Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takiego,który dogodzi wszystkim nie znajdziecie.Skromny,uduchowiony, cichy i pokornego serca za spokojny..., chytrus,skąpiec i zdzierca nie odpowiada...,ludzki,kontaktowy,z poczuciem humoru zły-szuka wrażeń... i tak można wyliczać w nieskończoność. A nie daj Boże wymagający zarówno od siebie jak i innych,bezpośredni i szczery - z góry skazany na porażkę. I co nie można przepłacić zdrowiem chcąc sprostać wszystkim wymaganim jakie stawiamy?! Ja życzę Wszystkim anielskiej cięrpliwości do tych opierdliwców ,a nade wszystko zdrowia i spokoju wewnętrznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pinokio napisał:
Tak pacierza uczy ksiądz, sznurować buty pan od wf, mówić dzień dobry pani wychowawczyni, nie bawić się zapałkami pan od BHP, to by nie mazać po ławkach pan konserwator, że trzeba zmieniać obuwie pani sprzątaczka,pieniądze na utrzymanie dzieci gmina.A rodzice gdzie. Brawo prawidłowa postawa.
POPIERAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja będę dość oryginalna i odważna i się podpiszę... kto robi większą aferę niż ludzie...sami pomyślcie??? ja nie rozumie jednej rzeczy...nikt nie wyrzuca Ks. z parafii, nauczyciele są na tyle mądrzy, że nie wezwali policji bo nie chcieli pogrążyć bardziej księdza... zaraz mi tu napiszecie, ze zwolnili Ks. z nauczania religii przez znajomości...bo może chcieli zwolnić komuś stanowisko?? sami chodziliście tyle lat do podstawówki i wiecie jacy są nasi nauczyciele..moim zdaniem możemy im dużo zawdzięczać, a to że jedna czy druga osoba nie umie tabliczki mnożenia to nie wina nauczycieli...przecież nauczyciel nie wbije wam mądrości do głów... to forum powstało po to, żeby wyrazić swoją opinię, a nie żeby się wyzywać jak Wy to robicie.. emerytki wstawiły się za Ks. wszczynając aferę pod Kościołem...uważacie, ze to jest odpowiednie miejsce??? moim zdaniem nie!!! osobiście szanuje naszego Księdza, ale musi być w tym wszystko ziarenko prawdy...może nasz ksiądz nie jest alkoholikiem jak nie którzy piszą, ale musiało mu się zdarzyć i to nie raz przyjść do szkoły wczorajszym...tak nie powinno być. I nie piszcie mi tu, że przez jedna nauczycielkę Ks. został oskarżony bo to nie prawda...grono pedagogiczne musiało zadecydować... gdyby tak nauczyciel przyszedł, że tak powiem na "kacu" to bez dyskusji by go wyrzucili ze szkoły... a teraz zacytuje pewien tekst z kabaretu: " ja osobiście życzę Panu wszystkiego dobrego ale na chamstwo Pan nic nie poradzi" ...zaistniała sytuacja to jeden wielki kabaret...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja będę dość oryginalna i odważna i się podpiszę... kto robi większą aferę niż ludzie...sami pomyślcie??? ja nie rozumie jednej rzeczy...nikt nie wyrzuca Ks. z parafii, nauczyciele są na tyle mądrzy, że nie wezwali policji bo nie chcieli pogrążyć bardziej księdza... zaraz mi tu napiszecie, ze zwolnili Ks. z nauczania religii przez znajomości...bo może chcieli zwolnić komuś stanowisko?? sami chodziliście tyle lat do podstawówki i wiecie jacy są nasi nauczyciele..moim zdaniem możemy im dużo zawdzięczać, a to że jedna czy druga osoba nie umie tabliczki mnożenia to nie wina nauczycieli...przecież nauczyciel nie wbije wam mądrości do głów... to forum powstało po to, żeby wyrazić swoją opinię, a nie żeby się wyzywać jak Wy to robicie.. emerytki wstawiły się za Ks. wszczynając aferę pod Kościołem...uważacie, ze to jest odpowiednie miejsce??? moim zdaniem nie!!! osobiście szanuje naszego Księdza, ale musi być w tym wszystko ziarenko prawdy...może nasz ksiądz nie jest alkoholikiem jak nie którzy piszą, ale musiało mu się zdarzyć i to nie raz przyjść do szkoły wczorajszym...tak nie powinno być. I nie piszcie mi tu, że przez jedna nauczycielkę Ks. został oskarżony bo to nie prawda...grono pedagogiczne musiało zadecydować... gdyby tak nauczyciel przyszedł, że tak powiem na "kacu" to bez dyskusji by go wyrzucili ze szkoły... a teraz zacytuje pewien tekst z kabaretu: " ja osobiście życzę Panu wszystkiego dobrego ale na chamstwo Pan nic nie poradzi" ...zaistniała sytuacja to jeden wielki kabaret...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata C. napisał:
..zaistniała sytuacja to jeden wielki kabaret...
