Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mętów: Sylwester w szkole? Tak, ale bez alkoholu

Utworzony przez uprzejmie donoszę, 20 grudnia 2012 r. o 06:58 Powrót do artykułu
gość napisał:
przysłowie jak ulał pasuje do sytuacji w Mętowie:)
im wyżej zajdziesz, tym z większym hukiem spadniesz:) piękne: Samych sukcesów dla dyr!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadeusz napisał:
Strasznie współczuje nowej Pani Dyrektor bo jak ktoś słusznie napisał to reprezentantka minionej władzy w szkole próbuje utrudnić jej zarządzanie, żałosne i godne napiętnowania. Ja jako rodzic cieszę się bardzo z korzystnej zmiany dyrektora, i radzę nie przejmować się pomówieniami i pseudoproblemami !!!
tylko ciekawe dzięki komu taka szkoła jest bo chyba nie powstała z 1 września 2012, to już towarzystwo zapomniało, bez przesady dajcie kobiecie spokój, jakoś przez tyle lat nikt nie miał problemu, a teraz ja chcecie ukrzyżować WSTYD!!!!!!!!!!! WESOŁYCH ŚWIĄT NARODZIE KATOLICKI!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Włodek !!! "kobieta z lokalnego betonu" najlepsze określenia dla tej osoby, szkoda że jeszcze uczy moje dziecko, niech zacznie organizować sylwestry zdaje się że dobrze na tym wychodziła
To ciesz się, że uczy Twoje dziecko bo z tego co wiem to "stara" dyr jest naprawdę dobrym nauczycielem. Doceń co masz a nie krytykujesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że była dyrektorka jest super nauczycielem i ja też tak twierdzę, że szkoła nie powstała od 1 września 2012r ! Moje dziecko też mówi co innego na temat obecnej pani dyrektor. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojojoj wielkie halo, alkohol w szkole w sylwestra. Kiedyś nikomu to nie przeszkadzało. Teraz namnożyło się domów weselnych i właściciele owych skutecznie lobbują gdzie trzeba, aby nagonić sobie klientów. Brawo pani dyrektor, tak trzymać ! Inni powinni też ruszyć głową i gorzałkę, szampana przynosić w "zastępczym" opakowaniu. Nie dajmy się tak gnębić tej pieprzonej klice przy korycie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bywałem na sylwestrach w tej szkole i teraz też się wybierałem ale widocznie zmiana władzy sprowokowała kogoś do zbojkotowania tej imprezy. To przykre że ktoś nie może pogodzić się ze stratą stołka i utrudnia innym życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w tej miejscowości już ładnych kilka lat - ale takiego poruszenia i podziału wśród narodu jeszcze nie widziałem. Ciekaw jestm w jaki sposób odbije się to w przyszłych wyborach. Nowa dyrektorka jest, wcześniejsza była i tyle w tym temacie.Śmieszne komentarze pań, które zamiast szykować się na święta piszą w rodzinnej atmosferze, o jedynkach swoich genialnych dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury! tyle lat stara dyrektorka z tzw. układu z mętowa organozowała sylwestra razem z jedną z matek, sama na nie przychodziła z mężęm, dobrze się bawiła - o czym wiedza wcześniej, a teraz robi zamieszanie! kobieta pełna jadu i złośliwości! nowa pani dyrektor jest wspaniała kobieta, rzeczową, konkretną i przede wszystkim normalną. i kuratorium jesli chce wyciągać konsekwencje to niech spojrzy na to ile lat wcześniej był organizowany sylwester w tej szkółce i w jaki sposób. mieszanie zqwistynych ludzi. jest szkoła to powinna słuzyc wszytskim. robienie na złość mieszkańcom... ta kobieta (była dyrektorka) powinna sie troche zastanowić. ludzie