Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byle nie puszczali tego w radiu ani w telewizji i wszystko będzie ok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Panie Marszałku problem w tym, że z "kulturą ludową" ta "piosenka" ma niewiele wspólnego poza linią melodyczną... nie mam absolutnie NIC przeciwko kulturze ludowej, jednak w dobrym wykonaniu, czyt. Śląsk, Mazowsze itp. To, co zaprezentowały panie z Kocudzy, to jakieś absurdalne disco polo. Właśnie dlatego budzi to mój sprzeciw.
Na pewno piosenka nie jest źle zaśpiewana, ale kto wreszcie na nią głosował,jak wszyscy są na NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marszałku dziękuję za zajęcie stanowiska-mądrego stanowiska ! Też uważam że panie z Kocudzy zasłużyły na sukces i będę im kibicować ,tak jak i naszym zawodnikom.Pozdrawiam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lena Kolarska-Bobińska,to taka kobiecina,która nie wie gdzie Lubelszczyzna się kończy i zaczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie wcześniej był pan marszałek? Teraz to najlepiej się dokleić i wypromować na sukcesie tych pań. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marszałek, Pan Krzysztof, Pan Hetman Lubelski,...a już kojarzę... to ten, który mnie oszukał przy wyborach do sejmu, że niby chce, że potrafi, że może i co - zmarnowałem swój głos. Pamietam, nigdy nie zapomnę, nigdy już nie dam się PSL oszukać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy nowe samochody chce kupić Urząd Marszałkowski w Lublinie. Urzędnicy tłumaczą, że czteroletnie skody superb, którymi jeździ zarząd województwa, są już zużyte…. http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120508/LUBLIN/120509657
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bibi napisał:
koko euro spoko jest OK, wybór z przymrużeniem oka, supertrafiony utwór na okazję popularyzacji, idealny do zapamiętania, wyrazisty i mocno się kojarzy; pomimo że nie przepadam za twórczością ludową na podzamczu głosowałam za "dziewczynami". A jak jest burzliwa dyskusja to już właśnie świadczy o tym, że są OK [/quote] [quote name='bibi' timestamp='1336478455' post='628394'] koko euro spoko jest OK, wybór z przymrużeniem oka, supertrafiony utwór na okazję popularyzacji, idealny do zapamiętania, wyrazisty i mocno się kojarzy; pomimo że nie przepadam za twórczością ludową na podzamczu głosowałam za "dziewczynami". A jak jest burzliwa dyskusja to już właśnie świadczy o tym, że są OK
Zauważcie jaka piękna metafora, przecież ko ko robi kura, która chwali się swoją dobrze wykonaną robotą... jajko zniosła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldemar napisał:
Ten gosc to naprawde chory czlowiek. Zrobil w konia 10000 wyborcow i ma prawo jeszcze sie wypowiadac publicznie? Wiesniak zawsze poprze wiesniakow. Blazen Mediow Regionalnych.
walek, zmień tabletki, te już nie pomagaja......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...