Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelszczyzna jednym z bezpieczniejszych regionów w Europie?

Utworzony przez Buahahahaha, 23 stycznia 2010 r. o 22:04 Powrót do artykułu
Buahahahaha!!!To normalne bo tu nie maco krasc!!!:D:D Bida az piszczy!!!A j****e psy to wykorzystuja dla podwyzszenia slupkow w bilansie!JP na 100%!!!ZIWPJB!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodźcie na http://www.designeurope2010.eu/index.php i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TU JUŻ NAWET PRZESTĘCY NIE MAJĄ CO ROBIĆ,JAK COŚ ZMAJSTRUJĄ TO TYLKO Z NUDÓW JAK PRZEJEŻDŻAJĄ TRANZYTEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBN napisał:
Wchodźcie na http://www.designeurope2010.eu/index.php i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
EUROPA,EUROPA ...A MYŚMY TAK BARDZO PRAGNĘLI "ŻEBY POLSKA,ŻEBY POLSKA,ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKA" Ogranicza się lekcje historii w programach nauczania,rząd knebluje IPN ,ze ścian ściąga się symbole wiary naszych ojców,europejscy"artyści"na ulicach Krakowa skaczą po trumnie z wizerunkiem ukrzyżowanego .....a ty mi dupę zawracasz jakimś bohomazem-spa...daj z tą swoją zafajdaną europą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kanty napisał:
EUROPA,EUROPA ...A MYŚMY TAK BARDZO PRAGNĘLI "ŻEBY POLSKA,ŻEBY POLSKA,ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKA" Ogranicza się lekcje historii w programach nauczania,rząd knebluje IPN ,ze ścian ściąga się symbole wiary naszych ojców,europejscy"artyści"na ulicach Krakowa skaczą po trumnie z wizerunkiem ukrzyżowanego .....a ty mi dupę zawracasz jakimś bohomazem-spa...daj z tą swoją zafajdaną europą.
Za to z Twojej wypowiedzi aż przebija polska, katolicka miłość bliźniego i jakże swojska kultura (osobista). Jest z czego być dumnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zdaniem policjantów, jest jednym z bezpieczniejszych regionów w Europie" - "Samochwała w kącie stała I wciąż tak opowiadała: "Zdolna jestem niesłychanie, Najpiękniejsze mam ubranie, Moja buzia tryska zdrowiem, Jak coś powiem, to już powiem, Jak odpowiem, to roztropnie, W szkole mam najlepsze stopnie, Śpiewam lepiej niż w operze, Świetnie jeżdżę na rowerze, Znakomicie muchy łapię, Wiem, gdzie Wisła jest na mapie, Jestem mądra, jestem zgrabna, Wiotka, słodka i powabna, A w dodatku, daję słowo, Mam rodzinę wyjątkową: Tato mój do pieca sięga, Moja mama - taka tęga Moja siostra - taka mała, A ja jestem - samochwała!" Jan Brzechwa - "Samochwała" "Lublin, który w poprzednim rankingu był na bezpiecznym dziewiątym miejscu, teraz wspiął się na czwarte. Wzrosła tam m.in. liczba zabójstw i gwałtów. Prezydent Lublina Adam Wasilewski porażki upatruje w trudnej sytuacji w policji: "Niskie pensje i związane z tym braki etatowe" -wymienia to, co najbardziej szwankuje. "Lublin w ostatnim roku szczególnie mocno dotknęła emigracja zarobkowa, pogłębiła drenaż stanu osobowego policji. Policja ma za mało samochodów, uzbrojenia, a nawet, co bardzo istotne dla codziennej pracy, niedostateczną ilość sprzętu komputerowego". Jak wiec jest naprawde???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSZCZYZNA STAJE SIĘ JEDNYM WIELKIM DOMEM STAROŚCI, EMERYCI I RENCIŚCI - MŁODZIEŻ JUŻ DAWNO UCIEKŁA Z TEJ NORY!!!! DOBRZE ŻE MAMY TYLE UCZELNI WYŻSZYCH TO TAK TEGO NIE WIDAĆ ALE W WAKACJE AŻ W OCZY RAZI!!! POLICJANCI W PUŁAWACH JEŻDŻĄ PO PIJANEMU, PO INTERWENCJI I TELEFONACH OD PRZECHODNIÓW DYŻURNY CELOWO PODAJE BŁĘDNE NR REJESTRACYJNE PATROLOWI TAK BY JAK NAJDŁUŻEJ SZUKALI SWOJEGO KOLEGI PIJANEGO ZA KÓŁKIEM, CI SĄ NADGORLIWI I NADWYRAZ INTELIGENTNI I ZATRZYMUJĄ PIJAKA ALE BADAJĄ GO ALKOMATEM NASTĘPNEGO DNIA!!!! PANI WNUK-KOŁODZIEJ URZĄDZA SOBIE WYCIECZKI I POGAWĘDKI NA KOSZT PODATNIKÓW- ALE NIE MA TO ZNAMION PRZESTĘPSTWA!!!!! PODWÓJNE PLANY ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO!!!! STAROSTA OPOLA LUBELSKIEGO NADUŻYWAJĄCY WŁADZY DLA PRYWATNYCH CELÓW!!! ITD.... ITP.... I KOGO OSZUKUJECIE TYMI STATYSTYKAMI???? ZWYKŁYCH OBYWATELI LUBELSZCZYZNY JUŻ NIE MA Z CZEGO OKRAŚĆ, BO POLITYCY NAWET Z MARZEŃ ICH OKRADLI!!! URZĘDASY SĄ NIETYKALNI DLA POLICJI I PROKURATURY, A TAM NAJWIĘKSZE WAŁKI SIĘ KRĘCI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu jest taka nędza ze nawet złodzieje i bandyci z tąd uciekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowo polskie, zamiast się cieszyć że u nas jest bezpiecznie, to płaczą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powedzmy sobie szczerze ze przestępswa e najpopularniejsze są domeną ludzi młodych a ci ile sił w ogach uciekają z ego bagna "Lublin" zostają emeryci i studenci przyezdni który raczaczej są spokojni. nie jest to zadna zasługa policji ani tym bardziej naszych władz. kóre jak pokazuje artykuł powyżej mają w du*** ludzi szarycha i dbają tylko o interes swój i swoich kolesi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest ostatnio modne - atmosfera i dobra motywacja w pracy - jak bym kiedyś słyszał sokala w puławach - ha ha ha atmosfera była zarąbista a i motywacja dla NIE KTÓRYCH jest do chwili obecnej. Ha HA HA HA HA HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj chodzi o słupki ( statystykę), tylko to się liczy, nie policjant, nie obywatel ale statystyka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...