Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

6 grudnia 2007 r.
17:29
Edytuj ten wpis

Kościół zaklejony, organista wystraszony

0 25 A A

Poranna msza zamiast o siódmej odbyła się o dziesiątej. I to dopiero po interwencji policji. Bo ktoś zalepił pianką montażową zamki w drzwiach do kościoła.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Ksiądz tylko pobłogosławił wiernych na dworze i wspólnie odśpiewali kilka pieśni. Zaraz potem zawiadomił policję - relacjonuje Maria Król, handlująca na straganie podczas odpustu.
- Dokonaliśmy wspólnie wejścia do świątyni i zabezpieczyliśmy dowody. Będziemy prowadzili w tej sprawie dochodzenie - wyjaśnia Jarosław Klonowski z policji w Kraśniku.
Spór mieszkańców Zakrzówka z proboszczem parafii pw. św. Mikołaja Ryszardem Sołtysem trwa od dłuższego czasu. Poszło o dzwony. Ksiądz przestał ich używać, bo bał się, że mogą spaść. W zamian kupił elektroniczne. Emocje sięgnęły zenitu, gdy Zakrzówek obiegła plotka, że proboszcz zabytkowe dzwony zamierza oddać na złom. Tego mieszkańcom było za wiele. Założyli komitet w obronie dzwonów i zaczęli zbierać pieniądze na ich renowację.
Gdy sprawa dzwonów zaczęła przycichać, wybuchł kolejny konflikt. Poszło o organistę, którego zwolnił proboszcz. W jego obronie stanęła część mieszkańców Zakrzówka - wśród nich Leon Mazur. Przed jedną z mszy zatarasował drzwi i oświadczył, że nowego organisty nie wpuści.
- Wtedy ksiądz proboszcz prysnął mi gazem łzawiącym w oczy - skarżył się Mazur. Po tym zajściu trafił do szpitala.
Wczoraj sytuacja sięgnęła zenitu, bo nieznany sprawca zalepił pianką montażową zamki w drzwiach do kościoła. Msza odpustowa odbyła się z trzygodzinnym poślizgiem i to po interwencji policji.
- Wstyd na całą Polskę! Zakrzówek jest słynny, ale nie od tej strony co trzeba. Przecież powinni się opamiętać i przestać! - komentuje pani Jadwiga.
Napiętej atmosfery, która od dłuższego czasu panuje w parafii nie wytrzymał nowy organista z Kiełczewic, który miał zastąpić zwolnionego muzyka. Po tym jak kilkakrotnie był zastraszany przez mieszkańców, zrezygnował z pracy.
- To młody człowiek. Jeszcze się uczy, chce mieć spokój. Dlatego zrezygnował - mówi jego kuzyn, pan Marian.
Sprawa zastraszania mężczyzny trafiła już do prokuratury. W najbliższych dniach będzie wiadomo, czy zostanie wszczęte śledztwo.
Organista, którego zwolnił z pracy ks. Sołtys też nie chce mieć już nic wspólnego z parafią. Wraz z żoną i dziećmi zamierza jak najszybciej wyprowadzić się z Zakrzówka.
Co na to ksiądz Sołtys? - Nie będę na ten temat nic mówił - ucina duchowny.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
organista z innej parafi / 24 listopada 2008 o 23:09
0