Bo spotkało się dwóch panów: cwany (wbrew pozorom) ksiądz i pewien parafianin z dużą ambicją. Reszta to marionetki, a parafia to poligon ich podchodów. Cała sytuacja to ich gierki, prowokacje więc radzę się wszystkim ogarnąć i kontrolować emocje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R napisał:
Bo spotkało się dwóch panów: cwany (wbrew pozorom) ksiądz i pewien parafianin z dużą ambicją. Reszta to marionetki, a parafia to poligon ich podchodów. Cała sytuacja to ich gierki, prowokacje więc radzę się wszystkim ogarnąć i kontrolować emocje.
Czy możesz napisać jaśniej, a chociaż o którego Ci księdza chodz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata C. napisał:
a ja będę dość oryginalna i odważna i się podpiszę...
Beata, a C to rozmiar miseczki? Tak tylko pytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata C. napisał:
kto robi większą aferę niż ludzie...sami pomyślcie??? ja nie rozumie jednej rzeczy...nikt nie wyrzuca Ks. z parafii, nauczyciele są na tyle mądrzy, że nie wezwali policji bo nie chcieli pogrążyć bardziej księdza... zaraz mi tu napiszecie, ze zwolnili Ks. z nauczania religii przez znajomości...bo może chcieli zwolnić komuś stanowisko?? sami chodziliście tyle lat do podstawówki i wiecie jacy są nasi nauczyciele..moim zdaniem możemy im dużo zawdzięczać, a to że jedna czy druga osoba nie umie tabliczki mnożenia to nie wina nauczycieli...przecież nauczyciel nie wbije wam mądrości do głów... to forum powstało po to, żeby wyrazić swoją opinię, a nie żeby się wyzywać jak Wy to robicie.. emerytki wstawiły się za Ks. wszczynając aferę pod Kościołem...uważacie, ze to jest odpowiednie miejsce??? moim zdaniem nie!!! osobiście szanuje naszego Księdza, ale musi być w tym wszystko ziarenko prawdy...może nasz ksiądz nie jest alkoholikiem jak nie którzy piszą, ale musiało mu się zdarzyć i to nie raz przyjść do szkoły wczorajszym...tak nie powinno być. I nie piszcie mi tu, że przez jedna nauczycielkę Ks. został oskarżony bo to nie prawda...grono pedagogiczne musiało zadecydować... gdyby tak nauczyciel przyszedł, że tak powiem na "kacu" to bez dyskusji by go wyrzucili ze szkoły... a teraz zacytuje pewien tekst z kabaretu: " ja osobiście życzę Panu wszystkiego dobrego ale na chamstwo Pan nic nie poradzi" ...zaistniała sytuacja to jeden wielki kabaret...
