Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

19 grudnia 2012 r.
19:26
Edytuj ten wpis

Mętów: Sylwester w szkole? Tak, ale bez alkoholu

0 56 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Rodzice uczniów z Mętowa oburzają się, że w ich szkole zaplanowano zabawę sylwestrową. – Ale alkoholu nie będzie – zapowiada dyrektorka Zespołu Szkół.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zapraszamy na bal sylwestrowy w Zespole Szkół w Mętowie w gminie Głusk. Proponujemy 5 dań gorących, chłopski stół, duży wybór przystawek oraz doskonałą zabawę do samego rana! (...) Cena: 300 zł/para” – czytamy na stronie internetowej szkoły.

To oburzyło niektórych mieszkańców Mętowa. – Szkoła powinna uczyć przestrzegania prawa, a sama je łamie. Jak to się ma do wychowania młodzieży? Sama mam syna w tym gimnazjum i nie chciałabym, żeby czerpał złe wzorce ze szkoły – napisała do nas matka jednego z uczniów.

– Zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości w szkołach nie mogą być organizowane imprezy z alkoholem – przypomina Krzysztof Babisz, lubelski kurator oświaty.

Tyle że w Mętowie – jak zapewnia dyrektorka Zespołu Szkół – alkoholu nie będzie. – Bal organizuje rada rodziców, której szkoła tylko wynajmuje pomieszczenia – mówi dyrektor Barbara Ufnal-Budzyła.
– W umowie jest jasno zawarte, że impreza ma być bezalkoholowa.

Organizatorzy nie będą serwowali gościom mocnych trunków. A jeśli ktoś sam przyniesie alkohol? – Nie mam takich uprawnień, żeby każdemu wchodzącemu sprawdzać reklamówkę – mówi dyrektorka. – Ale jeżeli alkohol zostanie zauważony, zostaną podjęte odpowiednie kroki.

– To nie pierwszy sylwester w naszej szkole. Bale organizowane u nas od lat zawsze są bezalkoholowe – podkreśla Ufnal-Budzyła.

Rodzice mają inne zdanie. – Ale nikt nigdy nie ukarał ani dyrekcji, ani władz gminnych, które dają na to przyzwolenie – mówi nam matka jednego z uczniów.

– Wiem, że były tam organizowane zabawy sylwestrowe. Ale nigdy na nich nie byłem. Nie mam żadnych informacji na temat alkoholu na tych imprezach – odpowiada Jacek Anasiewicz, wójt gminy Głusk (gmina jest organem prowadzącym szkołę – red.) – Za każdym razem gmina wydaje zgodę na zorganizowanie takiego balu, jednocześnie przypominając o przepisach.

O obowiązku przestrzegania prawa przypomni dyrektorom szkół także kuratorium, które w tym tygodniu zamieści na swojej stronie internetowej specjalny komunikat. – W szkole alkoholu być nie może. Czy to sylwester, czy studniówka – ostrzega kurator.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 56