Nie znam tematu od podstaw,ale współczuję i księdzu Sołtysowi,i koledze po fachu.Tylko powiedz mi kolego czemu nie zgodziłeś się na układ(jakikolwiek) z księdzem?Przecież masz chore dziecko!!!Widocznie nie zostałeś jeszcze postawiony "pod murem". A jeżeli masz trochę godności to nie szukaj wsparcia u ludzi,którzy są głupi i przeciwstawiają się księdzu.Oni przy większym zagrożeniu nie będą przy tobie tylko odwrócą się od ciebie plecami.Wiem co mówię.A tak ogólnie tym dobroczyńcom i wiernym wszystkiemu co nie Święte życzę wesołych świąt Bożego Narodzenia.Może Mały Jezus w żłóbeczku przypomni wam po co jesteście na tym świecie.
                        Organista.
Nie znam tematu od podstaw,ale współczuję i księdzu Sołtysowi,i koledze po fachu.Tylko powiedz mi kolego czemu nie zgodziłeś się na układ(jakikolwiek) z księdzem?Przecież masz chore dziecko!!!Widocznie nie zostałeś jeszcze postawiony "pod murem". A jeżeli masz trochę godności to nie szukaj wsparcia u ludzi,którzy są głupi i przeciwstawiają się księdzu.Oni przy większym zagrożeniu nie będą przy tobie tylko odwrócą się od ciebie plecami.Wiem co mówię.A tak ogólnie tym dobroczyńcom i wiernym wszystkiemu co nie Święte życzę... rozwiń
Avatar
Ona 22 / 12 listopada 2008 o 17:36
0
Każdy popełnia błędy, jedni mniej szkodliwe a inni bardziej. Ksiądz również jest człowiekiem a błądzić rzeczą ludzką. Jednak dziwi mnie to, dlaczego krytykujemy i komentujemy wyłącznie jego błędy, zupełnie pomijając to co dobrego zrobił dla parafii. A zrobił wiele...
Moim zdaniem, jeśli faktycznie byłby hazardzistą, mielibyśmy brzydko wyglądający, niezadbany i tym bardziej niewyremontowany kościół bo nasza kasa byłaby inwestowana w grę a nie w świątynię.
Przeciwnicy księdza proboszcza chyba nie mają co w domu robić i z nudów przyjeżdżają rozkręcić nową aferę, chociaż co fakt to fakt... Nasz proboszcz jest chamem i nie ma poczucia taktu w związku z czym obie strony są siebie warte... Ehh... w każdym razie życzę szczęścia
Każdy popełnia błędy, jedni mniej szkodliwe a inni bardziej. Ksiądz również jest człowiekiem a błądzić rzeczą ludzką. Jednak dziwi mnie to, dlaczego krytykujemy i komentujemy wyłącznie jego błędy, zupełnie pomijając to co dobrego zrobił dla parafii. A zrobił wiele...
Moim zdaniem, jeśli faktycznie byłby hazardzistą, mielibyśmy brzydko wyglądający, niezadbany i tym bardziej niewyremontowany kościół bo nasza kasa byłaby inwestowana w grę a nie w świątynię.
Przeciwnicy księdza proboszcza chyba nie mają co w domu robić i z nud... rozwiń
Avatar
Mieszkaniec Zakrzówka / 10 stycznia 2008 o 20:37
0
hmm... mieszkam w tej parafii i ks. Proboszcz nic mi nie zawinił, nie znam ŻADNYCH dowodów ze przegrał w karty coś.. jak macie to dajcie... to samo z tymi dzwonami ze chciał ich sprzedać...
Avatar
fenix / 4 stycznia 2008 o 21:08
0
mieszkaniec napisał:
jak masz takie głupoty gadać to nie mów nic bo spamisz forum..
a jak jesteś taki odważny to powiedz ks. Sołtysowi te plugawe kłamstwa prosto w twarz

