Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

25 listopada 2013 r.
20:02
Edytuj ten wpis

Na prawo jazdy zdasz też w Puławach i Łukowie

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 7 A A
Egzamin teoretyczny kosztuje 30 zł, praktyczny 140 zł. Statystyczna zdawalność za pierwszym podejści
Egzamin teoretyczny kosztuje 30 zł, praktyczny 140 zł. Statystyczna zdawalność za pierwszym podejści

Uchwałę w sprawie utworzenia dwóch nowych ośrodków egzaminowania radni Sejmiku Województwa przegłosowali jednogłośnie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W przyszłym roku w Łukowie powstanie filia WORD w Białej Podlaskiej, zaś w Puławach WORD Lublin. – W obu tych miejscach byłyby przeprowadzane egzaminy państwowe na prawa jazdy kategorii AM, A1, A2, A, B1, B, czyli na motocykle, quady i samochody osobowe – mówi Beata Górka, rzecznik marszałka.

Na tę decyzję WORD w Lublinie i Białej Podlaskiej czekały od kilku miesięcy. Ośrodki walczą o każdego klienta, bo liczba osób przystępujących do egzaminów dramatycznie spada. W lubelskim WORD w ciągu minionego kwartału liczba zdających zmniejszyła się o blisko 30 proc. w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku. Utworzenie filii WORD w Łukowie i Puławach ma zatrzymać odpływ kandydatów na kierowców do ośrodków w Siedlcach i Radomiu.

W Łukowie WORD powstanie w tamtejszym PKS. – Już podjęliśmy pierwsze prace przy adaptacji pomieszczeń i placu przy ul. Staropijarskiej – mówi Arkadiusz Maksymiuk, zastępca dyrektora WORD w Białej Podlaskiej.

W Puławach lokalizacji jeszcze nie ma. – Prezydent Puław wskazał nam obiekt na terenie Azotów. Niestety dojazd do niego prowadzi przez drogę wewnętrzną. A na takiej nie wolno przeprowadzać egzaminów – mówi Artur Banaszkiewicz, zastępca dyrektora WORD w Lublinie. – Dlatego rozglądamy się za innym miejscem.

Według szacunków lubelskiego WORD, w Puławach miesięcznie będzie przeprowadzanych 1000 egzaminów. – Egzaminatorzy będą dojeżdżać z Lublina. Niestety koszt organizacji filii będzie dość wysoki. Sama informatyzacja pochłonie co najmniej 150 tys. zł. Wydatki mogą wzrosnąć, gdy będziemy musieli, np. wyasfaltować plac egzaminacyjny – dodaje Banaszkiewicz.

Pierwsze egzaminy w Puławach odbędą się w wakacje 2014. Nieco szybciej, bo już na wiosnę powinna ruszyć filia w Łukowie.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
rychu / 27 listopada 2013 o 18:26
0

ja tez jutro zdaje już 4ty raz praktyczny bo nie umie jeździ według egzaminator [28 lat zawodowo jezdzilem Azje Europe, Wschod Daleki Wschod teraz ubiegam się o zwrot zatrzymanego prawa jazdy no ale nie umie jezdzic według tych debili tu się kasa liczy i nic więcej.

Avatar
aniamala19812 / 26 listopada 2013 o 11:59
0

Seriale online za darmo i bez limitu i rejestracji - http://eserial.pl

Avatar
maria / 26 listopada 2013 o 11:06
0
2 razy nie zdałam teorii, już zacząłam brac tabletki na uspokojenie, tyle pieniędzy straciłam przez głupie testy...to jest parodia z tym wordem....
Dziewczyny wczoraj zdałam za 3 razem teorie bezbłędnie!!!! ale to dzieki koledze ktory dal mi testy za ktore zaplacil 150zl, wiem ze to straszny test i daje wam to za friko bo mi juz nie potrzebne, wiec nie zalamywac sie i uwierzyc w siebie!! word to zlodzieje!
hostujmy.pl/download/170335/GQ4NmY 
8h nauki ale pomogło, najwazniejsze to sie nie załamywać
Avatar
Gość / 26 listopada 2013 o 10:02
0

Hmmm...sama nie wiem.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://daa.pl/lokaliz
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
Komi / 26 listopada 2013 o 08:39
0

A ja poprosze w Poniatowej na terenie noboszczki EDY

Avatar
janek wielki / 25 listopada 2013 o 22:52
0

Taaaaa, na quady...nawet nie wiecie o czym mówicie.

