Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

9 stycznia 2012 r.
19:13
Edytuj ten wpis

Kochają Ryki, zrobili logo jak Nowego Jorku

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 21 A A
Tak wygląda logo powiatu ryckiego wymyślone przez Fundację Obywatelskiego Rozwoju-Ryki (Fundacja Oby
Tak wygląda logo powiatu ryckiego wymyślone przez Fundację Obywatelskiego Rozwoju-Ryki (Fundacja Oby

I love LRY. Logotyp z czerwonym sercem stylizowany na słynny symbol Nowego Jorku przygotowali młodzi ludzie, którzy w ten sposób chcą promować powiat rycki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Od pewnego czasu dyskutowaliśmy jak promować region, w którym mieszkamy. Chcieliśmy to zrobić w przystępnej i zrozumiałej formie. Po to, żeby przekonać jak najwięcej młodych ludzi do tego, że warto przyczyniać się do rozwoju powiatu ryckiego. Nawet jeśli już stąd wyjechali, a przyjeżdżają tylko od czasu do czasu – tłumaczy Radosław Warowny, prezes Fundacji Obywatelskiego Rozwoju-Ryki.

Dlatego właśnie wzorowali się na znanym powszechnie symbolu Nowego Jorku. Zamiast NY w logotypie jest LRY, czyli początek każdej samochodowej tablicy rejestracyjnej w powiecie ryckim. W czerwonym sercu znalazły się też nazwy wszystkich gmin oraz większych wsi i miejscowości powiatu.
Logotyp znalazł się m.in. na torbach sprzedawanych podczas jarmarku przedświątecznego oraz na koszulkach, które trafiły na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I okazały się hitem, bo podczas aukcji w Kłoczewie koszulka została sprzedana za 200 złotych.To jednak dopiero początek, bo fundacja do współpracy zaprosiła lokalne firmy. – Rycki bank będzie rozdawać naklejki z logotypem swoim klientom. Naklejki pojawią się też na pojazdach firmy transportowej – mówi Warowny.

Co o pomyśle młodych mieszkańców Ryk sądzą urzędnicy? – Nie zapoznałem się jeszcze z dokumentacją związaną z tym projektem, dlatego nie mogę go ocenić – mówi Sławomir Wołowiec, sekretarz Starostwa Powiatowego w Rykach.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
maximax / 11 stycznia 2012 r. o 17:24
0
SUPER POMYSŁ
Avatar
mary / 11 stycznia 2012 r. o 12:46
0
Jestem jak najbardziej za takimi inicjatywami!!! Mam nadzieję, że organizatorzy nie przejmą się tymi nieprzyjemnymi komentarzami i będą robić dalej swoje. A trzeba przyznać, że robią to dobrze. BRAWO !!!!
Avatar
gosc / 11 stycznia 2012 r. o 11:51
0
jak dla mnie bomba
Avatar
Ikar / 11 stycznia 2012 r. o 11:43
0
Moim zdaniem akcja jak najbardziej udana, fajne jest to że są młodzi ludzie którzy coś chcą robić, że im sie chce
Wiadomo, najłatwiej jest oceniać i komentować nic nie robiąc, narzekać na wszystko i na wszystkich ale to nie o to chodzi..... samo to sie nic nie zrobi moi drodzy
Avatar
rodowity wawa / 10 stycznia 2012 r. o 23:23
0
buraki
Avatar
rodowity warszawianin / 10 stycznia 2012 r. o 23:21
0
a może I Love Ryckie Obwarzany albo I Love słoiki też fajne
Avatar
miastowy15 / 10 stycznia 2012 r. o 12:23
0
odpowiadając ksieciunio14
jeśli oceniasz akcję I Love LRY, że jest na miarę - wiocha.pl, to organizatorom należą się gratulację! Wiocha.pl jest jednym z największych sukcesów internetowych ostatniego roku-wystarczy zobaczyć ilość odwiedzin storny oraz osób które lubią ich profil na Fejsie!
Jak z I Love LRY też tak się uda, to ja się do nich przeprowadzam!
Avatar
ksieciunio14 / 10 stycznia 2012 r. o 08:42
0
www.wiocha.pl

stolec Twój wywóz mój........to bardziej pasuje
Avatar
chuck / 10 stycznia 2012 r. o 00:01
0
Jestem Chuck Norris i popieram tą akcję!