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
IO idelny obywatel / 4 stycznia 2013 r. o 20:29
0
[quote name='Banas' timestamp='1357234708' post='716154']
Dokładnie !
Zamiast trzymać z rodzicami, sprzyjać im i jak trzeba ominąć głupie prawo pisane pod dyktando restauratorów, to robi zamieszanie. A jak później władza chce zamknąć szkołę, to dawaj podpuszczać rodziców niech protestują, okupują bo etacik dyrektorski zagrożony.
[/quote]
Ja trzymam się ściany, jak sobie popiję. Sprzyjam państwu-płacąc akcyzę. I nie podpuszczam-nawet na.... trzeźwo
[quote name='Banas' timestamp='1357234708' post='716154']
Dokładnie !
Zamiast trzymać z rodzicami, sprzyjać im i jak trzeba ominąć głupie prawo pisane pod dyktando restauratorów, to robi zamieszanie. A jak później władza chce zamknąć szkołę, to dawaj podpuszczać rodziców niech protestują, okupują bo etacik dyrektorski zagrożony.
[/quote]
Ja trzymam się ściany, jak sobie popiję. Sprzyjam państwu-płacąc akcyzę. I nie podpuszczam-nawet na.... ... rozwiń
Avatar
Banas / 3 stycznia 2013 r. o 18:38
0
[quote name='mętów' timestamp='1357197762' post='715956']
No i na co byl ten szum starej dyrce? narobila tylko zmaieszania. idiotka. i tak wszystko sie obrócilo przeciwko niej. ciekawe gdzie w tym roku za darmoszke bawila na sylwestra razem z wójtem i ta babka niby dyrektorka z gminy od wszystkich szkół. co za bagienko... szkoła tez jest dla ludzi, no ale. durne babsko zepsuło zabawe całej miejscowości.
[/quote]
Dokładnie !
Zamiast trzymać z rodzicami, sprzyjać im i jak trzeba ominąć głupie prawo pisane pod dyktando restauratorów, to robi zamieszanie. A jak później władza chce zamknąć szkołę, to dawaj podpuszczać rodziców niech protestują, okupują bo etacik dyrektorski zagrożony.
[quote name='mętów' timestamp='1357197762' post='715956']
No i na co byl ten szum starej dyrce? narobila tylko zmaieszania. idiotka. i tak wszystko sie obrócilo przeciwko niej. ciekawe gdzie w tym roku za darmoszke bawila na sylwestra razem z wójtem i ta babka niby dyrektorka z gminy od wszystkich szkół. co za bagienko... szkoła tez jest dla ludzi, no ale. durne babsko zepsuło zabawe całej miejscowości.
[/quote]
Dokładnie !
Zamiast trzymać z rodzicami, sprzyjać im i jak trzeba ominąć głupie... rozwiń
Avatar
mętów / 3 stycznia 2013 r. o 08:22
0
No i na co byl ten szum starej dyrce? narobila tylko zmaieszania. idiotka. i tak wszystko sie obrócilo przeciwko niej. ciekawe gdzie w tym roku za darmoszke bawila na sylwestra razem z wójtem i ta babka niby dyrektorka z gminy od wszystkich szkół. co za bagienko... szkoła tez jest dla ludzi, no ale. durne babsko zepsuło zabawe całej miejscowości.
Avatar
Gość / 2 stycznia 2013 r. o 23:32
0
[quote name='Gość' timestamp='1357159995' post='715888']
Nie pouczaj mnie belferku. Subwencję oświatową pożerają prawie w całości Wasze rozpasione... dupska. Na inne zadania zostają same ochłapy. A prawda jest taka, że to samorządy z podatków utrzymują szkoły.

Z kolei marionetkowe rady rodziców normalnie "na żywca" wyrywają z naszych kieszeni już prawie po stówie od dziecka. Już nie mogę znieść tego nieustannego poganiania i rozliczania przez wychowawczynię na każdej wywiadówce. W niektórych szkołach są już tak bezczelni, że na początku roku każą podanie pisać o zwolnienie z tego haraczu. I weź tu człowieku wyłam się z tej "tradycji"... dziecko ci zglebią i tyle.

No i te głupawe docinki pisane tu na forum przez belferków, że to im do zabawy alkoholu nie potrzeba. Nie dziwię się, jak ktoś ma łepek napakowany takimi regułkami, wzorami i innymi pierdołami, które normalnemu człowiekowi w normalnym życiu są zbędne, to musi mieć szum pod czachą jak po flaszce.
[/quote]
Poleciałeś ostro. Jak na nuworysza przystało
Nibyś kozak, ale nie do końca. Kasę, na dobrowolne twory grzecznie w zębach przynosisz.
Żal mi cię człeczku....
Dlaczego? Zrozumiesz, jak ci dzieci dorosną. Jeśli im również swoję mądrości zaszczepiłeś
[quote name='Gość' timestamp='1357159995' post='715888']
Nie pouczaj mnie belferku. Subwencję oświatową pożerają prawie w całości Wasze rozpasione... dupska. Na inne zadania zostają same ochłapy. A prawda jest taka, że to samorządy z podatków utrzymują szkoły.

Z kolei marionetkowe rady rodziców normalnie "na żywca" wyrywają z naszych kieszeni już prawie po stówie od dziecka. Już nie mogę znieść tego nieustannego poganiania i rozliczania przez wychowawczynię na każdej wywiadówce. W niektór... rozwiń
Avatar
Gość / 2 stycznia 2013 r. o 21:53
0
[quote name='Gość' timestamp='1357082929' post='715603']
Przeczytaj jutro to coś wyskrobał. Jeśli sam z siebie nie będziesz się śmiał - toś jest jeszcze "wczorajszy", lub jeszcze gorzej- masz tak na stałe.
Szkoły publiczne trzyma przy życiu dotacja oświatowa. I lepiej niech tak zostanie
[/quote]

Nie pouczaj mnie belferku. Subwencję oświatową pożerają prawie w całości Wasze rozpasione... dupska. Na inne zadania zostają same ochłapy. A prawda jest taka, że to samorządy z podatków utrzymują szkoły.

