Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na prawo jazdy zdasz też w Puławach i Łukowie

Utworzony przez LCH, 25 listopada 2013 r. o 21:07 Powrót do artykułu
.... To może od razu zorganizować filię WORDu w Motyczu,Jastkowie i Szastarce???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaa, na quady...nawet nie wiecie o czym mówicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja poprosze w Poniatowej na terenie noboszczki EDY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://daa.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 razy nie zdałam teorii, już zacząłam brac tabletki na uspokojenie, tyle pieniędzy straciłam przez głupie testy...to jest parodia z tym wordem.... Dziewczyny wczoraj zdałam za 3 razem teorie bezbłędnie!!!! ale to dzieki koledze ktory dal mi testy za ktore zaplacil 150zl, wiem ze to straszny test i daje wam to za friko bo mi juz nie potrzebne, wiec nie zalamywac sie i uwierzyc w siebie!! word to zlodzieje! hostujmy.pl/download/170335/GQ4NmY  8h nauki ale pomogło, najwazniejsze to sie nie załamywać  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seriale online za darmo i bez limitu i rejestracji - http://eserial.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez jutro zdaje już 4ty raz praktyczny bo nie umie jeździ według egzaminator [28 lat zawodowo jezdzilem Azje Europe, Wschod Daleki Wschod teraz ubiegam się o zwrot zatrzymanego prawa jazdy no ale nie umie jezdzic według tych debili tu się kasa liczy i nic więcej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...