czyżby ks sołtys się obraził - prawda w oczy kole czego masz się cować pod tak żłosnym nickiem klecho?jako mieszkaniec jesteś tu tylko czasowy i tak cie na taczkach wywleką
Avatar
fenix / 4 stycznia 2008 o 21:05
0
niezalezny napisał:
Podaj choć jeden dowód na prawdziwość swoich słów, fenix. A jeżeli nie, zamilknij, bo nie wiesz, co cię czeka za kłamstwo.

czyżby sąd boży? A MOŻE MĘKI PIEKIELNE? o dowody zapytajcie mieszkańców parafii
Avatar
alabasta / 16 grudnia 2007 o 18:37
0
A skąd jesteście pewni że to ludzie zakleili Kościół??? Sorry bardzo ale to nie jest tylko moje zdanie że jeżeli ludzie mieliby coś zaklejać to byłaby to PLEBANIA a nie Kościół. Po co zaklejac Kosciół pomyślcie logicznie... oni maja konflikt z ksiedzem a nie kosciolem a tak... to uwieziliby tego, kogo chcieli... A tak w ogole to misje sie wszystkim bardzo podobaly i chodzilo mnostwo ludzi do kosciola!! nie wierze zeby to byli parafianie!! chyba ze jakas nieodpowiedzialna mlodziez, w co rowniez watpie...zastanowcie sie!!
Avatar
wizjoner / 16 grudnia 2007 o 15:35
0
NADSZEDŁ CZAS ŚWIĄT, CZAS OPAMIĘTANIA - MAM NADZIEJEĘ, ŻE LUDZIE SKUPIENI WOKÓŁ WŁADZY ZDADZĄ SOBIE SPRAWĘ Z BŁĘDÓW- TO JUZ NIE PIERWSZY, KTÓRY TRACI PRZEZ WAS PRACĘ, OPAMIETAJCIE SIĘ, ODRZUĆCIE INTRYGI A ZAJMIJCIE SIĘ FUNDUDZAMI INWESTYCJAMI, KOŚCIÓŁ TRWA PRZEZ WIEKI, WY JUŻ NIEBAWEM ODEJDZIECIE, POSŁUCHAJCIE TYLKO LUDZI....

WIZJONER
Avatar
alicja22 / 13 grudnia 2007 o 21:10
0
Ida swienta moze wreszcie nadejdzie spokuj w Zakrzowku tego życze wszystkim OSTUDZENIA SIE Z EMOCJI SPOKOJNYCH SWIAT
Avatar
organ nista / 13 grudnia 2007 o 08:18
0
Dobry jest ten artykuł: [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071109/MAGAZYN/71108020"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...AGAZYN/71108020[/url]
A Zakrzowiakom proponuję,aby przestali dawać "na tacę",aby nie dali ani grosza za kolędę.Klecha wreszcie się otrząśnie i dojdzie do wniosku,że to właśnie parafianie go utrzymują.
Tacy przeważnie złośliwi są księża.Ale to brak baby uderza im na mózg
Avatar
wierny / 13 grudnia 2007 o 00:45
0
MAM JUZ DOŚĆ INTRYG LUDZI ZWIĄZANYCH Z AKTUALNĄ WŁADZĄ, NIE ROZSIEWAJCIE FAŁSZYWYCH PLOTEK NT KSIĘŻY. MAM JUZ DOŚĆ CAŁEGO ZAMIESZANIA- A ZWŁASZCZA LUDZI SKUPIONYCH WOKÓŁ WŁADZY. DAJCIE SZANSE MŁODYM, ODEJDŹCIE JUZ OD STPŁKÓW. MAMY JUZ WAS DOŚĆ. WASZ CZAS SIE SKOŃCZYŁ. WASZA WŁADZA JEST ZMIENNA A KOŚCIÓŁ TRWA NIEPRZERWANIE O TYSIĘCY LAT. DAJCIE SPOKÓJ KOŚCIOŁOWIM I KAPŁANOM A ZAJMIJCIE SIĘ WASZYMI NIEUDOLNYMI RZĄDAMI!!!!

