Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

12 lipca 2012 r.
10:27
Edytuj ten wpis

Jabłonna: Motocyklista zginął po zderzeniu z pijanym kierowcą hyundaia

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 24 A A
Do wypadku doszło w Jabłonnej pod Lublinem (Archiwum)
Do wypadku doszło w Jabłonnej pod Lublinem (Archiwum)

W Jabłonnej pod Lublinem, pijany kierowca auta marki hyundai zderzył się z motocyklistą. Ten ostatni zginął na miejscu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło w środę ok. godziny 22, gdy samochód prowadzony przez 32-letniego mężczyznę skręcał na stację paliw. Pojazd zderzył się z motocyklem. 34-latek zginął na miejscu.

Samochód należy do firmy ochroniarskiej. Jego kierowca miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

To jeden z dwóch tragicznych wypadków ostatniej doby spowodowanych przez pijanego kierowcę. Do drugiego doszło w czwartek rano w Łopienniku.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kamil / 13 lipca 2012 o 02:11
0
Nie było mnie tam na miejscu nie bede sie kłócił powiem tak jedno wiem kierowca osobowki byl pijany wymusił przed motocyklista. Ja jakies 2 miesiace temu mialem w tym samym miejscu wypadek wyjechał mi z orlenu i niewet nie zdazylem nacisknac na hamulec to miejsce niby jest dos widocze ale jest gorka i niestety nie ma takiej dobrej widocznosci .Wielkie wyrazy wspólczucia dla jego rodziny i bliskich [*]
Avatar
Muka / 13 lipca 2012 o 00:08
0
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!
Wielka szkoda, że się ten pijany bandzior nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Avatar
Tom / 12 lipca 2012 o 23:51
0
[quote name='Morrigan' timestamp='1342088174' post='648286']
co ty dziecko za brednie wypisujesz, motocyklistwa wyprzedza nagle z prędkością 200 km/h ... jeśli upewnisz się sekundę wcześniej, to nie zobaczysz, jak za 2 sek wbija ci się nagle w bok .... dlatego motory typu WIEJSKI ŚCIGACZ powinny być bardziej opodadtkowane i zakazane tylko dla bezpieczeństwa.... nie widziałem jeszcze, żeby jakiś "harlejowiec" miał wypadek z udziałem samochodu ... a kierowca był pijany przy okazji, pewnie to nie była przyczyna wypadku ......... pytanie ile jechał ten kierowca, jeśli przeleciał kilkanaście metrów za samochód? no raczej nie przepisowe 60km/h .... bo tempaki na motorach myślą, że im się wszystko należy, po to kupują plastikowe góvvno, żeby jeździć 300 km/h, znaczy nie że oni, bo ich nie stać, ale tatuś im kupuje
[/quote]
czy Ty widzisz i rozumiesz co piszesz? na poczatku sezonu pod bydgoszcza tak zwany harlejowiec jak Ty to mowisz pani prawnik toyota zajechal im przed kola 3 osoby zginely. on nie mial szans jak Ci ktos wjedzie przed kola ciekawe co zrobisz? kierowca auta byl pijany a tam jest prosta bylo po deszczu i w nocy motocyklista to nie jakis 18 latek bez wyobrazni. Ciekawe czy bys mowil tak jakbys sam pojezdzil na 2 kolkach i przezyl to co sie dzieje wymuszanie zajezdzanie drogi itp. tak samo sie nie dziwie kierowcom ciezarowek wychamowac taki ciezar jak Ci ktos wyjedzie nie jest wcale tak latwo. LUDZIE MYSLCIE TROCHE POCZEKAJCIE 2 MINUTY I DOPIERO JAK BEDZIE MIEJSCE WLACZAJCIE SIE DO RUCHU!!
[quote name='Morrigan' timestamp='1342088174' post='648286']
co ty dziecko za brednie wypisujesz, motocyklistwa wyprzedza nagle z prędkością 200 km/h ... jeśli upewnisz się sekundę wcześniej, to nie zobaczysz, jak za 2 sek wbija ci się nagle w bok .... dlatego motory typu WIEJSKI ŚCIGACZ powinny być bardziej opodadtkowane i zakazane tylko dla bezpieczeństwa.... nie widziałem jeszcze, żeby jakiś "harlejowiec" miał wypadek z udziałem samochodu ... a kierowca był pijany przy okazji, pewnie to nie była prz... rozwiń
Avatar
TK / 12 lipca 2012 o 23:40
0
To jak było, motocyklista wyprzedzał skręcający pojazd czy ten na niego najechał podczas wjeżdżania na stację?
nie samochod zajechal mu droge jak chcesz wiedziec wjechal mu przed kolo popatrz po zdjeciach ja jestem z jablonny i motocyklista nie mial szans na chamowanie, Wspolczuje rodzinie
Avatar
crux / 12 lipca 2012 o 21:29
0
[quote name='Morrigan' timestamp='1342088174' post='648286']
co ty dziecko za brednie wypisujesz, motocyklistwa wyprzedza nagle z prędkością 200 km/h ... jeśli upewnisz się sekundę wcześniej, to nie zobaczysz, jak za 2 sek wbija ci się nagle w bok .... dlatego motory typu WIEJSKI ŚCIGACZ powinny być bardziej opodadtkowane i zakazane tylko dla bezpieczeństwa.... nie widziałem jeszcze, żeby jakiś "harlejowiec" miał wypadek z udziałem samochodu ... a kierowca był pijany przy okazji, pewnie to nie była przyczyna wypadku ......... pytanie ile jechał ten kierowca, jeśli przeleciał kilkanaście metrów za samochód? no raczej nie przepisowe 60km/h .... bo tempaki na motorach myślą, że im się wszystko należy, po to kupują plastikowe góvvno, żeby jeździć 300 km/h, znaczy nie że oni, bo ich nie stać, ale tatuś im kupuje
[/quote]