Z kolei marionetkowe rady rodziców normalnie "na żywca" wyrywają z naszych kieszeni już prawie po stówie od dziecka. Już nie mogę znieść tego nieustannego poganiania i rozliczania przez wychowawczynię na każdej wywiadówce. W niektórych szkołach są już tak bezczelni, że na początku roku każą podanie pisać o zwolnienie z tego haraczu. I weź tu człowieku wyłam się z tej "tradycji"... dziecko ci zglebią i tyle.

No i te głupawe docinki pisane tu na forum przez belferków, że to im do zabawy alkoholu nie potrzeba. Nie dziwię się, jak ktoś ma łepek napakowany takimi regułkami, wzorami i innymi pierdołami, które normalnemu człowiekowi w normalnym życiu są zbędne, to musi mieć szum pod czachą jak po flaszce.
[quote name='Gość' timestamp='1357082929' post='715603']
Przeczytaj jutro to coś wyskrobał. Jeśli sam z siebie nie będziesz się śmiał - toś jest jeszcze "wczorajszy", lub jeszcze gorzej- masz tak na stałe.
Szkoły publiczne trzyma przy życiu dotacja oświatowa. I lepiej niech tak zostanie
[/quote]

Nie pouczaj mnie belferku. Subwencję oświatową pożerają prawie w całości Wasze rozpasione... dupska. Na inne zadania zostają same ochłapy. A prawda jest taka, że to samorządy z podatkó... rozwiń
Avatar
Gość / 2 stycznia 2013 r. o 18:28
0
[quote name='max' timestamp='1357083859' post='715606']
On już tak ma.Najpierw mówi(pisze)później myśli i zaprawdę powiadam Ci recholi się jak nic.
[/quote]
Avatar
max / 2 stycznia 2013 r. o 00:44
0
[quote name='Gość' timestamp='1357082929' post='715603']
Przeczytaj jutro to coś wyskrobał. Jeśli sam z siebie nie będziesz się śmiał - toś jest jeszcze "wczorajszy", lub jeszcze gorzej- masz tak na stałe.
Szkoły publiczne trzyma przy życiu dotacja oświatowa. I lepiej niech tak zostanie
[/quote]
On już tak ma.Najpierw mówi(pisze)później myśli i zaprawdę powiadam Ci recholi się jak nic.
[quote name='Gość' timestamp='1357082929' post='715603']
Przeczytaj jutro to coś wyskrobał. Jeśli sam z siebie nie będziesz się śmiał - toś jest jeszcze "wczorajszy", lub jeszcze gorzej- masz tak na stałe.
Szkoły publiczne trzyma przy życiu dotacja oświatowa. I lepiej niech tak zostanie
[/quote]
On już tak ma.Najpierw mówi(pisze)później myśli i zaprawdę powiadam Ci recholi się jak nic. rozwiń
Avatar
Gość / 2 stycznia 2013 r. o 00:28
0
[quote name='Gość' timestamp='1357068782' post='715562']
Starym wolno, bo dla nich jest alkohol. Nawet Chrystus potwierdził to cudem w Kanie Galilejskiej. I naraz kilku obłudników w interesie zmowy restauratorskiej próbuje decydować, które imprezy dla dorosłych będą legalnie zakrapiane. Rodzice powinni nie dać ani grosza na ten "komitet rodzicielski" i ścignąć tych belfrów, co mącą w tym temacie. Niech odczują, że obłuda nie popłaca.
[/quote]
Przeczytaj jutro to coś wyskrobał. Jeśli sam z siebie nie będziesz się śmiał - toś jest jeszcze "wczorajszy", lub jeszcze gorzej- masz tak na stałe.
Szkoły publiczne trzyma przy życiu dotacja oświatowa. I lepiej niech tak zostanie
[quote name='Gość' timestamp='1357068782' post='715562']
Starym wolno, bo dla nich jest alkohol. Nawet Chrystus potwierdził to cudem w Kanie Galilejskiej. I naraz kilku obłudników w interesie zmowy restauratorskiej próbuje decydować, które imprezy dla dorosłych będą legalnie zakrapiane. Rodzice powinni nie dać ani grosza na ten "komitet rodzicielski" i ścignąć tych belfrów, co mącą w tym temacie. Niech odczują, że obłuda nie popłaca.
[/quote]
Przeczytaj jutro to coś wyskrobał. Jeśli sam z s... rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2013 r. o 20:33
0
[quote name='Gość' timestamp='1357059147' post='715516']
Tego tekstu nie mógł napisać madry rodzic.
Wyobrażasz sobie uczniowski koncert kolęd na kacu, zawody zręcznościowe po skręcie... Skoro wolno mimo zakazów, to czego tylko starym?

