Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Julia Pitera rozlicza burmistrza Kraśnika

Utworzony przez bezpartyjny, 19 sierpnia 2008 r. o 07:28 Powrót do artykułu
Jakieś dziwne mi się to wszystko wydaje: RIO ma PROSIĆ o wykonanie zaleceń pokontrolnych? A za nieprzestrzeganie prawa partia stawia do kąta i grozi paluszkiem? To ja też w razie nieszczęścia nie chcę odpowiadać przed przedstawicielami prawa tylko przed partią. I to obojętnie przed którą, bo do żadnej nie należę. I jak to się ma do konstytucji, która mówi o równości wszystkich obywateli? DO ROBOTY pani minister! DO ROBOTY!!! Nie udawać, że coś jest na rzeczy, bo jest naprawdę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezpartyjny napisał:
Jakieś dziwne mi się to wszystko wydaje: RIO ma PROSIĆ o wykonanie zaleceń pokontrolnych? A za nieprzestrzeganie prawa partia stawia do kąta i grozi paluszkiem? To ja też w razie nieszczęścia nie chcę odpowiadać przed przedstawicielami prawa tylko przed partią. I to obojętnie przed którą, bo do żadnej nie należę. I jak to się ma do konstytucji, która mówi o równości wszystkich obywateli? DO ROBOTY pani minister! DO ROBOTY!!! Nie udawać, że coś jest na rzeczy, bo jest naprawdę!
Popieram mojego poprzednika. P. Pitera ma tylko pełną gębę frazesów a nieróbstwo aż śmierdzi. Sam zawiadomiłem ją o nieprawidłowościach w jednym z samorządów jeszcze w czerwcu. Nie dość, że problemem sie nie zajęła to nawet nie raczyła odpowiedzieć. Wniosek z tego, że w PO prawo jako takie nie istnieje. Pozostaje tylko odpowiedzialność "polityczna". Zresztą jest takie mądre przysłowie "pies psu rękawa nie urwie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKżE SIE PRZERAZI OBYWATEL CZUBIńSKI NA PEWNO NIE BęDZIE MóGł SPAC PO NOCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kruk krukowi itp.......Po dojściu do władzy zmienia się podejście do tego czego było się zwolennikiem nie będąc w rządzie ,to jest właśnie mentalność polskich polityków. W każdym normalnym kraju tacy politycy by już dawno opuścili swoje stanowiska i zapłacili za swoje" grzechy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaj0 napisał:
W każdym normalnym kraju tacy politycy by już dawno opuścili swoje stanowiska i zapłacili za swoje" grzechy"
W normalnym kraju nie ma takich polityków jak u nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Pitera aktywna jest wówczas,gdy chodzi o opozycję.Teraz będzie rozpatrywać sprawę od kilku do kilkunastu miesięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społeczeństwo Kraśnika (oprócz otoczenia Burmistrza) liczy na Panią Piterę. Przyszła kryska na matyska. Sprawiedliwość zwycięży. A w momencie kiedy Pan burmistrz będzie zagrożony, to wtedy ludzie się otworzą. I ta lista będzie dłuższa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaglądam na to forum raz na miesiąc. Widzę, że nic się nie zmieniło. Dalej jest to samo. Pierwszym punktem jest oczernianie Burmistrza. To forum kojarzy mi się z serialem "Moda na sukces". Dzielni bohaterowie trwają do końca . Zastanawiam się jaką korzyść macie z tego pisania. Czy jaka kol wiek zmiana w kwestii Burmistrza da wam korzyść?. Na topie jest Pani Pitera. Pytam się na jaki czas. Błyśnie jak Ziobro?. Dla mnie osobiście Pan Burmistrz jest dobrym, wykształconym, inteligentnym i normalnym człowiekiem. Takiego Burmistrza chciałoby każde miasto I jestem zadowolony, że to On jest Burmistrzem. A wy dalej piszcie głupoty pod wodzą PANA ?.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat napisał:
Zaglądam na to forum raz na miesiąc. Widzę, że nic się nie zmieniło. Dalej jest to samo. Pierwszym punktem jest oczernianie Burmistrza. To forum kojarzy mi się z serialem "Moda na sukces". Dzielni bohaterowie trwają do końca . Zastanawiam się jaką korzyść macie z tego pisania. Czy jaka kol wiek zmiana w kwestii Burmistrza da wam korzyść?. Na topie jest Pani Pitera. Pytam się na jaki czas. Błyśnie jak Ziobro?. Dla mnie osobiście Pan Burmistrz jest dobrym, wykształconym, inteligentnym i normalnym człowiekiem. Takiego Burmistrza chciałoby każde miasto I jestem zadowolony, że to On jest Burmistrzem. A wy dalej piszcie głupoty pod wodzą PANA ?.........