Nie widzę sensu aby z tobą dyskutować. Ale mam prośbę: zastanów się chwilę i wytłumacz mi co oznacza słowo "TEMPAKI". Albo od razu łap za widły i wracaj do gnoju chamie niedorobiony i nie poruszaj tematów o których nie masz bladego pojęcia.
[quote name='Morrigan' timestamp='1342088174' post='648286']
co ty dziecko za brednie wypisujesz, motocyklistwa wyprzedza nagle z prędkością 200 km/h ... jeśli upewnisz się sekundę wcześniej, to nie zobaczysz, jak za 2 sek wbija ci się nagle w bok .... dlatego motory typu WIEJSKI ŚCIGACZ powinny być bardziej opodadtkowane i zakazane tylko dla bezpieczeństwa.... nie widziałem jeszcze, żeby jakiś "harlejowiec" miał wypadek z udziałem samochodu ... a kierowca był pijany przy okazji, pewnie to nie była prz... rozwiń
Avatar
mari / 12 lipca 2012 o 20:43
0
motocyklista to moj kolezka:/ byl... a był z Lublina dokładnie z felina:/:/:/
Avatar
:-) / 12 lipca 2012 o 20:31
0
[quote name='Wal się' timestamp='1342089648' post='648305']
Kretyn do potęgi jesteś ! Ty nie kupisz sobie ścigacza bo jesteś frajer i boisz się motocykla. Zlał byś się w gacie przy pierwszej jeździe na takim pojeździe. A po drugie najpierw to trzeba mieć pieniądzę na kupno motocykla i na jakie utrzymanie
[/quote]

frajer to cie zrobił, a co do kasy, racja mi tata nie da na utrzymanie motorka tak jak tobie ... ale już trudno, skończysz gimnazjum, zrozumiesz, że tacy idioci jak ty, na motorach są przyczyną własnej śmierci, nikt więcej, nikt mniej
[quote name='Wal się' timestamp='1342089648' post='648305']
Kretyn do potęgi jesteś ! Ty nie kupisz sobie ścigacza bo jesteś frajer i boisz się motocykla. Zlał byś się w gacie przy pierwszej jeździe na takim pojeździe. A po drugie najpierw to trzeba mieć pieniądzę na kupno motocykla i na jakie utrzymanie
[/quote]

