Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kościół zaklejony, organista wystraszony

Utworzony przez Pinokio, 7 grudnia 2007 r. o 08:34 Powrót do artykułu
niezalezny napisał:
Podaj choć jeden dowód na prawdziwość swoich słów, fenix. A jeżeli nie, zamilknij, bo nie wiesz, co cię czeka za kłamstwo.
czyżby sąd boży? A MOŻE MĘKI PIEKIELNE? o dowody zapytajcie mieszkańców parafii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
jak masz takie głupoty gadać to nie mów nic bo spamisz forum.. a jak jesteś taki odważny to powiedz ks. Sołtysowi te plugawe kłamstwa prosto w twarz
czyżby ks sołtys się obraził - prawda w oczy kole czego masz się cować pod tak żłosnym nickiem klecho?jako mieszkaniec jesteś tu tylko czasowy i tak cie na taczkach wywleką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm... mieszkam w tej parafii i ks. Proboszcz nic mi nie zawinił, nie znam ŻADNYCH dowodów ze przegrał w karty coś.. jak macie to dajcie... to samo z tymi dzwonami ze chciał ich sprzedać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy popełnia błędy, jedni mniej szkodliwe a inni bardziej. Ksiądz również jest człowiekiem a błądzić rzeczą ludzką. Jednak dziwi mnie to, dlaczego krytykujemy i komentujemy wyłącznie jego błędy, zupełnie pomijając to co dobrego zrobił dla parafii. A zrobił wiele... Moim zdaniem, jeśli faktycznie byłby hazardzistą, mielibyśmy brzydko wyglądający, niezadbany i tym bardziej niewyremontowany kościół bo nasza kasa byłaby inwestowana w grę a nie w świątynię. Przeciwnicy księdza proboszcza chyba nie mają co w domu robić i z nudów przyjeżdżają rozkręcić nową aferę, chociaż co fakt to fakt... Nasz proboszcz jest chamem i nie ma poczucia taktu w związku z czym obie strony są siebie warte... Ehh... w każdym razie życzę szczęścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam tematu od podstaw,ale współczuję i księdzu Sołtysowi,i koledze po fachu.Tylko powiedz mi kolego czemu nie zgodziłeś się na układ(jakikolwiek) z księdzem?Przecież masz chore dziecko!!!Widocznie nie zostałeś jeszcze postawiony "pod murem". A jeżeli masz trochę godności to nie szukaj wsparcia u ludzi,którzy są głupi i przeciwstawiają się księdzu.Oni przy większym zagrożeniu nie będą przy tobie tylko odwrócą się od ciebie plecami.Wiem co mówię.A tak ogólnie tym dobroczyńcom i wiernym wszystkiemu co nie Święte życzę wesołych świąt Bożego Narodzenia.Może Mały Jezus w żłóbeczku przypomni wam po co jesteście na tym świecie.                         Organista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...