Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jesteśmy gotowi pomóc Ukrainie (wideo)

Utworzony przez MARCO POLO, 19 lutego 2014 r. o 18:39 Powrót do artykułu
RASIŚCI!!!!!!!!!!!!!!! Wszyscy kto wyżej skomentował. Idioci i debili, mam nadzieje że i was też takie coś spotka.
Głupiaś. A może niech ich zachód europy zaprosi do siebie i sfinansuje leczenie. zarbiają pare razy tego co my, tak bardzo chcą mieć kolejny rynek zbytu, finansuja ten przewrót na ukrainie bo im się to opłaca, to niech ich biorą do siebie na leczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jesteśmy gotowi pomóc Ukrainie" ????  DZIENNIKARZE: PISZCIE ZA SIEBIE! Sami widzicie, że społeczność wcale się tak nie rwie do finansowania tego z własnej naszej publicznej kieszeni. Szczególnie kiedy Polacy czekaja w półrocznych kolejkach do szpitali!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwcie się, że ci politycy chcą pomagać banderowcom. To Ukraińcy udający na codzień Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie marszałku: a kto za to zapłaci??? ładnie to wydawać nie swoje pieniądze? no chyba, że prywatnie pan pokryje te koszty leczenia. więc jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my dla ukraińców jesteśmy tylko je..nymi Polaczkami, wiem to bo pracuję na przejściu granicznym, dlaczego mamy płacić z naszych podatków za ich niedorozwinięty kraj i pobyt w szpitalu ich obywateli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się wszyscy zapatrzyli na ten Majdan,ze z pamięcią niektórych zrobiło się coś złego. Kresowiacy i ich rodziny którzy chcieli W Lublinie upamiętnić ofiary UPA na Wołyniu i w Galicji Wschodniej poprzez postawienie obelisku na skwerze Ofiar Wołynia - u zbiegu ulic Głębokiej i Raabego, dowiedzieli się od pani Wojewody Szołno-Koguc,ze to nie było ludobójstwo.Woj. Komitet OPWiM przegłosował wykreślenie słowa "ludobójstwo" z napisu na pomniku i z tego powodu chcemy jutro,tj w czwartek,20.II.2014 r spotkać się na ul.Spokojnej 4 i TYLKO SWOJĄ OBECNOŚCIĄ ZAPROTESTOWAĆ PRZECIWKO GLORYFIKOWANIU ZBRODNICZEJ DZIAŁALNOŚCI UPA. Kresowiacy to ludzie na wskroś przegrani i skrzywdzeni przez swoją ojczyznę-na Kresach mieszkali ci,którzy walczyli w wojnie z Sowietami ale jak byli mordowani i zarzynani przez ukraińskich rezunów,nie miał ich kto wspierać.Trauma na całe życie z powodu utraty bliskich,utraty domów,majątków a przede wszystkim z powodu tego że widzieli najgorsze zbrodnie i największe krzywdy akie człowiek człowiekowi może wyrządzić.Ale Ukraina została bratnią republiką naszego wielkiego brata i o losach Kresowiaków wszyscy milczeli.Dzisiaj nad Majdanem ciągle widać flagi banderowców,ale nasi politycy (kto im płaci?) prześcigają się w uprzejmościach i przyjaznych gestach wobec Ukraińców.Czy to nie godne potępienia że ci,którzy jeszcze żyją,wówczas małe dzieci lub młodzi ludzie nie mogą postawić pomnika aby ocalić pamięć o swoich pomordowanych bliskich?? Ludzie,gdzie ja żyję,czy to właśnie demokracja,że na pomniku,którzy finansują rodziny pomordowanych,nie można napisać o ludobójstwie??!! Proszę,przyjdźcie jutro, w czwartek o godz 12-tej pod Urząd Wojewódzki na ul.Spokojną,milcząc upomnimy się o pamięć i prawdziwą twarz historii.Dosyć tego zakłamania,trwającego 70 lat! Apelujemy do Kresowian i wszystkich osób, którym leży na sercu zgodne z prawdą upamiętnienie ofiar banderowców o poparcie naszego protestu poprzez obecność przed Urzędem Wojewódzkim przy ul. Spokojnej 4 w czwartek 20 lutego o godzinie 12,00  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jaką wolność? Człowieku. Tam jest walka finansowanych przez zachód grup atakujących legalne ukraińskie władze. Myślisz, że po co ich unia chce wciągnąć? żeby mieć kolejny rynek zbytu, kolejną kolonię. Nas już skolonizolwali - wszystko wyprzedali, już prawie cały majątek i my mamy zapierd**ać prawie do śmierci, na emerytury nie będzie co liczyć, a zyski idą do panów z krajów za zachodnią granicą. Poza tym wchodząc do eurokołchozu (unii) pozbylismy się suwerenności. A pamiętacie? W momencie wejścia zapewniali, że nasza suwereność pozostanie nienaruszona. a co teraz mamy? Gdzie zapadają decyzje?