frajer to cie zrobił, a co do kasy, racja mi tata nie da na utrzymanie motorka tak jak tobie ... ale już trudno, skończysz gimnazjum, zrozumiesz, że tacy idioci jak ty, na motora... rozwiń
Avatar
pin / 12 lipca 2012 o 15:20
0
Kobieta w suvie - to taki sam odrębny typ kierowcy jak np. dziadzio w kapeluszu czy kaszkiet w beemce czy golfie
Avatar
acan / 12 lipca 2012 o 15:04
0
Uważam iz w przypadku gdy w wypadku uczestniczy kierowca i ma powyżej o,5 promila to automatycznie:
Samochód trafia na parkng do rozprawy, nawet jak jest formowy czy z BORu;
kierujacy do aresztu na min 30 dni.
W USA np kara nie jest utrata prawka, to cały pryszcz ale za jazde po...
jest np 30 dniowy kurs dla osób z nałogiem i praktycznie każdy zatrzymany pijany MUSI na niego chodzic, czyli urlopik i się szkolimy. Nieobecnośc to grzywna lub areszt.
I taki kurs boli bo nawet aktorzy sławni muszą tam chodzic i przerwa w karierze.
A u nas. 25 latet zabija człowieka na chodniku i jest wolny jak ptaszek, wyrok w zawiasach i droga wolna.
Uważam iz w przypadku gdy w wypadku uczestniczy kierowca i ma powyżej o,5 promila to automatycznie:
Samochód trafia na parkng do rozprawy, nawet jak jest formowy czy z BORu;
kierujacy do aresztu na min 30 dni.
W USA np kara nie jest utrata prawka, to cały pryszcz ale za jazde po...
jest np 30 dniowy kurs dla osób z nałogiem i praktycznie każdy zatrzymany pijany MUSI na niego chodzic, czyli urlopik i się szkolimy. Nieobecnośc to grzywna lub areszt.
I taki kurs boli bo nawet aktorzy sławni muszą tam chodzic i prz... rozwiń
Avatar
czarny / 12 lipca 2012 o 13:45
0
dlatego ja się z motocykla wycofuję, pie#$%#@lę przez jakiegoś bezmózga na wózku jeździć, jeżdżę powoli, mój motocykl jeździ max 100 a zazwyczaj po mieście jadę 50-70 ale kierowcy opuszek to dopiero przegięcie, nie ma dnia żeby ktoś prubując mnie wyprzedzić nie chciał mnie zepchnąć z drogi, żeby nie siedział mi na ogonie, nie zajeżdżał drogi, nie próbował wymusić pierwszeństwa, ostatnio jadę walecznych okło 60km/h patrzę w lusterko - wyprzedza mnie nubira srebrna rej.WS 01316 czy jakos tak, z naprzeciwka samochód a ta(kobieta była) wali na mnie nie patrząc, ledwo się uratowałem, potem za 100m skręciła w lewo, zatrzymałem sie obok niej na rondzie potem to mi faka pokazała i cos kleła, no ręce opadają, nie wiem czy jakbym miał broń to bym k..wy nie zastrzelił.
W naszym kochanym mieście jest tak zajebiście niebezpiecznie dla motocyklistów że głowa mała, do końca sezonu jeszcze sporo czasu i obawaim sie że jeszcze sporo chłopaków straci życie lub zdrowie, ja w każdym razie wymiekam.
dlatego ja się z motocykla wycofuję, pie#$%#@lę przez jakiegoś bezmózga na wózku jeździć, jeżdżę powoli, mój motocykl jeździ max 100 a zazwyczaj po mieście jadę 50-70 ale kierowcy opuszek to dopiero przegięcie, nie ma dnia żeby ktoś prubując mnie wyprzedzić nie chciał mnie zepchnąć z drogi, żeby nie siedział mi na ogonie, nie zajeżdżał drogi, nie próbował wymusić pierwszeństwa, ostatnio jadę walecznych okło 60km/h patrzę w lusterko - wyprzedza mnie nubira srebrna rej.WS 01316 czy jakos tak, z naprzeciwka samochód a ta(kobieta była) wal... rozwiń
Avatar
Kamil / 13 lipca 2012 o 02:11
0
Nie było mnie tam na miejscu nie bede sie kłócił powiem tak jedno wiem kierowca osobowki byl pijany wymusił przed motocyklista. Ja jakies 2 miesiace temu mialem w tym samym miejscu wypadek wyjechał mi z orlenu i niewet nie zdazylem nacisknac na hamulec to miejsce niby jest dos widocze ale jest gorka i niestety nie ma takiej dobrej widocznosci .Wielkie wyrazy wspólczucia dla jego rodziny i bliskich [*]
