Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

17 grudnia 2012 r.
12:35
Edytuj ten wpis

Jabłonna: Gaz w szkole. Ewakuowali uczniów

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 66 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Nietypowy poranek mieli dziś uczniowie szkoły w miejscowości Jabłonna. Lekcji nie było, bo dwóch "żartownisiów” rozpyliło gaz.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Kilka minut po godz. 9 otrzymaliśmy zgłoszenie z gimnazjum w Jabłonnej – informuje kom. Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji. – W toalecie został rozpylony gaz, prawdopodobnie pieprzowy. Substancja rozprzestrzeniła się do innych pomieszczeń.

Nauczyciele zabrali wszystkich uczniów do sali gimnastycznej. Szkoła powiadomiła policję i wezwała pogotowie. – Ośmioro uczniów uskarżających się na dolegliwości zostało zabranych karetkami do szpitala – mówi Laszczka-Rusek.

Policjanci ustalili też sprawców całego zamieszania. Okazało się, że gaz rozpyliło dwóch 15-latków.

– Twierdzą, że znaleźli pojemnik z gazem w toalecie – relacjonuje kom. Renata Laszczka-Rusek. "Żartownisie” zostali przewiezieni na komisariat. Policjanci powiadomili ich rodziców.

W południe pozostali uczniowie mogli już zacząć lekcje. – Sprawdziliśmy wszystkie pomieszczenia – mówi mł. bryg. Michał Badach z lubelskiej straży pożarnej. – Nasze urządzenia pomiarowe nie wykryły żadnych substancji szkodliwych. Uczniowie mogli wrócić do sal.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 66

