Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jak było, motocyklista wyprzedzał skręcający pojazd czy ten na niego najechał podczas wjeżdżania na stację? nie samochod zajechal mu droge jak chcesz wiedziec wjechal mu przed kolo popatrz po zdjeciach ja jestem z jablonny i motocyklista nie mial szans na chamowanie, Wspolczuje rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morrigan napisał:
co ty dziecko za brednie wypisujesz, motocyklistwa wyprzedza nagle z prędkością 200 km/h ... jeśli upewnisz się sekundę wcześniej, to nie zobaczysz, jak za 2 sek wbija ci się nagle w bok .... dlatego motory typu WIEJSKI ŚCIGACZ powinny być bardziej opodadtkowane i zakazane tylko dla bezpieczeństwa.... nie widziałem jeszcze, żeby jakiś "harlejowiec" miał wypadek z udziałem samochodu ... a kierowca był pijany przy okazji, pewnie to nie była przyczyna wypadku ......... pytanie ile jechał ten kierowca, jeśli przeleciał kilkanaście metrów za samochód? no raczej nie przepisowe 60km/h .... bo tempaki na motorach myślą, że im się wszystko należy, po to kupują plastikowe góvvno, żeby jeździć 300 km/h, znaczy nie że oni, bo ich nie stać, ale tatuś im kupuje
czy Ty widzisz i rozumiesz co piszesz? na poczatku sezonu pod bydgoszcza tak zwany harlejowiec jak Ty to mowisz pani prawnik toyota zajechal im przed kola 3 osoby zginely. on nie mial szans jak Ci ktos wjedzie przed kola ciekawe co zrobisz? kierowca auta byl pijany a tam jest prosta bylo po deszczu i w nocy motocyklista to nie jakis 18 latek bez wyobrazni. Ciekawe czy bys mowil tak jakbys sam pojezdzil na 2 kolkach i przezyl to co sie dzieje wymuszanie zajezdzanie drogi itp. tak samo sie nie dziwie kierowcom ciezarowek wychamowac taki ciezar jak Ci ktos wyjedzie nie jest wcale tak latwo. LUDZIE MYSLCIE TROCHE POCZEKAJCIE 2 MINUTY I DOPIERO JAK BEDZIE MIEJSCE WLACZAJCIE SIE DO RUCHU!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że się ten pijany bandzior nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było mnie tam na miejscu nie bede sie kłócił powiem tak jedno wiem kierowca osobowki byl pijany wymusił przed motocyklista. Ja jakies 2 miesiace temu mialem w tym samym miejscu wypadek wyjechał mi z orlenu i niewet nie zdazylem nacisknac na hamulec to miejsce niby jest dos widocze ale jest gorka i niestety nie ma takiej dobrej widocznosci .Wielkie wyrazy wspólczucia dla jego rodziny i bliskich [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...