Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Poukładany facet ? co ty suko piszesz ? mnie w odbytnicę ładował a ty mu loda robiłaś ? to teraz, przez to mamy być przyjaciółkami ?
Mi też pięknie spenetrował kake, ma taki długi język.  ech !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wy jesteście walnięte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałeś kiedykolwiek mądrą i nie walniętą ? zobacz na premierkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też pięknie spenetrował kake, ma taki długi język.  ech !!
Głupie,dęte du py,świat nie widział !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupie,dęte du py,świat nie widział !!!!
zgadzam się z tobą, same dały się wyrolowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś tu nie rozumiem sex jest dla wszystkich, więc jak mógł to się zabawial a wy kobitki pozwalalyscie na to. Nie jesteście święte i bez winy. Więc żale pod poduchy i z zeczywistoscia trzeba się pogodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś tu nie rozumiem sex jest dla wszystkich, więc jak mógł to się zabawial a wy kobitki pozwalalyscie na to. Nie jesteście święte i bez winy. Więc żale pod poduchy i z zeczywistoscia trzeba się pogodzić
Jeden wreszcie bardzo rozsądny głos kobiecy,aż trudno uwierzyć w pozostałe głosy idiotek ,wręcz zwykłych lachociągów czy galerianek,dlatego Angol,Niemiec czy żabojad jak chce dobrze i tanio  poje bać to tylko do Polski,taką niestety wizytówkę wystawiają sobie same Polki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale co niektórych poniosło. Same siebie osmieszaja. A facet jak to facet raz może raz nie może. :-D :-D :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasę,ślub,wille, cuda obiecuje ,dupek jeden,potem cię wydyma i się zrywa,nieładnie jak na młodego pałe,mocno grzeszy,buc jeden.
Kto po kilku spotkaniach obiecuję ślub Kasę i cuda. Cud byłby jak jak by się sama nie dała na pierwszym spotkaniu wybzykac :-o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto po kilku spotkaniach obiecuję ślub Kasę i cuda. Cud byłby jak jak by się sama nie dała na pierwszym spotkaniu wybzykac :-o
Musisz być ogromnym  miernotą jak już na pierwszym spotkaniu ci się nie udaje !!  niedorajda życiowy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto po kilku spotkaniach obiecuję ślub Kasę i cuda. Cud byłby jak jak by się sama nie dała na pierwszym spotkaniu wybzykac :-o
Ni trzeba cudu tylko gruby portfel, stoją takie skóry jakie tylko chcesz na rogu Brackiej i Reformackiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie CIOTO następnego razu,###### do stawu.
Dzisiaj widziałam go w pracy i jakby nie ten mundur to by dostał w mordę. Ale jeszcze go spotkam na mieście to mu Obory narobie jeszcze popamieta......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj widziałam go w pracy i jakby nie ten mundur to by dostał w mordę. Ale jeszcze go spotkam na mieście to mu Obory narobie jeszcze popamieta......
Zawsze możesz  " prać " w mordę,tylko mu czapkę musisz zdjąć,mundur nie przeszkadza,tyle co ten sQrwysyn zła narobił,tyle matek płacze,należy mu się !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze możesz " prać " w mordę,tylko mu czapkę musisz zdjąć,mundur nie przeszkadza,tyle co ten sQrwysyn zła narobił,tyle matek płacze,należy mu się !!!
No jak bym wcześnie zaczęła to mogła bym być jego matka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal serce ściska jak czytam te wasze komentarze, jak mogliście sie tak dojrzale kobiety dać wyrolować takiemu niedojrzalemu gościowi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze dziewczyny nas doceni i zobaczy na co nas stać. Ja teraz myślę że on ma więcej do ststracenia, jeszcze i on będzie płakał i prosił o litość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest dupek i tchórz ja też nie mogłam zrozumieć jego zachowania pierwsze prosi błaga o spotkanie. Esemesy za esemesem miłe słówka kocham cie pragnę cie potem cisza i za jakiś czas to samo . człowiek robi sobie nadzieję pozwala i się zgadza na wszystko. A po tem ma cie w dupie. Chętnie się przyłącze do zemsty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To taki pizduś,złapałam go za jaja a on w kwik,po mojemu to on się po prostu,normalnie ci py  boi i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej widzę że dobry zawodnik dajcie jakieś namiary na tego gościa albo gdzie mogę go spotkać chętnie bym się z nim umowila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej widzę że dobry zawodnik dajcie jakieś namiary na tego gościa albo gdzie mogę go spotkać chętnie bym się z nim umowila
Zawsze wieczorem w parku na rogu Brackiej i Reformackiej,często tam stoi, przy piaskownicy obnaża sie przed małymi dziewczynkami,starych dup generalnie nie rusza,chyba ze masz gruby portfel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...