Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Kolej nie rozpieszcza. Nowy rozkład jazdy nie jest powodem do zadowolenia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 listopada 2018 r. o 14:01 Powrót do artykułu
dziadostwo; przykre to niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wiocha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki "dobrej" zmianie. Bo nie można było wybrać z polskich firm wykonawcy głównego, i teraz mamy to co mamy. Śmieszny kraj :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy rozpieszczała? Rozgonić to dziadostwo i wziąć Deutsche Bahn, albo chociaż Czeskie Koleje i wreszcie pojedziecie jak ludzie w XXI wieku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKP na lubelszczyźnie zdechły, ale prezesi, związkowcy i pijaczyny tam pracyjące mają sie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKP -Poczekaj, K*rwa, Poczekaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem narzekanie, że samochodów przybywa... No ale jak ma nie przybywać jak o transport pasażerski nikt nie dba- PKS upadły, zaniechano odtworzenia połączeń teraz pociągi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wi-fi jest w pociągach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra, idziemy wlasnymi sladami skad wrocilismy. Ale moze warto przemyslec inne rozwiazania? Nadal nikt sie mnie nie pytal o zdanie. Dla kogo to jest budowane? (trasa Lublin - Lukow) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież od wielu lat już wiadomo że PKP nie jest dla podróżnych tylko stanowi organ zatrudniający kolejarzy i różne inne "przystawki". W tym tysiącleciu nie korzystałem z PKP ani razu, nie mam tyle czasu i nerwów (a i sprawność fizyczna już nie taka jak w młodych latach, żeby np. wejść do przedziału przez okno tak jak ostatnio w Chełmie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katowice 15.11 po 18...do Lublina z trzema przesiadkami ??? Jadę do Krakowa na autobus BP Tour o godz. 21:00 relacji Kraków - Lublin i tu ROZCZAROWANIE autobusu ani busa nie ma ??!! Jadę dalej do Jarosławia na autobus Przemyśl - Lublin i okazuje się, że nie zajeżdża na dworzec autobusowy tylko jedzie gł.ulicą miasta ??!! Dzięki uprzejmości Pana taryfiarza udaje mi się go dogonić !!! Mam dość podróży i połączeń z Polską "B" !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednym z tych idiotyzmów jest to, że po otworzeniu linii Lublin-Dęblin, pociąg Hrubieszów-Kołobrzeg będzie omijał stację w Rejowcu, co uniemożliwi skomunikowanie tego pociągu dla pasażerów z Chełma. Czysty bareizm. W Czechach coś takiego byłoby nie do pomyślenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...