Avatar
Muka / 13 lipca 2012 o 00:08
0
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!
Wielka szkoda, że się ten pijany bandzior nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Avatar
Tom / 12 lipca 2012 o 23:51
0
[quote name='Morrigan' timestamp='1342088174' post='648286']
co ty dziecko za brednie wypisujesz, motocyklistwa wyprzedza nagle z prędkością 200 km/h ... jeśli upewnisz się sekundę wcześniej, to nie zobaczysz, jak za 2 sek wbija ci się nagle w bok .... dlatego motory typu WIEJSKI ŚCIGACZ powinny być bardziej opodadtkowane i zakazane tylko dla bezpieczeństwa.... nie widziałem jeszcze, żeby jakiś "harlejowiec" miał wypadek z udziałem samochodu ... a kierowca był pijany przy okazji, pewnie to nie była przyczyna wypadku ......... pytanie ile jechał ten kierowca, jeśli przeleciał kilkanaście metrów za samochód? no raczej nie przepisowe 60km/h .... bo tempaki na motorach myślą, że im się wszystko należy, po to kupują plastikowe góvvno, żeby jeździć 300 km/h, znaczy nie że oni, bo ich nie stać, ale tatuś im kupuje
[/quote]
czy Ty widzisz i rozumiesz co piszesz? na poczatku sezonu pod bydgoszcza tak zwany harlejowiec jak Ty to mowisz pani prawnik toyota zajechal im przed kola 3 osoby zginely. on nie mial szans jak Ci ktos wjedzie przed kola ciekawe co zrobisz? kierowca auta byl pijany a tam jest prosta bylo po deszczu i w nocy motocyklista to nie jakis 18 latek bez wyobrazni. Ciekawe czy bys mowil tak jakbys sam pojezdzil na 2 kolkach i przezyl to co sie dzieje wymuszanie zajezdzanie drogi itp. tak samo sie nie dziwie kierowcom ciezarowek wychamowac taki ciezar jak Ci ktos wyjedzie nie jest wcale tak latwo. LUDZIE MYSLCIE TROCHE POCZEKAJCIE 2 MINUTY I DOPIERO JAK BEDZIE MIEJSCE WLACZAJCIE SIE DO RUCHU!!
[quote name='Morrigan' timestamp='1342088174' post='648286']
co ty dziecko za brednie wypisujesz, motocyklistwa wyprzedza nagle z prędkością 200 km/h ... jeśli upewnisz się sekundę wcześniej, to nie zobaczysz, jak za 2 sek wbija ci się nagle w bok .... dlatego motory typu WIEJSKI ŚCIGACZ powinny być bardziej opodadtkowane i zakazane tylko dla bezpieczeństwa.... nie widziałem jeszcze, żeby jakiś "harlejowiec" miał wypadek z udziałem samochodu ... a kierowca był pijany przy okazji, pewnie to nie była prz... rozwiń
Avatar
TK / 12 lipca 2012 o 23:40
0
To jak było, motocyklista wyprzedzał skręcający pojazd czy ten na niego najechał podczas wjeżdżania na stację?
nie samochod zajechal mu droge jak chcesz wiedziec wjechal mu przed kolo popatrz po zdjeciach ja jestem z jablonny i motocyklista nie mial szans na chamowanie, Wspolczuje rodzinie
Avatar
crux / 12 lipca 2012 o 21:29
0
[quote name='Morrigan' timestamp='1342088174' post='648286']
co ty dziecko za brednie wypisujesz, motocyklistwa wyprzedza nagle z prędkością 200 km/h ... jeśli upewnisz się sekundę wcześniej, to nie zobaczysz, jak za 2 sek wbija ci się nagle w bok .... dlatego motory typu WIEJSKI ŚCIGACZ powinny być bardziej opodadtkowane i zakazane tylko dla bezpieczeństwa.... nie widziałem jeszcze, żeby jakiś "harlejowiec" miał wypadek z udziałem samochodu ... a kierowca był pijany przy okazji, pewnie to nie była przyczyna wypadku ......... pytanie ile jechał ten kierowca, jeśli przeleciał kilkanaście metrów za samochód? no raczej nie przepisowe 60km/h .... bo tempaki na motorach myślą, że im się wszystko należy, po to kupują plastikowe góvvno, żeby jeździć 300 km/h, znaczy nie że oni, bo ich nie stać, ale tatuś im kupuje
[/quote]

