Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jabłonna: Gaz w szkole. Ewakuowali uczniów

Utworzony przez ja, 17 grudnia 2012 r. o 13:46 Powrót do artykułu
bycaniemiec napisał:
co nie ktorzy tutaj,to naprawde maja w glowach naje****...malolaci przypal zrobili,to teraz poniosa konsekwencje,a czy ich to czegos nauczy,to sie okaze.Mohery to do ksiedza(ktorego przydaloby sie wymienic,bo naprawde ma na*****e w glowie) na rozmowy,a nie tu.A swoja droga w Jbn zawsze byla patologia,cuda sie dzialy,i tak zostanie,czy ktos chce czy niechce...takie moje skromne zdanie
Popieram , bo to nie jest ksiądz tylko pracownik parafialny nie głosi prawdy Bożej tylko dba o swoje iteresy i trzyma z tymi od których otrzymuje korzyści .Nudne już są te jego pretensje o brak ministrantów i młodzieży w kościele ,za księdza Gzika brakowało miejsc przy ołtarzu a ten wszystko zmarnował . dzieci rezygnują ,bo tylko krytykuje ich za każde najmniejsze potknięcie publicznie po mszy. Z tą patologią to także muszę się trochę zgodzić bo dużo pseudo katolików stojących i siedzących w pierwszych rzędach kościoła i nawet udzielających się w kościele w życiu codziennym to obłudnicy , oszuści ,złodzieje a nawet i delikatnie mówiąc bandyci i każdy wie na pewno o kogo chodzi ,ale panu Cholewie to nie przeszkadza i jeśli trzeba to ich wspiera bo oni się odwdzięczą.Swoim prywatnym życiem pleban przykładu młodzieży i parafianom nie daje i myślę że jak już odejdzie z tej parafii to nastawienie młodzieży zmieni się diametralnie i kościół będzie znowu pełen .Możemy się z tym zgadzać lub nie ale przykłady innych parafii to potwierdzają . Na marginesie wolę uczciwego katolika modlącego się pod KRZYŻEM lub w domu który przestrzega przykazań Bożych od zakłamanych dwulicowców ze złożonymi rękoma co niedzielę na pokaz w kościele. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak was wszystkich czytam i mi sie wydaje ze wy jednak jestescie wszystcy poje***i... a najbardziej mnie wku***aja te moherki co wszystko wiedza i sie do wszystkiego wpier***aja ..
Wiedzą ,wiedzą ,po każdym spotkaniu różańcowym nowe wiadomości. 30 min modlenia ,60 biadolenia ,a trzy godziny obrabiania dupy sąsiadom ,bo one same są w porządku tylko cała reszta jest zła. Życzę im spokojnych snów bo sumienia, to już za późno .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak tak. Niektórzy rodzice potrafia nawet tak szybko wymieniac się rolami, że nawet matka nie zdąrzy dotrzeć do szkoły na dywanik, a już ojciec z pretensjami dzwoni i opie....la, bo syncio nie winny, doskonale wiedząc, że palca za to co mówi uciąć sobie nie da! Nooo i mamy monitoring, żeby sprawy były jasne i klarowne! ciekawe jak w pysiu Cioci nauczycielce, która za wszelką cenę broniła dzieci brata krzywdząc po drodze innych, ale cóż po trupach do celu. Na szczęście do czasu, bo w każdym dzbanie kiedyś się ucho urwie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, ladnie sobie popisac, pokomentowac a czy ktokolwiek probowal normalnie porozmawiac z tymi nastolatkami?! to jest glupi wiek, kazdy ma to za soba lub przed soba wiec sie zastanowcie czy wy nie macie nic na sumieniu za swoich mlodzienczych czasow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja byłam ofiarą wtedy, trafiłam do szpitala ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@anonimus: ja byłam w 1 klasie gimnazjum, gdy rozpylili ten gaz i od razu zniechęciłam się co do tej budy... ogólnie to szkoła dosyć spoko, ale nie chciałabym więcej takich czy podobnych akcji. Teraz idę do liceum, ale mam nadzieję że monitoring, zamontowany w parę tygodni po tym zdarzeniu, będzie chronił :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...