są istotami myślącymi i potrafią wyciagać wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem dlaczego wszyscy wieszają "psy" na poprzedniej Dyrektorce przecież to ktoś z rodziców rozpętał tą afere. ja też bywałam na sylweetrach w tej szkole i cieszyłam się, że moje dzieci z tego korzystają bo pieniądze szły dla szkoły ale widzę, że większość o tym zapomina. Bardzo się też cieszę, że dzięki poprzedniej Pani Dyrektor szkoła jest dobrze wyposażona a moje dziecko, które uczy rozumie i lubi matematykę.a jeżeli chodzi o nową Panią Dyrektor to nic do niej nie mam ale z oceną poczekajmy jak coś zrobi bo za odpowiadanie "dzień dobry" to można pochwalić dzieci w przeczkolu,a jak na Dyrektora to trochę mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mżoe komuś zależy na tym myśleli, że to żeby wszyscy myśleli że aferęlaczego rozpętała poprzednia dyrektorka tylko dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahhahaha dobre! dziekowanie ze ta pani dobrze uczy matematyki hahaha. wprowadzanie terroru i jej humory... i jakos nei wierze ze to rodzice zawiadomili kuratorium, tylko ona sama. nie może przeżyć tego, że teraz nie jest dyrektorką. napuszczanie na kogoś kuratorium i starsznienie gazetą. żalosny popis zaściankowej babki... z godnością odejśc nie może tylko knuje dalej. a ludzie z okolic korzystali tylko na tym, że mieli gdzie pójśc na sylwestra, no ale starej dyrektorce szkoda, więc rozpętala burzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysiek napisał:
Co za bzdury! tyle lat stara dyrektorka z tzw. układu z mętowa organozowała sylwestra razem z jedną z matek, sama na nie przychodziła z mężęm, dobrze się bawiła - o czym wiedza wcześniej, a teraz robi zamieszanie! kobieta pełna jadu i złośliwości! nowa pani dyrektor jest wspaniała kobieta, rzeczową, konkretną i przede wszystkim normalną. i kuratorium jesli chce wyciągać konsekwencje to niech spojrzy na to ile lat wcześniej był organizowany sylwester w tej szkółce i w jaki sposób. mieszanie zqwistynych ludzi. jest szkoła to powinna słuzyc wszytskim. robienie na złość mieszkańcom... ta kobieta (była dyrektorka) powinna sie troche zastanowić. ludzie są istotami myślącymi i potrafią wyciagać wnioski.
po Twojej wypowiedzi ciężko stwierdzić, że ludzie są istotami myślącymi, jak widać są wyjątki, a ja myślę,że ktoś specjalnie robi wszystko,żeby każdy myślał, że to ona tę aferę rozpętała, widać niektórym "betonom" jeszcze mało, co cóż jak to ktoś napisał "beton to beton" i nic go nie ruszy, a szczególnie lokalnego, całe szczęście, że ona już nie jest w tym "betonie", a nowej współczuję, w tej gminie tak jest dziś Cię chwalą a jutro powieszą WESOŁYCH ŚWIĄT:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec popapraniec napisał:
Nowa Dyra jest od niedawna i strasznie cienka- ciekawe jak sobie poradzi z tym problemem bo nie wierzę w sylwka bez wódy. Zawsze tam była i będzie - ale faktycznie może czas ale nie miejsce na picie. No cóż... Ci którzy wpłacili - narąbcie się wcześniej:)
bylemkiedyś na sylwesyrze bezalkoholowym. Bylo super. Wszystko zależy od orkiestry. Toast z szampana oczywiście byl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wczesniej byla lakohol i pili wszyscy! łacznie z ta jakąs tam byla dyrektorką i jej mężusiem. sam widziałem. żenada. szkoda jej stanowsiak i tyle, robi awanture tylko. co za żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ napisał:
