Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Mam talent\": Kolejka po sławę

Utworzony przez STYX, 30 maja 2010 r. o 11:21 Powrót do artykułu
Worki z piaskiem nosić albo za naukę sie wziąść a nie pierdoły we łbach. Takich pseudogwiazdek po takich deb***nych programach aż nadto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrowienia dla dziadka grzyba od wielbicielek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam talent i mam " Mam talent" daleko w d....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jak TVN, czy Polsat (TVP też to dotyczy) mają w tym kraju dobrze. Ludzie niemal umierają z rozpaczy po powodzi, w wielu miejscach tragedie z braku pracy, a te telewizje bawią się w najlepsze.... na TVP mamy galę Top-Trendy, Fryderyki, TVN znowu "Mam Talent" - czyli zabawa na całego. Polsat też nie pozostaje w tyle, a ich prezesi śpią praktycznie na pieniądzach.... kasa płynie jak woda za reklamy. Media to potęga. Złoty zysk. Niesprawiedliwe jest to, że ludzie zapieprzają w - dajmy na to - kopalniach, a mają z tego figę z makiem. Bo jak się ma praca górnika za 2000 zł z pracą takiej Cichopek za --- 8000 zł / dzień....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...