Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tylko PO! napisał:
Wszystkim księdzom n a s r a ć do ryja! To schamiałe pisiory!
Widać z tego wpisu że Ty sam masz n a s r an e w ryja bo wiesz co pomaga z taka precyzją !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarpako napisał:
To są raczej postczerwone żmije gdzie jak kościół chce swoje decyzje zachować w tajemnicy to nie może bo czerwoni osłabili rolę kościoła. Do tego fałszywi katolicy co to występują przeciwko kościołowi, a do niego chodzą na inwigilację.to się nazywa hipokryzja.
... i żydokumunomasoneria. Krzysiu idź sprawdź czy kurom dałeś jeść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarpako napisał:
To są raczej postczerwone żmije gdzie jak kościół chce swoje decyzje zachować w tajemnicy to nie może bo czerwoni osłabili rolę kościoła. Do tego fałszywi katolicy co to występują przeciwko kościołowi, a do niego chodzą na inwigilację.to się nazywa hipokryzja.
Kuria chciała załatwić to kulturalnie. Niestety nie wyszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni mają do gadania tyle co żyd za okupacji. Demokracji się zachciało durnemu elektoratowi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bardzo przepraszam, czy tak na pewno będzie koszer ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczepcie się od tego księdza. Nie znacie- nie oceniańcie. Ksiadz nie pytał na lekcji źle, jak zaczął jeszcze gorzej!!!!!!!! co to ma byc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry ,uczciwy ksiądz nigdy się nie obroni bo jest cichy i posłuszny. Więc popieram mieszkańców Rzeczycy i brońcie swojego Pasterza !!!!!! Niech nie rządzi Kuria tylko wy jeżeli jest dobry jak chleb to warto o niego walczyć!!!! Do szopy hej pasterze, do szopy bo tam cud...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wbijcie sobie do glow, naiwne owieczki, ze zaden biskup, czy inny urzednik w sutannie, nie zmieni swej decyzji tylko dlatego, ze wy zaczniecie wiecowac, protestowac, domagac sie i zadac.Uczynienie wyjatku od reguly zacheciloby innych do podobnych akcji, a to juz groziloby sporym zamieszaniem, na ktorym hierarchom na pewno nie zalezy.Dlatego protestujcie...Na zdrowie.Zadna parafia nie jest prywatnym folwarkiem tego czy innego proboszcza, i nikt nie bedzie tolerowal jakiegos "kultu jednostki".Macie jakis wplyw na to kto jest waszym dzielnicowym...?Podejrzewam, ze zadnego.Dzis czlowiek jest, jutro go nie ma.Bo tak zadecydowali jego przelozeni.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ktoś nie zna naszego księdza to niech go nie ocenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D napisał:
Może mieszkańcy przestaliby się w ten sposób zachowywać! To jedna wielka paranoja. Każdy dobrze wie, jaki ks. Andrzejewski jest! Alkohol nie jest mu obcy, ma wielu "przyjaciół" i zamiast zajmować się-pilnować spraw parafii to tylko wiecznie w gościach. [/quote] ...no jasne, bo najlepszy jest ksiądz, który się izoluje i wywyższa. W zasadzie lepiej żeby bił i macał dzieci w szkole jak poprzednik, którego bronili Ci, którzy teraz atakują. Ksiądz, który był tutaj jeszcze wcześniej też lubił sobie wypić, a jakoś wszyscy go uwielbiali. Zresztą sam nigdy nie widziałem pijanego księdza Andrzejewskiego.
D napisał:
Pieniędzy ciągle mało, a nic nie jest przy kościele robione. Ostatnio w jakikolwiek sposób zadbał o kościół poprzednik obecnego księdza. [/quote] ... i zostawił w uj długów obecnemu, kupił organy za 50 tys i dzwon ze swoim imieniem, bez którego kościół chyba zawaliłby się. Kosił przy tym kasę z parafianów aż do bólu. Jeszcze tylko brakowało złotych klamek w kościele i wodotrysków w zachrystii... [quote name='D' timestamp='1294133220' post='416389'] Ktoś wreszcie odważył się głośno powiedzieć co się dzieje w naszej parafii i jako parafianka jestem mu bardzo wdzięczna.
...samej sobie wdzięczna jesteś? [quote name='D' timestamp='1294133220' post='416389'] Czy może ktoś w ogóle zwrócił uwagę na kazanie księdza na Pasterce??? Pewnie nie bardzo, a tu ksiądz mówi: "(...Dzieciątko w grobie...)", po czym 26 grudnia przy chrzcie: "(...wyrzekłeś się Chrystusa to teraz przyjmij chrzest...)".