  masz chyba jakieś spaczone wyobrażenie świata skoro myślisz że ludzie są takimi sprzedajnymi dziwkami i skłonni są oddać swoje życie w zamian za kasę i walczyć tylko na pokaz z jak to nazwałeś "legalnymi ukraińskimi władzami". Tak gwoli ścisłości to te legalne ukraińskie władze mają siedzibę w Rosji i temu nie zaprzeczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nas Polaków ukraińcy mieli by daleko w dupie jak by to sie działo u nas, więc nie chce ich tutaj!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stanowczo protestuję by z moch podatków leczyć potomków banderowców i byłych gnębicieli narodu polskiego. Jestem przeciwny temu by wpuszczać do naszego kraju terrorystów którzy próbują obalić legalnie wybraną władzę. W dniu dzisiejszym prezydent Putin jednoznacznie wskazał że ludzie Ci szykują zamach stanu.  Absolutnie należy zamknąć granice a Ci którzy wjechali do nas na krzywy ryj powinni być wyłapywani i przekazywani tamtejszym władzom. Już wkrótce ludzie ci będą leczeni w Rosji , w tej sprawie rozmawiał dzisiaj w nocy prezydent Janukowicz z Putine. Nie ma zatem potrzeby leczenia ich u nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jestem wkurzony i bezsilny - żygać mi sie na to wszystk juz chce zakłamane skukinsyństwo po prostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dam ani złotówki na tych banderowców.Podkarpacie i Lubelszczyzna najbiedniejsze obszary kraju gdzie jest największe bezrobocie,najniższe zarobki mają pomagać Ukraińcom i ich leczyć oraz przyjmować ich jako uchodźców?Teraz Tusk sobie o nas przypomniał a gdzie był jak przydzielał dotacje unujne i Podkarpacie I Lubelszczyzna Dostały 3-krotnie mniej od śląska i Wielkopolski które kosztem nas się wzbogaciły i nas okradły wtedy o nas nie pamiętał?U nas padło wszystko a tam wszystko się trzyma. I my mamy głosować na Tuska jak jesteśmy przez niego zostawieni samym sobie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile "zwykły obywatel" będzie czekał na miejsce w szpitalu? i w razie czego kto będzie decydował czy przyjąć Ukraińca czy Polaka? Politycy pakują nas w niepotrzebne g...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:ph34r: w zadnym wypadku ,,nie pomagac hahlom -banderowcom ..oni tylu naszyh wymordowali w tym dzieci,,ze glowa mala ,wyslac im bron nieh sie wybijo wzajemnie,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie zapomnę Ukrainie - rzezi wołyńskiej w 1943 – masowej zbrodni (czystka etniczna, ludobójstwo) dokonanej przez nacjonalistów ukraińskich przy aktywnym, częstym wsparciu miejscowej ludności ukraińskiej. Ukraińcy wówczas wymordowali ok. 50-60 tyś. polskich obywateli.  Teraz MY Polacy mamy im pomagać - NIE.NIE,NIE.