Nie stać cię na wejściówkę , to pojedź do Lublina na imprezę pod chmurką!
[/quote]
Starym wolno, bo dla nich jest alkohol. Nawet Chrystus potwierdził to cudem w Kanie Galilejskiej. I naraz kilku obłudników w interesie zmowy restauratorskiej próbuje decydować, które imprezy dla dorosłych będą legalnie zakrapiane. Rodzice powinni nie dać ani grosza na ten "komitet rodzicielski" i ścignąć tych belfrów, co mącą w tym temacie. Niech odczują, że obłuda nie popłaca.
[quote name='Gość' timestamp='1357059147' post='715516']
Tego tekstu nie mógł napisać madry rodzic.
Wyobrażasz sobie uczniowski koncert kolęd na kacu, zawody zręcznościowe po skręcie... Skoro wolno mimo zakazów, to czego tylko starym?

Nie stać cię na wejściówkę , to pojedź do Lublina na imprezę pod chmurką!
[/quote]
Starym wolno, bo dla nich jest alkohol. Nawet Chrystus potwierdził to cudem w Kanie Galilejskiej. I naraz kilku obłudników w interesie zmowy restauratorskiej próbu... rozwiń
Avatar
rodzic / 1 stycznia 2013 r. o 18:37
0
[quote name='Gość' timestamp='1357056144' post='715504']
A jaki problem powiedzieć, że na bezalkoholowy sylwester przychodzi się dobrze wstawionym, aby nastrój podtrzymać przynajmniej do północy. Przy odrobinie inteligencji i dobrej woli gości głupie prawo może im skoczyć.
Kiedyś sylweter w szkole i inne zabawy dla dorosłych to była normalka i tak powinno pozostać. Powiedzcie no skurczybyki, kto lepiej dba o szkoły niż rodzice. Te dawne czyny społeczne, kasa na radę rodziców, kasa z naszych podatków i inne tam... Chcecie wojny z rodzicami ? Drogo to może władzę kosztować.
[/quote]
Sylwester bezalkoholowy to dla mnie żaden problem.Potrafię świetnie bawić się bez używek.
[quote name='Gość' timestamp='1357056144' post='715504']
A jaki problem powiedzieć, że na bezalkoholowy sylwester przychodzi się dobrze wstawionym, aby nastrój podtrzymać przynajmniej do północy. Przy odrobinie inteligencji i dobrej woli gości głupie prawo może im skoczyć.
Kiedyś sylweter w szkole i inne zabawy dla dorosłych to była normalka i tak powinno pozostać. Powiedzcie no skurczybyki, kto lepiej dba o szkoły niż rodzice. Te dawne czyny społeczne, kasa na radę rodziców, kasa z naszych podatków i inne... rozwiń
Avatar
IO idelny obywatel / 4 stycznia 2013 r. o 20:29
0
[quote name='Banas' timestamp='1357234708' post='716154']
Dokładnie !
Zamiast trzymać z rodzicami, sprzyjać im i jak trzeba ominąć głupie prawo pisane pod dyktando restauratorów, to robi zamieszanie. A jak później władza chce zamknąć szkołę, to dawaj podpuszczać rodziców niech protestują, okupują bo etacik dyrektorski zagrożony.
[/quote]
Ja trzymam się ściany, jak sobie popiję. Sprzyjam państwu-płacąc akcyzę. I nie podpuszczam-nawet na.... trzeźwo
[quote name='Banas' timestamp='1357234708' post='716154']
Dokładnie !
Zamiast trzymać z rodzicami, sprzyjać im i jak trzeba ominąć głupie prawo pisane pod dyktando restauratorów, to robi zamieszanie. A jak później władza chce zamknąć szkołę, to dawaj podpuszczać rodziców niech protestują, okupują bo etacik dyrektorski zagrożony.
[/quote]
Ja trzymam się ściany, jak sobie popiję. Sprzyjam państwu-płacąc akcyzę. I nie podpuszczam-nawet na.... ... rozwiń