Avatar
LCH / 25 listopada 2013 o 21:07
0
.... To może od razu zorganizować filię WORDu w Motyczu,Jastkowie i Szastarce???
Avatar
rychu / 27 listopada 2013 o 18:26
0

ja tez jutro zdaje już 4ty raz praktyczny bo nie umie jeździ według egzaminator [28 lat zawodowo jezdzilem Azje Europe, Wschod Daleki Wschod teraz ubiegam się o zwrot zatrzymanego prawa jazdy no ale nie umie jezdzic według tych debili tu się kasa liczy i nic więcej.

Avatar
aniamala19812 / 26 listopada 2013 o 11:59
0

Seriale online za darmo i bez limitu i rejestracji - http://eserial.pl

Avatar
maria / 26 listopada 2013 o 11:06
0
2 razy nie zdałam teorii, już zacząłam brac tabletki na uspokojenie, tyle pieniędzy straciłam przez głupie testy...to jest parodia z tym wordem....
Dziewczyny wczoraj zdałam za 3 razem teorie bezbłędnie!!!! ale to dzieki koledze ktory dal mi testy za ktore zaplacil 150zl, wiem ze to straszny test i daje wam to za friko bo mi juz nie potrzebne, wiec nie zalamywac sie i uwierzyc w siebie!! word to zlodzieje!
hostujmy.pl/download/170335/GQ4NmY 
8h nauki ale pomogło, najwazniejsze to sie nie załamywać
Avatar
Gość / 26 listopada 2013 o 10:02
0

Hmmm...sama nie wiem.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://daa.pl/lokaliz
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
Komi / 26 listopada 2013 o 08:39
0

A ja poprosze w Poniatowej na terenie noboszczki EDY

Avatar
janek wielki / 25 listopada 2013 o 22:52
0

Taaaaa, na quady...nawet nie wiecie o czym mówicie.

Avatar
LCH / 25 listopada 2013 o 21:07
0
.... To może od razu zorganizować filię WORDu w Motyczu,Jastkowie i Szastarce???
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie 0 0

W sobotę pełniący służbę w Okunince nad jeziorem Białym policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód seat leon, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn z woj. mazowieckiego.

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca
film

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca 9 0

Grodków, woj. opolskie. 15-letni chłopak i jego ojciec zostali porażeni prądem w Grodkowie.

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu
galeria

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu 0 3

Do groźnego zdarzenia doszło w piątkowe południe w Dębowej Kłodzie (pow. parczewski).

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy
Złota Setka

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy 0 1

Na pomysł otworzenia tematycznego parku rozrywki trójka przedsiębiorców wpadła 8 lat temu. Dzisiaj to jedno z największych i najbardziej znanych miejsc tego typu w naszych kraju. Do Magicznych Ogródów koło Janowca w sezonie ściągają prawdziwe tłumy.

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza 1 0

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem podczas festiwalu Kolory Muzyki w Parku Miejskim w Chełmie.

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol"

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol" 8 0

W sobotę przed godz. 20 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od pracowników jednego z marketów przy Al. Tysiąclecia w Lublinie. Z przekazanej informacji wynikało, że na zakupy z malutkim dzieckiem przyszła nietrzeźwa kobieta.

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową?
Magazyn

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową? 19 0

W PRL-u nie trzeba było baru czy restauracji, aby ugasić pragnienie. Coca-colę okrzyknięto w latach 50. napojem imperialistów. W sklepach królowała oranżada, a na ulicy popularna „gruźliczanka” - woda sodowa z sokiem (droższa) i bez soku (tańsza), sprzedawana z saturatorów.

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 6 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 35 12

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 11

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 15 3

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 7 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 1

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Pieszy zginął po potrąceniu przez ciężarówkę. Szedł niewłaściwą stroną drogi, bez odblasków

Pieszy zginął po potrąceniu przez ciężarówkę. Szedł niewłaściwą stroną drogi, bez odblasków 8 1

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!