Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najpierw zasypało, a teraz zalewa

Utworzony przez ankaa, 16 lutego 2010 r. o 20:29 Powrót do artykułu
cos tam wyniuchałam w necie, polski facebook? podaje linka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten lubkom to jest wogóle jakaś parodia. Na ulicy Rozdroże przy bloku nr. 2 od początku zimy jest problem z dojechanie i zaparakowaniem samochodu bo nikt się nie zajmuje odśnieżaniem. A przepraszam... ktoś raz na jakiś czas pofatyguje się żeby odśnieżyć chodnik. Ale co z kierowcami? Przez całą zime pług przejechał tam trzy razy. Nawet zgłoszenie sprawy do SM nic nie pomogło. A i sople wiszą od dachu przez dwa piętra w dół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Sokolej też się leje do mieszkań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jana Sawy to samo, woda wchodzi do mieszkań nawet kilka pięter w dół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdnku tragedia!! Ta gów...na spółdzielnia nic nie robi! Dziś zalało i mnie i co mi pani w SM mówi? "Niedługo zaczniemy odśnierzać, zalało 60 mieszkań" TRAGEDIA!!! To co oni robili wczesniej, na co czekali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rynny i kanały odpływowe zamarzły, woda nie ma którędy uciec i dostaje się do mieszkań -no bo trzeba ogrzewać rynny!!!! Kiedyś robiło to uciekające z mieszkań ciepło, teraz trzeba montować specjalne systemy. Jak się spie... docieplenie to jest klops....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzieliscie to? podam linka Polski My Space?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz w administracjach będzie dzielenie trzynastek,więc nie zawracać im głowy z odśnieżaniem dachów.W Ratuszu to samo,więc o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wszyscy mają pretensje do administracji??? jak widze że się coś złego dzieje to sam interweniuje, a co do śniegu na blokach mieszkańcy sami powinni robić z tym pożądek, ale wszystkim chyba ręce poprzyrastały......na szczęście mieszkam w domku i sam sobie wszystko robię ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubkom przejmuje się głosem mieszkańców tylko jak trzeba pensje podwyższyć. Prezes zatrudnił u siebie swojego synalka i siedzą sobie obaj na ciepłych posadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ToBi napisał:
Ten lubkom to jest wogóle jakaś parodia. Na ulicy Rozdroże przy bloku nr. 2 od początku zimy jest problem z dojechanie i zaparakowaniem samochodu bo nikt się nie zajmuje odśnieżaniem. A przepraszam... ktoś raz na jakiś czas pofatyguje się żeby odśnieżyć chodnik. Ale co z kierowcami? Przez całą zime pług przejechał tam trzy razy. Nawet zgłoszenie sprawy do SM nic nie pomogło. A i sople wiszą od dachu przez dwa piętra w dół.
Jak masz "problem z dojechanie i zaparakowaniem samochodu" to weź łopatę w garść i problem zlikwiduj! Korona Ci z głowy (prawdopodobnie) nie spadnie, a jak sobie łopatą trochę pomachasz to i dla zdrowia Twojego dobrze będzie, i pracę ludzi zajmujacych się odśneiżaniem docenisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anon napisał:
Dlaczego wszyscy mają pretensje do administracji??? jak widze że się coś złego dzieje to sam interweniuje, a co do śniegu na blokach mieszkańcy sami powinni robić z tym pożądek, ale wszystkim chyba ręce poprzyrastały......na szczęście mieszkam w domku i sam sobie wszystko robię ))
Panie "anon", żeby odśnieżyć dach na (tak jak u mnie) 10-cio piętrowym bloku trzeba mieć specjalne uprawnienia, nie mówiąc o tym, że klucze na dachy są zazwyczaj w rękach administracji. Chyba, że ktoś jest na tyle sprytny i potrafi takie drzwi otworzyć na tzw. 'pasówkie" i na tyle głupi, żeby machać łopatą i walić młotkiem w rynnę i sople bez odpowiedniego zabezpieczenia na dachu 10-cio piętrowego bloku. Czymś takim zajmują się np. odpowiednie firmy. Nie rozumiem tylko, dlaczego administracja jednego z lubelskich osiedli zatrudnia ekipę od odśnieżania aż z Kielc. Mieszkańcom jednego z bloków mieszkania zalało w niedzielę w nocy, w poniedziałek "panowie" nie dojechali...bo drogę z Kielc zasypało. Dziś jest środa, woda leje się jak lała, "ekipy" jak nie było, tak nie ma. Nie rozumiem, dlaczego nie zatrudniono kogoś z Lublina, tylko z Kielc, przecież reakcja na sytuacje awaryjne, a taką są zalania mieszkań, powinna być natychmiastowa. Ktoś pewnie ma z tego jakieś korzyści, ja niestety, nie. Tylko zniszczony sufit i kilka wiader brązowej wody, a Earl Grey to to nie jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalany napisał:
... przecież reakcja na sytuacje awaryjne, a taką są zalania mieszkań, powinna być natychmiastowa. Ktoś pewnie ma z tego jakieś korzyści, ja niestety, nie...
A może publicznie powiesić za jaja prezesa? A potem zaraz obok resztę kadry "kierowniczej" w tej spółdzielni. Jak kasę brać to wszyscy, jak do roboty - to żadnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ankaa napisał:
cos tam wyniuchałam w necie, polski facebook? podaje linka
No to się nie popisałaś nochale-miliony już o tym wiedzą i Twoja reklama jest bezcelowa.I tak nikt normalny tam nie zagląda:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...