z mostu Czerniejówki.Pojebie,zpedalony jak twój guru Jarosław.
[quote name='Gość' timestamp='1294079723' post='416024']
O widze ze jakis mlody KOMUCH sie odezwal,na czyim garnuszku jestes CIOTO.????
[/quote]
Napewno cwelu bardaszany!!! ty koński zwisie w miniaturze ,nie na garnuszku pośredniaka jak ty w mordę jepany czerwony pomiocie zabunkrowany,co wypisujesz bzdury na forum.Jak by twoja matka wiedziała że z ciebie wyrośnie taki pojeb to by cię wysrała do kibla i by cię nie było na tym pięknym świecie.!!!Ciesz się że żyjesz sku***elu bo ... rozwiń
Avatar
Gość / 3 stycznia 2011 r. o 19:35
[quote name='@@@@@' timestamp='1294077438' post='415993']
A ty co nazista!!!z pochodniami jak partia PiS.
[/quote]
O widze ze jakis mlody KOMUCH sie odezwal,na czyim garnuszku jestes CIOTO.????
Zobacz wszystkie komentarze 40

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Miesiąc zamknięty w pracowni. Tylko praca i medytacja Stanisława Bałdygi

Miesiąc zamknięty w pracowni. Tylko praca i medytacja Stanisława Bałdygi

Denerwuję się tym wszystkim, co dzieje się wkoło nas. Wojna, choroby, niepewność. Ale jak wchodzę do pracowni, za mną się coś zamyka, wchodzę w inny świat – Rozmowa ze Stanisławem Bałdygą, który wraz z żoną Barbarą obchodzi jubileusz 50 lecia pracy artystycznej.

Poseł PiS wraca do Lublina. Powalczy o fotel prezydenta miasta?

Poseł PiS wraca do Lublina. Powalczy o fotel prezydenta miasta?

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Artur Soboń otworzył filię swojego biura poselskiego w Lublinie. Będący wiceministrem finansów parlamentarzysta zapewnia, że nie jest to ruch związany z nadchodzącą kampanią wyborczą.

Radzyń Podlaski. Burmistrz z PiS ma problem z wydaniem pieniędzy od rządu PiS

Radzyń Podlaski. Burmistrz z PiS ma problem z wydaniem pieniędzy od rządu PiS

Pieniądze z Polskiego Ładu na remonty dróg nie przepadną. Takie zagrożenie istniało po tym jako miasto miało problemy z rozstrzygnięciem przetargów. Ale rząd pozwolił zmienić zakresy inwestycji.

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

To były trzy dni koszykarskiego święta w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli

Eksperyment w Cygańskim Lesie. Takie spacery zwiększają zadowolenie z własnego ciała

Eksperyment w Cygańskim Lesie. Takie spacery zwiększają zadowolenie z własnego ciała

Spędzanie czasu w zaśnieżonym otoczeniu poprawia samopoczucie, a chodzenie po zasypanym śniegiem lesie przekłada się na większe zadowolenie z własnego ciała – wykazali naukowcy.

Świdniczanka lepsza od Łady 1945 Biłgoraj, sparingowe wyniki naszych czwartoligowców

Świdniczanka lepsza od Łady 1945 Biłgoraj, sparingowe wyniki naszych czwartoligowców

Udanie gry kontrolne rozpoczął lider grupy drugiej. Świdniczanka rozbiła występującą w zamojskiej klasie okręgowej Ładę 1945 Biłgoraj 6:1. W drużynie trenera Łukasza Gieresza pojawiło się trzech nowych zawodników,

Było zainteresowanie z ekstraklasy, ale Mikołaj Kosior zostaje w Motorze

Było zainteresowanie z ekstraklasy, ale Mikołaj Kosior zostaje w Motorze

W ostatnich tygodniach wielu ważnych zawodników w drużynie Goncalo Feio zdecydowało się podpisać nowe umowy z lubelskim klubem. Kibice z niecierpliwością czekali jednak na wieści odnośnie Mikołaja Kosiora. I jednak się doczekali, bo w niedzielę Motor ogłosił, że zdolny młodzieżowiec też zostaje w zespole na dłużej – kontakt obowiązuje do 2025 roku, z opcją przedłużenia nawet o kolejne dwa lata.

Parkomaty pod Areną Lublin. Od środy koniec z darmowym parkowaniem

Parkomaty pod Areną Lublin. Od środy koniec z darmowym parkowaniem

Od 1 lutego koniec z darmowym parkowaniem obok Areny Lublin. Zmieniają się także zasady korzystania z miejskich parkingów nad Zalewem Zembrzyckim i przy hali Globus

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Monika Skinder odpadła w ćwierćfinale sprintu techniką klasyczną młodzieżowych mistrzostw świata w kanadyjskim Whistler

S19. W końcu będzie się gdzie zatrzymać i odpocząć przy drodze ekspresowej
galeria

S19. W końcu będzie się gdzie zatrzymać i odpocząć przy drodze ekspresowej

Drogowcy zapowiadają otwarcie Miejsc Obsługi Podróżnych przy S19. Kierowcy czekają na to od miesięcy.

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej
3 lutego 2023, 19:00

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej

Łukasz Długosz i Roman Perucki wystąpią z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Lubelskiej podczas najbliższego koncertu w budynku przy ul. Curie-Skłodowskiej 5. Wydarzenie odbędzie się 3 lutego o godz. 19.

Lubelskie. Zuchwały napad tuż przed sklepem. Napastnik szedł owinięty w koc

Lubelskie. Zuchwały napad tuż przed sklepem. Napastnik szedł owinięty w koc

Szedł ulicą szczelnie zawinięty w koc. Nagle rzucił się na handlarza rozstawiającego swoje stoisko.

Poseł PiS mówi o miliardach dla lubelskiego. Budżet państwa 2023

Poseł PiS mówi o miliardach dla lubelskiego. Budżet państwa 2023

Sejm przyjął ustawę budżetową na 2023 rok. Ile pieniędzy otrzyma województwo lubelskie?

Studentka Klaudia właśnie sięga po karabin. Mówi wprost, że to przez wojnę w Ukrainie

Studentka Klaudia właśnie sięga po karabin. Mówi wprost, że to przez wojnę w Ukrainie

Nie ukrywają, że rosyjska agresja na Ukrainę wyzwoliła w nich chęć wstąpienia do terytorialsów. Chcą się szkolić, aby w razie „W” być gotowym. W ubiegłym roku w szeregi lubelskiej OT wstąpiło 850 nowych ochotników.

Sportowiec 2022 roku: Celem Anheliny Łysak jest Paryż

Sportowiec 2022 roku: Celem Anheliny Łysak jest Paryż

Zapaśniczka Cementu-Gryfa Chełm Anhelina Łysak zamierza pójść w ślady starszej klubowej koleżanki Katarzyny Krawczyk. Ukrainka w biało-czerwonych barwach do bogatego już dorobku dorzuciła w minionym roku brązowy medal mistrzostw świata. I oczywiście znalazła się w gronie nominowanych do tytułu sportowca roku

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!