Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Macie tu dzieci maszt

Utworzony przez R.S., 30 sierpnia 2007 r. o 13:16 Powrót do artykułu
Jako inżynier, od 10-ciu lat budujący stacje bazowe telefonii komórkowej, czytając ten i podobne w tonie artykuły, zastanawiam się nad sensem podważania opinii specjalistów oraz zasadności wydawanych przez upoważnione do tego urzędy i instytucje - opinii i decyzji dotyczących budowy i eksploatacji stacji bazowych telefonii komórkowej. Wszyscy chcemy korzystać z nowych technologii ( w krajach o wyższym poziomie cywilizacyjnym - od prawie 20 lat ), ale protestujemy z powodu ich wprowadzania. Liczba telefonów komórkowych dorównała liczbie wszystkich obywateli tego kraju!.Nie wdając się w długą rozprawę, polecam ostatni z artykułów opublikowanych ( o dziwo ! ) w Kurierze Lubelskim p.t.: " Nie ma sie czego bać ? " ( Kurier Lubelski z dn. 28.08.br.). W końcu w tym mieście ktoś napisał rozsądny tekst w sprawie telefonii komórkowej nie kierując się koniunkturą ( mam na myśli histerię rozpętaną przez lokalne środki masowego przekazu ).Protestujacym mieszkańcom Osmolic zadam pytanie. Czy w miastach mieszkają głupsi od nich ludzie, skoro zgadzają się posyłać swoje dzieci do szkół, z okien których widać niekoniecznie jeden pracujacy nadajnik stacji telefonii komórkowej ?A może w końcu w tym kraju zaczniemy ufać specjalistom ?P.S. Autorowi tego tekstu proponowałbym zasięgnięcie opinii n/t oddziaływania promieniowania elektromagnetycznego na organizm ludzki u bardziej kompetentnych w tej sprawie specjalistów. Mam na myśli lekarzy.Odpowiedź Pana Profesora, umieszczona w tym artykule nic nie wyjaśnia. Wyrażona opinia naukowca, powinna opierać sie na konkretnych wynikach badań nie zaś na nie potwierdzonych hipotezach. Być może cytowany tekst jest tylko fragmentem większej całości, zaś autor publikacji wykorzystał tylko to co mu pasowało na poparcie swoich tez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wiem po co te protesty,po to zeby ludzie na wsi mikeli sie czym zajac- WIEJSKA CIEMNOTA JAK BYŁA TAK I JEST-!!!!!!!!!!!!!!!!DO literatry tsza sie udac!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ot ktos w koncu sie odezwal,i bardzo dobrze( pracownik -brygadzista d/s wykonawstwa stacji bazowych )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No własnie . Proponuję poczytać literaturę specjalistyczną . Sadząc po twoim loginie "die Caprio" jestes mołodym człowiekiem który nie posiada rodziny , dzieci i słowa które zostały tu napisane świadcza własnie o niewiedzy i kojarzenie własnie z wsią czy miastem nic tu nie zmienia . Prawdopodobnie ty tez masz geny chłopa bo watpie byś pochodził z rodziny szlacheckiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnota jest była i chyba już "na ścianie wschodniej" będzie na zawsze.Jestem właścicielem firmy recyklingowej (tworzywa sztuczne) i w województwie nie ma miejsca na coś takiego (choć jest to jedyna taka firma na tym terenie) bo wszyscy "mądrzy" urzędnicy i mieszkańcy wiedzą ,że to jest dobre i potrzebne i nawet chętnie chcieliby swoje odpady sprzedawać ale najlepiej by było gdyby taka firma była "u sąsiada za płotem" albo jeszcze gdzieś dalej podczas gdy takie same firmy pod Warszawą,na Śląsku,w Wielkopolsce,w kujawsko -pomorskim są od wielu lat i tam nie ma problemu.A tu wieczne problemy,protesty i narzekania ,że miejsc pracy nikt nie chce tu tworzyć.A ja je tworzę od dwunastu lat ,ale im więcej pracowników mam tym większe problemy i opory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...