Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Komedianci czy pajace !!!!! Raptem przed wyborami przypomnieli sobie o wschodzie a czwarty rok nawet ryja sekta bolszewicka ni rozwarła ! A teraz do boju ciemnocie w ciemie by uwierzyła, że bolszewicka sekta pislam coś robi ! Gdzie byliście od 2015 roku ! Na Syberii ! Za Uralem, czy u Łukaszenki !!!!! Ten kto w te brednie i bełkot uwierzy niech spojrzy na lata 2005-7 kiedy sekta pełniła włądzę !! Pamiętacie ile zrobili !!!!!!!!!! NIC ! słownie NIC ! Złośliqwi mówią, że kaczor guru sekty otworzył wtedy 40 km drogi szybkiego ruchu ! Ale pamiętajcie, że to brednie gdyż zrobili to poprzednicy a sekta tylko "rostfarła"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w Stefanowie jest jakaś tajna kopalnia ? Chyba pomysłów dla pismaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy zamkną kopalnie to w Bogdance można zrobić" cacko" turystyczne jak Wieliczka,warto inwestować w drogi,gdy nie będzie węgla przyda się wlodawskie drzewo z lasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Polak: przypominam Ci że to PO głosowało w parlamencie europejskim przeciwko petycji o wpisaniu Via Carpatii do programu priorytetów komunikacyjnych EU. "Jarosław Wałęsa z PO stwierdził, że nic nie można w tej sprawie zrobić i zaapelował o zamknięcie petycji raz na zawsze." Także manipulancie stul dziób bo Ci pamięć szwankuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna potrzebuje dobrego bezpośredniego połączenia drogowego z Niemcami. Połączenia które nie będzie wiodło przez Warszawę. To jest bardzo ważne aby Lublin przestał być daleki satelitą Warszawy. Kluczowa jest tutaj droga S12 Lublin - Radom - Piotrków Trybunalski. Mamy wtedy dobre połączenie przez Wrocław do granicy i przez Poznań do granicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tam - jest lotnisko i łączyć do nowego koło Berlina bedzie szybciej jak drogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna potrzebuje dobrego bezpośredniego połączenia drogowego z Niemcami. Połączenia które nie będzie wiodło przez Warszawę. To jest bardzo ważne aby Lublin przestał być daleki satelitą Warszawy. Kluczowa jest tutaj droga S12 Lublin - Radom - Piotrków Trybunalski. Mamy wtedy dobre połączenie przez Wrocław do granicy i przez Poznań do granicy
Dokładnie, wspólnie z Radomiem i Łodzią lobbować za budową s12 + odkręcić skandaliczną decyzję sprzed lat o usunięciu z planów ekspresówek odcinka Opatów-Kraśnik wzdłuż obecnej dk74, jakiś bałwan lata temu zdecydował o budowie odnogi z opatowa na południe w stronę stalowej woli, a na odcinku na kraśnik natężenie ruchu jest większe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwazam ze lublin powinen też mieć międzynarodowe poloczenie kolejowe to też otworzyło by nasz region na Europę powino być uruchomione poloczenie z Lublina Do Budapesztu przez Wiedeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech w Polsce przestaną rządzić antypolskie,, rządy'' To będzie nas stać na wszystko. Mamy potężny potencjał, niestety nie pasujemy na mapach świata stąd też jest jak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetny pomysł, oby jak najszybciej zrealizować !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pojezierze - po nowym śladzie. Ta propozycja została przeze mnie przedstawiona na stronie 169 w mojej ostatniej książce "Turystyczny Lublin dla pokoleń". Ale w lokalnych mediach, podległych PO-PiS jest szlaban cenzury na moje nazwisko. Rok temu moją inicjatywę w sprawie nazwy wieży zamkowej pan Dominik przypisał radnej z PiS, mimo że redakcja DW została przeze mnie zaproszona na konferencję prasową w tej sprawie. Redakcja otrzymała dwie pierwsze moje książki - ani śladu informacji o nich. Trzecią moją książką redakcja DW się nie zainteresowała. Skazany na milczenie przez lokalne media - Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pojezierze - po nowym śladzie. Ta propozycja została przeze mnie przedstawiona na stronie 169 w mojej ostatniej książce "Turystyczny Lublin dla pokoleń". Ale w lokalnych mediach, podległych PO-PiS jest szlaban cenzury na moje nazwisko. Rok temu moją inicjatywę w sprawie nazwy wieży zamkowej pan Dominik przypisał radnej z PiS, mimo że redakcja DW została przeze mnie zaproszona na konferencję prasową w tej sprawie. Redakcja otrzymała dwie pierwsze moje książki - ani śladu informacji o nich. Trzecią moją książką redakcja DW się nie zainteresowała. Skazany na milczenie przez lokalne media - Wojciech Górski.