'punch'!
Avatar
narko / 10 stycznia 2012 r. o 00:00
0
Ja proponuję wymyślić coś oryginalnego, a nie krytykować chęć zrobienia czegoś dla swojego miasta/regionu.
I co z tego, że LBN tak ma? PLAGIAT! ZERO ORYGINALNOŚCI! Pewnie ma tak milion innych miast na świecie. Nie w tym rzecz. Zastanówcie się kilka razy przed napisaniem głupiego, nic nie wnoszącego postu, to nie boli.
Avatar
maximax / 11 stycznia 2012 r. o 17:24
0
SUPER POMYSŁ
Avatar
mary / 11 stycznia 2012 r. o 12:46
0
Jestem jak najbardziej za takimi inicjatywami!!! Mam nadzieję, że organizatorzy nie przejmą się tymi nieprzyjemnymi komentarzami i będą robić dalej swoje. A trzeba przyznać, że robią to dobrze. BRAWO !!!!
Avatar
gosc / 11 stycznia 2012 r. o 11:51
0
jak dla mnie bomba
Avatar
Ikar / 11 stycznia 2012 r. o 11:43
0
Moim zdaniem akcja jak najbardziej udana, fajne jest to że są młodzi ludzie którzy coś chcą robić, że im sie chce
Wiadomo, najłatwiej jest oceniać i komentować nic nie robiąc, narzekać na wszystko i na wszystkich ale to nie o to chodzi..... samo to sie nic nie zrobi moi drodzy
Avatar
rodowity wawa / 10 stycznia 2012 r. o 23:23
0
buraki
Avatar
rodowity warszawianin / 10 stycznia 2012 r. o 23:21
0
a może I Love Ryckie Obwarzany albo I Love słoiki też fajne
Avatar
miastowy15 / 10 stycznia 2012 r. o 12:23
0
odpowiadając ksieciunio14
jeśli oceniasz akcję I Love LRY, że jest na miarę - wiocha.pl, to organizatorom należą się gratulację! Wiocha.pl jest jednym z największych sukcesów internetowych ostatniego roku-wystarczy zobaczyć ilość odwiedzin storny oraz osób które lubią ich profil na Fejsie!
Jak z I Love LRY też tak się uda, to ja się do nich przeprowadzam!
Avatar
ksieciunio14 / 10 stycznia 2012 r. o 08:42
0
www.wiocha.pl

stolec Twój wywóz mój........to bardziej pasuje
Avatar
chuck / 10 stycznia 2012 r. o 00:01
0
Jestem Chuck Norris i popieram tą akcję!

'punch'!
Avatar
narko / 10 stycznia 2012 r. o 00:00
0
Ja proponuję wymyślić coś oryginalnego, a nie krytykować chęć zrobienia czegoś dla swojego miasta/regionu.
I co z tego, że LBN tak ma? PLAGIAT! ZERO ORYGINALNOŚCI! Pewnie ma tak milion innych miast na świecie. Nie w tym rzecz. Zastanówcie się kilka razy przed napisaniem głupiego, nic nie wnoszącego postu, to nie boli.
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 czerwca 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 czerwca 2021 roku

Premiera filmu "Elementum" w Chatce Żaka
19 czerwca 2021, 19:00

Premiera filmu "Elementum" w Chatce Żaka

Działająca w Chatce Żaka Grupa Taneczna zMYsł zaprezentuje film pt. "Elementum", którego dwa premierowe pokazy odbędą się 19 czerwca o godz. 19 i 20 w siedzibie akademickiej instytucji (ul. Radziszewskiego 16).

Lubelskie: Miedziane rynny na wagę złota. Złodzieje zabierają też pokrycia dachów

Lubelskie: Miedziane rynny na wagę złota. Złodzieje zabierają też pokrycia dachów

Miedź ciągle w cenie. Giną nie tylko rynny z kościołów, ale też pokrycie dachu. Do jednej z ostatnich takich kradzieży doszło na terenie powiatu kraśnickiego.

Łuków: Chodnik przy Łapiguzie. Rozmowa burmistrza z wiceministrem przyspieszy inwestycję?

Łuków: Chodnik przy Łapiguzie. Rozmowa burmistrza z wiceministrem przyspieszy inwestycję?

Mieszkańcy ulicy Łapiguz w Łukowie od lat czekają na chodnik. Wreszcie pojawia się szansa po tym, jak burmistrz Piotr Płudowski o tej sprawie poinformował wiceministra infrastruktury Rafała Webera.

Neonowe popiersie greckiego boga Apolla zawisło na Centrum Kultury w Lublinie

Neonowe popiersie greckiego boga Apolla zawisło na Centrum Kultury w Lublinie

Popiersie greckiego boga Apolla w czapce z daszkiem od dzisiaj jest na elewacji Centrum Kultury. To neon Joanny Dudoń, która wygrał ubiegłoroczny konkurs

Letnie warsztaty w DDK Węglin

Letnie warsztaty w DDK Węglin

Dzielnicowy Dom Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na letnie warsztaty, które odbędą się w dniach 26-30 lipca oraz 2-6 sierpnia.