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tymbarkowaa / 1 sierpnia 2015 r. o 22:27
0
@anonimus: ja byłam w 1 klasie gimnazjum, gdy rozpylili ten gaz i od razu zniechęciłam się co do tej budy... ogólnie to szkoła dosyć spoko, ale nie chciałabym więcej takich czy podobnych akcji. Teraz idę do liceum, ale mam nadzieję że monitoring, zamontowany w parę tygodni po tym zdarzeniu, będzie chronił :-)
Avatar
Gość / 1 sierpnia 2015 r. o 22:21
0
ja byłam ofiarą wtedy, trafiłam do szpitala ;/
Avatar
eee / 23 stycznia 2013 r. o 22:32
0
no tak, ladnie sobie popisac, pokomentowac a czy ktokolwiek probowal normalnie porozmawiac z tymi nastolatkami?! to jest glupi wiek, kazdy ma to za soba lub przed soba wiec sie zastanowcie czy wy nie macie nic na sumieniu za swoich mlodzienczych czasow.
Avatar
frauh / 4 stycznia 2013 r. o 16:19
0
No tak tak. Niektórzy rodzice potrafia nawet tak szybko wymieniac się rolami, że nawet matka nie zdąrzy dotrzeć do szkoły na dywanik, a już ojciec z pretensjami dzwoni i opie....la, bo syncio nie winny, doskonale wiedząc, że palca za to co mówi uciąć sobie nie da! Nooo i mamy monitoring, żeby sprawy były jasne i klarowne! ciekawe jak w pysiu Cioci nauczycielce, która za wszelką cenę broniła dzieci brata krzywdząc po drodze innych, ale cóż po trupach do celu. Na szczęście do czasu, bo w każdym dzbanie kiedyś się ucho urwie!!!
Avatar
zły / 4 stycznia 2013 r. o 10:05
0
[quote name='Gość' timestamp='1355926808' post='711521']
tak was wszystkich czytam i mi sie wydaje ze wy jednak jestescie wszystcy poje***i... a najbardziej mnie wku***aja te moherki co wszystko wiedza i sie do wszystkiego wpier***aja ..
[/quote]
Wiedzą ,wiedzą ,po każdym spotkaniu różańcowym nowe wiadomości. 30 min modlenia ,60 biadolenia ,a trzy godziny obrabiania dupy sąsiadom ,bo one same są w porządku tylko cała reszta jest zła. Życzę im spokojnych snów bo sumienia, to już za późno .
Avatar
post.. / 4 stycznia 2013 r. o 09:44
0
[quote name='bycaniemiec' timestamp='1356007783' post='712012']
co nie ktorzy tutaj,to naprawde maja w glowach naje****...malolaci przypal zrobili,to teraz poniosa konsekwencje,a czy ich to czegos nauczy,to sie okaze.Mohery to do ksiedza(ktorego przydaloby sie wymienic,bo naprawde ma na*****e w glowie) na rozmowy,a nie tu.A swoja droga w Jbn zawsze byla patologia,cuda sie dzialy,i tak zostanie,czy ktos chce czy niechce...takie moje skromne zdanie
[/quote]Popieram , bo to nie jest ksiądz tylko pracownik parafialny nie głosi prawdy Bożej tylko dba o swoje iteresy i trzyma z tymi od których otrzymuje korzyści .Nudne już są te jego pretensje o brak ministrantów i młodzieży w kościele ,za księdza Gzika brakowało miejsc przy ołtarzu a ten wszystko zmarnował .
dzieci rezygnują ,bo tylko krytykuje ich za każde najmniejsze potknięcie publicznie po mszy. Z tą patologią to także muszę się trochę zgodzić bo dużo pseudo katolików stojących i siedzących w pierwszych rzędach kościoła i nawet udzielających się w kościele w życiu codziennym to obłudnicy , oszuści ,złodzieje a nawet i delikatnie mówiąc bandyci i każdy wie na pewno o kogo chodzi ,ale panu Cholewie to nie przeszkadza i jeśli trzeba to ich wspiera bo oni się odwdzięczą.Swoim prywatnym życiem pleban przykładu młodzieży i parafianom nie daje i myślę że jak już odejdzie z tej parafii to nastawienie młodzieży zmieni się diametralnie i kościół będzie znowu pełen .Możemy się z tym zgadzać lub nie ale przykłady innych parafii to potwierdzają .
Na marginesie wolę uczciwego katolika modlącego się pod KRZYŻEM lub w domu który przestrzega przykazań Bożych od zakłamanych dwulicowców ze złożonymi rękoma co niedzielę na pokaz w kościele.
.
[quote name='bycaniemiec' timestamp='1356007783' post='712012']
co nie ktorzy tutaj,to naprawde maja w glowach naje****...malolaci przypal zrobili,to teraz poniosa konsekwencje,a czy ich to czegos nauczy,to sie okaze.Mohery to do ksiedza(ktorego przydaloby sie wymienic,bo naprawde ma na*****e w glowie) na rozmowy,a nie tu.A swoja droga w Jbn zawsze byla patologia,cuda sie dzialy,i tak zostanie,czy ktos chce czy niechce...takie moje skromne zdanie
[/quote]Popieram , bo to nie jest ksiądz tylko pracownik pa... rozwiń
Avatar
janiwek / 23 grudnia 2012 r. o 14:57
0
ty uczeń nie kłam bo jak filipek i iruś takie mocne to czego się żaden nie przyzna z kąd ma gaz tylko jeden zwala wine na drugiego a gazu wcale nie znależli w kiblu tylko przynieśli z domu przed szkołą juz się chwalili że zrobią zadymę w szkole nie wiem który którego dotykał ale obaj są winni.nie rozumie tylko tego że matka wiatraka powiedziała że to nic sie nie stało a chłopaki są trochę sławni ludzie pogadają i szybko zapomną i nadal chodzi z głową do góry jeszcze bardziej dumna jak przed rozpyleniem gazu co się musi jeszcze wydażyć żeby przekonała się że wcale nie wychowała dziecka na człowieka tylko na przyszłego bandytkę i złodziejaszka i nic dziwnego że ją nikt z sąsiadów nie lubi i z nikim nie żyje w zgodzie no bo kto by się chciał przyjażnić z taką rodziną tym bardziej że mamusia wiatrakusia wie o tym co jej bękarcik wyprawia i ona go kryje na dodatek to znaczy że to fałszywa i zakłamana baba niewychowana i dlatego ludzie na ulicy sklepowej jej nie cierpia i plują jej we wredną gębę