Nie widzę sensu aby z tobą dyskutować. Ale mam prośbę: zastanów się chwilę i wytłumacz mi co oznacza słowo "TEMPAKI". Albo od razu łap za widły i wracaj do gnoju chamie niedorobiony i nie poruszaj tematów o których nie masz bladego pojęcia.
[quote name='Morrigan' timestamp='1342088174' post='648286']
co ty dziecko za brednie wypisujesz, motocyklistwa wyprzedza nagle z prędkością 200 km/h ... jeśli upewnisz się sekundę wcześniej, to nie zobaczysz, jak za 2 sek wbija ci się nagle w bok .... dlatego motory typu WIEJSKI ŚCIGACZ powinny być bardziej opodadtkowane i zakazane tylko dla bezpieczeństwa.... nie widziałem jeszcze, żeby jakiś "harlejowiec" miał wypadek z udziałem samochodu ... a kierowca był pijany przy okazji, pewnie to nie była prz... rozwiń
Avatar
mari / 12 lipca 2012 o 20:43
0
motocyklista to moj kolezka:/ byl... a był z Lublina dokładnie z felina:/:/:/
Avatar
:-) / 12 lipca 2012 o 20:31
0
[quote name='Wal się' timestamp='1342089648' post='648305']
Kretyn do potęgi jesteś ! Ty nie kupisz sobie ścigacza bo jesteś frajer i boisz się motocykla. Zlał byś się w gacie przy pierwszej jeździe na takim pojeździe. A po drugie najpierw to trzeba mieć pieniądzę na kupno motocykla i na jakie utrzymanie
[/quote]

