Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mamy kłopoty ze spłacaniem długów

Utworzony przez bogu, 8 stycznia 2014 r. o 11:25 Powrót do artykułu
Pisz w swoim imieniu!  Ja nie mam kłopotów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisz w swoim imieniu!  Ja nie mam kłopotów !
Będziesz je zaraz miał jak żydokomuna dobierze ci się do du py,jeszcze tylko chwila i POpłyniesz CYCU z prądem gnojówy. !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kłopoty ze spłatami, a w finale z komornikiem, mają ci co wyżej sr.ją niż d.pe mają, a takich jest mrowie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mów pismaku za siebie i nie uogólniaj  ! Ja nie mam z tym problemów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz kłopot ze spłatą rat?? zgłoś się do owsika, tego:róbta co chceta !! on, za ciebie spłaci!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz kłopot ze spłatą rat?? zgłoś się do owsika, tego:róbta co chceta !! on, za ciebie spłaci!!
To Qurwa tuska gamonia niech idzie to mu da !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz wolną chwile? Ta propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie!http://sposob.latwy.pl Zapoznaj się z treścią poradnika a przekonasz się że warto.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie uogólniaj człowieczku! Ja nie mam kłopotów i  nie czuję solidarności z Tobą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...