W tym co piszesz mógłbym Ci przyznać rację, bo jak się to czyta, to faktycznie kupy się wszystko trzyma. Ale Ci tej racji nie przyznam. Ty jej też sobie nie przyznasz, jeżeli sama sobie odpowiesz na 2 pytania: 1. Czy nie masz wrażenia, że od początku ktoś pod tym księdzem ryje i tylko czeka na byle pretekst, żeby w niego uderzyć (skargi do biskupa, napad itp)? 2. Co, jeśli się okaże, że np. nie tylko księdzu zdarzało się (oczywiście, jeżeli to prawda, że był pod wpływem - bo ja tego nie wiem), ale zdarzało się i innym, a tylko ksiądz wyleci? Czy nie wyjdzie na to, że ktoś tylko czeka na drobne pomyłki i szczuje na księdza kogo może, bo ma z nim prywatnie na pieńku? Bo powiem Ci, że była by to pierwsza osoba, która wyleci za alkohol, tak jakby nikt wcześniej w Rzeczycy nie miał pojęcia co to wódka! 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Proboszcza zostawcie juz w spokoju. teraz wezcie sie za szkole bo ten problem wyszedl od nauczucieli. o ile można ich nazwac nauczycielami . w tej szkole zrobilo sie strasznie rodzinnie . ledwo przyszla udzyć maluchow a juz rozpetala taka wojne ??? a co sama robila pare lat wstecz? a teraz co?? gdzie ma slub koscielny katoliczka ? a co chodzi o nauke religii to dzieci umia to co trzeba . moze tylko dzieci nauczycieli czasami zapominaja pacierza.
BRAWO ŻE KTOŚ TO WKOŃCU NAPISAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYRZUCIC NAUCZYCIELKE OD SIEDMIU BOLEŚCI, A NIE KSIĘDZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
^^ napisał:
BRAWO ŻE KTOŚ TO WKOŃCU NAPISAŁ [/quote] [quote name='RZECZYCA' timestamp='1294521673' post='419443'] WYRZUCIC NAUCZYCIELKE OD SIEDMIU BOLEŚCI, A NIE KSIĘDZA.
Choć byś wymyślił sobie jeszcze jeden nick i dalej pisał z caps lock`iem to pewnie nikt tematu nie podłapie, bo ludzie chcą tu wyjaśnić trudny probem, a nie głupio pokrzyczeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak był na to czas, rodzice którym niby odpowiada Ksiądz nie pojechali go bronić do Kurii, nie mieli argumentów lub po prostu była ich garstka w porównaniu do oskarżycieli. Potem ludzie którzy w większości nie są rodzicami skompromitowali decyzję Kurii w mediach. Dali broń do ręki wrogom kościoła bo nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że Kościół jest zewsząd opluwany. Media szukają taniej sensacji niszcząc autorytet. Aby patrzeć jak Urban was opisze. Będzie się czuł swojsko bo 20 lat po upadku PRL macie towarzysza Szymańskiego za patrona szkoły. Bawcie się dalej na swoją szkodę, na szkodę Kościoła i na szkode Księdza A. PS. Księża w parafiach zmieniają się co jakiś czas. Mineły czasy gdy ksiądz był 20 lat na jednej parafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciele wstyd! na koniec roku szkolnego spodziewajcie sie wizytacji i egzaminu kompetencji i wtedy zobaczymy co nuczyliscie dzieci przez caly rok i czy faktycznie dzieci nauczycieli zasluguja na nagrody jesli nie umia nawet pacierza a po za tym wprowadzil bym alkomaty w pokoju nauczycielskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich forumowiczow i chcialbym zapytac czy ci wszyscy ktorzy napisali na tych 15 stronach swoje ja czyli chapanie w banie to duze grono osob z rzeczycy i nie badcie tacy wygadani na forum bo jak bysmy sie spotkali w OSP w rzeczycy to zamilkli by zwolennicy Ks jak i przeciwnicy wszyscy klapia mordami ale zza rogu ale nikt nie chce podniesc glosu troszke wyzej czy to jest w slusznej sprawie czy nie nie bojcie sie niech zstapi tuch wasz i oswieci wasze rozumy pozdrawiam wszystkich wiernych i nie wiernych tez zeby sie nikt nie obrazil PITER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
nauczyciele wstyd! na koniec roku szkolnego spodziewajcie sie wizytacji i egzaminu kompetencji i wtedy zobaczymy co nuczyliscie dzieci przez caly rok i czy faktycznie dzieci nauczycieli zasluguja na nagrody jesli nie umia nawet pacierza a po za tym wprowadzil bym alkomaty w pokoju nauczycielskim
z tymi alkomatami to dobry pomysl popieram /a ile wakatow by sie zwolnilo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolo napisał:
z tymi alkomatami to dobry pomysl popieram /a ile wakatow by sie zwolnilo
Jesteś zazdrosny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RZECZYCA napisał:
WYRZUCIC NAUCZYCIELKE OD SIEDMIU BOLEŚCI, A NIE KSIĘDZA.