WebRep

Ogólna ocena reputacji


Strona nie ma oceny reputacji
(za mało głosów)
ty uczeń nie kłam bo jak filipek i iruś takie mocne to czego się żaden nie przyzna z kąd ma gaz tylko jeden zwala wine na drugiego a gazu wcale nie znależli w kiblu tylko przynieśli z domu przed szkołą juz się chwalili że zrobią zadymę w szkole nie wiem który którego dotykał ale obaj są winni.nie rozumie tylko tego że matka wiatraka powiedziała że to nic sie nie stało a chłopaki są trochę sławni ludzie pogadają i szybko zapomną i nadal chodzi z głową do góry jeszcze bardziej dumna jak przed rozpyleniem gazu co ... rozwiń
Avatar
uczen / 21 grudnia 2012 r. o 20:04
0
fajnie ze jestescie doinformowani..podobno tego całego gazu dotykał tylko jeden..a obaj podobno siedzą w tej sprawie po uszy..wiec jak nie wiecie to nie mówcie..
Avatar
bartłoczyk / 21 grudnia 2012 r. o 19:53
0
sokola ciemnoto to chcesz ażebym przyszedł na waszą ulicę tak to na sklepową na tą pod wiatraka a kto cię tam zaprowadzi o tej poże babcia może może i bym poszedł ale mi honor nie pozwala nie zniże się do twojego pożomu lesbo obsrańńńńńńńńń........cuwatahahahahahahahaha
Avatar
zbyszko oooo / 21 grudnia 2012 r. o 19:40
0
dyśuniu zamknij mordeczkę jakeś taki mocny to podskocz wiatrakowi i filipusiowi chyba że sie ich boisz zasrań...........cu a o mocherach to pogadaj ze swoimi starymi przebrzydłyni albo ic do rodziców pokrzywdzonych dzieci i przeproś za swoich kolegów to są szczury i kapusie zapytaj jak mamusia wiatraka uczyła go w domu co ma mówić na policji a co nie i żeby się do niczego nie przyznawał żeby zgonił na filipusia ciebie też tego tatuś z mamusią uczą
Avatar
tymbarkowaa / 1 sierpnia 2015 r. o 22:27
0
@anonimus: ja byłam w 1 klasie gimnazjum, gdy rozpylili ten gaz i od razu zniechęciłam się co do tej budy... ogólnie to szkoła dosyć spoko, ale nie chciałabym więcej takich czy podobnych akcji. Teraz idę do liceum, ale mam nadzieję że monitoring, zamontowany w parę tygodni po tym zdarzeniu, będzie chronił :-)
Avatar
Gość / 1 sierpnia 2015 r. o 22:21
0
ja byłam ofiarą wtedy, trafiłam do szpitala ;/
Avatar
eee / 23 stycznia 2013 r. o 22:32
0
no tak, ladnie sobie popisac, pokomentowac a czy ktokolwiek probowal normalnie porozmawiac z tymi nastolatkami?! to jest glupi wiek, kazdy ma to za soba lub przed soba wiec sie zastanowcie czy wy nie macie nic na sumieniu za swoich mlodzienczych czasow.
Avatar
frauh / 4 stycznia 2013 r. o 16:19
0
No tak tak. Niektórzy rodzice potrafia nawet tak szybko wymieniac się rolami, że nawet matka nie zdąrzy dotrzeć do szkoły na dywanik, a już ojciec z pretensjami dzwoni i opie....la, bo syncio nie winny, doskonale wiedząc, że palca za to co mówi uciąć sobie nie da! Nooo i mamy monitoring, żeby sprawy były jasne i klarowne! ciekawe jak w pysiu Cioci nauczycielce, która za wszelką cenę broniła dzieci brata krzywdząc po drodze innych, ale cóż po trupach do celu. Na szczęście do czasu, bo w każdym dzbanie kiedyś się ucho urwie!!!
Avatar
zły / 4 stycznia 2013 r. o 10:05
0
[quote name='Gość' timestamp='1355926808' post='711521']
tak was wszystkich czytam i mi sie wydaje ze wy jednak jestescie wszystcy poje***i... a najbardziej mnie wku***aja te moherki co wszystko wiedza i sie do wszystkiego wpier***aja ..
[/quote]
Wiedzą ,wiedzą ,po każdym spotkaniu różańcowym nowe wiadomości. 30 min modlenia ,60 biadolenia ,a trzy godziny obrabiania dupy sąsiadom ,bo one same są w porządku tylko cała reszta jest zła. Życzę im spokojnych snów bo sumienia, to już za późno .