WIERNY WYBORCA
Avatar
organista z innej parafi / 24 listopada 2008 o 23:09
0
Nie znam tematu od podstaw,ale współczuję i księdzu Sołtysowi,i koledze po fachu.Tylko powiedz mi kolego czemu nie zgodziłeś się na układ(jakikolwiek) z księdzem?Przecież masz chore dziecko!!!Widocznie nie zostałeś jeszcze postawiony "pod murem". A jeżeli masz trochę godności to nie szukaj wsparcia u ludzi,którzy są głupi i przeciwstawiają się księdzu.Oni przy większym zagrożeniu nie będą przy tobie tylko odwrócą się od ciebie plecami.Wiem co mówię.A tak ogólnie tym dobroczyńcom i wiernym wszystkiemu co nie Święte życzę wesołych świąt Bożego Narodzenia.Może Mały Jezus w żłóbeczku przypomni wam po co jesteście na tym świecie.
                        Organista.
Nie znam tematu od podstaw,ale współczuję i księdzu Sołtysowi,i koledze po fachu.Tylko powiedz mi kolego czemu nie zgodziłeś się na układ(jakikolwiek) z księdzem?Przecież masz chore dziecko!!!Widocznie nie zostałeś jeszcze postawiony "pod murem". A jeżeli masz trochę godności to nie szukaj wsparcia u ludzi,którzy są głupi i przeciwstawiają się księdzu.Oni przy większym zagrożeniu nie będą przy tobie tylko odwrócą się od ciebie plecami.Wiem co mówię.A tak ogólnie tym dobroczyńcom i wiernym wszystkiemu co nie Święte życzę... rozwiń
Avatar
Ona 22 / 12 listopada 2008 o 17:36
0
Każdy popełnia błędy, jedni mniej szkodliwe a inni bardziej. Ksiądz również jest człowiekiem a błądzić rzeczą ludzką. Jednak dziwi mnie to, dlaczego krytykujemy i komentujemy wyłącznie jego błędy, zupełnie pomijając to co dobrego zrobił dla parafii. A zrobił wiele...
Moim zdaniem, jeśli faktycznie byłby hazardzistą, mielibyśmy brzydko wyglądający, niezadbany i tym bardziej niewyremontowany kościół bo nasza kasa byłaby inwestowana w grę a nie w świątynię.
Przeciwnicy księdza proboszcza chyba nie mają co w domu robić i z nudów przyjeżdżają rozkręcić nową aferę, chociaż co fakt to fakt... Nasz proboszcz jest chamem i nie ma poczucia taktu w związku z czym obie strony są siebie warte... Ehh... w każdym razie życzę szczęścia
Każdy popełnia błędy, jedni mniej szkodliwe a inni bardziej. Ksiądz również jest człowiekiem a błądzić rzeczą ludzką. Jednak dziwi mnie to, dlaczego krytykujemy i komentujemy wyłącznie jego błędy, zupełnie pomijając to co dobrego zrobił dla parafii. A zrobił wiele...
Moim zdaniem, jeśli faktycznie byłby hazardzistą, mielibyśmy brzydko wyglądający, niezadbany i tym bardziej niewyremontowany kościół bo nasza kasa byłaby inwestowana w grę a nie w świątynię.
Przeciwnicy księdza proboszcza chyba nie mają co w domu robić i z nud... rozwiń
Avatar
Mieszkaniec Zakrzówka / 10 stycznia 2008 o 20:37
0
hmm... mieszkam w tej parafii i ks. Proboszcz nic mi nie zawinił, nie znam ŻADNYCH dowodów ze przegrał w karty coś.. jak macie to dajcie... to samo z tymi dzwonami ze chciał ich sprzedać...
Avatar
fenix / 4 stycznia 2008 o 21:08
0
mieszkaniec napisał:
jak masz takie głupoty gadać to nie mów nic bo spamisz forum..
a jak jesteś taki odważny to powiedz ks. Sołtysowi te plugawe kłamstwa prosto w twarz

czyżby ks sołtys się obraził - prawda w oczy kole czego masz się cować pod tak żłosnym nickiem klecho?jako mieszkaniec jesteś tu tylko czasowy i tak cie na taczkach wywleką
Avatar
fenix / 4 stycznia 2008 o 21:05
0
niezalezny napisał:
Podaj choć jeden dowód na prawdziwość swoich słów, fenix. A jeżeli nie, zamilknij, bo nie wiesz, co cię czeka za kłamstwo.

czyżby sąd boży? A MOŻE MĘKI PIEKIELNE? o dowody zapytajcie mieszkańców parafii
Avatar
alabasta / 16 grudnia 2007 o 18:37
0
A skąd jesteście pewni że to ludzie zakleili Kościół??? Sorry bardzo ale to nie jest tylko moje zdanie że jeżeli ludzie mieliby coś zaklejać to byłaby to PLEBANIA a nie Kościół. Po co zaklejac Kosciół pomyślcie logicznie... oni maja konflikt z ksiedzem a nie kosciolem a tak... to uwieziliby tego, kogo chcieli... A tak w ogole to misje sie wszystkim bardzo podobaly i chodzilo mnostwo ludzi do kosciola!! nie wierze zeby to byli parafianie!! chyba ze jakas nieodpowiedzialna mlodziez, w co rowniez watpie...zastanowcie sie!!
Avatar
wizjoner / 16 grudnia 2007 o 15:35
0
NADSZEDŁ CZAS ŚWIĄT, CZAS OPAMIĘTANIA - MAM NADZIEJEĘ, ŻE LUDZIE SKUPIENI WOKÓŁ WŁADZY ZDADZĄ SOBIE SPRAWĘ Z BŁĘDÓW- TO JUZ NIE PIERWSZY, KTÓRY TRACI PRZEZ WAS PRACĘ, OPAMIETAJCIE SIĘ, ODRZUĆCIE INTRYGI A ZAJMIJCIE SIĘ FUNDUDZAMI INWESTYCJAMI, KOŚCIÓŁ TRWA PRZEZ WIEKI, WY JUŻ NIEBAWEM ODEJDZIECIE, POSŁUCHAJCIE TYLKO LUDZI....