Jezeli wg twojej oceny burmistrz Cz. jest normalnym człowiekiem ato co robi jest również normalne to znak, że ty jestes nie normalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do Mata: Czy Burmistrz jest twoim pracodawcą. Z treści Twojego postu wynika, że jest na 100%. Więc zamilcz i nie pisz głupstw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszołom napisał:
Pytanie do Mata: Czy Burmistrz jest twoim pracodawcą. Z treści Twojego postu wynika, że jest na 100%. Więc zamilcz i nie pisz głupstw.
Niestety mylisz się. Nie jest moim pracodawcą. Napisałem to co myślę, i pytam się jeszcze raz. Co wam przyjdzie z tego pisania?. To było moje pytanie. Dlaczego przez tyle lat jest Burmistrzem, jeżeli jest taki okrutny i zły?. Następna sprawa - chyba nie jesteś uprawniony do tego żeby kazać mi milczeć. Chyba, że nie wiesz co to jest forum. Chamstwem i wyzwiskami nic nie zyskasz. Myślałeś, że wszyscy będą pisać źle o Burmistrzu?. Błąd. Mam dobry wzrok i widzę jak po wielu latach jego rządów wygląda Kraśnik. Ktoś kto nie był kilka lat w Kraśniku potwierdzi to. To jest dla mnie ważne. Może czas zapytać, co zdziałał poprzednik P.CZ. Chyba nie ma się czym chwalić. Pozdrowienia dla M.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat napisał:
Niestety mylisz się. Nie jest moim pracodawcą. Napisałem to co myślę, i pytam się jeszcze raz. Co wam przyjdzie z tego pisania?. To było moje pytanie. Dlaczego przez tyle lat jest Burmistrzem, jeżeli jest taki okrutny i zły?. Następna sprawa - chyba nie jesteś uprawniony do tego żeby kazać mi milczeć. Chyba, że nie wiesz co to jest forum. Chamstwem i wyzwiskami nic nie zyskasz. Myślałeś, że wszyscy będą pisać źle o Burmistrzu?. Błąd. Mam dobry wzrok i widzę jak po wielu latach jego rządów wygląda Kraśnik. Ktoś kto nie był kilka lat w Kraśniku potwierdzi to. To jest dla mnie ważne. Może czas zapytać, co zdziałał poprzednik P.CZ. Chyba nie ma się czym chwalić. Pozdrowienia dla M.......
Dlaczego twierdzisz, że tak dużo zrobił. Nie mamy punktu odniesienia i nie wiemy ile zrobiłby kto inny. Jest tak długo dlatego, że uplótł wokół siebie niewidzialną pajęczynę w której do niedawna wielu jego zwolenników się szamoce i nie bardzo może się z niej wyrwać. Nawet jeżeli sie uda wyrwać to klej na plecach pozostanie. Dlatego wszyscy są zainteresowani bycie w tym niezdrowym układzie. Oswiadczam Ci, że na ten temat coś wiem. Mam nadzieję, że dożyję takiej chwili, że Cz. odejdzie i wówczas dopiero wielu ludziom sie "rozwidni". Żeby jednak do tego doszło konieczne jest wprowadzenie na tego typu stanowiska kadencyjności (najwyżej 2). Inaczej bardzo trudno będzie pozbawić wladzy takich gości jak Cz. Świadomość społeczna społeczeństwa jest zbyt mała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dzisiaj rano Radio Lublin podało nowe wiadomości odnośnie Pana Burmistrza. Zatrudnianie piłkarzy w podległej spółce. I co Mat, mamy to wszystko popierać i udawać, że wszystko jest cacy. Jest śmiesznie, a nawet groteskowo. Tyle, że miasto to nie jest farma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...