Avatar
Banas / 3 stycznia 2013 r. o 18:38
0
[quote name='mętów' timestamp='1357197762' post='715956']
No i na co byl ten szum starej dyrce? narobila tylko zmaieszania. idiotka. i tak wszystko sie obrócilo przeciwko niej. ciekawe gdzie w tym roku za darmoszke bawila na sylwestra razem z wójtem i ta babka niby dyrektorka z gminy od wszystkich szkół. co za bagienko... szkoła tez jest dla ludzi, no ale. durne babsko zepsuło zabawe całej miejscowości.
[/quote]
Dokładnie !
Zamiast trzymać z rodzicami, sprzyjać im i jak trzeba ominąć głupie prawo pisane pod dyktando restauratorów, to robi zamieszanie. A jak później władza chce zamknąć szkołę, to dawaj podpuszczać rodziców niech protestują, okupują bo etacik dyrektorski zagrożony.
[quote name='mętów' timestamp='1357197762' post='715956']
No i na co byl ten szum starej dyrce? narobila tylko zmaieszania. idiotka. i tak wszystko sie obrócilo przeciwko niej. ciekawe gdzie w tym roku za darmoszke bawila na sylwestra razem z wójtem i ta babka niby dyrektorka z gminy od wszystkich szkół. co za bagienko... szkoła tez jest dla ludzi, no ale. durne babsko zepsuło zabawe całej miejscowości.
[/quote]
Dokładnie !
Zamiast trzymać z rodzicami, sprzyjać im i jak trzeba ominąć głupie... rozwiń
Avatar
mętów / 3 stycznia 2013 r. o 08:22
0
No i na co byl ten szum starej dyrce? narobila tylko zmaieszania. idiotka. i tak wszystko sie obrócilo przeciwko niej. ciekawe gdzie w tym roku za darmoszke bawila na sylwestra razem z wójtem i ta babka niby dyrektorka z gminy od wszystkich szkół. co za bagienko... szkoła tez jest dla ludzi, no ale. durne babsko zepsuło zabawe całej miejscowości.
Avatar
Gość / 2 stycznia 2013 r. o 23:32
0
[quote name='Gość' timestamp='1357159995' post='715888']
Nie pouczaj mnie belferku. Subwencję oświatową pożerają prawie w całości Wasze rozpasione... dupska. Na inne zadania zostają same ochłapy. A prawda jest taka, że to samorządy z podatków utrzymują szkoły.

Z kolei marionetkowe rady rodziców normalnie "na żywca" wyrywają z naszych kieszeni już prawie po stówie od dziecka. Już nie mogę znieść tego nieustannego poganiania i rozliczania przez wychowawczynię na każdej wywiadówce. W niektórych szkołach są już tak bezczelni, że na początku roku każą podanie pisać o zwolnienie z tego haraczu. I weź tu człowieku wyłam się z tej "tradycji"... dziecko ci zglebią i tyle.

No i te głupawe docinki pisane tu na forum przez belferków, że to im do zabawy alkoholu nie potrzeba. Nie dziwię się, jak ktoś ma łepek napakowany takimi regułkami, wzorami i innymi pierdołami, które normalnemu człowiekowi w normalnym życiu są zbędne, to musi mieć szum pod czachą jak po flaszce.
[/quote]
Poleciałeś ostro. Jak na nuworysza przystało
Nibyś kozak, ale nie do końca. Kasę, na dobrowolne twory grzecznie w zębach przynosisz.
Żal mi cię człeczku....
Dlaczego? Zrozumiesz, jak ci dzieci dorosną. Jeśli im również swoję mądrości zaszczepiłeś
[quote name='Gość' timestamp='1357159995' post='715888']
Nie pouczaj mnie belferku. Subwencję oświatową pożerają prawie w całości Wasze rozpasione... dupska. Na inne zadania zostają same ochłapy. A prawda jest taka, że to samorządy z podatków utrzymują szkoły.