... bo jak się nie ma do czego przyje.ać, to do przejęzyczeń trzeba. Brawo! To jest powód żeby zniszczyć człowiekowi opinię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D napisał:
A zamówić mszę św. za zmarłego graniczy z cudem, gdyż ksiądz nie ma wolnych terminów, a dlaczego? ponieważ w ciągu miesiąca odbywa się kilka mszy za tych samych zmarłych (czyt. zmarłych z rodzin "zaprzyjaźnionych"). [/quote] ...jakoś nie wyobrażam sobie, żeby ks. Andrzejewski odesłał kogoś z kwitkiem. Czasem są msze jedna po drugiej i nie ma problemów z zamawianiem mszy. No ale jak się napiszę to ładnie brzmi, bo dzisiejsza młodzież i ludzie "z wyższym wykształceniem z dużych miast" doskonale to rozumie. Gówno wie i napiernicza na człowieka, taka moda... [quote name='D' timestamp='1294133220' post='416389'] Mam nadzieję, że skończy się to wszystko niedługo i będziemy mieli nowego proboszcza, który m.in. nauczy dzieci katechezy, gdyż te obecnie uczony nie wiem czy potrafią choćby 10 przykazań Bożych...
...a ja mam nadzieję, że kobieto zostaniesz jeszcze kiedyś uczciwym człowiekiem i przestaniesz wchodzić w dziurkę pewnemu tłuściutkiemu panu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sgslkfjdsklfmsdlkfjnsdf napisał:
...no jasne, bo najlepszy jest ksiądz, który się izoluje i wywyższa. W zasadzie lepiej żeby bił i macał dzieci w szkole jak poprzednik, którego bronili Ci, którzy teraz atakują. Ksiądz, który był tutaj jeszcze wcześniej też lubił sobie wypić, a jakoś wszyscy go uwielbiali. Zresztą sam nigdy nie widziałem pijanego księdza Andrzejewskiego. ... i zostawił w uj długów obecnemu, kupił organy za 50 tys i dzwon ze swoim imieniem, bez którego kościół chyba zawaliłby się. Kosił przy tym kasę z parafianów aż do bólu. Jeszcze tylko brakowało złotych klamek w kościele i wodotrysków w zachrystii... ...samej sobie wdzięczna jesteś? ... bo jak się nie ma do czego przyje.ać, to do przejęzyczeń trzeba. Brawo! To jest powód żeby zniszczyć człowiekowi opinię.
Ludzka głupota niezna granic... Jak nie widziałeś Go pijanego to zacznij chodzić do kościoła, do spowiedzi, bo mi ksiądz już chuchał akloholem przy spowiedzi! Jak nie przeszkadza Ci, że ks. Andrzejewski kosi kase a kościół się wali to...to zacznij chodzić do kościoła! Wdzięczna jestem osobie, która wreszcie zauważyła problem i nagłośniła sprawę! A przejęzyczenie...to w szacunku do Ciebie przemilczę! Rozumu troszkę sąsiedzie drogi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aslidjaskdahsdkjlashdiasd napisał:
...jakoś nie wyobrażam sobie, żeby ks. Andrzejewski odesłał kogoś z kwitkiem. Czasem są msze jedna po drugiej i nie ma problemów z zamawianiem mszy. No ale jak się napiszę to ładnie brzmi, bo dzisiejsza młodzież i ludzie "z wyższym wykształceniem z dużych miast" doskonale to rozumie. Gówno wie i napiernicza na człowieka, taka moda... ...a ja mam nadzieję, że kobieto zostaniesz jeszcze kiedyś uczciwym człowiekiem i przestaniesz wchodzić w dziurkę pewnemu tłuściutkiemu panu.
I poraz kolejny....przemilczę to, gdyż widzę, że nie ma zkim dyskutować... A piszę nie po to, aby ładnie brzmiało, ale po to, aby było prawdziwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
Ludzka głupota niezna granic... [/quote] Bardzo cenny i rzeczowy argument. Jak się nie wie co powiedzieć, to się o tak sepleni.
d napisał:
Jak nie widziałeś Go pijanego to zacznij chodzić do kościoła, do spowiedzi, bo mi ksiądz już chuchał akloholem przy spowiedzi! Jak nie przeszkadza Ci, że ks. Andrzejewski kosi kase a kościół się wali to...to zacznij chodzić do kościoła!
Widzę czasem ks. Andrzejewskiego i w kościele tez bywam czasem, więc nie przekonałaś mnie. A co do koszenia kasy, to weź się kobieto ogarnij. Jaką kasę? Ks. Andrzejewski często nie bierze pieniędzy za msze czy pogrzeby, więc co on może nakosić? Kasę to kosił poprzedni ksiądz i to bez opamiętania, a jakoś broniliście go. Hipokryzja na całego. [quote name='d' timestamp='1294150834' post='416629'] Wdzięczna jestem osobie, która wreszcie zauważyła problem i nagłośniła sprawę! A przejęzyczenie...to w szacunku do Ciebie przemilczę! Rozumu troszkę sąsiedzie drogi!
