Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mój Rynek: W regionie powstanie 19 nowoczesnych targowisk

Utworzony przez edek, 19 czerwca 2012 r. o 20:18 Powrót do artykułu
będzie gdzie handlować fajkami z przemytu! hura! na Ruskiej i pod Nową tak świetnie idzie interes i to na oczach Policji która nie reaguje bo im tak szef kazał więc podobnie będzie na innych targowiskach. W końcu jestem bosem i mi wszystko wolno! najwyżej jak zwykle parę złotych więcej dam Komendantowi Policji Wojewódzkiej i będę miał spokój!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A władze Opola Lubelskiego jak zwykle zaspały. Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie.Ostatnio zrobili obławę pod pksem.Biznesmeni prześli na drugą stronę ulicy i z szyderczym śmiechem kontynuowali interes.Ale władza już nie wpadła na pomysł przejścia na drugą stronę,to za inteligentne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opole Lubelskie jednak nie zaspało. Kol. Elka jest niedoinformowana. Dzwoniłem do urzędu i powiedzieli, że wniosek został złożony. Zdziwiłem się informacją Elki, gdyż czytałem w w Opolaninie i na stronie urzędu, że jest szansa na renowację opolskiego targowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Mełgwi nie będzie targowiska i basta. Wójt woli amfiteatr,zalew,sortownie śmieci,młynarza . To są pomocne inwestycje dla mieszkańców Gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...