Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kochają Ryki, zrobili logo jak Nowego Jorku

Utworzony przez Mark, 9 stycznia 2012 r. o 20:56 Powrót do artykułu
Popieram ale brak wsi Lasocin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję pomysłu organizatorom, ale dziwię się Szanownym Redaktorm, że nie widzą różnicy między "wzorowanim się" a plagiatem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy można gdziekolwiek kupić koszulkę z takowym logo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej po prostu Kocham Ryki? Po co akurat po angielsku? Polacy nie gęsi i swój język mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczony napisał:
A nie lepiej po prostu Kocham Ryki? Po co akurat po angielsku? Polacy nie gęsi i swój język mają.
o proszę to ciekawe skąd pochodzi przedmówca, że u niego gęsi po angielski gadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Gratuluję pomysłu organizatorom, ale dziwię się Szanownym Redaktorm, że nie widzą różnicy między "wzorowanim się" a plagiatem.
przyłączam się do gratulacji, plagiat czy nie, ważne, że w ważnym celu. w wielu miastach brakuje takich inicjatyw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZERO kreatywności ,a poza tym dużo miast ma takie logo ,np. I <3 LBN jest już nawet na ubraniach ,więc ten pomysł nie wypali !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie Przykwa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie jest Bazanów, w sercu go nie ma!!!! jak żyć???? ja się pytam jak żyć????? masakra jakaś!!! ja się obrażam ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to fajnie że po angielsku. coś regionalnego w międzynarodowym stylu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karr napisał:
ZERO kreatywności ,a poza tym dużo miast ma takie logo ,np. I <3 LBN jest już nawet na ubraniach ,więc ten pomysł nie wypali !!!
przed Lublinem, 'I Love....' było NY i wiele innych miast. Pomimo tego wychodzi w różnych miastach. Rozumiem że w Lublinie też wychodzi. Dlaczego nie miałoby wyjść z LRY!? Ppzatym widzę że już im wychodzi. Ja popieram akcję! Tu chodzi o INICJATYWĘ! Małe miejscowości, powiaty potrzebują takich akcji. Malkontentom dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję wymyślić coś oryginalnego, a nie krytykować chęć zrobienia czegoś dla swojego miasta/regionu. I co z tego, że LBN tak ma? PLAGIAT! ZERO ORYGINALNOŚCI! Pewnie ma tak milion innych miast na świecie. Nie w tym rzecz. Zastanówcie się kilka razy przed napisaniem głupiego, nic nie wnoszącego postu, to nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Chuck Norris i popieram tą akcję! 'punch'!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.wiocha.pl stolec Twój wywóz mój........to bardziej pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpowiadając ksieciunio14 jeśli oceniasz akcję I Love LRY, że jest na miarę - wiocha.pl, to organizatorom należą się gratulację! Wiocha.pl jest jednym z największych sukcesów internetowych ostatniego roku-wystarczy zobaczyć ilość odwiedzin storny oraz osób które lubią ich profil na Fejsie! Jak z I Love LRY też tak się uda, to ja się do nich przeprowadzam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może I Love Ryckie Obwarzany albo I Love słoiki też fajne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buraki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem akcja jak najbardziej udana, fajne jest to że są młodzi ludzie którzy coś chcą robić, że im sie chce Wiadomo, najłatwiej jest oceniać i komentować nic nie robiąc, narzekać na wszystko i na wszystkich ale to nie o to chodzi..... samo to sie nic nie zrobi moi drodzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie bomba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem jak najbardziej za takimi inicjatywami!!! Mam nadzieję, że organizatorzy nie przejmą się tymi nieprzyjemnymi komentarzami i będą robić dalej swoje. A trzeba przyznać, że robią to dobrze. BRAWO !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...