Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Jak rodzice pili, to nikt mnie nie przypilnował\"

Utworzony przez serce-czytelnik, 26 grudnia 2010 r. o 17:14 Powrót do artykułu
ohgee napisał:
Pani Beato z całym szacunkiem, ale z tego co przeczytałem to Norbertowi pomagać nie trzeba.Chłopak jest inteligenty i zaradny także da sobie na pewno radę.Co najwyżej kupmy chłopakowi komputer z dostępem do internetu.
Ty nie musisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co on sie opiekowal tym ojcem? powinien go zostawic... bil go i jeszcze pil.. nie rozumiem.... ja mam zal do ojca - przez niego moje zycie jest koszmarem i bym go zostawil jak psa!!!!! on tez powinien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że właśnie takiemu człowiekowi trzeba pomóc na starcie w dorosłe życie, bo potem na pewno sobie poradzi. Mam podjąć nową pracę, jeśli tylko będę w stanie mu pomóc finansowo to to zrobię. Nawet teraz mając niedużo pomagam też wielu kotom i dlatego ten młody człowiek jest już dla mnie kimś wielkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaaaaa normalnie siedzę i beczę jak bóbr... Tak mi szkoda takich ludzi, a jednocześnie tak ich podziwiam, że mimo wszystko są tacy normalni, tacy lepsi niż inni ludzie. Inni tylko dla siebie, wszystko dla siebie, nie liczą się z niczym i nikim, byle samemu mieć lepiej, więcej, lepsze, większe niż sąsiad... A chłopak nie ma nic, nawet normalnego dzieciństwa nie miał, a ostatnią kromkę chleba oddałby obcemu psiakowi czy kotu, byle tylko jemu było lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ohgee napisał:
Pani Beato z całym szacunkiem, ale z tego co przeczytałem to Norbertowi pomagać nie trzeba. Chłopak jest inteligenty i zaradny także da sobie na pewno radę. Co najwyżej kupmy chłopakowi komputer z dostępem do internetu.
Tak, genialne dziecko Neo. Bo najważniejszy jest komputer i internet. Człowieku, ten chłopak nie ma w co się ubrać, a Ty wpadasz na genialne pomysły kupna mu cholernego komputera. Pomyśl zanim coś napiszesz. Skoro jesteś taki mądry to sam przeżyj to co on, a potem podziel się z nami przeżyciami. Zobaczymy, czy po tym będziesz dalej marzył o komputerze z internetem. Miejmy nadzieję, że chłopak ułoży sobie życie. Bo właśnie za takich ludzi warto trzymać kciuki i w nich wierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzien dobry, Wlasnie skonczylam lekture artykulu - dziekuje pani za wspaniala prace dziennikarska i chec kontunuowania tematu przez udzielenie pomocy temu mlodemu chlopcu. Jak mozna zrobic cos pozytecznego dla Niego? Moj adres e-mail: pintothewall@gmail.com Serdecznie pozdrawiam, Ania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo takiego dzieciństwa zachował pewne wartości, a na dodatek zaopiekował się ojcem, co już przechodzi moje pojęcie. Silny charakter. Wytrwałości życzę, oby życie mu się w końcu ułożyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Marzena, autorka artykułu, organizuje z ramienia Dziennika akcję pomocy Norbertowi. Piszcie do niej na adres e-mail, na pewno odpowie Wam w jaki sposób można pomóc temu chłopakowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pani Marzena, autorka artykułu, organizuje z ramienia Dziennika akcję pomocy Norbertowi. Piszcie do niej na adres e-mail, na pewno odpowie Wam w jaki sposób można pomóc temu chłopakowi.
tfu, pani Magdalena oczywiście, nie Marzena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, całego świata nie zbawimy, ale możemy pomóc temu chłopcu. Warto! Mniej gadania a więcej czynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sie wali niepomagajcie mu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wes mu niepomagajcie bo to dziad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisząc takie słowa, nie zasługujesz, aby nazywać Cię "człowiekem". Dotyczy to również osoby o pseudo Gosc z przedostatniego komentarza. Zróbcie sobie rachunek sumienia i zastanówcie się, ile razy Wam pomagano! Ale zapewne Wasze EGO nie pozwala przyznać się do tego! Norbertowi warto pomóc, bo to ludzie tzw. dorośli zgotowali Mu ten los. A tak na marginesie: dorosłość zobowiązuje. Więc się na przyszłość zastanówcie, zanim napiszecie głupotę.
iyih napisał:
wes mu niepomagajcie bo to dziad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo Ci spółczuję dzieciństwa !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...