Avatar
post.. / 4 stycznia 2013 r. o 09:44
0
[quote name='bycaniemiec' timestamp='1356007783' post='712012']
co nie ktorzy tutaj,to naprawde maja w glowach naje****...malolaci przypal zrobili,to teraz poniosa konsekwencje,a czy ich to czegos nauczy,to sie okaze.Mohery to do ksiedza(ktorego przydaloby sie wymienic,bo naprawde ma na*****e w glowie) na rozmowy,a nie tu.A swoja droga w Jbn zawsze byla patologia,cuda sie dzialy,i tak zostanie,czy ktos chce czy niechce...takie moje skromne zdanie
[/quote]Popieram , bo to nie jest ksiądz tylko pracownik parafialny nie głosi prawdy Bożej tylko dba o swoje iteresy i trzyma z tymi od których otrzymuje korzyści .Nudne już są te jego pretensje o brak ministrantów i młodzieży w kościele ,za księdza Gzika brakowało miejsc przy ołtarzu a ten wszystko zmarnował .
dzieci rezygnują ,bo tylko krytykuje ich za każde najmniejsze potknięcie publicznie po mszy. Z tą patologią to także muszę się trochę zgodzić bo dużo pseudo katolików stojących i siedzących w pierwszych rzędach kościoła i nawet udzielających się w kościele w życiu codziennym to obłudnicy , oszuści ,złodzieje a nawet i delikatnie mówiąc bandyci i każdy wie na pewno o kogo chodzi ,ale panu Cholewie to nie przeszkadza i jeśli trzeba to ich wspiera bo oni się odwdzięczą.Swoim prywatnym życiem pleban przykładu młodzieży i parafianom nie daje i myślę że jak już odejdzie z tej parafii to nastawienie młodzieży zmieni się diametralnie i kościół będzie znowu pełen .Możemy się z tym zgadzać lub nie ale przykłady innych parafii to potwierdzają .
Na marginesie wolę uczciwego katolika modlącego się pod KRZYŻEM lub w domu który przestrzega przykazań Bożych od zakłamanych dwulicowców ze złożonymi rękoma co niedzielę na pokaz w kościele.
.
[quote name='bycaniemiec' timestamp='1356007783' post='712012']
co nie ktorzy tutaj,to naprawde maja w glowach naje****...malolaci przypal zrobili,to teraz poniosa konsekwencje,a czy ich to czegos nauczy,to sie okaze.Mohery to do ksiedza(ktorego przydaloby sie wymienic,bo naprawde ma na*****e w glowie) na rozmowy,a nie tu.A swoja droga w Jbn zawsze byla patologia,cuda sie dzialy,i tak zostanie,czy ktos chce czy niechce...takie moje skromne zdanie
[/quote]Popieram , bo to nie jest ksiądz tylko pracownik pa... rozwiń
Avatar
janiwek / 23 grudnia 2012 r. o 14:57
0
ty uczeń nie kłam bo jak filipek i iruś takie mocne to czego się żaden nie przyzna z kąd ma gaz tylko jeden zwala wine na drugiego a gazu wcale nie znależli w kiblu tylko przynieśli z domu przed szkołą juz się chwalili że zrobią zadymę w szkole nie wiem który którego dotykał ale obaj są winni.nie rozumie tylko tego że matka wiatraka powiedziała że to nic sie nie stało a chłopaki są trochę sławni ludzie pogadają i szybko zapomną i nadal chodzi z głową do góry jeszcze bardziej dumna jak przed rozpyleniem gazu co się musi jeszcze wydażyć żeby przekonała się że wcale nie wychowała dziecka na człowieka tylko na przyszłego bandytkę i złodziejaszka i nic dziwnego że ją nikt z sąsiadów nie lubi i z nikim nie żyje w zgodzie no bo kto by się chciał przyjażnić z taką rodziną tym bardziej że mamusia wiatrakusia wie o tym co jej bękarcik wyprawia i ona go kryje na dodatek to znaczy że to fałszywa i zakłamana baba niewychowana i dlatego ludzie na ulicy sklepowej jej nie cierpia i plują jej we wredną gębę



