Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"analizy przepisane z Internetu" - tyle są warte wszystkie te - tfu - konsultacje, zlecane wujkom, szwagrom itp. pociotom. stek banałów znanych faktów i idiotyczne wnioski i zalecenia. a ceny za te "mądrości" słone, oj słone. K. Komorski mówi, że opracowanie zostało uzupełnione. z dziką chęcią chciałbym to zobaczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strona tlumaczenia 20-30zl ? a dają sobie podwyżki po pareset złotych każdemu a Dyrektorzy po pare tysięcy - BOMBA - tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A marszałek tańczy walca. Jutro finał. Niech bida piszczy, urzędnik się bawi. Ahoj, ta, la, la, łup cup, ta, la, la.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka kontrol przydałaby się w Końskowoli ciekawe ile tam wójt naszej kasy natrwonił!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolacje biznesowe..... Łatwo jest pójść do knajpy (lub zamówić katering) i nawpieprzać sie za państwowe pieniądze.Tak robili PiSdzielcy (Ziobro bardzo lubił pierniczki w czekoladzie),na posiedzeniach musiała być obowiązkowo kawa,ciasteczka,słodycze,paluszki....i inne smakołyki.Bardzo modne były i są obiady kupowane pod pretekstem spraw biznesowych.Niejaki Nowak, zatrudniony na stanowisku ministra wpieprza sobie obiadki w drogiej restauracji (ostatnio bardzo częstro opisywany w publikatorach). Bardzo często organizowane są spotkania z klerem (opłatek,kolęda,jajeczko,pokropek,rekolekcje),przy okazji wręczana jest spora koperta. Urząd miasta zatrudnia kierowców,ale po imprezkach czy "konferencjach" wzywa się taryfę i później dokonuje się opłaty z kasy magistratu.A kierowcy na etacie magistratu są.......Znany był też oprzypadek,gdy niejaka Fotyga Anna zatrudniała prywatną fryzjerkę i kosmetyczkę orza wizażystkę opłacane z puli resortu na czele którego stała. Dzisiejsi parlamentarzyści mają do dyspozycji bezpłątne solarium,basen,siłownię.W restauracji poselskiej zjedzą obiad za psie pieniądze.Otrzymują ryczałt za paliwo za jazdę własnym samochodem,a jak powszechnie wiadomo,do domów na prowincjach wracają samolotem lub innym środkiem transportu).A jak wiadomo-parlamentarzysta nie płaci biletu i ma pierwszeństwo w otrzymaniu miejsca np.w samolocie. Dlaczego więc prowincjonalni urzędnicy (np.z gminy czy jakiejś mie=ściny typu Lublin) nie mogą korzystać z "przysługujących im" przywilejów? I teraz wiadomo,dlaczego tak wielu pcha się do koryta?Obiecują pracować ciężko,uczciwie dla dobra wyborców,mieszkańców i innej gawiedzi.Fakty okazują się inne. Znam jedną posłankę (spoza Lublina) a reprezentującą nasz region,która jak mi wiadomo nie chce czerpać jako takich korzyści przysługujących jej z racji zasiadania w parlamencie.. Ale to są wyjątki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwer napisał:
strona tlumaczenia 20-30zl ? a dają sobie podwyżki po pareset złotych każdemu a Dyrektorzy po pare tysięcy - BOMBA - tak trzymać
Dodam,że urzędy zatrudniają różnych tłumaczy.Dlaczego więc zlecać innym firmom tłumaczenie dokumentów?Jeśli zatrudnieni tłumacze nie mają odpowiednich kwalifikacji-pogonić tałatajstwo,zlikwidować departament,a za oszczędzone pieniądze można zlecać tłumaczenie dokumentów. Z tym tłumaczeniem to sobie przypominam taki oto fakt.Otóż gdy zmarł JP II,głóśno bardzo mówiono,że pozostawił po sobie obszerny testament (ręcznie zapisany).Było tego około 15 kartek zapisanych maczkiem.Kamerdyner kapciowy poinformował publicznie,że ten "testament" zosyanie opublikowany dopiero po "tłumaczeniu" (!?).Po jakimś czasie (chyba pon.miesiąc),testament JP II został opublikowany.Okazało się,że to zaledwie 5 kartelusików (a NIE 15 KARTEK) mało znaczących,prywatnych zapisków.Może więc w przypadku magistratu chodzi o takie same tłumaczenia tekstów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie teraz Komorski ucieknie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te zarzuty to przejaw wiejskiej mentalności redaktorów tej pseudo gazety, jak się dba o relacje z biznesem to cieżko kazać mu płacić