Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to za firma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogo zwolniono ?? Kogo obciążono - kto zapłacił za ten bubel ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Bełżycach na ul. Szkolnej "odcięto" asfalt na długości 200m i teraz ma ona szerokość miejscami 1,5m......???? Grunt to "dobrzy" geodeci!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina tylko i wyłącznie inżynierów pracujących na drodze. Według mojej wiedzy tam nie było nikogo z uprawnieniami kierownika a tylko młodzi inżynierowie . Niestety nawet najlepszy sprzęt nie zastąpi myślenia. Kiedyś zwróciłem uwagę jednemu z inżynierów(miał na imię Tomek),że robią fuszerkę.Odpowiedź była krótka-"przyjechałem odwalić dniówkę "!!! Kiedyś inżynier to był "ktoś"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noooo wreszcie ktoś tym partaczom popatrzył na ręce."Wymienili na własny koszt asfalt"-jeszcze wymienić lubelską GDDiA i już możnaby jeździ po w miarę równych drogach. Ponad rok temu jadę,i aż mi dech zatkało,kilku "drogofachowców"remontuje nawierzchnię.Taczkami wożą asfalt i zatykają nieoczyszczone,mokre dziury w jezdni.Zagęszczał ten asfalt "dwunożny walec" w gumowych butach a następnie wyrównywał łopatą piaskówką.Ponieważ ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo więc miałem czas zapoznać się z tą przedziwną technologią.Tak właśnie marnotrawi się pieniądze pochodzące z podatku płaconego przy zakupie paliwa.Po miesiącu,nazwijmy to plomby,wypadły i jak dziury były tak były dalej.Problem w tym,że za taką fuszerę ktoś kto dysponuje naszymi pieniędzmi,lekką ręką je wypłacił partackiej firmie .Nasuwa się jeden wniosek...nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach doprowadzają do tego,że jeździmy po czym jeździmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy firma Strabag kiedykolwiek poprawiała wybudowany odcinek drogi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 g. napisał:
kogo zwolniono ?? Kogo obciążono - kto zapłacił za ten bubel ???
A gdzie w tym czasie był nadzór ,gdzie był kierownik czy majster ? bo to że napisano by uspokoić opinię publiczną że na własny koszt wymieniają to mrzonka wliczą to w koszt następnej inwestycji a znajoma -znajomy cioci ,wujka podpiszą- bilans musi być na zero !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogowiec napisał:
ciekawe czy firma Strabag kiedykolwiek poprawiała wybudowany odcinek drogi?
Nie miała czasu bo buduje obwodnicę Kocka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wymienili na własny koszt - czyli czyj ? Prezesa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cba napisał:
wymienili na własny koszt - czyli czyj ? Prezesa ?
dlaczego nie pytasz na czyj koszt zdradza Ciebie twoja żona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...