Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nekrobiznes na plebanii

Utworzony przez polak, 12 lutego 2008 r. o 07:13 Powrót do artykułu
Ja do grona znajomych ks. Prałata nie należę, jak zmarli moi rodzice, zarówno w pierwszym przypadku jak i drugim nie było nacisków ze strony proboszcza , aby korzystac z usług konkretnej firmy. Nie odczułam również w trakcie rozmowy przy zamawianiu pogrzebów aby mój ból był obojętny księdzu, nawet jeżeli były to tylko pozory to rozmowa była w porządku. Owszem korzystałam z usług firmy przy kościele i byłam zadowolona (jeżeli w takiej sytuacji można tak powiedzieć) A tak na marginesie, to do Koscioła chodzę z potrzeby duszy i dla Boga, na tacę daję jak mam, po kolędzie nigdy mi się nie zdarzyło dac aż 100 zł. Staram się życ zgodnie z nauką Chrystusa. A Ksiądz dla mnie to tez czlowiek z wszystkimi ułomnościami natury ludzkiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze ze ten artykul ruszyl ludzi od osob ktore go czytaly slysze ze czy lubia ksiedza czy nie to im szkoda ze tak go obsmarowal mam nadzieje ze tej osobie smierdza rece babciu daj sie wreszcie pochowac bo chyba wykopujesz sie z grobu i po raz kolejny jestes grzebana.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mareczek z Zielonej miał babcię? Przecież on jest z próbówki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym których nikt, ale to nikt, nie jest w stanie przekonac ze białe jest białe a czarne jest czarne dedykuje wam piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=VDZ0ULG2EXk Śpiewamy wszyscy razem, chórzysci też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zupełnie tak samo jak białe jest białe, a zielone jest czerwone. http://www.wrzuta.pl/audio/qECXt0nXCk/ Mareczku z Zielonej(Czerwonej?), babcia tyż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Renata B. napisał:
To zupełnie tak samo jak białe jest białe, a zielone jest czerwone. http://www.wrzuta.pl/audio/qECXt0nXCk/ Mareczku z Zielonej(Czerwonej?), babcia tyż.
Droga Renatko widocznie twój daltonizm każe Ci tak uważać, bo tam gdzie piszesz o białym i kolory nie wystepuja wszystko jest ok, ale tam gdzie kolor występuje miesza Ci sie zielony z czerwonym. Byc może nawet wystepuje zjawisko kalejdoskopu. Polecam www.luxmed.pl tam znajdziesz dobrego okulistę, a może mocherek w oczku siedzi, pan doktor wyciagnie i twoje spojrzenie nabierze blasku i kontrastu. Pozdrawiam i trzymam kciuki za twoje okczka ocz-ywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie słuchałem na wrzuta.pl "Przedwyborcze spotkanie sołtysów na zaproszenie Króla & company, w knajpie na Kazimierskiej, skomentowane przez Andrzeja Rosiewicza" świetne. Tylko że ja słyszałem o jeszcze jednym spotkaniu przedwyborczym Króla, które odbyło się w Słoneczku (czy jak tam się ta knajpa nazywa). Na owym spotkaniu oprócz kandydata na burmistrza Bełżyc Zbigniewa Króla obecni byli wszyscy pijaczkowie (czyt. obszczymurki), którzy na co dzień przesiadują m.in. koło Źródła Jagiełły. TO SIĘ NAZYWA ELEKTORAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często chodze z dzieckiem na spacery mijajac źródło Jagieły i poza wściekajacymi się ginazjalistami nie spotkałem tam nigdy zdnego pijaczka, widocznie kolego znowu nietrafnie osadzasz tym razem pijaczków. Odkad pobudował sie ten pałac obok zródła własciciel pewnie systematycznie dzwonił na policje i zmienili pijaczkowie adres. A co do słoneczka to widac kolego ze dawno z domu nie wychodziłeś bo teraz jest tam fajnie wyremontowany lokal wypełniony młodziezą. Wiec po za tym spotkaniem o którym piszesz nic sie nie zgadza, proponuje przejdz sie po mieście i odświerz sobie mapę co gdzie i gdzie kto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Źródła Jegiełły to niestety mam rację pełno porozbijanych butelek, petów itp. a obszczymurki to tam siedzą możesz zapytać mieszkańców owego "pałacu" albo kobitkę która mieszka naprzeciwko dzwonnicy. I jeszcze jedno jeżeli chodzisz tam z dzieckiem na spacery to mu serdecznie współczuję poza tym jakbyś poszedł ciut dalej na łąkę (koło tego wysokiego ogrodzenia tam gdzie rosną te wysokie świerki) to zobaczyłbyś gdzie tak dokładnie pijaczki libacje sobie urządzają. Natomiast co do przekupywania alkoholem (i nie tylko) elektoratu przez Króla to mam rację. A knajpa to może i teraz jest fajna nie mówię że nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fujara bełżycka napisał:
Co do Źródła Jegiełły to niestety mam rację pełno porozbijanych butelek, petów itp. a obszczymurki to tam siedzą możesz zapytać mieszkańców owego "pałacu" albo kobitkę która mieszka naprzeciwko dzwonnicy. I jeszcze jedno jeżeli chodzisz tam z dzieckiem na spacery to mu serdecznie współczuję poza tym jakbyś poszedł ciut dalej na łąkę (koło tego wysokiego ogrodzenia tam gdzie rosną te wysokie świerki) to zobaczyłbyś gdzie tak dokładnie pijaczki libacje sobie urządzają. Natomiast co do przekupywania alkoholem (i nie tylko) elektoratu przez Króla to mam rację. A knajpa to może i teraz jest fajna nie mówię że nie.