frajer to cie zrobił, a co do kasy, racja mi tata nie da na utrzymanie motorka tak jak tobie ... ale już trudno, skończysz gimnazjum, zrozumiesz, że tacy idioci jak ty, na motorach są przyczyną własnej śmierci, nikt więcej, nikt mniej
[quote name='Wal się' timestamp='1342089648' post='648305']
Kretyn do potęgi jesteś ! Ty nie kupisz sobie ścigacza bo jesteś frajer i boisz się motocykla. Zlał byś się w gacie przy pierwszej jeździe na takim pojeździe. A po drugie najpierw to trzeba mieć pieniądzę na kupno motocykla i na jakie utrzymanie
[/quote]

frajer to cie zrobił, a co do kasy, racja mi tata nie da na utrzymanie motorka tak jak tobie ... ale już trudno, skończysz gimnazjum, zrozumiesz, że tacy idioci jak ty, na motora... rozwiń
Avatar
pin / 12 lipca 2012 o 15:20
0
Kobieta w suvie - to taki sam odrębny typ kierowcy jak np. dziadzio w kapeluszu czy kaszkiet w beemce czy golfie
Avatar
acan / 12 lipca 2012 o 15:04
0
Uważam iz w przypadku gdy w wypadku uczestniczy kierowca i ma powyżej o,5 promila to automatycznie:
Samochód trafia na parkng do rozprawy, nawet jak jest formowy czy z BORu;
kierujacy do aresztu na min 30 dni.
W USA np kara nie jest utrata prawka, to cały pryszcz ale za jazde po...
jest np 30 dniowy kurs dla osób z nałogiem i praktycznie każdy zatrzymany pijany MUSI na niego chodzic, czyli urlopik i się szkolimy. Nieobecnośc to grzywna lub areszt.
I taki kurs boli bo nawet aktorzy sławni muszą tam chodzic i przerwa w karierze.
A u nas. 25 latet zabija człowieka na chodniku i jest wolny jak ptaszek, wyrok w zawiasach i droga wolna.
Uważam iz w przypadku gdy w wypadku uczestniczy kierowca i ma powyżej o,5 promila to automatycznie:
Samochód trafia na parkng do rozprawy, nawet jak jest formowy czy z BORu;
kierujacy do aresztu na min 30 dni.
W USA np kara nie jest utrata prawka, to cały pryszcz ale za jazde po...
jest np 30 dniowy kurs dla osób z nałogiem i praktycznie każdy zatrzymany pijany MUSI na niego chodzic, czyli urlopik i się szkolimy. Nieobecnośc to grzywna lub areszt.
I taki kurs boli bo nawet aktorzy sławni muszą tam chodzic i prz... rozwiń
Avatar
czarny / 12 lipca 2012 o 13:45
0
dlatego ja się z motocykla wycofuję, pie#$%#@lę przez jakiegoś bezmózga na wózku jeździć, jeżdżę powoli, mój motocykl jeździ max 100 a zazwyczaj po mieście jadę 50-70 ale kierowcy opuszek to dopiero przegięcie, nie ma dnia żeby ktoś prubując mnie wyprzedzić nie chciał mnie zepchnąć z drogi, żeby nie siedział mi na ogonie, nie zajeżdżał drogi, nie próbował wymusić pierwszeństwa, ostatnio jadę walecznych okło 60km/h patrzę w lusterko - wyprzedza mnie nubira srebrna rej.WS 01316 czy jakos tak, z naprzeciwka samochód a ta(kobieta była) wali na mnie nie patrząc, ledwo się uratowałem, potem za 100m skręciła w lewo, zatrzymałem sie obok niej na rondzie potem to mi faka pokazała i cos kleła, no ręce opadają, nie wiem czy jakbym miał broń to bym k..wy nie zastrzelił.
W naszym kochanym mieście jest tak zajebiście niebezpiecznie dla motocyklistów że głowa mała, do końca sezonu jeszcze sporo czasu i obawaim sie że jeszcze sporo chłopaków straci życie lub zdrowie, ja w każdym razie wymiekam.
dlatego ja się z motocykla wycofuję, pie#$%#@lę przez jakiegoś bezmózga na wózku jeździć, jeżdżę powoli, mój motocykl jeździ max 100 a zazwyczaj po mieście jadę 50-70 ale kierowcy opuszek to dopiero przegięcie, nie ma dnia żeby ktoś prubując mnie wyprzedzić nie chciał mnie zepchnąć z drogi, żeby nie siedział mi na ogonie, nie zajeżdżał drogi, nie próbował wymusić pierwszeństwa, ostatnio jadę walecznych okło 60km/h patrzę w lusterko - wyprzedza mnie nubira srebrna rej.WS 01316 czy jakos tak, z naprzeciwka samochód a ta(kobieta była) wal... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 5 2

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 4 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 2

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 5

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 27 15

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 16 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 585 57

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 11

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!