Z kolei marionetkowe rady rodziców normalnie "na żywca" wyrywają z naszych kieszeni już prawie po stówie od dziecka. Już nie mogę znieść tego nieustannego poganiania i rozliczania przez wychowawczynię na każdej wywiadówce. W niektór... rozwiń
Avatar
Gość / 2 stycznia 2013 r. o 21:53
0
[quote name='Gość' timestamp='1357082929' post='715603']
Przeczytaj jutro to coś wyskrobał. Jeśli sam z siebie nie będziesz się śmiał - toś jest jeszcze "wczorajszy", lub jeszcze gorzej- masz tak na stałe.
Szkoły publiczne trzyma przy życiu dotacja oświatowa. I lepiej niech tak zostanie
[/quote]

Nie pouczaj mnie belferku. Subwencję oświatową pożerają prawie w całości Wasze rozpasione... dupska. Na inne zadania zostają same ochłapy. A prawda jest taka, że to samorządy z podatków utrzymują szkoły.

Z kolei marionetkowe rady rodziców normalnie "na żywca" wyrywają z naszych kieszeni już prawie po stówie od dziecka. Już nie mogę znieść tego nieustannego poganiania i rozliczania przez wychowawczynię na każdej wywiadówce. W niektórych szkołach są już tak bezczelni, że na początku roku każą podanie pisać o zwolnienie z tego haraczu. I weź tu człowieku wyłam się z tej "tradycji"... dziecko ci zglebią i tyle.

No i te głupawe docinki pisane tu na forum przez belferków, że to im do zabawy alkoholu nie potrzeba. Nie dziwię się, jak ktoś ma łepek napakowany takimi regułkami, wzorami i innymi pierdołami, które normalnemu człowiekowi w normalnym życiu są zbędne, to musi mieć szum pod czachą jak po flaszce.
[quote name='Gość' timestamp='1357082929' post='715603']
Przeczytaj jutro to coś wyskrobał. Jeśli sam z siebie nie będziesz się śmiał - toś jest jeszcze "wczorajszy", lub jeszcze gorzej- masz tak na stałe.
Szkoły publiczne trzyma przy życiu dotacja oświatowa. I lepiej niech tak zostanie
[/quote]

Nie pouczaj mnie belferku. Subwencję oświatową pożerają prawie w całości Wasze rozpasione... dupska. Na inne zadania zostają same ochłapy. A prawda jest taka, że to samorządy z podatkó... rozwiń
Avatar
Gość / 2 stycznia 2013 r. o 18:28
0
[quote name='max' timestamp='1357083859' post='715606']
On już tak ma.Najpierw mówi(pisze)później myśli i zaprawdę powiadam Ci recholi się jak nic.
[/quote]
Avatar
max / 2 stycznia 2013 r. o 00:44
0
[quote name='Gość' timestamp='1357082929' post='715603']
Przeczytaj jutro to coś wyskrobał. Jeśli sam z siebie nie będziesz się śmiał - toś jest jeszcze "wczorajszy", lub jeszcze gorzej- masz tak na stałe.
Szkoły publiczne trzyma przy życiu dotacja oświatowa. I lepiej niech tak zostanie
[/quote]
On już tak ma.Najpierw mówi(pisze)później myśli i zaprawdę powiadam Ci recholi się jak nic.
[quote name='Gość' timestamp='1357082929' post='715603']
Przeczytaj jutro to coś wyskrobał. Jeśli sam z siebie nie będziesz się śmiał - toś jest jeszcze "wczorajszy", lub jeszcze gorzej- masz tak na stałe.
Szkoły publiczne trzyma przy życiu dotacja oświatowa. I lepiej niech tak zostanie
[/quote]
On już tak ma.Najpierw mówi(pisze)później myśli i zaprawdę powiadam Ci recholi się jak nic. rozwiń
Avatar
Gość / 2 stycznia 2013 r. o 00:28
0
[quote name='Gość' timestamp='1357068782' post='715562']
Starym wolno, bo dla nich jest alkohol. Nawet Chrystus potwierdził to cudem w Kanie Galilejskiej. I naraz kilku obłudników w interesie zmowy restauratorskiej próbuje decydować, które imprezy dla dorosłych będą legalnie zakrapiane. Rodzice powinni nie dać ani grosza na ten "komitet rodzicielski" i ścignąć tych belfrów, co mącą w tym temacie. Niech odczują, że obłuda nie popłaca.
[/quote]
Przeczytaj jutro to coś wyskrobał. Jeśli sam z siebie nie będziesz się śmiał - toś jest jeszcze "wczorajszy", lub jeszcze gorzej- masz tak na stałe.
Szkoły publiczne trzyma przy życiu dotacja oświatowa. I lepiej niech tak zostanie
[quote name='Gość' timestamp='1357068782' post='715562']
Starym wolno, bo dla nich jest alkohol. Nawet Chrystus potwierdził to cudem w Kanie Galilejskiej. I naraz kilku obłudników w interesie zmowy restauratorskiej próbuje decydować, które imprezy dla dorosłych będą legalnie zakrapiane. Rodzice powinni nie dać ani grosza na ten "komitet rodzicielski" i ścignąć tych belfrów, co mącą w tym temacie. Niech odczują, że obłuda nie popłaca.
[/quote]
Przeczytaj jutro to coś wyskrobał. Jeśli sam z s... rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2013 r. o 20:33
0
[quote name='Gość' timestamp='1357059147' post='715516']
Tego tekstu nie mógł napisać madry rodzic.
Wyobrażasz sobie uczniowski koncert kolęd na kacu, zawody zręcznościowe po skręcie... Skoro wolno mimo zakazów, to czego tylko starym?