WebRep

Ogólna ocena reputacji


Strona nie ma oceny reputacji
(za mało głosów)
ty uczeń nie kłam bo jak filipek i iruś takie mocne to czego się żaden nie przyzna z kąd ma gaz tylko jeden zwala wine na drugiego a gazu wcale nie znależli w kiblu tylko przynieśli z domu przed szkołą juz się chwalili że zrobią zadymę w szkole nie wiem który którego dotykał ale obaj są winni.nie rozumie tylko tego że matka wiatraka powiedziała że to nic sie nie stało a chłopaki są trochę sławni ludzie pogadają i szybko zapomną i nadal chodzi z głową do góry jeszcze bardziej dumna jak przed rozpyleniem gazu co ... rozwiń
Avatar
uczen / 21 grudnia 2012 r. o 20:04
0
fajnie ze jestescie doinformowani..podobno tego całego gazu dotykał tylko jeden..a obaj podobno siedzą w tej sprawie po uszy..wiec jak nie wiecie to nie mówcie..
Avatar
bartłoczyk / 21 grudnia 2012 r. o 19:53
0
sokola ciemnoto to chcesz ażebym przyszedł na waszą ulicę tak to na sklepową na tą pod wiatraka a kto cię tam zaprowadzi o tej poże babcia może może i bym poszedł ale mi honor nie pozwala nie zniże się do twojego pożomu lesbo obsrańńńńńńńńń........cuwatahahahahahahahaha
Avatar
zbyszko oooo / 21 grudnia 2012 r. o 19:40
0
dyśuniu zamknij mordeczkę jakeś taki mocny to podskocz wiatrakowi i filipusiowi chyba że sie ich boisz zasrań...........cu a o mocherach to pogadaj ze swoimi starymi przebrzydłyni albo ic do rodziców pokrzywdzonych dzieci i przeproś za swoich kolegów to są szczury i kapusie zapytaj jak mamusia wiatraka uczyła go w domu co ma mówić na policji a co nie i żeby się do niczego nie przyznawał żeby zgonił na filipusia ciebie też tego tatuś z mamusią uczą
Zobacz wszystkie komentarze 66

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jaka glebogryzarka będzie najlepsza dla małego i średniego ogrodu?

Jaka glebogryzarka będzie najlepsza dla małego i średniego ogrodu?

Czy warto kupować glebogryzarkę do swojego przydomowego ogrodu? Jak najbardziej! Może ona znacząco poprawić jakość gleby, a co za tym idzie ułatwić Ci uprawę warzyw, a także polepszyć warunki dla kwiatów czy trawnika. Sprawdź jakiego rodzaju urządzenie będzie najlepsze dla małych i średnich powierzchni.

Kolejny dzień i ponad 500 ofiar śmiertelnych. Koronawirus w Polsce, 2 grudnia

Kolejny dzień i ponad 500 ofiar śmiertelnych. Koronawirus w Polsce, 2 grudnia

W całej Polsce jest 27 356 przypadków zakażenia koronawirusem – informuje Ministerstwo Zdrowia w raporcie z 2 grudnia 2021 r. Zmarły 502 osoby zakażone koronawirusem.

200. urodziny Teatru Starego w Lublinie. Najciekawsze wydarzenia

200. urodziny Teatru Starego w Lublinie. Najciekawsze wydarzenia

200. urodziny będzie świętować w przyszłym roku Teatr Stary, chociaż działa zaledwie 10 lat. Dziś zaczyna się sprzedaż biletów na wydarzenia ujęte w repertuarze na pierwsze jubileuszowe półrocze.

Myśliwi chcą rekompensat za stan wyjątkowy

Myśliwi chcą rekompensat za stan wyjątkowy

Straty ponoszą koła łowieckie i rolnicy. Na obszarze objętym stanem wyjątkowym obowiązuje zakaz polowań. Starosta bialski, Mariusz Filipiuk (PSL) apeluje do rządu o zmianę przepisów, choćby w zakresie rekompensat.