za siebie... Liczy się skuteczność a tej Ratuszowi nie brakuje. Dziennikwiejski- poziom artykułu jest żenujący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto wyszło na prostą, nowi inwestorzy wciąż się pojawiają- jak można takimi artykułami sabotować działania własnego miasta! Przecież to niemądre... Mało obiektywny i słaby brukowy artykuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik i jego śledztwo. Śmiech na sali. Czepila się menda z dziennika i wszyscy szczęśliwi ze można komuś dopiec. Normalne ze miasto musi przeznaczyć pieniądze na relacje z inwestorami jak drodzy mieszkańcy chcecie zeby wreszcie w naszym mieście zaczęło się coś dziać i zeby była praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-----------------------BRAWO DLA REDAKCJI "DZIENNIK WSCHODNI" !---------------------------------------- Są Internauci którzy krytykują Redakcje "DW" (sic?) a ja jedynie wyznam DZIĘKUJEMY ! PROSIMY PO DZIENNIKARSKU PILOTOWAĆ AKCJE KONTROLI LUBELSKIEGO RATUSZA ! . Niech krytykujący Internauci zwrócą uwagę, że dla przykładu Redakcja "Kurier Nielubelski" w ogle nawet jednego zdania nie napisała o tej "kontroli" (sic?). Czyli tylko "Dziennik Wschodni" spełnia role pełnomocnika Lublinian . Dziennikarze lubelscy zgodnie z prawem mogą otworzyć -dziennikarskie dochodzenie- w kontrowersyjnych decyzjach dla Lublina i po stwierdzeniu uchybień prawnych dalsze dochodzenie przekazać "CBA" (Central ne Biuro Antykorupcyjne) lub "NIK" ( Najwyższa Izba Kontroli) . Za taką prolubelską działalność będziemy tę Redakcje popierać i uznawać za Naszego Pełnomocnika . Nie piszę o "cudach" , tak winna wyglądać działalność dziennikarska !. Jeżeli jest to możliwe (?) to bardzo prosimy Redakcje "DW" o pismo do Kancelarii Lubelskiego Ratusza o anulowanie "kontroli jesiennej" i przygotowanie Urzędu do Kontroli KOMISJI ZARZĄDU REGIONU ŚRODKOWO-WSCHODNIEGO NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" W LUBLINIE która w imieniu Mieszkańców Lublina przeprowadzi kontrole ; 1) KONTROLA OTRZYMANYCH DOTACJI "UE" 2) KONTROLA INWESTYCJI Z OTRZYMANYCH DOTACJI "UE" 3 ) USTALENIE ZASAD PRAWNYCH POWOŁYWANIA I DZIAŁALNOŚCI TZW. "SPÓŁEK" W LUBELSKIM RATUSZU . Te 3 punkty pozwolą na uznaniu uczciwej profesjonalności lubelskiego Ratusza a zwłaszcza Kancelarii Prezydenta Miasta Krzysztofa Zuka (PO) . Nie chcemy kontroli kto ile wypił i ile zjadł podczas tzw. Kolacji Biznesowych gdyż takie "kolacje" są praktykowane i na takie Kolacje winien być tzw. "fundusz reprezentacyjny" . W polskiej mentalności-- "bez flaszki niczego nie załatwisz"-- a przy zmianie "pokoleń" "flaszka" zastąpiona jest tzw. "Kolacją Biznesową" i jest to NORMA LNOŚĆ . Dlatego nie interesują Nas "Kolacje" tylko DOTACJE "UE" i INWESTYCJE Z TYCH DOTACJI. Ps. Wystawienie KOMISJI KONTROLII z Zarządu Regionu SW NSZZ"SOLIDARNOŚĆ" W LUBLINIE , nie jest uzgodnione z Zarządem Regionu . Jest to tylko propozycja WIARYGODNOŚCI KOMISJI JAKA MIAŁABY PRZEPROWADZIĆ KONTROLE . "SOLIDARNOŚĆ" POSIADA HISTORYCZNĄ WIA RYGODNOŚĆ I TYLKO TA KOMISJA POWINNA PRZEPROWADZIĆ KONTROLE W RATUSZU .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać pieniądze marnuja nadal. Nie wierzę żeby te komentarze o czepialstwie dziennika nie były napisane przez pracowników ratusza! Weźcie sie ludzie do roboty a nie czas tracicie i nasze pieniadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za gazeta, której pracownicy sami piszą sobie komentarze, sprawdzić ip można w prosty sposób ale w dw inteligencji nie uswiadczysz- ludzie żenada- w tej redakcji wieje pustostanem właściwie PIStostanem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik pożal się boże wschodni. Obornikiem wieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego nie ma tego artykulu w wersji papierowej. czy prezydent postraszyl zabraniem zlecen na ogloszenia.jesli puscicie to w wersji papierowej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartuś napisał:
Dziennik pożal się boże wschodni. Obornikiem wieje.
Bartoszu S. to ty???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...