Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na ekran gapimy się na gapę

Utworzony przez jescze płącący, 13 marca 2008 r. o 06:57 Powrót do artykułu
znieśc ten cholerny podatek . dziennikarze zarabiają setki tysięcy a biednych Polaków zmusza się do płacenia haraczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki obowiązkowy?Na podstawie jakich przepisow obowiązkowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na którym miejscu jesteśmy pod względem dostępności (zasięgu) i jakości sygnału publicznych programów radiowych i telewizyjnych? Podejrzewam, że na ostatnim. Tak więc niech rada zapewni dostępny i dobrej jakości towar medialny, a później narzeka na ściągalność abonamentu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa statystyka, tylko nikt nie potrafi ocenić ile rodzin które przy okazji zmiany adresu nie rejestrują odbiorników. Oszacować to można porównując ilość gospodarstw domowych i ilość zarejestrowanych odbiorników, myślę że wypadnie to blado. Jeżeli muszę płacić na pubiczną " misyjną" telewizję, to chcę być równo traktowany i myślę żedobrym pomysłem było by: -- wydzielenie ustawą % podatku od dochodów z przeznaczeniem na tą telewizę. Może obyło by się bez reklam? -- zlikwidować gwiazdorskie honoraria (np: p Lis nie jest gwiazdą filmową) i skończyć z transmisjami z sejmu ( nie chcę oglądać nieudaczników i słuchać pogadanek o ączeniu się komurki i plemnika ) Czas najwyższy żeby państwo nie wyrzucało nnaszych pieniędzy w błoto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiepska coś ta statystybo nijak nie obejmuje takich jak ja, którzy telewizji nie mają i nie zamierzają mieć. Dlaczego mam się zrzucać na telewizję której nie oglądam a jej misyjność mi wisi - bo jej jedyna misja to dać miejsca pracy dla pociotków prezesa z politycznego nadania. Dlaczego nikt nie bierze pod uwagę wielokrotnie przez internautow postulowanego zakodowania telewizji państwowej. Chcesz oglądać to płać za kartę w dekodrze. Nie chcesz to nie oglądasz. Proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...