WIZJONER
Avatar
alicja22 / 13 grudnia 2007 o 21:10
0
Ida swienta moze wreszcie nadejdzie spokuj w Zakrzowku tego życze wszystkim OSTUDZENIA SIE Z EMOCJI SPOKOJNYCH SWIAT
Avatar
organ nista / 13 grudnia 2007 o 08:18
0
Dobry jest ten artykuł: [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071109/MAGAZYN/71108020"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...AGAZYN/71108020[/url]
A Zakrzowiakom proponuję,aby przestali dawać "na tacę",aby nie dali ani grosza za kolędę.Klecha wreszcie się otrząśnie i dojdzie do wniosku,że to właśnie parafianie go utrzymują.
Tacy przeważnie złośliwi są księża.Ale to brak baby uderza im na mózg
Avatar
wierny / 13 grudnia 2007 o 00:45
0
MAM JUZ DOŚĆ INTRYG LUDZI ZWIĄZANYCH Z AKTUALNĄ WŁADZĄ, NIE ROZSIEWAJCIE FAŁSZYWYCH PLOTEK NT KSIĘŻY. MAM JUZ DOŚĆ CAŁEGO ZAMIESZANIA- A ZWŁASZCZA LUDZI SKUPIONYCH WOKÓŁ WŁADZY. DAJCIE SZANSE MŁODYM, ODEJDŹCIE JUZ OD STPŁKÓW. MAMY JUZ WAS DOŚĆ. WASZ CZAS SIE SKOŃCZYŁ. WASZA WŁADZA JEST ZMIENNA A KOŚCIÓŁ TRWA NIEPRZERWANIE O TYSIĘCY LAT. DAJCIE SPOKÓJ KOŚCIOŁOWIM I KAPŁANOM A ZAJMIJCIE SIĘ WASZYMI NIEUDOLNYMI RZĄDAMI!!!!

WIERNY WYBORCA
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 listopada 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 listopada 2018 r. 0 0

Czy powstanie koalicja w nowej Radzie Miasta Puławy?

Czy powstanie koalicja w nowej Radzie Miasta Puławy? 4 24

Największe szanse na utrzymanie stanowiska przewodniczącej rady miasta Puławy ma Bożena Krygier (PiS). Wśród jej zastępców prawdopodobnie znajdą się radni „Samorządowców” Janusza Grobla oraz „Niezależnych Wyborców” Pawła Maja.

Agro na obcasach. Wszystko dla pań

Agro na obcasach. Wszystko dla pań 0 0

To ukłon w stronę kobiet mieszkających i pracujących na terenach wiejskich. Panie zostały zaproszone na koncert trzech tenorów TRE Voci w Filharmonii Lubelskiej w ramach programu „Agro na obcasach”.

Promocja książki „Scena Lublin” w Teatrze Starym
15 listopada 2018, 19:30

Promocja książki „Scena Lublin” w Teatrze Starym 0 0

W czwartek o godz. 19.30 (po spektaklu „Żywi i umarli, czyli Bandyci w piekle”) w Teatrze Starym zacznie się promocja książki „Scena Lublin” i spotkanie z jej autorami: Jarosławem Cymermanem, Dominikiem Gacem, Grzegorzem Kondrasiukiem.

Przedsiębiorcy walczą o pieniądze za wykonane prace. Grozili blokadą Centralnej Magistrali Kolejowej

Przedsiębiorcy walczą o pieniądze za wykonane prace. Grozili blokadą Centralnej Magistrali Kolejowej 9 3

Nie dojdzie do blokady Centralnej Magistrali Kolejowej, zaplanowanej na środę przez podwykonawców firmy Astaldi, która nie zapłaciła im za prace wykonane przy przebudowie linii kolejowej nr 7 między Lublinem a Dęblinem.