Nie stać cię na wejściówkę , to pojedź do Lublina na imprezę pod chmurką!
[/quote]
Starym wolno, bo dla nich jest alkohol. Nawet Chrystus potwierdził to cudem w Kanie Galilejskiej. I naraz kilku obłudników w interesie zmowy restauratorskiej próbuje decydować, które imprezy dla dorosłych będą legalnie zakrapiane. Rodzice powinni nie dać ani grosza na ten "komitet rodzicielski" i ścignąć tych belfrów, co mącą w tym temacie. Niech odczują, że obłuda nie popłaca.
[quote name='Gość' timestamp='1357059147' post='715516']
Tego tekstu nie mógł napisać madry rodzic.
Wyobrażasz sobie uczniowski koncert kolęd na kacu, zawody zręcznościowe po skręcie... Skoro wolno mimo zakazów, to czego tylko starym?

Nie stać cię na wejściówkę , to pojedź do Lublina na imprezę pod chmurką!
[/quote]
Starym wolno, bo dla nich jest alkohol. Nawet Chrystus potwierdził to cudem w Kanie Galilejskiej. I naraz kilku obłudników w interesie zmowy restauratorskiej próbu... rozwiń
Avatar
rodzic / 1 stycznia 2013 r. o 18:37
0
[quote name='Gość' timestamp='1357056144' post='715504']
A jaki problem powiedzieć, że na bezalkoholowy sylwester przychodzi się dobrze wstawionym, aby nastrój podtrzymać przynajmniej do północy. Przy odrobinie inteligencji i dobrej woli gości głupie prawo może im skoczyć.
Kiedyś sylweter w szkole i inne zabawy dla dorosłych to była normalka i tak powinno pozostać. Powiedzcie no skurczybyki, kto lepiej dba o szkoły niż rodzice. Te dawne czyny społeczne, kasa na radę rodziców, kasa z naszych podatków i inne tam... Chcecie wojny z rodzicami ? Drogo to może władzę kosztować.
[/quote]
Sylwester bezalkoholowy to dla mnie żaden problem.Potrafię świetnie bawić się bez używek.
[quote name='Gość' timestamp='1357056144' post='715504']
A jaki problem powiedzieć, że na bezalkoholowy sylwester przychodzi się dobrze wstawionym, aby nastrój podtrzymać przynajmniej do północy. Przy odrobinie inteligencji i dobrej woli gości głupie prawo może im skoczyć.
Kiedyś sylweter w szkole i inne zabawy dla dorosłych to była normalka i tak powinno pozostać. Powiedzcie no skurczybyki, kto lepiej dba o szkoły niż rodzice. Te dawne czyny społeczne, kasa na radę rodziców, kasa z naszych podatków i inne... rozwiń