 o trasie z Lublina do Łęcznej po nowym śladzie na południe od obecnej dk82 mówi się od wielu lat, są nawet stosowne rezerwy terenu, także napewno tego nie wymyśliłeś mitomanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Anonimie. Boi się Pan(i) ujawniać swojego nazwiska, żeby się publicznie nie kompromitować? Tylko tchórze i kłamcy, używając epitetów pod czyimś adresem, się nie podpisują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Anonimie. Boi się Pan(i) ujawniać swojego nazwiska, żeby się publicznie nie kompromitować? Tylko tchórze i kłamcy, używając epitetów pod czyimś adresem, się nie podpisują.
 no właśnie, Pani(e) City Tour :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej niz via carpatia potrzebny Lublinowi jest sensowny szlak na zachód, czyli S 12 do Piotrkowa Trybunalskiego przez Radom. Niezrozumiałe i niepokojące jest milczenie i brak działań w tej kwestii. Szkoda, że posłowie z naszego regionu nie mają siły przebicia w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 10 lat przyjdzie rozczarowanie. Drogi to nie wszystko. Ach te wybory.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej niz via carpatia potrzebny Lublinowi jest sensowny szlak na zachód, czyli S 12 do Piotrkowa Trybunalskiego przez Radom. Niezrozumiałe i niepokojące jest milczenie i brak działań w tej kwestii. Szkoda, że posłowie z naszego regionu nie mają siły przebicia w tej sprawie.
 No ale już od roku trwa ustalanie wariantów S12 od Puław przez Radom do Piotrkowa (za rok ma być wybrany ostateczny waraint i mają rozpocząć się pierwsze przetargi), więc coś się dzieje. Wg GDDKiA w optymistycznym przypadku trasa ma być gotowa w 2023/24 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej niz via carpatia potrzebny Lublinowi jest sensowny szlak na zachód, czyli S 12 do Piotrkowa Trybunalskiego przez Radom. Niezrozumiałe i niepokojące jest milczenie i brak działań w tej kwestii. Szkoda, że posłowie z naszego regionu nie mają siły przebicia w tej sprawie.
No ale już od roku trwa ustalanie wariantów S12 od Puław przez Radom do Piotrkowa (za rok ma być wybrany ostateczny waraint i mają rozpocząć się pierwsze przetargi), więc coś się dzieje. Wg GDDKiA w optymistycznym przypadku trasa ma być gotowa w 2023/24 roku.
 no to lipa że do Piotrkowa. s12 powinna iść przez Tomaszów do Łodzi i łączyć się z s8 na Wrocław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I szlak staropolski i szlak wśród stu jezior - to dobre pomysły. Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej niz via carpatia potrzebny Lublinowi jest sensowny szlak na zachód, czyli S 12 do Piotrkowa Trybunalskiego przez Radom. Niezrozumiałe i niepokojące jest milczenie i brak działań w tej kwestii. Szkoda, że posłowie z naszego regionu nie mają siły przebicia w tej sprawie.
No ale już od roku trwa ustalanie wariantów S12 od Puław przez Radom do Piotrkowa (za rok ma być wybrany ostateczny waraint i mają rozpocząć się pierwsze przetargi), więc coś się dzieje. Wg GDDKiA w optymistycznym przypadku trasa ma być gotowa w 2023/24 roku.
no to lipa że do Piotrkowa. s12 powinna iść przez Tomaszów do Łodzi i łączyć się z s8 na Wrocław
 ta cała S8 to lipa, droga rozbita miedzy Łodzią a Piotrkowem i zeby kontynuowac jazde na S8 to trzeba 30 kilosów cofać sie na A1 (i płacic na bramkach kasę)albo kontynuowac jazdę autostradą komeercyjną . Musi byc połaczenie dwóch odcinków S8 aby ona stała sie jedną całoscia. Niewiem co za zj***b wymyślił przebieg s8, ale to totalny kretyn, debil, ćwok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...