Osłabiona Pszczółka Polski Cukier jedzie na Białoruś po awans do play-off EuroCup

Osłabiona Pszczółka Polski Cukier jedzie na Białoruś po awans do play-off EuroCup

Albo koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin będą kowalami swojego losu, albo będą musiały liczyć na łut szczęścia. W czwartek podopieczne Krzysztofa Szewczyka zmierzą się w ostatnim grupowym spotkaniu z BC Horizont Mińsk. Stawka tego starcia jest bardzo duża, a zespół z Lublina osłabiony

Kolejne miasto w regionie ze strefą płatnego parkowania

Kolejne miasto w regionie ze strefą płatnego parkowania

Bez dyskusji przyjęli radni pomysł by miasto brało pieniądze za zostawienie auta na niektórych ulicach. To pierwsza strefa parkowania w historii Biłgoraja, który bardzo narzeka na brak miejsc w centrum.

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin zagra dzisiaj z Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin zagra dzisiaj z Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Ten mecz będzie debiutem w „czerwono-czarnych” Elijaha Wilsona

Pomaganie to nie polityka. LAS Christmas, czyli kiermasz, warsztaty i spotkania

Pomaganie to nie polityka. LAS Christmas, czyli kiermasz, warsztaty i spotkania

Własnoręcznie wykonana lalka może być prezentem pod choinkę. Ale lalka nie wygląda jak zwykła szmacianka, bo ma na sobie koc termiczny. To nawiązanie do sytuacji imigrantów, którzy koczują na granicy polsko-białoruskiej. Tegoroczna akcja przedświąteczna pracowni Sztuczka jest poświęcona właśnie im.

Marek Saganowski (Motor Lublin): Niedosyt po meczu z mistrzem Polski
galeria

Marek Saganowski (Motor Lublin): Niedosyt po meczu z mistrzem Polski

Niemal 15 tysięcy widzów na trybunach, świetna atmosfera i doping od pierwszej do ostatniej minuty. Zabrakło tylko jednego - lepszego wyniku. Chociaż gospodarze i tak pokazali się z bardzo dobrej strony. Motor prowadził z Legią 1:0, ale ostatecznie przegrał 1:2 i to mistrzowie Polski awansowali do ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski. Jak środowe zawody oceniają trenerzy obu ekip?

Książnica Zamojska otwiera nowoczesną filię na osiedlu Karolówka
galeria

Książnica Zamojska otwiera nowoczesną filię na osiedlu Karolówka

W czwartek czytelnicy po raz pierwszy przyjdą do nowej siedziby biblioteki na osiedlu Karolówka. W pomieszczeniach po byłej aptece znajdą nowoczesną placówkę, na jaką czekali od dawna. Koniec z chodzeniem po niewygodnych schodach!

Właściciele domów chcieli parkować też przy ulicy. Ta decyzja ich nie ucieszy

Właściciele domów chcieli parkować też przy ulicy. Ta decyzja ich nie ucieszy

Mieszkańcy ulicy Sławacińskiej w Białej Podlaskiej skarżyli się, że znaki zakazu zatrzymywania się uprzykrzają im życie. Na nic jednak zdały się ich petycje w sprawie ich demontażu. Urzędnicy, po zasięgnięciu opinii policji, postanowili znaki pozostawić.

Powiatowy Dzień Wolontariatu w Puławach
3 grudnia 2021, 12:00

Powiatowy Dzień Wolontariatu w Puławach

W piątek, 3 grudnia o godz. 12 w Hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach (ul. Wojska Polskiego 7) zostanie zorganizowany III Powiatowy Dzień Wolontariatu.

Lubelskie. Mały Mikołaj ma poparzoną twarz, a chciał tylko zdezynfekować ręce w przedszkolu
Pierwsza strona Dziennika

Lubelskie. Mały Mikołaj ma poparzoną twarz, a chciał tylko zdezynfekować ręce w przedszkolu

5-letni Mikołaj wrócił do domu z poparzonym policzkiem. Płyn do dezynfekcji rąk ze szkolnego dystrybutora prysnął mu w twarz. – Nie wiadomo co tam było! – alarmuje mama chłopca. Sprawę wyjaśnia policja i sanepid.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 2 grudnia 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 2 grudnia 2021 roku

Będą naloty na sklepy i restauracje

Będą naloty na sklepy i restauracje

Od środy wzmożone są kontrole inspekcji sanitarnej w sklepach, hotelach i lokalach gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!