Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tych, którzy spóźniają się z płaceniem abonamentu RTV ścigałby komornik. A tych, którzy nawet nie zarejestrowali odbiorników nie ścigałby nikt.... No właśnie - czysta bzdura. Efekt zapewne będzie następujący... ludzie bojaźliwi dla świętego spokoju będą płacić do czasu, gdy abonament będzie obowiązywał, a odważniejsza część widowni wyrejestruje odbiorniki - NO BO SKORO I TAK NIKT NIE MOŻE SPRAWDZIĆ FAKTU POSIADANIA TV ...?!!!... to po jaki gwint tracić - dajmy na to 17zł do końca roku.... czyli 153zł.... a to nie jest takie nic w czasach marnych pensyjek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie ja jestem bojaźliwa, wkurzam się i płacę, myślałam, że przynajmniej zniosą dla tych najbiedniejszych, mąż jest na zasiłku przedemerytalnym i nic. Czy mogę np. wyrejestrować, tak jak tu jest napisane z powodu tego, że i tak zniosą ten abonament, czy to jest fikcja, bo prasa rożnie czasami pisze. Czy ktoś w ten sposób wyrejestrował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu można uniknąć płacenia jekiegoś abonamentu. Tylko płać i płać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abinament,ten wstretny komunistyczny podatek od zbogacenia istnieje do dziś,tylko pod inną postacią,która ładnie brzmi za POSIADANIE,ja posiadam buty ,lodówkę i wiele innych rzeczy, ale jak narazie nikt mi nie każe płacić za posiadanie tchże rzeczy. Jak długo jeszcze można naród karać tym komunizmem. Dziś wszystkie stacje radzą sobie bez abonamentu,tylko elita panstwowa,która zarabia krocie walczy aby zarobic jeszcze więcej i domaga się ściągalności od biedoty,jednym słowem WSTYD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno sie jak najszybciej zlikwidować tv analogową i przejśc wyłacznie na nadawanie cyfrowe. Każdy dostępny kanał tv powinien mieć w swej cenie tą część, która byłaby ów podatkiem. Ustawowo powinna być zagwarantowana możliwośc wybierania pojedynczych kanałów, a nie w pakietach. Każdy operator ma nawet teraz w analogu (kablówka) za dodatkową opłatą pojedyncze HBO, Canal+. W przypadku cyfrowego przekazu możliwości będą większe. I będzie sprawa prosta, jak ktoś chce oglądać TVPis, Polszmatę, TV Mango a nie chce np TVN lub odwrotnie - to płaci tylko za to co co wybrał i ogląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tych, którzy spóźniają się z płaceniem abonamentu RTV ścigałby komornik. A tych, którzy nawet nie zarejestrowali odbiorników nie ścigałby nikt." A o placacych regularnie i niewyrejestrowywujacych nie POmyslal nikt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie PAŃSTWO powinno zwrócić opłaty za abonament wszystkim , którzy płacili.......................... z odsetkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli nasi parlamentarzyści to stado baranów skoro jeszcze ustawy nie zrobili a juz jest do d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zaufania do parlamentarzystów. Oni tak naprawdę , to w ogóle nie myślą o obywatelu. Myśla tylko o własnych interesach. Komu pomógł poseł, albo senator? Sądzę, żę nikomu. Ciepłe posadki i to wszystko. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie!! Jeżeli mam Polsat cyfrowy i płacę co miesiąc abonament 37,9zł to czy muszę jeszcze dodatkowo płacić abonament telewizyjny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy pełnoletni obywatel powinie płacić abonament bezpośrednio na konto telewizji, jakieś 3zł miesięcznie, co daje ogromną sumę i jest to w interesie każdego Polaka żeby telewizja publicznie była telewizja rzetelną a nie korporacyjno polityczną. Do tego nie mogą pracować w telewizji ludzie partyjni i powiązani z rządem. Wydatki jak i wiele innych rzeczy powinny być jawne. Jest to pierwszy krok do tego żeby telewizja była choć trochę niezależna. Niestety to tylko marzenia ponieważ telewizja w demokracji działa podobnie jak w tyrani, jest po prostu narzędziem propagandy tylko że w demokracji musi korzystać z pewnych technik manipulacji informacją przeplatanymi reklamami i spotami. Kolorowo, bajecznie, rozrywkowo. Likwidacja abonamentu daje jeszcze gorsze skutki takie jak w USA gdzie wszystkie media nalezą do paru korporacji. http://www.przeklej.pl/plik/chomsky-i-medi...ar-0006re13968d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...