Nie opluwaj ludzi, jesli nie wiesz, a jesteś w błędzie. Tak cię twoja religia uczy? Komentuj artykuł, a nie politykuj, i nie obrazaj ludzi, boś jeszcze do tego nie dorósł, za mało żyjesz, a jeszcze mniej wiesz o swoim kochanym mieście, a jeszcze mniej o poprzednich włodarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mówisz o poprzednich władzach /komunistach/, to przypomnij wszystkim kim byl wtedy Król i dlaczego i w jakich okoliczniściach zginął w wypadku członek zarządu Pachuta! Wykaż się wiedzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie już dość tego wzajemego opluwania .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fujara napisał:
Jak mówisz o poprzednich władzach /komunistach/, to przypomnij wszystkim kim byl wtedy Król i dlaczego i w jakich okoliczniściach zginął w wypadku członek zarządu Pachuta! Wykaż się wiedzą!
Podłość twoja obywatelu Bełżyc- jak sam nazywasz siebie fujarą nie zna granic, skoro nie dajesz spokojnie leżeć w grobie zmarłym. Ciekawe czy jesteś katolikiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toja napisał:
Podłość twoja obywatelu Bełżyc- jak sam nazywasz siebie fujarą nie zna granic, skoro nie dajesz spokojnie leżeć w grobie zmarłym. Ciekawe czy jesteś katolikiem?
Ale ubodło! Zabrakło wiedzy, czy argumentów za Królem i jego kompanami ze Spółdzielni i komunistów raz czerwonych a raz zielonych? A czy jestem katolikiem, to w tej sytuacji nie ma żadnego znaczenia! Dokopać więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan P. zgina ponieważ nie miał kierowcy i jechał po pijaku jak conajmniej 100 innych osób w ten wekend. Ja jak pije to nie kieruje tego powini uczyć na kursach. I jedynie co moze miec wspolnego z panem K. to to,że nieprzykoł go kajdankami do kaloryfera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie twoja formacja to ani nie zielonych ani nie z cerwonych tylko z tych co zagłuszaja telefony, dobrze ze nie fora bo juz nic by nie można było powiedzieć Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pan P. zgina ponieważ nie miał kierowcy i jechał po pijaku jak conajmniej 100 innych osób w ten wekend. Ja jak pije to nie kieruje tego powini uczyć na kursach. I jedynie co moze miec wspolnego z panem K. to to,że nieprzykoł go kajdankami do kaloryfera.
Jak się pije ze wspólnikami spółki Delta, to trzeba kumpli po imprezie dostarczyć do domu a nie pozwalać na prowadzenie po pijaku z taką dawką! Nie każdego stać na rozum po wódzie i na osobistego ochroniarza i kierowcę! Dobrze, że się przyznałeś panie Król do udziału w tej słynnej imprezie - pomoże to w wygraniu wyborów na Burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fujara napisał:
Jak się pije ze wspólnikami spółki Delta, to trzeba kumpli po imprezie dostarczyć do domu a nie pozwalać na prowadzenie po pijaku z taką dawką! Nie każdego stać na rozum po wódzie i na osobistego ochroniarza i kierowcę! Dobrze, że się przyznałeś panie Król do udziału w tej słynnej imprezie - pomoże to w wygraniu wyborów na Burmistrza.
Nie bardzo widze zasadność twoich oskarżen bo jak pijesz na weselu ze znajomymi przy jednym stole to co wsztstkich od tego stołu odwozisz do domu, jesli tak to aby cie na imprezy zabierać, a jak sie nie ma głowy to sie nie pije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pewnie twoja formacja to ani nie zielonych ani nie z cerwonych tylko z tych co zagłuszaja telefony,
Lepiej zagłuszać niż być ucholem na podsłuchu i donosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ledwo pojechalem do finlandii a tu nowe (stare) wiadomosci po lubelszczyznie sie o belzycach rozchodzą. zamiast promowac czyms pozytywnym nasze miasto to srają (sory za wyrazenie) na nie a pozniej mowia ze chca najwiekszego dobra dla mieszkancow (czyt. dla siebie). od finow mogliby sie niektorzy troche nauczyc. przede wszystkim zasady ze bezwgledu na opcje polityczne, wyznanie, kolor skory, orientacje, jesli sprawa tyczy sie czy to calej finskiej spolecznosci czy to jakiejs wioski czy miasta finskiego to wszyscy razem jak jeden maż wystepuja i mowia jednym glosem. a tu co? wybory, trzeba obszczac kosciol bo "przeszkadza" w kampanii postkomunistom. no ale pozyjemy zobaczymy co to bedzie z nasza miescina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...