Po pierwsze: Jak można być wdzięcznym samemu sobie, za przyłożenie się do takiego paszkwila? Po drugie: Z szacunku do mnie? Wybacz, ale słowo szacunek jakoś wyjątkowo nie pasuje mi do osób, które podkładają takie świnie innym. I możesz już zacząć podpisywać się nazwiskiem. Jak się ma odwagę wyczyniać takie rzeczy to i powinno się być na tyle odważnym, żeby brać na siebie odpowiedzialność za to. Zresztą i tak każdy wie o co tu chodzi i kto jest odpowiedzialny za to zamieszanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wypowiadający się w artykule to fanklub księdza. Np: babcia i mama chłopca który chodzi po kolędzie i zarabia pieniążki. Ja się im nie dziwię, ale po artykule można wymagać więcej obiektywności. Poza tym miał jedynie przestać uczyć religii, a nie wylecieć z parafii. Oczywiście zamiast przyjąć to z honorem musiał buntować wiernych i żalić się jak baba z ambony bo mu szkoda kasy. Jak wróci do nauczania to zrobię moim dzieciom wolne od lekcji religii. Nie będzie się na mnie darł byle prostak i oceniał moich dzieci jedynie za obecność na mszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
I poraz kolejny....przemilczę to, gdyż widzę, że nie ma zkim dyskutować... A piszę nie po to, aby ładnie brzmiało, ale po to, aby było prawdziwe...
"prawdziwe"? Czemu nie zależało tak na prawdzie, kiedy parafię opuszczał poprzedni ksiądz. "Elita" broniła go, chociaż nawet nie dorastał temu do pięt (żeby nie powiedzieć jakim był chamem i "szabrownikiem"). Rozumiem, że pisząc to co piszesz łatwo zdobyć uznanie w oczach głupków, którzy często atakują tylko dlatego, że ktoś jest księdzem. Ja nie mam z tym problemu, są księża lepsi, są księża gorsi, ale nam nie trafi się lepszy niż ten co mamy. A wam jakoś usilnie on nie pasuje, bo chodzi o "przyjaciół"? (rozumiem, że chodzi Ci o ludzi prostych i biedniejszych) Wystarczy, że człowiek choć trochę ogarnia ten temat, żeby zauważył o co chodzi w tym zamieszaniu: pewna osoba chce wywalić księdza, zainstalować swojego synka pod przygotowaną parafię do koszenia, a banda ludzi (których i tak uważa za gorszych od siebie) biega w koło niego i mu się podlizuje:) Wszyscy się na tym poślizgniecie On był sprężynką, on zasiał wiatr, wy będziecie teraz zbierać plony tych przekrętów, bo daliście się zmanipulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
talmudowy napisał:
Chyba wiesz, że najsłynniejszy pedofil świata Roman Polański jest Żydem?
NIe wiedziałem o tym.Wiem natomiast,że najsłynniejszy pedofil to abepe Paetz,który obskakiwał kleryków ) i nie tylko).Innym znanym przedstawicielem pedofilów był zmarły niedawno w Gdańsku prałat,który lubił się przebierać,nosić ordery,mundur marynarski.... Wielu zboczeńców (chodzi o pedofilów) to irlandzka grupa nosząca sutanny.Jest też we Włoszech trochę sutannowych zboczków,są też w USrA (a wywodzą się z Polski).......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszni jesteście ludzie, dosłownie śmieszni...i to tyle w tym temacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trza zdybać tych judaszów co ksindza piłatom wydały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Wbijcie sobie do glow, naiwne owieczki, ze zaden biskup, czy inny urzednik w sutannie, nie zmieni swej decyzji tylko dlatego, ze wy zaczniecie wiecowac, protestowac, domagac sie i zadac.Uczynienie wyjatku od reguly zacheciloby innych do podobnych akcji, a to juz groziloby sporym zamieszaniem, na ktorym hierarchom na pewno nie zalezy.Dlatego protestujcie...Na zdrowie.Zadna parafia nie jest prywatnym folwarkiem tego czy innego proboszcza, i nikt nie bedzie tolerowal jakiegos "kultu jednostki".Macie jakis wplyw na to kto jest waszym dzielnicowym...?Podejrzewam, ze zadnego.Dzis czlowiek jest, jutro go nie ma.Bo tak zadecydowali jego przelozeni.Amen.
Biskup jest pracodawcą proboszcza czy wikarego o taki czerwonoczapeczkowy ma prawo przenieść swego pracownika gdzie tylko chce.A podległy mu pleban otrzyma polecenie (składał przyrzeczenie posłuszeństwa) i na nic zdadzą się protesty.Najwyżej wieśniaki nie będą miały księdza i będą zmuszeni uczęszczać do innego kościoła oddalonego o kilka kilometrów.Czy dobrze na tym wyjdą?A należy sobie uzmysłowić,że wieśniacy to narród ciemny,boi się piekła.A ludzie umierają-potrzebują księdza.Żeniąc się -też potrzebują pleban.No i jeszcze chrzty,pierwsze komunie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...