a ja myślę,że ktoś specjalnie robi wszystko,żeby każdy myślał, że to ona tę aferę rozpętała
W jakim celu miałby to ktoś robić? Ona zbiera bęcki bo tak ludziom wygodnie i tyle. Jak Ci się chce to popytaj w sklepach kto powykładał petycje do wójta żeby nie zatwierdzał wyniku konkursu na dyrektora w Mętowie. Oczywiście organizatorka tej inicjatywy nie podpisała się pod nią. To była taka spontaniczna społeczna inicjatywa " My mieszkańcy protestujemy..." pełna chamstwa i inwektyw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pecunia non olet, ale dziennikarz zasrany tak. Całe pokolenia społeczników poświęcały swój czas aby zorganizować Zabawę Sylwestrową, i tak naprawdę to nie było nigdy ważne czy w trakcie tej zabawy był pity alkohol, ważne było że po podliczeniu zysków można było zainwestować tysiące złotych w szkole, głównie chodzi o wyposażenie, aż tu nagle pojawia sie sprawiedliwy i głosi że w szkole spożywa sie alkohol, a nie można, a będąc głupim można w Dzienniku pracować ?,cały artykuł napisany jest nie rzetelnie i albo autor to stary przepity dziennikarzyna jak ten z Człowieka z Marmuru albo jakiś nie opierzony żółtodziób co to z gniazda wypadł pisać jeszcze nie umie ale drze sie w niebogłosy i obsrywa wszystko dookoła. Drogi mój nie douczony przyjacielu z takim sposobem prowadzenia spraw to czeka Cie co najwyżej dalsza kariera w Głosie Ełku bo juz Nowiny nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzystwo nie zapomniało! Szkoła w Mętowie rzeczywiście nie powstała 1 września 2012 tylko otwarcie jej było 1 września 1988 r., a uroczyste nadanie imienia Jana Pawła II w 1995 r. przy udziale ówczesnej Pani Dyrektor i wielu, wielu ludzi dobrej woli. Spokojnych Świąt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci mają wolne do 2 stycznia i nie patrzą na alkohol!! o ile pamiętam zawsze w szkole był sylwester i było naprawde super!! a to tez po czeci jest inwestycja dla szkoły bo zawsze mogą coś kupić za reszte pieniążków . Widac ktoś chce Nowej Pani dyrektor zaszkodzić !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodek napisał:
Dopóki dyrektorowała kobieta z lokalnego betonu bale nikomu nie przeszkadzały. Nowa jest spoza układu ....resztę proszę sobie dopowiedzieć. Podłośc ludzka nie zna granic.
I TUTAJ SIĘ Z PANIĄ BĄDZ PANEM ZGADZAM...DOKLADNIE TAK SAMO TO WIDZĘ.TO ŻE MAJĄ PROBLEM TO ROBOTA BYŁEJ PANI DYREKTOR ALBO KTÓREGOŚ Z JEJ PIESKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hipokryzji nie ma końca. W mojej ocenie artykuł ten to gorzki wyraz frustracji, z którą nie radzi sobie grupka osób nieprzychylnych obecnej Pani Dyrektor. Ponadto, to Rada Rodziców podjęła decyzję o organizacji Sylwestra w budynku szkolnym. Skrajną hipokryzją jest, że rodzicom nie przeszkadza spożywanie alkoholu w obecności swoich dzieci, przyprowadzanie nieletnich na imprezy alkoholowe typu festyny, wesela itp., natomiast oburza ich organizacja zabawy sylwestrowej w szkole, w której ich dzieci bynajmniej nie będą uczestniczyły. Może warto najpierw rozpocząć od uczenia swoich pociech szacunku do nauczycieli i do szkoły, a nie szkalować Dyrekcji w obecności dzieci, a potem się dziwić, że dzieci źle się o szkole wyrażają. Na koniec rada dla Autora niniejszego artykułu: zrób człowieku najpierw porządek na swoim podwórku. Hołdowanie hasłu „cel uświęca środki” często przynosi odwrotny skutek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...