Jeśli prawdą jest,że w stanie wskazującym...do pracy dopuszczano zarówno księdza jak i innych nauczycieli - zakrawa to na skandal nie kabaret. Problem musi być znacznie poważniejszy...Dlaczego we właściwym momencie nie reaguje dyrektor?-rozumiem bardzo delikatna sprawa,ale dlaczego kozłem ofiarnym pada tylko ksiądz?! Czyżby komuś bardzo na tym zależało?!!! Konsekwencje niewłaściwego postępowania i zarządzania powinni ponieśc również inni.Nie do pomyślenia jest to w szkołach gdzie obowiązuje dyscyplina pracy,a dyrektor potrafi mądrze zarządzać placówką. Ktoś wcześniej napisał i słusznie,iż na wszystko jest pora i miejsce. Nauczyciel niestety jest funkcjonariuszem publicznym i musi o tym pamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twoja belferka napisał:
Jesteś zazdrosny?
a czego tego cyrku zal mi was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeśli prawdą jest,że w stanie wskazującym...do pracy dopuszczano zarówno księdza jak i innych nauczycieli - zakrawa to na skandal nie kabaret. Problem musi być znacznie poważniejszy...Dlaczego we właściwym momencie nie reaguje dyrektor?-rozumiem bardzo delikatna sprawa,ale dlaczego kozłem ofiarnym pada tylko ksiądz?! Czyżby komuś bardzo na tym zależało?!!! Konsekwencje niewłaściwego postępowania i zarządzania powinni ponieśc również inni.Nie do pomyślenia jest to w szkołach gdzie obowiązuje dyscyplina pracy,a dyrektor potrafi mądrze zarządzać placówką. Ktoś wcześniej napisał i słusznie,iż na wszystko jest pora i miejsce. Nauczyciel niestety jest funkcjonariuszem publicznym i musi o tym pamiętać.
Jeśli masz pieniądze to zrób darowiznę i zafunduj szkole monitoring. Można też zatrudnić goryla do przeszukiwania pracowników. Jeśli masz inny pomysł na kontrolę czy jakiś idiota nie chla po kątach to podaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Potem ludzie którzy w większości nie są rodzicami skompromitowali decyzję Kurii w mediach. Dali broń do ręki wrogom kościoła bo nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że Kościół jest zewsząd opluwany. Media szukają taniej sensacji niszcząc autorytet. Aby patrzeć jak Urban was opisze. Będzie się czuł swojsko bo 20 lat po upadku PRL macie towarzysza Szymańskiego za patrona szkoły. PS. Księża w parafiach zmieniają się co jakiś czas. Mineły czasy gdy ksiądz był 20 lat na jednej parafii.
Czy mógł byś podać mi przykłady niszczenia kościoła za działania zgodne z jego nauką? Ja takich nie znam. Znam krytykę za pedofilstwo, chciwość, niemoralność, karty, szczucie ludzi na siebie. I ta krytyka tyczy nie kościoła, a poszczególnych księży. A Szymański był porządnym cłowiekiem i za to go ludzie miejscowi lubili i popierali (zwykli ludzie, mieszkańcy Rzeczycy, nasi przodkowie, a nie jakaś banda przywieziona tu z Rosji). A zginął dlatego, że nie chciał być towarzyszem Stalina. Podobnie jak ginęłi oficerowie AK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 15 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...