Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tam, gdzie jest socjalizm zawsze będzie kwitło kurestwo w postaci łapówkarstawa (służba zdrowia, urzędniki i całe to pasożytnictwo). Aby to dziadostwo wyeliminować należy sprywatyzować do cna, jak weterynarzy. Czy ktoś widział strajkującego weteryniarza, albo biorącego w łapę? Nie, bo nie mają pokus, albowiem są na swoim. Wystarczy spojrzeć na łapiducha. Rodzina na wsi pole i inwentarz sprzeda, aby ten został dohtorem. A ten, co jeszcze pajdę chleba z wodą i cukrem niedawno wpier***ał przy żniwach instruuje, że nie po to 7,5 lat się męczył, aby za 2500 zł pracować. Nie tędy droga konowały. Szantażujecie społeczeństwo, bo wiecie, że musi być ono leczone, ale jest biednie więc nie daje ono w łapę ile się spodziewacie, stąd silne parcie na NFZ, aby wyrwać jak najwięcej na fury, domy, dziwki i gorzałę. Przecież macie już opracowane rozwiązanie: przyjąć 4 pacjentów w państwowej przychodni, a 40 w prywatnym gabinecie za 100 pln. i jeszcze wam źle? Pewien dyrektor szpitala powiedział: - Żyje nam się lepiej. Dobrze, że chociaż wam - brzmi odpowiedź społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi was szkoda lekarze, pracujecie za grosze, wszystko macie na kredyt i teraz leczycie nie za dobrze, żeby pacjent przyszedł do was jeszcze (najlepiej prywartnie) ale nie na tyle żle, żeby nie zszedł z tego świata, bo macie na niego pieniądze z NFz. Moje studia też nie należały do lekkich, pracę zabieram do domu, nie obijam sie w niej, mam do czynienia z ludźmi i pracę odpowiedzialną. Przestańcie lekarze narzekać, bo robi mi sie słabo, rośnie ciśnienie itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...