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zwykły obywatel bedę czekał latami w kolejce do specjalisty, tysiece ludzi głoduje w kraju, tym nierobom jest wszystko bez kolejki lekarze zakwaterowanie jedzenie,niepotrzebujemy tych ryzunów w naszym kraju podatnicy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie głodują w kraju, do lekarza czeka się latami, ryża banda ciśnie nas jak może, a rezunom obiecują zakwaterowanie, wyżywienie i pomoc oczywiście każdy u nas znajdzie schronienie i opiekę!!!! Kiedy obalimy ten zdradziecki rząd, który pomógłby całemu brudowi świata, a swojemu odebrał ostatni kęs chleba?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś ukraiński nacjonalista żąda, żeby "Przemyśl i kilkanaście powiatów wróciły do Ukrainy"... do czego ma "wracać"????   Ukraina to kraina geograficzna od połowy XIV wieku należąca do Rzeczpospolitej, więc jeśli coś ma gdzieś ""wracać" to: Lwów, Łuck, Tarnopol, Równe, Kowel i Stanisławów powinny wrócić do Polski. To są rdzennie polskie tereny, na których wszystko, co jest szeroko pojętą kulturą materialną i niematerialną - stworzyli do życia Polacy.   Obecna Ukraina - sztuczny naród i sztuczne państwo stworzone przez Stalina jako Ukraińska Socjalistyczna Republika Radziecka i istnieje w tych granicach do dzisiaj. To sztuczny produkt, który nie ma swojej historii, kultury, tradycji.... a jedynym wkładem we współczesną Europę była aktywna współpraca UPA, policji ukraińskiej oraz Dywizji SS "Galizien" z Hitlerem w mordowaniu Polaków, Żydów, Rosjan i innych narodowości, rzeź Polaków na Wołyniu, likwidacja powstania warszawskiego, gdzie masowych mordów i gwałtów na ludności cywilnej dokonywali "bohaterscy" Ukraińcy. W co drugiej wsi w naszym województwie stoi pomnik ku czci pomordowanych Polaków, na którym jest napisane, że mieszkańców wymordowali hitlerowcy i ukraińscy policjanci......      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Lubomir opowie za co siedzi jego starszy brat - "rewolucjonista" z okresu pomarańczowej rewolucji. No chyba że nie ma czym się chwalić... Lubku, nie idź tą drogą! B)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ukraińców oni naprawdę nienawidzą polaków (piszę o tych z zachodniej ukrainy).zresztą tam prawie każdy ma przodka który ma na rękach polską krew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chcę nawet czytać tych beznadziejnych komentarzy, wypominania historii itd. jestem młoda Polką - często jeżdżę na Ukrainę, do różnych jej rejonów - nigdzie w Europie nie byli da mnie tak przyjaźni jak tam ludzie. Mam tam znajomych, młodych Ukraińców. Nie dziwię się im, że walczą o wolność, swobodę i popieram ich w tym. To co się tam dzieje wymaga pomocy medycznej, nie radzą sobie trzeba im pomóc, to zwykły ludzki odruch a nie przeliczanie - ile wg jest warte ludzkie życie? czy to Polak czy Ukrainiec? Plucie jadem, wypominanie Wołynia - to historia, trzeba wyciągać z niej wnioski, ale nie żyć nienawiścią i rozpamiętywaniem, kolejne pokolenia tam są inne tak samo jak kolejne pokolenia Polaków. Co wg Was może powinniśmy im "oddać" za tamte czasy, wytaczając kolejną wojnę? Jakie to ludzkie - ale wynikające z najgorszego oblicza ludzkości - podłość, zemsta, zamiast zwykły ludzki odruch pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...