Lublin: Będą nowe mieszkania i akademiki? Życie tu ma się wiązać z "dużymi uciążliwościami"

Lublin: Będą nowe mieszkania i akademiki? Życie tu ma się wiązać z "dużymi uciążliwościami"

Ratusz chce zmienić przeznaczenie terenu leżącego między ul. Szeligowskiego, Chodźki i Czapskiego. Zamierza umożliwić tu budowę akademików oraz mieszkań, choć przyznaje, że mieszkanie w tym miejscu będzie się wiązać z „dużymi uciążliwościami”

Wszyscy chcieli zobaczyć i poczuć dziwidło olbrzymie

Wszyscy chcieli zobaczyć i poczuć dziwidło olbrzymie

– Na ten moment czekaliśmy wszyscy. Zaczęło się! Nasze dziwidło olbrzymie (Amorphophallus titanum) dziś rozkwitnie – poinformował w niedzielę stołeczny Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego.

W Zamościu trwa wojna gokartowa. Licytujący chcą zdobyć kawałek miejskiego placu na wypożyczalnię

W Zamościu trwa wojna gokartowa. Licytujący chcą zdobyć kawałek miejskiego placu na wypożyczalnię

Dwanaście razy więcej niż cena wywoławcza – takie stawki oferowali licytujący podczas dzisiejszego przetargu na dzierżawę kawałka miejskiego placu. Chodzi o miejsce na wypożyczalnię gokartów rowerowych. A gokarty i tak już jeżdżą po zamojskim parku. Startują z... prywatnych posesji

Taneczny spektakl "Śpiąca Królewna" w Centrum Spotkania Kultur
19 czerwca 2021, 14:00

Taneczny spektakl "Śpiąca Królewna" w Centrum Spotkania Kultur

W sobotę, 19 czerwca aż trzykrotnie będzie można zobaczyć w Centrum Spotkania Kultur spektakl "Śpiąca Królewna" Teatru Tańca GRAWiTAN. Pokazy o godz. 14, 16 i 18.

Lublin: Klimatyzatory niezgody, czyli komu w bloku przeszkadza buczenie
Alarm24
galeria

Lublin: Klimatyzatory niezgody, czyli komu w bloku przeszkadza buczenie

Klimatyzatory lokali usługowych na parterze bloku przy ul. Fulmana przeszkadzają trzem mieszkańcom wyższych pięter. Pozostali się nie skarżą. Ci, którzy narzekają na hałas i drgania, skierowali sprawę do sądu

Na skróty przez Świdnik. Ruszy drugi etap budowy małej obwodnicy miasta

Na skróty przez Świdnik. Ruszy drugi etap budowy małej obwodnicy miasta

Lada dzień rozpocznie się drugi etap budowy al. Solidarności w Świdniku, tzw. małej obwodnicy miasta. Prace dotyczą odcinka od ul. Ks. J. Hryniewicza do ul. Kusocińskiego. Roboty mają potrwać do końca roku.

Polscy kibice tłumnie stawili się na treningu kadry i dodawali piłkarzom otuchy gromkimi brawami
film

Polscy kibice tłumnie stawili się na treningu kadry i dodawali piłkarzom otuchy gromkimi brawami

Gdańsk. Polscy kibice kolejny raz pokazali, dlaczego uważani są za najlepszych na świecie. Dzień po porażce naszej reprezentacji ze Słowacją 1:2 w pierwszym meczu Euro 2020 tłumnie pojawili się na otwartym treningu Biało-Czerwonych.

Biała Podlaska: 350 lat historii. Do kościoła św. Antoniego przyjechali Radziwiłłowie

Biała Podlaska: 350 lat historii. Do kościoła św. Antoniego przyjechali Radziwiłłowie

Kościół św. Antoniego obchodzi 350-lecie istnienia. – Cieszę się, że pamięta się tutaj o fundatorach tego miejsca – mówił Maciej Radziwiłł, który brał udział w uroczystościach. To jego przodkowie ufundowali kościół i klasztor.

Puławy: Drogowcy pamiętają o ulicy Niezapominajki

Puławy: Drogowcy pamiętają o ulicy Niezapominajki

Mieszkańcy ul. Niezapominajki na puławskim osiedlu Włostowice czekają na jezdnię z asfaltu, chodnik i latarnie. Zadanie ma szansę na wykonanie w tym roku. Niestety, poniedziałkowe otwarcie ofert nie przyniosło najlepszych wieści.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!