Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kamera zamiast noszy, czyli jak powstawała Panorama Lubelska

Utworzony przez ~edek~, 17 stycznia 2010 r. o 14:25 Powrót do artykułu
Za Bugiem odbierają TVP 3 Lublin, a w Tomaszowie i to nawet LUBELSKIM o TV 3 Lublin można tylko pomarzyć. 20 minut w TVP 2 to troszkę za mało. W Panoramie pracują nasze rodaczki, ale co z tego ? W Tarnawatce nawieszano róznych anten, a o lokalnej zapomniano. Nie cieszą mnie wasze sukcesy, bo nie są również moimi. Pozdrawiam z myślą, że bedzie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~edek~ napisał:
Za Bugiem odbierają TVP 3 Lublin, a w Tomaszowie i to nawet LUBELSKIM o TV 3 Lublin można tylko pomarzyć. 20 minut w TVP 2 to troszkę za mało. W Panoramie pracują nasze rodaczki, ale co z tego ? W Tarnawatce nawieszano róznych anten, a o lokalnej zapomniano. Nie cieszą mnie wasze sukcesy, bo nie są również moimi. Pozdrawiam z myślą, że bedzie lepiej.
1. Tarnawatka - kanał 36. 2. Antena kierunkowa skierowana na Boży Dar, polaryzacja pozioma, pasmo UHF. Porządna kierunkowa nawet ze Lwowa odbierze. Wystarczy trochę chęci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I cym się tu chwalić ? Najgorsza telewizja w Polsce!!!! Oglądałem TV Bydgoszcz, TV Szczecin , TV Moj(Rzeszów) ale takiej chały i takich pasztetowatych prezenterek nigdzie nie widziałem !! I tylko za to należy się palma pierwszeństwa - za chałę i zaściankowość!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~edek~ napisał:
Za Bugiem odbierają TVP 3 Lublin, a w Tomaszowie i to nawet LUBELSKIM o TV 3 Lublin można tylko pomarzyć. 20 minut w TVP 2 to troszkę za mało. W Panoramie pracują nasze rodaczki, ale co z tego ? W Tarnawatce nawieszano róznych anten, a o lokalnej zapomniano. Nie cieszą mnie wasze sukcesy, bo nie są również moimi. Pozdrawiam z myślą, że bedzie lepiej.
a tak, nikt sie nie przejmuje tym, że powiat tomaszowski i hrubieszowski nie mają TVL. Ale liczą sie tylko układy i klany rodzinne pracujące w TVL...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn napisał:
I cym się tu chwalić ? Najgorsza telewizja w Polsce!!!! Oglądałem TV Bydgoszcz, TV Szczecin , TV Moj(Rzeszów) ale takiej chały i takich pasztetowatych prezenterek nigdzie nie widziałem !! I tylko za to należy się palma pierwszeństwa - za chałę i zaściankowość!!
Właśnie. Tyle lachonów chodzi po Lublinie, śliczne studentki, i żeby jednej laski nie było w TVP Lublin! Normalnie to jest obraza dla tego miasta słynącego z pięknych kobiet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...