Nowe miejsce w Lublinie. Dla miłośników meksykańskiego jedzenia
galeria

Nowe miejsce w Lublinie. Dla miłośników meksykańskiego jedzenia 42 8

Przy ul. Lubartowskiej 53 w Lublinie pojawił się „Kartel Mexican Food”, który serwuje dania ostre, średnio ostre i lekko ostre. Pierwsze burritos lokal w kontenerze sprzedał we wtorek.

Marta Baum w Pracowniach Kultury Maki
17 listopada 2018, 18:00

Marta Baum w Pracowniach Kultury Maki 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 18 w Pracowniach Kultury Maki odbędzie się koncert Marty Baum - Retroelectro. To połączenie muzyki przedwojennej z nowoczesnymi brzmieniami.

Urzędnicy marszałka dostali już premie przedświąteczne. "Znam pracowników, trzeba im podziękować za ich pracę"

Urzędnicy marszałka dostali już premie przedświąteczne. "Znam pracowników, trzeba im podziękować za ich pracę" 27 26

Pytania o zatrudnianie w urzędzie marszałkowskim i przyznawanie nagród tuż po ogłoszeniu wyników wyborów samorządowych padły podczas wtorkowej, ostatniej sesji sejmiku województwa upływającej kadencji.

Sensacja w Piotrkowie: Azoty Puławy pokonane

Sensacja w Piotrkowie: Azoty Puławy pokonane 2 4

W meczu rozegranym awansem Azoty Puławy przegrały z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski 31:32. Była to trzecia porażka puławian w sezonie. Do tej pory ulegli Górnikowi Zabrze i PGE Vive Kielce.

Lublin: Kobieta znalazła pieniądze w galerii handlowej przy al. Witosa

Lublin: Kobieta znalazła pieniądze w galerii handlowej przy al. Witosa 7 0

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Lublinie poszukują właściciela pieniędzy.

Żołnierze mieli obronić puławskie Azoty przed atakiem dywersyjno-sabotażowym [zdjęcia]
galeria

Żołnierze mieli obronić puławskie Azoty przed atakiem dywersyjno-sabotażowym [zdjęcia] 57 13

Trwają największe manewry wojskowe w Polsce Anakonda-18. Po raz pierwszy biorą w nich udział żołnierze WOT, w tym blisko 140 z 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Po wyborach, to po plakatach. Kiedy materiały wyborcze powinny zniknąć z ulic?

Po wyborach, to po plakatach. Kiedy materiały wyborcze powinny zniknąć z ulic? 1 0

30 dni – tyle czasu po dniu wyborów ma pełnomocnik wyborczy komitetu wyborczego na usunięcie plakatów i haseł wyborczych oraz urządzeń ogłoszeniowych ustawionych w celu prowadzenia kampanii wyborczej – przypomina Państwowa Komisja Wyborcza. Za niedopełnienie tego obowiązku grozi grzywna.

Biało-Czerwoni w "szpagacie" przed meczami z Czechami i Portugalią

Biało-Czerwoni w "szpagacie" przed meczami z Czechami i Portugalią 1 0

Trwa zgrupowanie Reprezentacja Polski w Gdańsku, gdzie w czwartek zmierzy się towarzysko z Czechami, a we wtorek w ostatnim meczu Dywizji A w Lidze Narodów spróbuje sprawić niespodziankę i ograć Portugalię

Miliony na turystyczne pomysły. Pożyczki także dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego

Miliony na turystyczne pomysły. Pożyczki także dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego 1 3

50 mln zł – to pula do dyspozycji małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w branży turystycznej w jednym z pięciu województw Polski Wschodniej – w ramach drugiej transzy projektu „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka”.

Koncert Frozen Catz w Padbarze
17 listopada 2018, 20:00

Koncert Frozen Catz w Padbarze 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 20 w Padbarze (ul. Grodzka 1) odbędzie się koncert lubelskiej formacji Frozen Catz.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!